Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29651) ezittketto válasza qnadam (#29647) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Úbasszus van egy kis gond.. Elfelejtettem, hogy annó volt arról szó, hogy ezeknek a tévéknek nincs talpuk... :(
Nem lehet szerezni valahonnan?

(#29652) halapidori válasza Jahno (#29650) üzenetére


halapidori
csendes tag

Dede, jöhet!
Minden kell. Vagy az agaraknak a menhelyre, vagy a gyerekeknek az oviba, vagy a cigánytelepre. Olyan nincs, hogy valami használhatónak tűnő dolognak nem találok jó helyet. :)

(#29653) qnadam válasza ezittketto (#29651) üzenetére


qnadam
veterán

a hátán van szabvány rögzítési pont, azzal fel lehet tenni univerzális talpra.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#29654) Jahno válasza halapidori (#29652) üzenetére


Jahno
őstag

Akkor ezentúl Téged zaklatnak. Úgyis gyűlik megint egy csomó egyéb-féle vacak. És mindjárt szeptember.

(#29655) Jahno válasza qnadam (#29653) üzenetére


Jahno
őstag

Azzal azért meg lehet szenvedni, de Vaterán voltak pont ehhez valók 3 ezresért. Idehaza elsőre univerzálisat nem is nagyon talátam, de összességében elég zsákutca a dolog. Első adag Ebayről olcsón jött, aztán már nem, és amelyik eladóra rápróbálkoztam azok gyorsan el is tűntek.

(#29656) ezittketto válasza qnadam (#29653) üzenetére


ezittketto
csendes tag

[Egy ilyen] szerinted jó lenne hozzá?

(#29657) Jahno válasza ezittketto (#29656) üzenetére


Jahno
őstag

Ez a talpa helyére menne be és nem a hátára.

(#29658) qnadam válasza ezittketto (#29656) üzenetére


qnadam
veterán

nem tudom, inkább valami ilyesmi talán.
de ha megtalálom, oda tudom adni a fali tartóját, ha érzel kedvet a fémmegmunkáláshoz, abból alakíthatsz valamit.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#29659) Jahno válasza ezittketto (#29656) üzenetére


Jahno
őstag

Ilyet nézzél:

https://www.ebay.com/itm/TV-Stand-Base-Thicken-Universal-Replacement-Adjustable-TV-Support-for-Shop/123794404807

[TVLáááááb]

(#29660) Jahno válasza qnadam (#29658) üzenetére


Jahno
őstag

Igen, ezek jók. Aztán addig kavartam, míg megfejtettem, hogy 15ezresért nem túl gazdaságos :-D

(#29661) FőDudu válasza Jahno (#29659) üzenetére


FőDudu
addikt

Azert a 15 kilos teherbiras tuti nem lesz eleg...

Uj LG teveknek kidobtuk a talpat.
Nincs hely tarolgatni, elment a mehbe...

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#29662) qnadam válasza FőDudu (#29661) üzenetére


qnadam
veterán

ne legyen rossz érzésed miatta, nem passzolt volna :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#29663) ezittketto válasza FőDudu (#29661) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Hopp. Ilyen nehezek ezek?

(#29664) FőDudu válasza ezittketto (#29663) üzenetére


FőDudu
addikt

A kicsi is 20kg korul volt ha jol remlik.
De 15-nel tuti nehezebb.

FőDudu

(#29665) Jahno válasza FőDudu (#29661) üzenetére


Jahno
őstag

X év múlva jó lesz megint talp nélkül :-D

(#29666) Jahno válasza ezittketto (#29663) üzenetére


Jahno
őstag

Annyira azért nem vészes, 15 kiló. Állvány elbírja. Egyszerűbb helyen amúgy saját élén is megáll, csak ne asztalra tedd amit lehet löködni. Nekem is ezért kell helyette olyan, amit egyszerűbb pakolni és lapjával elfér a kocsiban a kupac tetején.

(#29667) ezittketto


ezittketto
csendes tag

Meg tudnátok mondani, hogy melyik típus is ez a TV pontosan?

