Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#114801) Bujdy81 válasza npera (#114768) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Én csak egy dolgot nem értek ezzel a gázlóval. Senkit nem zavar az a végtelen mennyiségű mocsok, motorolaj, gázolaj, stb. amit az alsómosásokkal bemosnak a természetbe? :F

(#114802) Samott válasza Bujdy81 (#114801) üzenetére


Samott
addikt

Nem, hiszen vicces ahogy a hulyek megszivjak.

Amugy meg csepp a tengerben.

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#114803) blueboi69 válasza Samott (#114802) üzenetére


blueboi69
csendes tag

:(

(#114804) zetor2000 válasza Bujdy81 (#114801) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ez vélhetően elenyésző mérték ahhoz képest, mint amikor egy komplett tanker süllyed el. Most volt a napokban egy ilyen.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#114805) Jahno válasza Samott (#114802) üzenetére


Jahno
őstag

Ennek fele kamu.

(#114806) blueboi69


blueboi69
csendes tag

May be an image of 4 people, people standing and text that says "Jancsiban egyre erősebb az érzés, hogy az anyukája már nem fog visszajonni."

(#114807) Samott válasza Jahno (#114805) üzenetére


Samott
addikt

Ja, a Deutsche Welle arrol hires. Regi fakenews csapat.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#114808) Jahno válasza Samott (#114807) üzenetére


Jahno
őstag

Amennyire bulvárba és kattintós szarba megy át minden hír, lassan már a féknyúz lesz az igazi.

(#114809) ezittketto válasza npera (#114716) üzenetére


ezittketto
csendes tag

(#114810) zetor2000 válasza ezittketto (#114809) üzenetére


zetor2000
senior tag

A rutin meg az évek... meg ott fenn látható a Davinci Resolve vágócucc... :D Sok pénz ellenében tud pár trükköt. :D :D :D :DDD

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#114811) ezittketto válasza zetor2000 (#114810) üzenetére


ezittketto
csendes tag

:DDD

(#114812) qnadam


qnadam
veterán

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#114813) ezittketto válasza qnadam (#114812) üzenetére


ezittketto
csendes tag

:F

(#114814) qnadam válasza ezittketto (#114813) üzenetére


qnadam
veterán

egy kicsit még hagyom érni a dolgot ;]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#114815) blueboi69 válasza qnadam (#114812) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Oké, ez jó :)

(#114816) ezittketto válasza qnadam (#114814) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Oh basszus order :)

(#114817) Samott válasza qnadam (#114814) üzenetére


Samott
addikt

Oh bakker. Ez nekunk, Torrenten nevelkedett nepeknek, nem olyan nyilvanvalo... :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#114818) npera válasza blueboi69 (#114796) üzenetére


npera
újonc

Azon is úgy működik a felvétel, hogy RAW menti le és az appból választasz utólag "felvételi módot" és expó korrekciót, meg színhőmérsékletet? És stabilizációt?

Nézegettem én is, de annyira pocsékul repülök és annyira semmi érzékem a videózáshoz, hogy inkább bele sem vágok.

(#114819) npera válasza Bujdy81 (#114801) üzenetére


npera
újonc

Ja, az engem is elgondolkodtatott idejekorán. Meg az extra nagy hullámok tutira károsítják a partot és a hidat is. Igazából ott nem is lehetne más járműforgalom, mint mezőgazdasági gépek és célforgalom.

(#114820) npera válasza ezittketto (#114809) üzenetére


npera
újonc

Nézem leszállás közben, hogy merre van a kis leszállópálya (he-he), aztán megpróbálok egyenletesen közelíteni fel és érzésre úgy disarmolok, hogy oda tottyanjon. Néha sikerül, néha nem. De jó gyakorlat.

(#114821) npera válasza qnadam (#114814) üzenetére


npera
újonc

Most értettem meg. Jáj.... :B

(#114822) npera


npera
újonc

Húsvét hétfői repülés. Volt eksün bőven. Gyakoroltam a cirkálórakétás indulást (Quadmvr jobban csinálja). Aztán gyakoroltam a flipeket. Tudom, hogy nem a PID-tuning lakmuszpapírja, de igazából tetszik a forgás végén a "bouncing" hang, ahogy az FC beáll az irányra.

A vicc az, hogy a 3,5"-os gépen a FETtec 15A AIO-ban egy F3-as (!) proci csinálja, amit csinál és meglepően jól csinálja. A grafikus OSD hab a tortán, imádom.

