Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25326) zetor2000 válasza -szabi- (#25325) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nekem se ma volt az érettségi. :)
De van, amit elég nehéz elfelejteni, vagy ha használod, akkor még fejlődik is az a tudás, vagy elmélyül.
Pár dolog meg kiesik, mert összeadás-kivonás, némi szorzás-osztáson kívül nem használok nagyon mást matekból, se nem rendezgetem a csavarjaimat halmazokba, pláne nem úgy, hogy van esetleg anya és alátét is hozzá, és akkor metszetet vagy részhalmazt csinálok, hogy anyacsavar alátéttel, meg csavar alátéttel, meg anya alátéttel, mert ennek nem sok köze van a valósághoz. :)

A fele kérdés a tárgyakból olyan volt, hogy megértettem. A másik felét meg 5x át kellett olvasni, és akkor se nagyon értettem... Nameg a történelem kérdései olyan hosszúak voltak, hogy kilógtak az oldalból, azt úgy macerásabb volt megválaszolni.

Szerintem ment volna ennyire a kémia, irodalom és a nyelvtan is. Ami még macerás lett volna nekem, az pl. a fizika, bár ott is átcsúsztam kettessel. :)Meg pár szakmai tárgy se menne már teljes mértékben, de van, ami meg is szűnt azóta -szerencsére.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.