(#29668) Samott válasza FőDudu (#29664) üzenetére


Samott
addikt

Osszehasonlitaskeppen az uj 28"-es Tv amit kicsit korabban linkeltem nincs 4 kilo se.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#29669) Jahno válasza ezittketto (#29667) üzenetére


Jahno
őstag

https://www.philips.hu/c-p/32HF7875_10/32-huvelykes-es-hd-ready/specifications

(#29670) ezittketto válasza Jahno (#29669) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Ez alapján mondjuk pont megbírgya, mert Termék tömege 14,91 kg :)

(#29671) ezittketto


ezittketto
csendes tag

Ez szerintetek jó lesz hozzá? :F

(#29672) qnadam válasza ezittketto (#29671) üzenetére


qnadam
veterán

elég esélyes.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#29673) ezittketto válasza qnadam (#29672) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Na sirály!! :)
Mondjuk fura, hogy 39 coltól írja..

(#29674) Jahno válasza ezittketto (#29671) üzenetére


Jahno
őstag

Ez mutattam fentebb.

(#29675) ezittketto válasza Jahno (#29674) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Az max 15 kilóig volt jó, de köszi, mert ötletet adtál a kutakodáshoz. ;) :R

(#29676) zetor2000 válasza Jahno (#29615) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ja, szerintem is.
Az asztalomon van pár üres konnektor, de 10nél több nincs, ráadásul némelyik olyan, hogy egy-egy adapter mellé nem biztos, hogy befér egy másik, mert rálóg egyik a másikra.
Itt meg van 20 üres USB, vettem 20 kábelt is, mert ha ügyfélnek adok ki telefont újonnan, akkor örüljön, hogy van mit csomagolni, meg nekem se kell széttúrni a mobil dobozát, azt akkor így lehet tölteni.
Pár mikro USB - USB-C adapter is jött, ez meg az újabb őrület ellen, hogyha nagyon beütne a C töltő. (Már kezd, de még sokat csinálnak mikróssal is.) Meg 1-2 lightning is van, ha kéne appel telefont tölteni. Ez ritka felénk, mert mi droidok vagyunk :))

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#29677) -NoVa- válasza zetor2000 (#29676) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nálam most elég jól eloszlik a készlet:
USB-C: rMBP, S9, Galaxy Buds, FiiO BTR3
MicroUSB: rPI3B+, rPI3B, Bose QC35
Lightning: iPad Air, Mini, meg asszony és nagylány iPhonejai.
Ebből gyakorlatilag a C-s cuccokat hordom magammal sokat, a többit nem. Az rPI4 már USB-C, a Bose dobozában meg van saját töltőkábele, úgyhogy nem kell átalakítókkal szórakoznom sehol.

(#29678) Sipi- válasza FőDudu (#29628) üzenetére


Sipi-
tag

A tűzoltó autó már az úton állt, ahol leengedték a sérültet. Ahol "felszedték" oda nem tudtak volna a tűzoltók sem kocsival menni.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#29679) Jahno válasza -NoVa- (#29677) üzenetére


Jahno
őstag

Természetesen a legnagyobb főnöknek van mini laptopja, egy darab dokkoló, azon kap töltést és mindent. Csak hosszabb kávészünet után kell kihúz/bedug, mert laptopon sincs USB, aztán lekapcsolja a bill/egér vevőjét. De jók ezek.

(#29680) zetor2000 válasza -NoVa- (#29677) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ez tök oké.
Csak amikor melóban az (is) a feladat, hogy mobiltelefon flottát menedzselsz, és kell tölteni random telefont, akkor mindenre IS fel kell készülni. Az Apple termékei ritkák a flottában, 1-2%, ha van, töltőkábel se kellene feltétlen,de jó ha van. Ezen okból meg a mikro USB jóideig egyeduralkodó volt, emiatt a többség.

