Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#114051) zetor2000 válasza Samott (#114041) üzenetére


zetor2000
senior tag

15:00 után vagyok hivatalos anyámhoz. 10 perc sétára lakik, 5 perc gyalog a kijelölt savazóhely, útba is esik. Asszem még ráérek kicsit, meg kajálni is kéne valamit. De megyek.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#114052) qnadam


qnadam
veterán

Vlagyimir cipője

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#114053) eattila válasza qnadam (#114052) üzenetére


eattila
csendes tag

Egyem a zuzajat!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#114054) hokuszpk válasza Jahno (#114049) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

testdisk az csak a particiostablat rekonstrualja nem ?
photorec meg vegignyalja az egesz diszket, es magic ize szerint keres, jpeg elejen ott a "jfif" vagy ilyesmi szignatura.
de most, hogy mondja ez valami osi meki lehet, mert nem ssd, hanem tengelyes, talan még nemis gpt volt a particiostablaja a formattalas elott.

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#114055) -NoVa- válasza qnadam (#114050) üzenetére


-NoVa-
őstag

Felétek lehet Sickratmanre szavazni, az legalább vállalható opció.

(#114056) Jahno válasza hokuszpk (#114054) üzenetére


Jahno
őstag

Photorec képeket keres, testdisk meg teljes filerendszert néz. Meg minden mást is. Éppen múlt héten szoptam végig vele mindent :-)

(#114057) Samott válasza qnadam (#114052) üzenetére


Samott
addikt

Vityanak nem tellik ilyenre...

Neki az marad, hogy labujjhegyen all... :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#114058) hokuszpk válasza Jahno (#114056) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

nekem eleg, ha a kepeket megtalalja, azert hoztak ide a diszket.
de nemtalal semmitsenem, van par png, meg tiff, de azok pont nem a keresett darabok.

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#114059) Jahno válasza hokuszpk (#114058) üzenetére


Jahno
őstag

Vagy nem azon a partíción keres, de ha már olvasott, akkor van remény, hogy nem titkosított. Esetleg még a mostani MAC telepítés előtti . Teljes lemezre nyomd azt az analízis menüt, akkor el megy egy darabig, de alaposabb.

(#114060) Phülöp válasza hokuszpk (#114047) üzenetére


Phülöp
addikt

...mekiből...
...beszart...

Ez blueboi asztala lesz.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#114061) Samott


Samott
addikt

Fontos:

Orulet mik vannak...

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#114062) eattila válasza Samott (#114061) üzenetére


eattila
csendes tag

Ja. Betartjak a szabalyokat, skandallum!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#114063) hokuszpk válasza Jahno (#114059) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

azert engedtem el "entire disk" vagy mivel.
no mind1, csak lesz valami, 6ora 30 perce fut, most az elobb aszonta jeloljem meg a helyes szektormeretet, aztan kiirta, hogy 1131 ora mulva nezzek ra megint, remelem azert csak olyan mandatumbecslesszeru lesz ez.

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#114064) NauTiLUS_HUN válasza Samott (#114041) üzenetére


NauTiLUS_HUN
újonc

Már hét előtt felöltöttem a polipos sapkámat és már 6:54kor már túl voltam a 10-dik "X"-en.

(#114065) hobizoli válasza Samott (#114061) üzenetére


hobizoli
nagyúr

hat, de en vagyok a gizinéni a pityapang utca 4-bol, aranyoskam, nem ismer meg?

több drón kell ;P

(#114066) Jahno válasza NauTiLUS_HUN (#114064) üzenetére


Jahno
őstag

Idióta haverom tényleg képes volt PutyinosOrbános pólóban és szivárványos sállal szavazni menni. Még nem verték meg, de szerintem nincs sok ideje.

(#114067) eattila válasza Jahno (#114066) üzenetére


eattila
csendes tag

Ehez kepest en csak siman beavatkoztam a valasztasokba.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#114068) npera


npera
újonc

(#114069) hokuszpk válasza Jahno (#114066) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

lehet "Z" nelkul nyomja. -- azt ugyis elinflaltak az Oroszok. -- azaz Savazott.

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#114070) Jahno válasza eattila (#114067) üzenetére


Jahno
őstag

Menőség, 1-2 tollvonással bárkit elküldhetsz a faszba és pontosan nem is sejti, hogy ki volt :DD

(#114071) qnadam válasza Jahno (#114066) üzenetére


qnadam
veterán

az én ismerőseim meg ijesztő mennyiségű faszt rajzoltak már a lapokra, egy komolyabb rendőrlaktanyának is becsületére válna.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#114072) NauTiLUS_HUN válasza Jahno (#114066) üzenetére


NauTiLUS_HUN
újonc

Én alapban sem vennék meg ilyen pólót, meg fel sem, 3 sapkám van, egyben van lámpa, egy rénszarvasos egy polipos. Világos volt, a rénszarvasosat nem találtam maradt a polipos.

