Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29851) FőDudu válasza zetor2000 (#29849) üzenetére


FőDudu
addikt

Ha van ra penz, akkor Musicstyling. Adnak lejatszot, szopatjak az Artisjust.
(mert minden egyes eloadoval kulon szerzodst kotottek es igy nem talal rajtuk fogast az ingyenelo brigad).

FőDudu

(#29852) Jahno válasza FőDudu (#29851) üzenetére


Jahno
őstag

Idehaza nem olyan egyszerű, de megkérdezem ismerősöket mire jutottak.

(#29853) FőDudu válasza Jahno (#29850) üzenetére


FőDudu
addikt

Nalunk is olyanokat streamel a szolgaltato, hogy neha csak kapkodjuk a fejunket.
Personal Jesus jazz verzioban es hasonlok...

Meg karacsony kozeledtevel szepen feldusitja a napi dalokat karacsonyival - mondjuk elsejen 5%, 24-en meg 50%. A ketto kozott meg novelgeti. Nem nagy dolog, de nincs vele gondunk.

FőDudu

(#29854) FőDudu válasza Jahno (#29852) üzenetére


FőDudu
addikt

Meg nem talaltak rajtuk fogast egyik orszagban sem.
Amikor a jogdijat direktben az eloadoknak fizetik a lejatszasok utan, ott a rablobanda nem tud mibe belekotni.

Es van megoldasuk mindharom fajta lehuzas ellen (publikus eloadas, hardcopy, stb..)

Ami streamingen jon az kodolt MP3 - a lejatszasi listat viszont a ceg allitja ossze igy kelloen dokumentlva van mikorholmit....

Nem tudom az Artisjus mennyi lenne, nekunk tan m2 alapon kene fizetnunk. Persze itt is van ra 2 rablobanda (Sazas, Ipf) neha jonnek, megkapjak a szolgaltato nevet, boxolnak veluk. Ha elo zene van azutan fizetunk.

Amikor mar a TV-ken hallgathato publikus webradiokrol kezdtek erdeklodni, no akkor sokalltunk be. Nem fogunk olyanert fizetni amit raadasul alig hasznalnak.

Letiltottunk mindent, youtube megy 4K-ban az osszes TV-n, csokolom. Vagy parosodjon BT-on aztan azt jatszik amit akar. Netan mirroring/screensharing.

Igy nem szolgaltatunk zenet, de megis lehet azt nezni es hallgatni amit epp a vendeg szeretne.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#29855) Jahno válasza FőDudu (#29853) üzenetére


Jahno
őstag

Personal Jesus az jó, van swingben is, de pár verziója nagyon csipog :-/ Igaz saját válogatásból pont hiányzik.... Áááá, kellene már valami esküvő vagy buli vagy bármi, kicsit nem ártana összeszedni magam és megmozgatni a végfokot is. Itt árválkodik minden a sarokban.

Ezt a stílust sokan bírjuk (bár asszony majdnem letiltott róla, hogy áááánehogy :-P) kb. 70 számom van belőle, ami köztes dolgokra jó, de már inkább én unom, mint a júzerek de jó lenne valamit újítani. Neten talált több 100 órányi lounge válogatás meg bar and izék elég vackok.

(#29856) Jahno válasza FőDudu (#29854) üzenetére


Jahno
őstag

Nálunk nem a két cég boxol, hanem Artisjus a júzerrel, de holnapra lesz infóm erről is :-P A téma meg ennél bonyásabb, mert ha a saját számadat adod elő élőben akkor azok után is fizetni kell.

(#29857) FőDudu válasza Jahno (#29856) üzenetére


FőDudu
addikt

Elo zene utan fizetunk. De ezt mar irtam.

FőDudu

(#29858) qnadam válasza zetor2000 (#29849) üzenetére


qnadam
veterán

jelentsd be az artisjusnál hogy lett hét liftnyi zene, és hogy a pénzért az xy cégnél lehet jelentkezni :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#29859) zetor2000 válasza qnadam (#29858) üzenetére


zetor2000
senior tag

Úgy kéne, hogy a 7 liftnyi lóvé nálam landoljon, ami meg most nálam, az az Artisjusnál...
Még szerintem akármilyen pénznemben is jól jönnék ki, bár most ez a venezuelai valuta nem túl értékes...
Cserébe nálam sincs sok :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#29860) zetor2000 válasza Jahno (#29855) üzenetére


zetor2000
senior tag

Azért van netes találatokból jó is, Ministry of Sound - Ibiza chillout akármi, Buddha Bar ... Persze nem minden, de van, ami.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#29861) FőDudu válasza zetor2000 (#29859) üzenetére


FőDudu
addikt

Ugy kell csinalni, hogy eloado megkapja a jussat a lejatszasok utan, de ingyenelo kozvetito brigadot ne tarts el.

