Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94351) air válasza tordaitibi (#94350) üzenetére


air
nagyúr

"Cookies can also store passwords and form content a user has previously entered, such as a credit card number or an address."

A lényeg a can. A cookie tartalmazhat. Ha egy weblap abban tárolja, akkor a cookie törlésével oda a jelszó (is).

"Azért ez erősen kőkorszaki megoldás, milyen oldal csinál ilyet?"

(#94352) brd
Hash-elve miért ne?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#94352) brd válasza tordaitibi (#94350) üzenetére


brd
nagyúr

Nem, te tudod jól. Ill. a csavar ott van a dologban, hogy a böngésző a mentett jelszavak alatt azt érti, amit a saját megoldásával ment el, a saját adatbázisába. Ami nálad volt, az a cookie-kban tárolt belépett állapot lehetett (feltéve, hogy jól működik az Opera), ameddig az a cookie le nem jár, vagy törlődik, belépett maradsz (ha az oldal ezt megengedi persze).

darvinya: User/pass cookie-ban tárolva? Azért ez erősen kőkorszaki megoldás, milyen oldal csinál ilyet?

The only real valuable thing is intuition.

(#94353) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Olyan appot keresek aminél be tudom állítani , hogy pl napi 30mb használhat a teló. ha több lenne, jelez , letilt. 2szer is ráfáztam az Időképpel, 200 ill. 186 Mb evett meg pár óra alatt, mire észbe kaptam már késő volt. A 3g doggal tudom követni, pontos is de olyan kellene ami, sípol, jelez ha az adott mennyiséget túllépem :) , köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#94354) csadi0011 válasza gyuszmó (#94353) üzenetére


csadi0011
őstag

Milyen telefon/rendszer?
Ha van ilyen: Beállítások -> Adathasználat
Akkor itt be tudod állítani az adatkorlátot, vagy a figyelmeztetést.

[ Szerkesztve ]

(#94355) gyuszmó válasza csadi0011 (#94354) üzenetére


gyuszmó
őstag

Hua, 5.01. de csak figyelő van, tiltás nincs :(

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#94356) bexinho23


bexinho23
őstag

Üdv!

Olyan képernyőzárat keresek, ami a feloldáskor megadott PIN kód után automatikusan belép, nem kell még "OK" gombot megnyomni (samsung xcover 3 gyárija nem tudja, huawei p8-é viszont igen).
Van esetleg ingyenes megoldás az áruházban?

Illetve van egy ötletem, amit nem tudom, hogy meg lehet-e valósítani.
Samsung Xcover céges (erről telefonálok, erre kapom a hívások 95%-át)
Huawei P8 privát (ezt mostanában főként csak zenelejátszásra használom vezetés közben kikötve audio kábellel a rádióra)

Megoldható, hogy ha az Xcover-re kapok hívást (vagy onnan indítók hívást), azt a Huawei-re továbbítsa?
Így nem kéne bajlódnom a kábeles kihangosítással. Hiszen a Huawei már a hangszórókon szól.

[ Szerkesztve ]

(#94357) #79335424 válasza gyuszmó (#94353) üzenetére


#79335424
törölt tag

A 3g Watchdog nem tud jelezni/tiltani? Meglepne.

[ Szerkesztve ]

(#94358) nubiai


nubiai
tag

A "tollbamondás" funkciója miatt feltettem a Swype billentyűzetet, amivel nincs is baj, viszont a predikciója, vagyis a megajánlott szavai gépelés közben nálam csapnivaló. Olyan, mintha tőlem tanulná a szavakat, vagyis ha egyszer már használtam, akkor tudja, de ha még nem, akkor csak olyanokra képes, hogy a "Budapest" szót teljes egészében csak az "s" után ajánlotta fel, vagy a "billentyű" szót csak az "y" után. Ez szerintem nem túl acélos. Magyar szótár természetesen le van töltve. Hiányzik még neki valami, vagy mi lehet a probléma?
(A legtöbb és leggyorsabb ajánlással eddig nekem az ai.type billentyűzet szolgált, csak nem egy olcsó darab.)

(#94359) gyuszmó válasza #79335424 (#94357) üzenetére


gyuszmó
őstag

Napit nem tudtam beállítani, havi limit van, de az nem jó nekem.