Magamnak vettem olyan kábelt a kínaiaktól, ami Mikro USB és USB C csatit is tartalmaz, hogy ne kelljen az itthoni cuccokkal se sokat szívni. Mert a töltő / kábel mindig elkavarodik.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#29681) zetor2000 válasza Jahno (#29679) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ha esetleg hozzáférsz a laptopjához, akkor talán Windowsban az energia managementnél lehet ilyen alvó USB vackokat állítgatni, mit kapcsoljon le vagy ne. Persze nem biztos, hogy hatással van a fizikai eszközre...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#29682) eattila


eattila
csendes tag

Egész pofás ez az mbp. i7, 16G RAM. Viszont a szifon x-ből hiányzik a sim tálca. Anélkül meg nem merem beletenni a simemet.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#29683) -NoVa- válasza zetor2000 (#29680) üzenetére


-NoVa-
őstag

Pont ezaz, hogy a melóban használt mindenem C lett pillanatok alatt, pedig nem csatlakozó alapján válogattam. Kb mindegy, hogy a Dell USB-C dokkolóra vagy a MacBook töltőre dugom a dolgaim, töltenek, tolják ki a képet a monitorra, stb.
Kivéve a FiiO BTR3, az köcsög és nem mer töltést kérni 20 Voltos rendszertől, csak 5 és 9V-ostól.

(#29684) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Csoda történt. a moszkvai gép félórával korábban szállt le. Biztos sokan jöttek onnan is a zsidóolimpiára :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#29685) FőDudu válasza -NoVa- (#29683) üzenetére


FőDudu
addikt

Nekem pl. NOTE9 nem gyorstolt az almas usb-c toltorol.

Egy frissites kiirtotta. Gyorstoltott rola gond nelkul, aztan frissites utan mar nem.

Mindegy, hogy Samsung kabellel vagy almassal csinalom.

FőDudu

(#29686) FőDudu válasza -NoVa- (#29683) üzenetére


FőDudu
addikt

BTR3 nalam vissza lett kuldve, miutan fw frissites brickelte.

Aztan Amazon nem is kerdezett, redundolta.
En meg azota sem rendeltem masikat.

Olvasgatva a Fiio forumot nem sok jot josoltam a jovot illetoen, lehet kicsit tulvallaltak magukat igeretek szempontjabol.

FőDudu

(#29687) Gabibácsi válasza FőDudu (#29686) üzenetére


Gabibácsi
tag

ez jó cucc pedig
https://en.wikipedia.org/wiki/BTR-3

hogy tudtál rajta firmware-t frissíteni, pláne postán visszaküldeni?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#29688) FőDudu válasza -NoVa- (#29683) üzenetére


FőDudu
addikt

C van a laposomon is, de ha jol sejtem az csak kimenet. Ugyanis van hozza kulon tolto meg dokkolo is, es egyik sem USB-c. Nincs kedvem osszedugni macbook toktovel, egyiket sem tervezem cserelni.

Amugy az elso lapos aminel az utazo toltohoz adtak egy kis 15 centis konvertert amivel a dokkolo eltero csatijaba dugva is lehet tolteni.
Pedig adtak kulon tapot a dokkolohoz is.

FőDudu

(#29689) FőDudu válasza Gabibácsi (#29687) üzenetére


FőDudu
addikt

Franc se emlekszik.
Kijott a fw, elindult a frissites, lement, majd maradt dfu modban.

Ez egy durva hiba volt, masnak is elojott.

Amazonnak visszakuldtem, de a fiioshop.de is visszavette volna. Siman boritekban visszapostaztam, aztan automatikusan refundoltak.

Ha kell info irj privit.

FőDudu

(#29690) Gabibácsi válasza FőDudu (#29689) üzenetére


Gabibácsi
tag

mindegy, nézd meg mit linkeltem, nem ment át na , sorry :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#29691) qnadam válasza Gabibácsi (#29690) üzenetére


qnadam
veterán

lecserélte a kezelőszemélyzetet, az meg elrontotta.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#29692) -NoVa- válasza FőDudu (#29686) üzenetére


-NoVa-
őstag

Meg azóta már jött újabb, másabb, jobb, rosszabb, és nem szokásuk sokáig terméktámogatni Kínában. Mindenesetre körülöttem van 3 másik BTR3 tulaj, mindnek működik, teszi a dolgát, és kész. Az egyiknek van mellette EarStudio ES100, az igazolja, hogy ár-érték arányban kb ugyanaz a kettő, és nem véletlenül kerül majdnem duplájába az ES100 :), de amúgy működni mindegyik működik. Sikeresen szarba nyúltál.