FőDudu

(#29862) npera válasza zetor2000 (#29849) üzenetére


npera
újonc

Belga - Kalauz 2 fusson egész nap. A gregorián betét üt és horzsol.

(#29863) Jahno válasza FőDudu (#29861) üzenetére


Jahno
őstag

És a szerző is megkapja. Aztán honnan kezdődik az ingyen élés? Vannak fokozatai? És akkor ha ott lennél rendszergazda, akkor mit szólnál egy ingyenélő fizuhoz Dankó utcai irodaházban?

(#29864) Jahno válasza zetor2000 (#29860) üzenetére


Jahno
őstag

Ebbe hirtelen belekökve túl sok a veretős rész:

https://www.youtube.com/watch?v=IHe3J33SNiQ

Buddhákat ismertem, erre írtam, hogy ezret leszedtem netről, de akkor sem az.

(#29865) -NoVa- válasza zetor2000 (#29860) üzenetére


-NoVa-
őstag

Úgy általában hobbijátékfejlesztés/youtube content kreálás kapcsán elég sok royalty free zenével találkozok, de liftben óvatosan az ingergazdag dolgokkal. Oda talán még ez is túl pörgős :)
[link]

Meg alap, hogy rengeteg CC licenszes használható kontentet találsz, ahol feltétel, hogy meg kell jelenítsd a copyright info-kat. Ellenben ott a Youtube audio library, ahol szűrhetsz olyanra, ami nem igényel ennyit sem, és tényleg ingyenes. Liftben publikálásra azért némi utánaolvasás kellhet. Ezek általában nem ember, hanem algoritmus által kreált háttérzenék, de nem jó kell egy liftbe, hanem elviselhető.

Vagy a B terv, hogy minden beszállónak a kezébe nyomnak belépésnél egy lossless lejátszót, kiválasztják a személyesen megfelelő formájú ideális szilikon adaptert egy megfelelő sokarmatúrás minőségi füleshez, és berakják a Muse The 2nd Law albumáról a Survivalt 24bit 96KHz 3000kbites változatban, loudness normalization nélküli teljes dinamikájában. Ez így proper liftzene, felemel.

(#29866) -NoVa- válasza npera (#29862) üzenetére


-NoVa-
őstag

Rendesebb 100+ emeletes felhőkarcolók kellenének ide, akkor mehet ez:

[link]

Ilyen 10-20 emeletes házakban még a figyelmeztető szöveg sem fut le rendesen, már megérkezel.

(#29867) npera válasza -NoVa- (#29865) üzenetére


npera
újonc

+1 a muzikának :C

(#29868) Jahno


Jahno
őstag

Azon matekozom, hogy a fenébe írjam meg a júzernek, hogy nem csak egyedül van, megyek sorba és csinálom amit kell, de ne írjon már napi 3 levelet, mert azzal csak hátráltat és nem csak Ő van a cégnél, hanem sokan mások is akiknek szintén sürgős. És akkor fél éve asszal nyomasztott a főnökség, hogy tudom-e mi az az ITIL. Én tudom, felőlem legyen és legyenek szabályok, de ez a fél garázscéges vergődés tökre nem jó.

(#29869) npera


npera
újonc

Ha a jövő héten nem ömlik vízszintesen az eső, akkor kibringázok az északi szigetvilágra, aztán a hátizsákban lesz kontroller, akksik, a hátizsákra pedig feltépőzárazom az 5"-os quadot. Arra pedig az SJCam kínai GoPro-ripoff kamerát. Aztán meglátjuk mit sikerül. Alighanem csak felmegyek vele "magasra", aztán megpróbálom tartani cinematikusan.

A szigetek még katonai területnek számítanak, így lehet még picit olvasok előtte, hogy mit is szabad. Nehogy jöjjön értem a fekete autó aztán.

A térkép szerint oké vagyok a legtöbb szigeten.

A kontrollzónában Säve reptértől (ami katonai és polgári) a reptértől 5 km-re vagy távolabb maximum 50 méter magasságig, valamint maximum 7 kg-os és maximum 90 km/h sebességre képes géppel nem kell külön engedély.

Az enyém kábé 750 gramm, de kábé 150 km/h sebességre képes talán. És a maximálisan elérhető magasság talán 3-4 km csak. Mivel most elég csirke FPV-link van rajta, ezért a reális maximális magasság vélhetően 2-300 méter inkább. Akkor jók vagyunk :C :Y

(#29870) Jahno válasza npera (#29862) üzenetére


Jahno
őstag

Kár, hogy a BKV-s haver nem jutott el a fotós mókára, de akkor majd jövőre. Azok még szép figurák.