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#94360) Tesztelo.hu válasza Stevan87 (#94336) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Ezt az Android saját biztonsági mentése is tudja.

(#94361) Tesztelo.hu válasza csubuka (#94295) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Handcent SMS megoldja ezt a problémát.

(#94362) Siriusb


Siriusb
veterán

Úgy látom, hogy Marshmallow-n nem működik a Link2SD. Van esetleg megoldás arra, hogy működésre bírjam, ami elkerülte a figyelmem?
Nem akarom Internal storage-ként használni a külső sd kártyát, mert ahhoz formattálni kellene, lementeni-visszarakni mindent. Az meg nem biztos, hogy olyan sokáig marad fent az MM.

(#94363) aprokaroka87 válasza gyuszmó (#94359) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

napit azért nem tudsz mert havit számol
szerintem mindegyik havit,esetleg hetit számol.
miért muszály a napi 30mb?

(#94364) beg válasza aprokaroka87 (#94363) üzenetére


beg
veterán

Azért muszáJ, mert nem akar a hónap második felében kukán nézegetni 0 MB mellett. De ezt leírta szépen.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#94365) aprokaroka87 válasza beg (#94364) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

az a baj hogy a napi limit esetén szerintem neki kell mindig beállitani a limitet,minden nap.

idáig 3 appot néztem meg az ügyben sehol nincs napira bontani a dolgot
meg azt sem tudjuk hogy a 30mb/nap az 30 napra szól,vagy hogyan?

azt írja időkép pár óra alatt 180-200mb?de kis éhes a drága..lehet hogy ott kelenne kezdeni a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#94366) HoTaZo válasza nubiai (#94358) üzenetére


HoTaZo
őstag

Nekem gyárilag van fent (G8), való igaz, hogy ha egyenként nyomogatod a betűket meglepően csapnivaló. Viszont, ha húzogatod az ujjad, akkor nagyon jól megadja a kívánt szöveget.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#94367) tordaitibi válasza beg (#94364) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Kemeny vagy ma, beg... :-)

(#94368) nubiai válasza HoTaZo (#94366) üzenetére


nubiai
tag

De hát ez így elég siralmas. Hiszen akkor bármilyen hosszú szó esetén is végig kell húzogatnom az összes betűjét (ami gyakorlatilag a végiggépelést helyettesíti), ahelyett hogy rábökve pár betűjére az elejéről, (szövegkörnyezettől függően, és ettől jó egy billentyűzet program) felajánlja a helyes szót. Szerintem ez utóbbi gyorsabb, bármennyire is gyorsan tudom húzogatni :D. Szerintem. Nálam mindenképp.
Akkor ezek szerint kijelenthetjük, hogy a Swype billentyűzet csak "szvájpolásra" való, gépelésre nem?
Mellesleg az ai.type-al ha befejeztem egy szót, nagyon gyakran ott volt a javaslatok közt az a szó, ami következett volna, csak rá kellett böknöm. Swype-nál szinte soha. (Elnézést a Swype fanoktól, nem akarok vitát szítani, de ez a tapasztalatom.)

(#94369) Juditta_56 válasza gyuszmó (#94353) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Ezt próbáltad? Sztem a fizetős tudja, a napi korlátot, bár nekem csak az ingyenes van, nem tudom kipróbálni.

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#94370) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Köszönöm uraim :R

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#94371) gyuszmó válasza Juditta_56 (#94369) üzenetére


gyuszmó
őstag

megnézem köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#94372) HoTaZo válasza nubiai (#94368) üzenetére


HoTaZo
őstag

Hát, nem tudok veled vitába szállni, nekem annyira megtetszett a "szvájpolás", hogy elégedett vagyok vele. Persze tanítgatom a nyomogatós részét is, hogy tanuljon a drága.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#94373) S e t h válasza Bozek (#94345) üzenetére


S e t h
nagyúr

Onnan is törölve van.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#94374) S e t h válasza brd (#94342) üzenetére


S e t h
nagyúr

Package Disabler Pro

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#94377) 4es válasza S e t h (#94374) üzenetére


4es
tag

Ja ezt én is néztem felrakta playre freeként telepítès után pro lesz ès licensz ellenőrzéskor meg elbukik.

