Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30051) Jahno válasza Gabibácsi (#30048) üzenetére


Jahno
őstag

Kérdezni is akartam, hogy valamelyik nap volt Megahit, ahhoz mit szóltak a csajok?

(#30052) Gabibácsi válasza ncc1701 (#30049) üzenetére


Gabibácsi
tag

Jó, ez is igaz, tele vagyunk szingli nőkkel, akik irrális elvárásokkal várják az izmos, milliomos pasit, 40 felett, nyújtani meg semmit nem tudnak, még elköteleződni sem akarnak. Csak randizni, pénzt költeni, kúrni.
Arra meg találni jobbakat is :)

Az oroszok meg egyáltalán nem menekülnek, az enyémek pláne nem, a szöszi pl manager, harmincas, csinos okos, és nem érzi rosszul magát ott.
Én inkább a pasihiányra tippelek

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#30053) Gabibácsi válasza Jahno (#30051) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nememlékszem.. szombaton ilyesmire

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#30054) Jahno válasza Gabibácsi (#30053) üzenetére


Jahno
őstag

És mire emlékszel? Megnéztem, pénteken volt.

(#30055) npera válasza Jahno (#30050) üzenetére


npera
újonc

Svéd árak, már-már Helsinki :B

(#30056) npera


npera
újonc

Csikósék mentek motorozni.

Jó kommentek vannak....

Fülig José
2019.08.04 10:23:57

még csak Győrig olvastam, de bazz: nem spiláztátok túl egy pöppet?! "utanfutó(!?!?!?), holbérejjek, mivelhúzzam, ráfutófék, hánylóerő, jajjistenemmmmm....."
a felülsz-mész- vigyorogsz nemmenő ma már..? nekem mind1, csak mondom.

Hilux94
2019.08.04 13:53:28

Csapatban motorozás a világ legjobb dolga, senkinek sem jó igazán, de legalább mindenkinek szar egy kicsit. Utassal különösen nagy élmény, neki nagyon szar, neked meg nyűg az elejétől végéig. Azok a pompás reggelek, délutánok, esték, amikor mindig várni kell valakire! Nincs is annál szebb! Az állandó cigi-kávé-pisi-zabaszünetek, ott csiszolódik össze igazán a csapat!

Akit a motorozásból nem a szociális onanizálás, hanem a motorozás érdekel, az túrázzon egyedül, mint a nagyfiúk és nagylányok. ;)

:C

(#30057) npera


npera
újonc

Ruszkik. Van benne pár különösen nagy sebességű és emiatt igen durva eset.

(#30058) Gabibácsi válasza Jahno (#30054) üzenetére


Gabibácsi
tag

Hogy üvöltöztem hogy last ninja
Szombat reggel mentünk csak

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#30059) Gabibácsi válasza npera (#30057) üzenetére


Gabibácsi
tag

Tanultam a szőke orosztól új káromkodást is, nemcsak a szuká bljáty :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#30060) zetor2000


zetor2000
senior tag

Komoly cucc a Lidlben, ha még van:

Én most kóstolgatom, nagyon tuti, némi grillázzsal fel van javítva.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#30061) Gabibácsi válasza zetor2000 (#30060) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ja, szerintem ezek a legjobb jégkrémek

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#30062) halapidori válasza Gabibácsi (#30052) üzenetére


halapidori
csendes tag

Érdekes. Szerintem mi magyarok pszichésen-szociálisan elég rendesen le vagyunk maradva, de simán lehet, hogy keletebbre ez még rosszabb. Nagyanyám még nem ehetett egy asztalnál az étkezőben nagyapámnál, hanem kiszolgálta az Urát, és utána elfogyaszthatta a saját ebédjét a konyhában. Nógrád megyéről, 30-50-70 évvel ezelőttről van szó, nem 100-200 évvel ezelőttről. Nyilván nem egyedi eset, biztosan vannak enyhébb, de hasonló példák. Egy ilyen családban nevelkedett valakinek nem nagyon van jó mintája, amit követhetne...
Az oktatásban sincs igazán lehetőség arra (sajnos igény is csak ritkán), hogy a gyerekek lelki fejlődésével érdemben foglalkozzanak, biztos-nyugodt családi háttér egyre kevesebb, hát honnan tanulja meg szegény kisgyerek, hogy kell jól szeretni magát és másokat, vagy kapcsolatban lenni, hatékonyan kommunikálni.
Én úgy látom, az az általános, hogy sem a nő, sem a férfi nem ismeri eléggé magát és a szükségleteit ahhoz, hogy tudja, mi az, amire neki kell, mi az, amit ő tud adni, nemhogy eljutni addig, hogy lássa, mire és hogyan van szüksége a másiknak, vagy hogyan beszéljenek meg-oldjanak meg problémákat... Szóval a legegyszerűbb felszínes, de legalább rövid távon kielégítő kapcsolatokat (jó szex, sok pénz) keresni, mert az megy.

