Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45877) Jahno válasza blueboi69 (#45875) üzenetére


Jahno
őstag

Na, nálam meg 2 dob van + aprólék, méretre gyártottak, falicsatik, miazmások is.

Jönmegy a cucc, elméletben többet foglalkozom vele, mint amennyi időt valóban rá bírok szánni.

Amikor rászánom magam, akkor most jobban belegondolva mindenhol a vízzel szoptam be, mert fele motyó elment Újpestre, ott gyorsan kétszer beáztunk aztán megszűnt a hely, ilyenkor a kapkodás csak növelte a káoszt a betervezett erőforrás meg elmegy a kármentesítésre és sok ideiglenes megoldásra. Felét kivittem másik raktárba, ott is jött, hogy jajj bocs megszűnünk, előtte ugye haversrác adta be a kulcsot abból az irodából kellett gyorsan kipakolódni (ennek nagy részét eladtam, de ha kell Alesis kompresszorlimiter akkor szólj), aztán jöttek az egerek, aztán szomszédnál is kavar/elszór/megázott minden, 1-1 ilyen opció meg bőven fél évekre hátráltatott.

Most is csak azért tudtunk nekilátni mert szomszéddal közösködöm. El is vitte a víz a picsába, ahogy kész lett :C 1-2 hónap hátráltatás, nagyságrendileg sem saccolható, de 100 plusz munkaóra most simán van. Úgy, hogy előző hónapokban ezt már beletettük, tehát nem sokkal vagyunk előbbre, mint ahonnan indultunk. Mindig ez volt a szűk, hogy nekem nem volt egyben 20 órám nekilátni bármit is tenni, most ketten a 2x8at és utána pár kevesebbet már könnyebben megoldottuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.