Korábbi profilom "es4" http://prohardver.hu/tag/es4.html

(#94378) HREH válasza gyuszmó (#94359) üzenetére


HREH
senior tag

Én erre a célra a My Data Manager-t használom, az tud daily alarmot (sok egyéb dolog mellett), és teljesen ingyenes.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#94379) bexinho23 válasza bexinho23 (#94356) üzenetére


bexinho23
őstag

Valaki?

(#94380) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Tudnátok ajánlani valami jó zenelejátszó progit droidra? Jelenleg jelly beant használok és csak az alap lejátszó van fenn de már nagyon unom és megutáltam. Az lenne a lényeges számomra, hogy mappákat lejátszási listaként tudjon kezelni illetve felismerni. Nem tudom, hogy van-e ilyen vagy ehhez közeli funkciójában. A másik fontos dolog számomra az, hogy letisztult UI-ja legyen, nem kell semmi csicsa, a puritán kinézetet részesítem előnyben. Nem kell tudnia fm rádiót, arra van más appom. Elsősorban ingyenes lejátszó érdekelne, de ha valami tökéleteshez közeli megoldás van akkor hajlandó vagyok fizetni is érte. Előre is köszi a tippeket! :R

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#94381) Véreshurka válasza bexinho23 (#94379) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Képernyőzárra próbáld ki a C Locker-t. Ott be lehet állítani amit szeretnél.

Másikat passz.

(#94380) vitko: egyszerű, puritán, árát nem tudom mert régebben megvettem: Music Folder. Vedd meg, ha nem tetszik, vagy nincs olyan funkciója amit szeretnél akkor ugye van 2 órád, hogy visszakérd az árát. Nem tudom az ingyenesnek van-e vmi korlátja, vagy csak reklámos. Akár azt is megnézheted.

[ Szerkesztve ]

El Psy Kongroo

(#94382) zhata válasza Juditta_56 (#94369) üzenetére


zhata
senior tag

Felraktam az ingyenest, tetszetős kis program. Egyedüli problémám, hogy mi a csudának kell neki 59 MB RAM?

(#94383) beg válasza zhata (#94382) üzenetére


beg
veterán

Egy messenger 89-et, egy google play service 40-et eszik. Böngészőt meg bőven 100 fölé lehet kergetni. Sajnos nagyban függ a fejlesztőtől és a hozzáállásától, hogy hogy gazdálkodik az erőforrásokkal.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#94384) tordaitibi válasza Dyingsoul (#94380) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

MX player.
Tud mappaszintet, azaz elinditod a mappaban az 1. szamot,
vegigjatssza a mappat, es utana beallitas szerint kussba marad, visszalep, stb,
gesztusokkal vezerelheto hangero, tekeres stb.
Hatterbe is fut, kirakja a navigacios gombjait ilyenkor a statusbarra.
Mellette mindenevo mediaplayer is.
Nekem bejott.

(#94385) kovisoft válasza Dyingsoul (#94380) üzenetére


kovisoft
őstag

Még néhány tipp: Folder Player (most ezt használom) és MortPlayer (régebben ezt használtam). Mindkettő ingyenes és tud mappákat lejátszani.

(#94386) aPoFa


aPoFa
tag

Sziasztok! Nem tud valaki olyan alkalmazást, amivel időzítetten ki lehet kapcsolni androidos telefont? Előre is köszi!

(#94387) bexinho23 válasza Véreshurka (#94381) üzenetére


bexinho23
őstag

Köszi, kipróbálom.

(#94388) DJosef


DJosef
őstag

Üdv Urak!

Adott egy Huawei P8 készülék, gyárilag független, 5.0.1 androiddal, build verzió B200.

Probléma a következő:

Google play zene alkalmazás használata közben rendszeresen újraindul a telefon. Ha hagyom futni a háttérben akkor nincs ilyen gond.

Ha sűrűn váltogatom a számokat, vagy beletekerek akkor jön elő.

Forget about it

(#94389) 4es válasza aPoFa (#94386) üzenetére


4es
tag

Playen van több is viszont root kell..

Korábbi profilom "es4" http://prohardver.hu/tag/es4.html

(#94390) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !
Valamiért a Google fiókom nem szinkronizálható.
Kb. 1,5 napja tart ez.

Hiába megyek be a Beállításokba és ott a beállított Google fiókomra, hogy szinkronizálja a címtárat, Gmailt, stb. amiket itt szokott, mert nem indul el a szinkronizáció.