(#29693) Samott


Samott
addikt

Parkolos: Megoldás lenne a parkolási problémára, ha elvennék az autótulajdonosok milliós ajándékát

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#29694) -NoVa- válasza FőDudu (#29688) üzenetére


-NoVa-
őstag

Típus? Dell Latitude 7480-on simán fogad USB-C-ről tápot, meg hagyományos kerek tápcsatlakozója is van. Meg C-s dokkoló, saját táppal, ami továbbtölt.
Asszonyéknál meg ugyanaz a Dell, de a dokkolójuk kábelvégén van lehúzható hagyományos USB adapter, aztán párszáz user egyöntetűen nem vette észre, hogy ha lehúzza az adaptert, akkor nem kell még egy tápot beledugni a gépbe. Feleség meg látta tőlem, hogy hogy használom a gépet, úgyhogy amikor visszament dolgozni, megkapta a cuccát, leült az asztalhoz, lehúzta a konvertert, bedugta a gépet, és hirtelen megjelent ott 30+ döbbent arc körülötte. Addig minden alkalommal hurcolták magukkal a tápot haza, és dugták össze bent is az asztal alá mászva, minden alkalommal, és szidták a céget, hogy milyen szar megoldás :D

Ha meg nem fogad áramot, azt lekommunikálják a töltővel hamar, nem adnak ezek csak úgy ki ampert, ha a túlvég nem kéri, főleg nem teljes feszültséget. Persze aztán töltőchipsetgyártó implementáció kérdés, itt már senki nem mer egyértelműen bólogatni, hogy bátran összeköthetsz-e véletlenül pl 2 fali USB-C tápot egymással, de pl a Macbe véletlenül több táp bedugása is kettős élmény. Bírja, kiválasztja a legerősebbet és attól kér áramot csak, de másnál meg garanciás javítás lett belőle, és nincs jól dokumentálva, hogy milyen tápokra dugta.

(#29695) Jahno válasza FőDudu (#29688) üzenetére


Jahno
őstag

Pedig esélyes, hogy az tölt is. Most már minden errefelé megy, egy darab USB-C a laposon, abba megy a dokkoló és abba a töltő meg minden is.

(#29696) -NoVa- válasza Samott (#29693) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ez csak ahhoz szokott vezetni, hogy hirtelen rengeteg 50ccm robogót importálnak. Ha csak a fele kétütemű, már rosszabb lesz a helyzet a légszennyezésben, mint az autókkal, és mellette a sok új motoros katasztrofálisan sok balesetet generál majd. Szóval részemről bármi mehet :D

(#29697) Jahno válasza Samott (#29693) üzenetére


Jahno
őstag

Csak a parkolás probléma? Dugódíj, behajtás? Merre marad a zöldökobio és gyalogoskerékpáros Budapest, mint minden vita alapja és kampány örök jokere?

(#29698) FőDudu válasza Gabibácsi (#29690) üzenetére


FőDudu
addikt

Nem voltam katona. Sosem erdekeltek a fegyverek.
Igaz en voltam az egyetlen korlatozas nelkul alkalmas a nyiregyhazi laktanyaban a sorozason, mindenki masnak papirja volt rola hogy mar halott/eltemettek/nem is letezett soha.

Aztan jott a polgari szolgalat, mert nem ettem meszet, hogy hulyegyerekek ugraltassanak :)
Szepen szerkesztgettem az mcse honlapjat. Ott legalabb volt kihivas, hogyan rakjuk ki a holdfazist adatbazisbol, hogyan generaljunk megfelelo valaszkodot az osszes letezohibakodra, stb..

FőDudu

(#29699) FőDudu válasza -NoVa- (#29694) üzenetére


FőDudu
addikt

HP 1040G3
Kicsi, Macbook Air szeru fem lapos...

Nem mai darab, lassan 3 eves lesz.

Kollegak imadjak, mert jol nez ki es mindent tud ami kellhet.
Meg smartcard/ujjlenyomat olvaso is van, USB-c is.

FőDudu

(#29700) -NoVa- válasza FőDudu (#29699) üzenetére


-NoVa-
őstag

Á, ez még köztes időszakból való rémség. Nem ad ki képet USB-C-n, nem vesz fel áramot, igazából még nem állt össze mire lesz jó az új port, de gyorsan rárakták. Az igazából egy USB-A ->C adapter, csak beépítve a gépbe.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.