Helyes, finom reggelit készítő orosz lányokat korlátlanul küldhetsz hozzánk is.

(#30063) npera válasza zetor2000 (#30060) üzenetére


npera
újonc

Ez jó, eléggé tudom termelni befelé. A Häagen-Dazs elég tejszínes és édes, a hasonló Ben és Jerry nem annyira édes. Abból mondjuk a kedvencem a görög joghurtos és mézes, de a legtöbb Core-változat a karamellás középpel is atom jó.

Ha van svéd Lejonet och Björnen (kis göteborgi fagylaltműhely), akkor az is igen jó.

(#30064) zetor2000 válasza npera (#30063) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ben & Jerry-t még nem kóstoltam, de Keleföldön van egy hely, ahol árulnak. Majd ha odajutok, veszek valamit belőle.
A fehérvári úton szintén van egy jó kis fagyizó, csodaszép felszolgálóval... :) Olyan a fagyi, hogy ~10-12 perc után is még kemény a gombóc, nem csöpög, nem folyik.

Punto Gelato, de már KVzó, cukrászda, pizéria...

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#30065) ncc1701 válasza zetor2000 (#30060) üzenetére


ncc1701
veterán

Ki van tiltva itthonról. :)

(#30066) FőDudu válasza ncc1701 (#30065) üzenetére


FőDudu
addikt

Pisztaciakrem durvabb :)
Mondjuk az meg nem felkilos vagy nagyobb...

FőDudu

(#30067) Phülöp válasza Gabibácsi (#30061) üzenetére


Phülöp
addikt

Élvezeti értékét tekintve nekem az alsó-középkategória.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#30068) zetor2000 válasza ncc1701 (#30065) üzenetére


zetor2000
senior tag

A fagyi vagy a fagyislány? :))

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#30069) Jahno válasza Gabibácsi (#30058) üzenetére


Jahno
őstag

No de csajoknak bejött/elviselték/nem értették? Mesélj már! Én meg szereztem vagy 5 TV-t, sürgős C64 teszt kell. IS.

(#30070) Jahno válasza zetor2000 (#30060) üzenetére


Jahno
őstag

Ez a gyenge 3as mitől komoly cucc?

(#30071) Jahno válasza zetor2000 (#30064) üzenetére


Jahno
őstag

Enperának nem kell mondani, a fagy desszert ugyan kimaradt, de többször sikerült rendes fagylaltot enni (:- Amúgy jövő hetekre Gazdi jelentkezett be nálam, hogy soroljam a lehetséges fogyasztóhelyeket, meg a gyerekkompatiblis izéket. Megkapta A Tudást :-D

(#30072) Gabibácsi válasza Jahno (#30069) üzenetére


Gabibácsi
tag

Értették, szerették, most a vakondok2-t néztük meg úgy hogy szinkrontolmácsoltam, most már tudja V mi az a demoscene :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#30073) Jahno válasza halapidori (#30062) üzenetére