Mi lehet a gond szerintetek? Ti tapasztaltatok ilyet mostanság?
A telefonomon van elég szabad tárhely és memória.
Wifire csatlakozik megfelelően, DE itt valami olyan gond van, hogy nem kék színű a wifi logója, hanem szürke. Viszont internetelérés van.

köszönöm.

(#94391) blt.62


blt.62
őstag

Térerőnél:
Minél magasabb az asu szám annál jobb a térerő. Kevesebbet merül az aksi mert minél gyengébb, kisebb annál több energiát használ a térerőhöz. Vagy nem jól tudom?

MegtorloXp

(#94392) #79335424 válasza Orionk (#94390) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nincs kapcsolat a Google szervereivel. Helytelen dátum, idő, időzónabeállítástól szokott előfordulni.

(#94393) gyuszmó válasza HREH (#94378) üzenetére


gyuszmó
őstag

Köszönöm, mielőtt olvastam a hszt a playen rá leltem ;) úgy tűnik jó köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#94394) w4dk0rt3


w4dk0rt3
tag

Sziasztok!

Valaki meg tudna mondani honnan es hogy tehetnek szert a jiayu f1ben levo email kliensre? Vagy hogy vakarhatnek ki belole olyan adatot ami alapjan keresni tudnek? Mert a neve: email. Az elso sokszaz talalatot mar atneztem de meg mindig nem akadtam ra...
Koszi!

jiayu f1 - "az e'let a legjobb me'reg..."

(#94395) tordaitibi válasza w4dk0rt3 (#94394) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Nehezen... :-)
Az en Wayteq tabletemben is ''email'' a neve,
pedig valoszinu hogy koszono viszonyba sincsenek egymassal.

(#94396) Tifany


Tifany
csendes tag

Samsung J5 -höz tudtok a Play áruházból letöltető azonnali, közvetlen tárcsázó widgetet?

Az ACE 4 mobilnál ( és korábbiaknál is) volt olyan widget, hogy a mobil asztalra kitett névjegy ikont megérintettük,azonnal tárcsázott. Egymási pedig a közvetlen üzenet volt. ( ezek be voltak építve) Most a J5-nél ilyen nincs, csak olyan, hogy kijön a névjegy és még utána kell eldönteni, hogy sms-t írok-e vagy hívást indítok.Ezért szeretnék letölteni a Play áruházból egy hasonló alkalmazást, widgetet. :((

[ Szerkesztve ]

(#94397) nightzone


nightzone
aktív tag

Sziasztok!
Zene számokat szeretnék másolni Es file explorerrel a gyökér könyvtárba (/system/media/audio/ringtones), de nem engedi hanem kiírja hogy a mappa ahová másolnék csak olvasható (read only). A rendszer rootolt, és a Superuserben is engedélyezve van az Es file explorer. Valamint már újratettem az Es-t és akkor sem Találkozott valaki már ezzel?

(#94398) #79335424 válasza nightzone (#94397) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mivel a system olvashatóként van csatolva. Remountolni kell írhatóként, majd vissza olvashatóként, aztán reboot.. De óvatosan! Figyelj a tulajdonosi és jogosultsági viszonyokra! Nem tudom, hogy mi a célod, de sanszos, hogy fölösleges a csengőhangot a system -be tenni.

(#94399) air válasza nightzone (#94397) üzenetére


air
nagyúr

"a gyökér könyvtárba (/system/media/audio/ringtones)"

1. Ez nem a gyökérkönyvtár. Az a /
2. Oda felesleges is lenne másolni.
3. Ahová másolni kell az a /sdcard/media/audio/ringtones

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#94400) nightzone válasza #79335424 (#94398) üzenetére


nightzone
aktív tag

Ok,.a cél az lenne hogy csengőhang váltásnál felkinálja a "Mediatár"-on belül az adott számokat(ne csak a gyáriakat), amik szintén át vannak konvertálva ogg formátumba mint a gyáriak. Amúgy egy S4 mini-ról va szó és nem akarom hogy a knox billenjen ez miatt, mert módosítok egy system mappát. Amúgy remountolni hogy lehet ES-ben?

air: Ezen a telón a "/" a gyökér. Az sd-n nincs is media mappa, itt a "/system-ben" van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.