A 4"-os racsingos gép (Rotorama Samurai) valami iszonyatosan megy, még mindig megdöbbenek rajta. A G4-es FC a 35A-es AIO lapon nagyon szépen mozog. Részben a tömeg miatt is, de még lágyabbnak érződik, ahogy fordul.

Megracsingoltam a bokrokat, jó volt. És majdnem lezuhantam az inverted yaw-spin végén, ott meleg volt a helyzet. Bontottcsirke tutira tudna valami frappánsat mondani rá 🙂

(#114823) Samott


Samott
addikt

#comic pictures

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#114824) blueboi69 válasza npera (#114818) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Hát ez inkább almásoknak készült, ott meg sztem ilyen one-click userek vannak többségben.
Van nyersanyag is, meg stabilizáció is.
Érdekes, néztem róla review-kat mobilról és valamiért azt hittem, hogy a review-kat is ezzel a kamerával vették fel, merthát úgy lenne hiteles, de nem.
Szóval a kisebb kijelzőn lehet tűrhetően mutat minden, de nekem most kicsit csalódás. Ugyebár HD felbontású, de ez valami extraszéles látoszögre kenődik szét. Az első videóknál a 24"-es monitoron azt hittem hogy koszos,párás a lencse, elég fura. Majd még játszok vele, mert amúgy a youtuebon sokkal jobb felvételek vannak.
Exportáláskor van néhány opció, mint bitráta meg három egész kódolási mód.
Szóval első blikkre most kicsit csalódás, majd megnézem, hogy a drónon mit tud. A srác akitől vettem, ő küldött videot, amit ezzel vett fel drónos repülésről, az úgy elég korrektnek tűnt pedig. Mármint az árához képest.
Mindenestre szerintem ennek rengeteg fény kell, hogy normálisabb képet adjon, itthoni felvételek mégha napközben is készültek, tök homályosak és egyáltalán nem részletgazdagok. Egyébként a mágneses felrakás nagyon ötletes tényleg kényelmesen lehed a polodra rakni és a tokja egyben töltő is, szóval lehet majd egyszer ha sok pénzem lesz váltok ennek az utódjára ami 2K-s.

(#114825) blueboi69 válasza Samott (#114823) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Hinnye... most amiket ezek az oroszok művelnek, reméljük ez továbbra is comic marad és nem a valóság.

(#114826) blueboi69 válasza blueboi69 (#114824) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nappali fénynél nagyságrendekkel jobb. Érdekes egy szerkezet, tényleg mozgásokra van inkább, az elmosódások miatt, nem állókép készítésre.
Viszont a benne lévő gyro jól dolgozik.

Ja és most megnéztem, a nyers videot is le lehet tölteni, ott talán jobb a kép is, de cserébe elég nagy FOV-al van és nem követi le a forgásokat pl.

(#114827) ezittketto válasza npera (#114820) üzenetére


ezittketto
csendes tag

:C :R :C

(#114828) Jahno válasza blueboi69 (#114824) üzenetére


Jahno
őstag

Ha homályos, az a fókusz, az nem a fényen múlik.

(#114829) qnadam válasza Jahno (#114828) üzenetére


qnadam
veterán

kivéve ha a zajszűrés szétken mindent

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#114830) blueboi69


blueboi69
csendes tag

Na, még kicsit fura, csináltam ma hyperlapse videót, az autóval. A nyers felvétel az egész jó, de az ugye elforgatva van és hatalmas látószöggel. Amikor a saját programjával nézem, akkor meg gyro javítások vannak benne, kisebb a látószög.

Na majd még próbálom kitapasztalgatni, hogy miket tud, meg jó lenne valamikor repkedni is.

(#114831) Phülöp


Phülöp
addikt

ennek is vége

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#114832) -NoVa- válasza Phülöp (#114831) üzenetére


-NoVa-
őstag

Színvonalas zene volt, de értékelem, ha nem erőltetnek csakazértis össze valami középszerűt.

(#114833) Phülöp válasza -NoVa- (#114832) üzenetére


Phülöp
addikt

Lesz helyette valami más, és az másmilyen lesz. Vagy nem lesz semmj, de az se olyan lesz, mint ami eddig.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#114834) eattila


eattila
csendes tag

Hatso fekpofak kicserelve 3 zonasra. Meg a pedalok is. Utobbit olajozni kellett, mert nyiszogott, pedig uj. Meg a fenyvisszaveroket kellett kicsit ramelegiteni mert lejart vagy 3. De az is lehet, hogy leszedem a pedalrol oket.

