Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26683) npera


npera
újonc

Nova, FPV hátizsákok!!!! Hát ez most izgalmi állapotba hozott. Több okból is értelmetlen nekem ilyen, de a lehetősége izgalmas :C

- nem vagyok profi
- nem érek rá igazából repülni, csak nagy ritkán
- nincs sok-sok quadom
- nincs sok-sok akksim
- nincsen sok-sok propellerem
- nincsen "mezőn" aktuális javításokhoz mobil forrasztópákám és komplett szerszámkészletem
- nincsen FPV szemüvegem
- nem utazom ide-oda a modellekkel

Mindez nem akadály, mivel ha a fentiek tagadóból kijelentőbe kerülnek a jövőben, akkor viszont rögtön lesz értelme FPV hátizsáknak. És mivel a matematikai esély adott, ezért el is tudom kezdeni tervezni a dolgot. Most végre van esélyem a megalapozott és részletes tervezésre :C

Jelenleg egy teljesen általános 35-literes hátizsákba begyömöszölöm a rádiót, mellé bepasszírozom a 7"-os kijelzőt, az akksikat beszórom alulra, aztán a kis zsebbe megy a li-po tester. A modellt pedig feltépőzárazom a külső pántra, aztán ott lóg rajta. Gyalog vagy bringával kimegyek a lokációra, aztán kábé negyed óra múlva kész is vagyok és lehet menni haza.

Ha nagyon-nagyon nagy optimizmussal tekintek a jövőbe, akkor talán a Realacc zsák még megindokolható. De előbb kellene időt keríteni a repülésre, addig a sima hátizsák is elég lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.