Azt vagy örülnek neki szerencsétlen számlálók, vagy nem, de legalább valami "színfolt" lehetek a napban.

(#114073) Samott válasza NauTiLUS_HUN (#114064) üzenetére


Samott
addikt

Jol tetted, volt most egy kis dolgom a varosban, kocsival elmentem ket szavazokor elott, mindkettonel az utcan allt a sor vege. Pedig videki kisvaros.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#114074) Jahno válasza Samott (#114073) üzenetére


Jahno
őstag

Nálunk is utcán állt, aztán kiderült, hogy csak a mi körünk, anyósé nem. De ez kintről nem látszott, áááááá.

(#114075) cyberde válasza Samott (#114061) üzenetére


cyberde
csendes tag

Nekem még jegyzőkönyveket is alá kellett írnom, mielőtt szavazhattam. :-)

Én voltam az első szavazó ezért a lezárásuk előtt nekem kellett igazolnom, hogy az urnák üresek és a lezáráskor felrakott plombák számát.

(#114076) Sipi- válasza Samott (#114073) üzenetére


Sipi-
tag

Mi is leadtuk, kocsitól oda-vissza kevesebb, mint 10 perc volt. Aztán reggelre kiderül, hogy jól válaszoltam-e a kérdésekre :DD

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#114077) Sipi- válasza cyberde (#114075) üzenetére


Sipi-
tag

Aki korán kell, urnát zárhat :))

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#114078) cyberde


cyberde
csendes tag

Loptam.

Én csak o1g-re egészítettem ki a népszavazásos karikákat. :-)

(#114079) Jahno válasza cyberde (#114075) üzenetére


Jahno
őstag

És emlékeztettek rá, hogy kesves ciberéd Úr elvtárs, mondtuk ugye, hogy egyszer majd kérni fogunk magától valamit?

(#114080) Jahno válasza cyberde (#114078) üzenetére


Jahno
őstag

Vannak egész jók, majd alkalomadtán megkérdezem a szóvivő haverom, hogy a jobbakból lesz-e kiállítás, de nem fogja érteni meg túl komolyan is vette azt a kérdéskört.

(#114081) Samott válasza Sipi- (#114077) üzenetére


Samott
addikt

Ahhoz nagyon koran kell kellni, tudom, voltam mar ott a pult tuloldalan. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#114082) cyberde válasza Jahno (#114079) üzenetére


cyberde
csendes tag

Azon már túl vagyok! 4 éve ugyanígy jártam. :)

(#114083) cyberde válasza Samott (#114081) üzenetére


cyberde
csendes tag

Minden nap 5kor kelek. Néha fél5kor. :K

(#114084) npera


npera
újonc

GR8 news!

A Zoom H2n egy 5-mikrofonos kis cucc, többféle térbeli "szirmot" tud venni. Ezeket paraméterezni is tudja.

(#114085) Jahno válasza npera (#114084) üzenetére


Jahno
őstag

Jónak néz ki, de ennyit akármiért nem adnék. Meg nem tudom ez mennyire működik és mennyire marketing. Másban használtam különböző karakterisztikás meg 2-X kapszulás mikrofonokat, de az megint más kávéház. Egyik ilyen belül:

(#114086) qnadam válasza npera (#114084) üzenetére


qnadam
veterán

azért asszony lehet, hogy morogni fog, amikor megjelenik a szobában 5 (+1 sub) genelec, hogy össze tudd rakni a teret.

szerk: ez persze csak a szükséges minimum, atmoshoz ez így még kevés lesz.

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#114087) eattila válasza cyberde (#114078) üzenetére


eattila
csendes tag

Elvileg jegyeznik ell, hogy melyik népszavazat volt érvénytelen és miért. Kérdésenként. Szóval ezzel csak a szegény bizottsági takoggal lett kicseszve. Az Y = 8X bőven elég lett volna arra...

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#114088) Bujdy81


Bujdy81
csendes tag

Asszony szavazatszámláló bizottsági tag. Először az országgyűlési választás lapjait számlálják, olyan 11 felé fogják kezdeni a népszavazást.

Gondoltam, akkor írok a népszavazási lapra egy rövid levelet Kedves Fidesz delegáltak! címmel. Mintha egy negyedikes fogalmazás doga lenne, amiben kötelező használni a 'Szájer' 'Kaleta' 'Bucsa' 'népírtás' szavakat. Tuti jól fog esni a kis lelküknek! 😃

(#114089) npera válasza Jahno (#114085) üzenetére


npera
újonc

Ha annyira működik, hogy a magamtól 2 méterre gorillapodra lerakott cucc veszi a quadot előttem, mögöttem és oldalt is kábé hasonló módon, akkor már nyertem is. Ha mindent állítható gainnel teszi és csatornánként wavba, akkor még jobb.