(#29871) -NoVa- válasza npera (#29867) üzenetére


-NoVa-
őstag

Opciós a personalized theme song, és ha több személy száll be a liftbe, akkor mixelt bootleg. 4-6 személyes lifteknél ez még véges számú lehetőség. Mehet minden, Rammstein - Szécsi Pál bootleg, meg Alma Együttes - System of a Down keverék. Az pont van.

(#29872) FőDudu válasza Jahno (#29868) üzenetére


FőDudu
addikt

Olyan ticketing rendszer kell ami olyan mint az IVR.

Koszonjuk levelet!
Problemaja fontos nekunk, kerjuk varjon.
On a 15. a sorban.
....

FőDudu

(#29873) Jahno válasza FőDudu (#29872) üzenetére


Jahno
őstag

Mondjuk az most éppen nem tud felvenni, mert nincs hozzá jogosultsága, de páran vannak akik kategorikusan kijelentik, hogy nem vesznek fel, mert csak. Vagy szól a recepciós csajnak, hogy szóljon az ITnek, mert még mailt írni is lusta, aztán fejtsük meg. Esetleg ír a padtársa is, hogy ne tudjuk ki kivel van és kinek mit kell csinálni, vagy ha egyikőnk már foglalkozik vele, vagy visszadobta, akkor szépen bepbálkozik a többinél is. Nekünk meg hetente már kétszer van rovancs, hogy meddig jutottunk a jegyekben és miért nem, vagy miért van ott kevés és elmaradtak. Persze, mert ki sem nyitjuk a felületet, így is van elég bajunk :-D Szóval kéne ja, kéne.

(#29874) Phülöp válasza -NoVa- (#29865) üzenetére


Phülöp
addikt

Szigorúan bakelitről, csöves erősítővel.
Liftenként dedikált alkalmazottal (3*8 órás műszakban), aki emelgeti a tűt. Mivel 24/7 működés a követelmény, csak az elején kell megvárni, amíg bemelegednek a csövek.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#29875) FőDudu válasza Phülöp (#29874) üzenetére


FőDudu
addikt

Szigoruan a liftek tetejen ulve, megfelelo rezges csillapitassal. Nehogy mar a hosszu kabel elrontsa az elmenyt.

FőDudu

(#29876) Jahno


Jahno
őstag

Jogdíjakhoz:

"Az első évükben nem volt meg minden engedélyük, arra az évrr ki kellett fizetnem az artisjuss jussát, amit a Cloudcasting elutalt végül nekem.
Az artisjuss eltekintett a késedelmi kamattól, mert egy összegben rendeztem nekik. A további évekre már nem perelt be az artisjuss, akkorra már rendezték a zenéik jogait."

Ezek szerint az Universal nem adta fel és működik a dolog.

(#29877) ezittketto


ezittketto
csendes tag

Premiere Pro-ba kéne egy kis segítség!
Videót vágnék és mp4-be semmi problémám nem volt, de van egy TS kiterjesztésű fájl, amivel sehogy sem sikerül zöld ágra vergődnöm...
A hang sehogysem akar szinkronban lenni a képpel :(
Mi a bubánatot kell hozzá beállítanom? :F

(#29878) Jahno


Jahno
őstag

Ennyi:

(#29879) Gabibácsi válasza Jahno (#29878) üzenetére


Gabibácsi
tag

ilyenek a mai lányok

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#29880) ezittketto válasza Jahno (#29878) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Ezt ti hagytátok ott, vagy nektek hagyták?

(#29881) Samott válasza ezittketto (#29877) üzenetére


Samott
addikt

Lehet hogy serult a stream. Ts doctor talan? Az talan tud konvertalni is mas kontenerbe.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#29882) ezittketto válasza Samott (#29881) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Egyik lejátszó sem jelez hibát a vágandó videóra. Mondjuk attól még lehet.. :)

(#29883) Samott válasza ezittketto (#29882) üzenetére


Samott
addikt

A ts az elmegy hibasan is, lehet hogy eszre se veszed azt a par kockat, a lejatszo is javitja de az szinkronban is tartja. Ha szerkeszted ott viszont szet tud esni.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#29884) Jahno válasza ezittketto (#29877) üzenetére


Jahno
őstag

Mi gyártotta a filét? Írt, digizett, mókolt, vagy így esett ki egyben valamiből?

(#29885) ezittketto válasza Samott (#29883) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Akkor nincs rá megoldás?

Jahno! Fogalmam sincs az eredőjéről..

Ja meg azt is észrevettem, hogy avi-kat rm-eket és mkv-kat se nagyon kezel... :(
Azt hittem végre lesz egy progim, amivel vígan hasíthatok és nem kell újabbnál-újabb szerkesztőkkel próbálkoznom..

[ Szerkesztve ]

(#29886) Jahno válasza ezittketto (#29885) üzenetére


Jahno
őstag

Ha digizett, akkor azért csúszhat. Hosszú. Tán qnadam mond majd rá valami okosat, hogy mi az egyszerűbb, mert szerintem én ezt túl favágó módszerrel babarálom.