Jahno
őstag

Én pár napra belevetettem magam sötét Borsodba, az elég szép mitavétel volt. És akkor voltak ilyen valóságsóba illő jelenetek, mikor este nagy nehezen rádumáltuk egy kötetlen kávézásra az összekötőket, Ő meg 5 perc után mondja, hogy izéééé, sürgős dolga van, menni kell. Jajjj, ne, alig bírtuk összehozni. És akkor mutatja az SMS-t az egyik ápoltjáról (amit természetesen nem láttunk), aki megírta melyik épületről fog este leugrani, mert nem bírja tovább és öngyilkos lesz. Neki ez rutin dolog, néha nem sokon múlik, de aki szól az segítséget kér és még menthető... Aztán másnapi iebédet egy 10+ éves lány szülése a buszmegállóban vagy hol szakította félbe. Két értelmes főnököm meg Ukrajna másik feléről érkezett, ott is első kézből mesélték, hogy ami kellett azt elvették, erő döntött, kész. Itt az egyetemen szocializálódtak, Nekik sikerült, másnak nem, de voltak szituációk amit megszokásból toltak, pld. valahol eléjük állt a jegyszedő, ezek meg csuklóból leverték, mert odahaza így szokták ha valaki akadékoskodik... Aztán börtönben a kiccsávó mikor mesél, hogy bent van 2 éve de nem baj, mert van egy pár hetes szép kislánya és ezért érdemes kitartani, szabadul és lesz család, tilláromhajj. Én csak odakint mertem rákérdezni a matekra, hogy ha 2 éve bent van, akkor mi, de ezt is megtanultam. Valamint lehet majd megmutatom videón, milyen a technika ördöge ebben a légkörben...

(#30074) Jahno válasza Gabibácsi (#30072) üzenetére


Jahno
őstag

Baaaaaaz, itt van a dedikált Bluray, erre amit vettem olvasót az csak sima DVD-s. Kurvakínai.... Szóval ez még várat magára, mert 20ezresért nem veszek. A következőrészbe is beszálltam, megérdemlik.

(#30075) Gabibácsi válasza Jahno (#30074) üzenetére


Gabibácsi
tag

Sajna angol feliratos nincs a tecsőn

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#30076) halapidori válasza Jahno (#30073) üzenetére


halapidori
csendes tag

Igenigen, és biztos van még lejjebb is. Szerintem nem sok csodálkozni való van azon, hogy sokéves emberek nem tudnak kötődni, hát mitől tudnának :)

(#30077) Jahno válasza halapidori (#30076) üzenetére


Jahno
őstag

Volt ott szociotanulmány, de dulván. Mondjuk az összekötőtisztnél sem volt minden rendben a fejben az biztos. Börtönőröket megértettem, laktanya pszichológus teljesen más világban élt, satöbbi, azért jajj. Nem véletlenül kellett bedarálni minden nyersanyagot és nem lehet nyilvános.... Ófakk. Mondjuk ezt pusztán érdeklődésből is megcsináltam volna.

(#30078) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Na ettunk olyan helyen amit Nova szeretne Jahno utalna. Amikor 7szer hoztak ki uber pici adagokat.

Bort nem mertem kerni. Voltak 3-5ezer dollaros/palack borok es brutal aluloltozottnek ereztem magam. :D kaja zsenialis volt amugy meg inkabb csak kokteloztunk.

(#30079) Jahno válasza BobaHWSW (#30078) üzenetére


Jahno
őstag

Én már ittam hasonló bort és viszkit is. A viszki az jó volt :wub: A kis adagos látványpékséget meg inkább tegyék kirakatba és akármerre, nekem meg adjanak egy jó adag marhaperkeltet és kész. Rendes sörrel, semmi 1.5 decis buziskodás. Koktélkodás is mehet, csak a látványkoncepciós izét ne hívja vacsorának.

(#30080) -NoVa- válasza BobaHWSW (#30078) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nekem is hasonló volt ma, apró tányéron a tiedhez képest kompromisszumos jóízű falatka. Csak sok, running sushi. Gyerekekkel ez működik.

(#30081) Jahno válasza -NoVa- (#30080) üzenetére


Jahno
őstag

Ha sok van, akkor nincs baj, de általában a 10 személyes asztalra kimért falatkákat egyedül be bírom verni, hogy valami is legyen. Ha lehetőség van és előre tudom a felállást, akkor csapok előtte pár gíroszt a sarkon és kész, csak tudni kellene mire számítsunk. És egy részét ne merjük vacsorának hívni.