Utólag Davinci Resolve alatt behúzom mindet a kép alá, aztán rocknroll. Kábé ennyire terveztem használni.

Nem tervezek kifejezetten térbeli hangot csinálni, sima 2.0 lenne belőle végül. Lehet a kütyüben paraméterezni az erősítést "irányonként", ami hasznosabbnak tűnik, mint valami jobb tipikusan előrefelé irányított mikrofonnal próbálkozni.

Jó lenne, ha a teljesen változatos irányból érkező erdősávokról visszaverődő visszhang is benne lenne a felvételben. Ha sikerül jól belőni, akkor szerintem ez kábé pont erre jó.

Szép a cucc, ez az amikor már rendes állvány dukál csak a mikrofonnak is.

(#114090) eattila válasza Bujdy81 (#114088) üzenetére


eattila
csendes tag

Az enyém is, vagyis jegyzőkönyv vezető.

Bucsán nőttem fel. Csak nem az ukrajnain.... De fura olvasni íkkor is.

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#114091) Jahno válasza eattila (#114087) üzenetére


Jahno
őstag

Így azért erős lesz, belemegy néhány munkaóra. Attól függ mennyire kell kifejteni.

(#114092) eattila válasza Jahno (#114091) üzenetére


eattila
csendes tag

Ja.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#114093) npera


npera
újonc

Nova, Blueboi. Chris Rosser felrakott egy motorteszt videót. Még nem néztem végig, de a Wasp Major majdnem ugyanannyi vonóerőt adott le, mint az FPV Cycle 25 mm motor. Húzós...

(#114094) Grillo


Grillo
senior tag

Itt nem volt sor, 2 körül voltunk, 2en voltunk előttünk, utánunk voltak vagy 5en.
Mondjuk mindkét urna szarásig volt, úgyhogy már nehezen ment bele a cucc.
Idén sikerült nem eltökíteni a behívót (mármint az enyémet, asszony nem találta), így tudtam még a szavazókört is, ment minden simán. Bár eléggé lassú volt a kiszolgálás, ami nem meglepő, tekintve a 60as átlagéletkort, és hogy a fele csapat ismerősökkel beszélgetett.

(#114095) cyberde válasza eattila (#114087) üzenetére


cyberde
csendes tag

"Az élet nem habostorta!" :D

(#114096) eattila válasza cyberde (#114095) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem. De azok spec nem tehetnek rola. Es az uzenet se jut el oda ahova szanjak.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#114097) Sipi-


Sipi-
tag

Múlt héten asszony telefonja úszott meg, ma pedig a nagyobbik fiam jött elő azzal, hogy a telefonja kikapcsolgat. Redmi 8-a van és a bekapcsológomb extra érzékeny lett. Gondolom ezt érdemes volna megjavíttatni még, nem kerül vagyonokba talán. Vigyem el egy "sarki gsm"-be vagy inkább valami hivatalosabb helyre? Shopmark, Köki, Lurdy, Corvin van közel.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#114098) cyberde válasza eattila (#114096) üzenetére


cyberde
csendes tag

Akkor ma szar napjuk lesz a szavazatszámlálóknak. A fészbúkon fél óra alatt vagy 5 érvénytelenre dekorált népszavazólap jött szembe velem. (Az egyik legjobb -egy nem igazán kidolgozott, de annál ütősebb mondanivalójú rajz- egy ereszcsatornán kapaszkodó pálcikaember. :D )

Lehet fotelforradalomnak hívni, de nagyon jól esett. ;]

Egyébként ha csak egy fideszes delegáltnak kicsit is felbassza az agyát, amin csak egy ellenzéki delegált tud kicsit is derülni, már megérte. :)

(#114099) zetor2000 válasza Sipi- (#114097) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ezt érdemes cseréltetni / cserélni. Durván 1000 Ft a gombsor, egy dupla öntapadós felület tartja a helyén. [link]
Szétszedés után műszerészkezek szerintem 10 perc alatt cserélik. Szétszedéshez kellhet 15 perc is akár. Itt az indián mutogatva szereli 12 percig, szerintem ennyi a gombok cseréje: [link]

Nejed A1ét is egy 10esből helyre lehet hozni, csak a munkadíj... [link]

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#114100) -NoVa- válasza cyberde (#114098) üzenetére


-NoVa-
őstag

Fene tudja, a népszavazás így is, úgy is súlutalan. A másik aggasztóbb, ha az eddig megoszlott ellenzéki szavazatok most nagyjából egybeöntve sem lesznek elegek egy győzelemre, akkor itt kb morális agyhalál jön.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.