Ez kezel avit és mkv-t, meg mindent is, de ezek ugye csak konténerfileok, akármit bele lehet rakni buzi kodekkel, oszt mivel a Premier a szerkesztők állítólagos alfája és omegája, én azért nem aproggiban keresném a hibát. Főleg mert a fényképezők/kamerák pont mkv-t gyártanak, fura is lenne ha azt kompletten nem tudná. Enyém még m2ts-t is, az uyganaz.

(#29887) Samott válasza ezittketto (#29885) üzenetére


Samott
addikt

Dehogy nincs: TS Doctor, irtam mar. Az szepen szinkronba teszi a kepet/hangot.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#29888) ezittketto válasza Samott (#29887) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Már megint egy újabb program, ami felkerül a gépemre.. :)

(#29889) ezittketto válasza Jahno (#29886) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Premier a szerkesztők állítólagos alfája és omegája, én azért nem aproggiban keresném a hibát.

Pont ezért lepődtem meg, amikor láttam, hogy nem bírkózik meg párral..
A lejátszó progik, meg mind hibátlanul viszik őket.

(#29890) Jahno válasza ezittketto (#29880) üzenetére


Jahno
őstag

Ajándék nekem az asztalomra :wub:

(#29891) npera válasza Jahno (#29890) üzenetére


npera
újonc

Egyből volt szensz of ürdzsenszi? Mert tudtodra adták, hogy éppen blázt szívnak, tehát sürgős, mint állat :C :Y

(#29892) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Na, csakalinux elpusztíthatatlan alapon a PI valamikor egy áramszünet után féltetszhalott állapotban ragadt. A bootpartícióján kellett egy másik linuxról fsck-val javítani valamit. Bebootolt, látszólag működött is, de a servivek nem. SMB, Transmission, stb nem, a Kodi elindult és ment rajta rendesen. Szólni erről semmit, csak egy fake update failed hibaüzenet jött ha manuálisan megpróbáltam frissíteni, szóval izé. Debian sem kedveli az áramszünet.

(#29893) Jahno válasza -NoVa- (#29892) üzenetére


Jahno
őstag

Azok sok mást sem, elég másik málnába átrakni, enyémek sorban összedőlnek. Bár a játékgépesek elég jól viselik az áramszünetet, azért néha rendesen le is kapcsoljuk.

(#29894) npera válasza -NoVa- (#29871) üzenetére


npera
újonc

Ha már videó és zene, akkor öcsém ajánlotta lengyelből (téhával)....

(#29895) npera


npera
újonc

Aha, szóval ezt csinálják amikor vége a telefonos ügyfélszolgálatnak... Hmmmmm.... :C :Y

(#29896) npera válasza -NoVa- (#29892) üzenetére


npera
újonc

Én amikor merevre fagy a málna simán kihúzom és várok 5 másodpercet. Ha utána sem menne, akkor ráhúznám újra az imágót a kártyára, nem mókolnék vele sokat. Vagy haverral kivisszük lőtérre és keresztüllőjük Glock17-el. És csak aztán a Benellivel :C

(#29897) WiZARD


WiZARD
addikt

Ma lett meg 10k km a Leafben.

Teljes távra az átlagfogyasztás 16.5 kWh/100km
Meglepő szembesülni, hogy mennyi energiát tölt vissza még az én felhasználási módom mellett is (75%-ban autópálya, országút, ahol azért aránylag kevés a fékezés/visszatöltés) ~600 kWh áramot termeltem vissza.
(nettó 75kWh fogyasztás az úgy jön ki, hogy 100 kWh fogyasztás mellé 25 kWh visszatermelés van.)

Nem terveztem, hogy ennyit megyünk, de így hogy nem kell benzint tankolni gondolkodás nélkül indulunk bármikor, bárhova, és asszony is teljesen rászokott, inkább ezzel megy, mint a füstössel. (ő már nem is akar a füstössel menni, néha azon is agyalok, hogy azt el kéne adni)

Sose volt gond, hogy lemerülne, nem lenne hol tölteni, vagy hasonló. Minimális előre tervezés kell, de nekem belefér, nem mondanám tehernek.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#29898) Jahno válasza npera (#29895) üzenetére


Jahno
őstag

Éppen írni akartam, hogy ez Defqon nyitány, erre oda van írva.

Indián NATO ABC meg-e vót?

https://www.youtube.com/watch?v=xkEHzmBSqOU

(#29899) Jahno válasza npera (#29896) üzenetére


Jahno
őstag

Megfagy? Ajajj. Vindózos?

(#29900) npera válasza Jahno (#29898) üzenetére


npera
újonc

Ó, ez durva volt fejhallhatóval. Lehet anélkül is durva lett volna :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.