A fekekkel elbabraltam, mert mindent is ki kellett oldani az osszerakashoz. Aztan feszitorugo ero allitas, stb. Legkozelebb mar rutinosabb leszek.
V fek, de majd abbol is kap szerintem simano-t majd.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#114835) hokuszpk


hokuszpk
nagyúr

ma aszonta a kisboltban az elado, hogy vasaroljak be alaposan Balatonszeletbol, mert egy darabig lehet nemlesz, "mert már ezt is Ukrajnában gyártják..."
megneztem a csomagoláson, a származási helyre az van irva, hogy "EU-n kivüli", és mivel a tejcsokis kék-sárga, gyanús, hogy igaza van.

[ Szerkesztve ]

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#114836) Jahno válasza hokuszpk (#114835) üzenetére


Jahno
őstag

Asszem bajban leszek én is ezekkel a hiányokkal, most kicsit ráparáztam erre-arra.

(#114837) Jahno


Jahno
őstag

Jahh, eljöttem kicsit nyaralni, pótlom a húsvétot, mindenkitől elnézést.

Esetleg megkérdezem, mi baj lehet... Akad-e itt valaki Pest környékén aki okosban nagyon vékony lemezbe tudna lézerrel 0.1-0.25 közti lukakat csapni? Gombostűvel kicsit sorjás lesz és nem az igazi, meg persze az átmérőjét is nehéz saccolni.

(#114838) npera


npera
újonc

Hú, ez nagyon babán néz ki. A kv teljesen agyhalott rajta, szerintem már az 1950 is durva lehet, de a 2070 kv már inkább hipertérugrás....

(#114839) Phülöp


Phülöp
addikt

#comic pictures


A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#114840) -NoVa- válasza Phülöp (#114833) üzenetére


-NoVa-
őstag

Addigis hallgatósnak helyi lánykák Serj Tankiant próbálnak énekelni akkusztikus alapokon. Néha egész jó pillanatokat kapnak el: link

(#114841) Phülöp válasza -NoVa- (#114840) üzenetére


Phülöp
addikt

hát ez eléggé semmilyen lett

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#114842) Jahno válasza -NoVa- (#114840) üzenetére


Jahno
őstag

Néha. De inkább ugorjunk.

(#114843) Samott


Samott
addikt

3,3 milliárd dollár nyereség a Teslánál (negyedev)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#114844) eattila


eattila
csendes tag

npera malacos bringás hacukáján felbátorodva rendeltem egy ilyet :D :

https://cooldudecycling.com/products/avocado-cycling-set

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#114845) Vodike


Vodike
tag

Na fent van a napelem. 385-ost rendeltem es fizettem, viszont azt nem tudtak adni (elfogyott es nem tudjak mikor lesz ujra), ezert 410-est kaptam ugyanazert az arert. 13 db fert fel, de a srac ugy lotte be, hogy adott esetben meg 5-6 db fel tud menni a deli sikra, ha boviteni szeretnem. De ez a 13 db, igy hogy 410-es lett is ketszer annyi, mint amennyit elhasznalunk. 3 ora volt az egesz muvelet a kavetol az alairasig. Azt mondja a mukso idei evre 1500 cimuk van, ket csapatban szerelnek. Kemeny :)

[ Szerkesztve ]

exTiga

(#114846) -NoVa- válasza Phülöp (#114841) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ez van, nem mindennap jön szembe mélyebb kontent. Hol bújt ez 10 napig? (ok, mentségemre az idő nagy részét lázasan kiütve töltöttem)

(#114847) eattila válasza Vodike (#114845) üzenetére


eattila
csendes tag

Az szép. Most azért sajnálom, hogy nem kertesem van....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#114848) eattila válasza -NoVa- (#114846) üzenetére


eattila
csendes tag

Jobbulást!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#114849) Samott válasza Vodike (#114845) üzenetére


Samott
addikt

Azok nagyobb panelek is, ugye? Ez a 375-385 vonal az altalaban 120 felcellas a 400+ panelek pedig 144 felcellasak, kicsit hosszabbak mint a kisebb panelek. Mekkora invertert raktatok hozza?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#114850) Phülöp válasza -NoVa- (#114846) üzenetére


Phülöp
addikt

akkor pont itt az ideje meggyógyulnod

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.