(#30082) zetor2000 válasza Jahno (#30070) üzenetére


zetor2000
senior tag

Bolti fagyiból tudsz jobbat - ami van idehaza? :))
Nekem meg bejön, szeretem a dióféléket tartalmazó fagyikat - így a makadámdióst is - ráadásul ebben van pár darabka grillázs, hogy feldobja az élvezetet. Szóval ne fikázzad azt, ami épp kéznél van :D

Persze, fagyiban van sokkal jobb, de azért vasárnap este nem biztos, hogy odaérek nyitvatartási időben. És tuti, hogy nem akarok bemenni a városba. Ez meg ott hívogatott a fagyasztóban.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#30083) Gabibácsi válasza halapidori (#30062) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ehhez nem tudok mit hozzáfűzni csak hogy igen. :(

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#30084) Gabibácsi válasza Phülöp (#30067) üzenetére


Gabibácsi
tag

Jó, de akkor mutass jobbat, amit megvehetek boltban. Én nem nagyon tudok.
A magnumnak van az az összeroppantós poharasa, az is ízlik, de az nem ez a kategória.
Levendula fagyizóban is ízlik minden, de azt nem tarthatok otthon :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#30085) Phülöp válasza Gabibácsi (#30084) üzenetére


Phülöp
addikt

Ha ugyanolyan lenne az ízlésünk és ha a felhozatal is ugyanaz lenne, mint itt vidéken, akkor tudnék.
Így nehéz.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#30086) Jahno válasza zetor2000 (#30082) üzenetére


Jahno
őstag

Nekem még a vienetta is bejön, többinek nem tudom a nevét sem, de majd odahaza kiderítem. Akad pár tiramisus meg sós karamellás a világban, de még a sima family frostos is rendben szokott lenni.

(#30087) FőDudu válasza zetor2000 (#30082) üzenetére


FőDudu
addikt

Errefele Hoferben van valami vanilias/dios fagyi amiben kb 20% a dio tartalom. Nagyon finom, erdemes megnezni van-e az Aldiban feletek.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#30088) Gabibácsi válasza Phülöp (#30085) üzenetére


Gabibácsi
tag

Hát igen. Viszont a tatratea-t megszerettem.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#30090) Jahno


Jahno
őstag

Ma még csak négyen basztak le és kérnek számon a semmikért :-D

(#30091) npera válasza Jahno (#30090) üzenetére


npera
újonc

Baj van! Amatőr baj :)

DxO alatt nézve a "dramatikus monokróm" képeket (RAW) leveszi a presetet és valami alap színes képet ad. Hogyan hozom vissza a drámai fekete-fehéret?

(#30092) Jahno válasza npera (#30091) üzenetére


Jahno
őstag

Persze, mert az a RAW. Tegyed fel a JPG-t vagy abból szerkessz, Ezekkel most ráérek foglalkozni, valaki éppen letörölte a hálózatos könyvelőproggit, mert otthonról akart dolgozni és inkább átrakta volna C:-re :-D

(#30093) npera válasza Jahno (#30092) üzenetére


npera
újonc

Oké, sasolom.

Melóban szerintem szívjál fel egy KV-t, fel ne húzd magad a sok spílermájszteren.

(#30094) Jahno válasza npera (#30093) üzenetére


Jahno
őstag

Ehhh, fényképes önéletrajzot kérnek. Mondjam meg, hogy fejlett nyugaton ilyet kifejezetten tilos kérni? Nincs valami képed rólam? Fröccs úgyis 1 méterrel lentebb van, elég csak a fejem :-P

(#30095) npera válasza Jahno (#30094) üzenetére


npera
újonc

Találtam egy olyat, amin egymást fotózzuk szembe, de csak egy nagylátó látszik az arcod előtt.

Facsén van rólad inges/nyakkendős kép is, most nézem.

[ Szerkesztve ]

(#30096) Gabibácsi válasza Jahno (#30094) üzenetére


Gabibácsi
tag

arra azt mondom hogy olyat nem kérhet

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#30097) Jahno válasza Gabibácsi (#30096) üzenetére


Jahno
őstag

Már ennyire az elején vitakozzak?

(#30098) Gabibácsi válasza Jahno (#30097) üzenetére


Gabibácsi
tag

igen :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#30099) npera


npera
újonc

(#30100) Jahno válasza npera (#30095) üzenetére


Jahno
őstag

Az a rózsaszín nyakkendős? Kifejezetten imponáló lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.