Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94501) 4es válasza kuksa90 (#94499) üzenetére


4es
tag

Nekem sincs.

Korábbi profilom "es4" http://prohardver.hu/tag/es4.html

(#94502) unravel válasza 4es (#94501) üzenetére


unravel
őstag

greenify 2.8.1?
kitkat? lolli? mm?
xposed modul letöltve, bekapcsolva?

¯\_(ツ)_/¯

(#94503) kuksa90 válasza unravel (#94500) üzenetére


kuksa90
őstag

:F
Gyorsítás?

[ Szerkesztve ]

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#94504) brd válasza unravel (#94498) üzenetére


brd
nagyúr

Köszi', de ez automatikussá is tehető? Mert jelenleg nálam az van, hogy a back gombot hosszan nyomva (erre állítottam be) FC-vel bezárok mindent, amikor már nem kell, és amiről tudom, hogy nekem ne fusson a háttérben, mert agyoncsapom. Ehelyett keresek valami kényelmesebb megoldást, tehát olyasmit, ami azt csinálja, hogy nyomkodok egy játékot, aztán kimegyek a Home-ra, elindítom a böngészőt, eközben a játékot hibernálnia kellene valaminek, hogy ne okoskodjon a háttérben (vagy FC-vel be is zárhatja, engem nem érdekel, a hatás jórészt ugyanaz az idióta Android és a fejlesztői miatt - nagy-nagy tisztelet a kivételnek -, de ebbe itt a topicba ne menjünk inkább bele, max. valami dühöngőtopicban, vagy privátban).

Tényleg, ha már itt vagyok, arra van megoldás, hogy adott programok elől elrejteni a kijelző lezárt állapotát? Ill. nem is tudom, hogy ez-e az ok, de pl. ha hallgatok SoundCloudon valamit, akkor ha elmegy aludni a kijelző, a böngésző nem tölti már be a következő számot, de az aktuálisat még végigjátssza. A WiFi egyébként ilyenkor is működik, mert pl. az e-mail-ek megérkeznek.

The only real valuable thing is intuition.

(#94505) #79335424 válasza brd (#94504) üzenetére


#79335424
törölt tag

Automatizálóval (és root -tal) megoldható a tiltás.

[ Szerkesztve ]

(#94506) unravel válasza kuksa90 (#94503) üzenetére


unravel
őstag

Igen. Gyorsítás.
A megjelenő menüben nekem minden pipálva van.

brd: Valami Sleep timer alkalmazás? ami kikapcsolja a zenét X idő után?

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#94507) fulton válasza Bozek (#94481) üzenetére


fulton
addikt

köszi

(#94508) 4es válasza unravel (#94502) üzenetére


4es
tag

2.8.1; loli, xposed nincs gondoltam rá hogy emiatt nem jelenik meg..

Korábbi profilom "es4" http://prohardver.hu/tag/es4.html

(#94509) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Google Fotók kérdés.

Beállítottunk egy készülékre Google Fotók biztonsági mentést. Minden jól ment egy ideig, aztán elkezdett nagyon melegedni a készülék, a fényképeket nem mentette el a felhőbe, így kitaláltuk, hogy kikapcsoljuk a szolgáltatást.
Nos.... NEM LEHET! :W
Amin már túl vagyunk...
Újratelepítés, teljes törlés, plusz adatok törlése, a beépített Fotók app letiltása, a Fiókok részen a fotók biztonsági mentésének kikapcsolása, nincs hatása a folyamatra...

A legkomolyabb, amit nem értek, hogy letiltott Fotók appal és kikapcsolt fénykép-szinkronizálással, miért kapcsolódik vissza a fényképek szinkronizációja? :F

Samsung Galaxy A54

(#94510) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Olyan alkalmazást keresek ,amiben be lehet állítani több funkciót ,mikor mi kapcsoljon be vagy ki. Nagyon régen próbáltam ilyet ki csak nem emlékszem a nevére. Tudtok ajánlani olyat ,ami megbízhatóan működik? :U

(#94511) kuksa90 válasza unravel (#94506) üzenetére


kuksa90
őstag

Köszönöm. :)

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#94512) #79335424 válasza Gedeon31 (#94510) üzenetére


#79335424
törölt tag

E-Robot. Persze, van olyan kapcsolás, amihez root kell. Sajnos, minél frissebb Androidverzió, annál több dologhoz.

[ Szerkesztve ]

(#94513) DS39 válasza Viktor0610 (#94509) üzenetére


DS39
nagyúr

Próbáld meg a Google Play Szolgáltatások app minden adatát törölni.

+ PC-n a Google fiókot is nézd meg, hátha lehet valamit mókolni.

(#94514) Viktor0610 válasza DS39 (#94513) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Megnézzük ezeket, köszi! :)

Samsung Galaxy A54

(#94515) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Üdv!

A nasomra készítettem egy webdav szervert, hogy távolról is elérhessem a fájljaim. Viszont, hogy biztonságos is legyen raktam be ssl kulcsot és authentikációt is.

Na, ezt böngészőből tökéletesen el is tudom érni, viszont szeretnék rá feltölteni is. Ehhez keresek androidos appot.

A total cmd webdav pluiginját próbáltam, az felismeri a tanusítványt, de nem megy tovább...

Az ES file explorerről tudok még, hogy tud ilyesmit, de nem igazán kedvelem. Szóval Ti milyen appot használnátok ilyen célokra?

Köszi! :R

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#94516) #79335424 válasza Mr Dini (#94515) üzenetére


#79335424
törölt tag

Konkrétan még nem használtam ilyen elérést, de a Solid Explorer -ben van Webdav. HTTP -t és HTTPS -t tud.

(#94517) aprokaroka87 válasza Mr Dini (#94515) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Solid explorerben is láttam olyan funkciót
Illetve Servers ultimate is kinál webdav lehetőséget.

(#94518) Bozek válasza aprokaroka87 (#94517) üzenetére


Bozek
nagyúr

Persze, ajánl a Servers Ultimate WebDAV-ot. Csak az épp nem arra való, amire a kérdező szeretné használni. A Servers Ultimate nem kapcsolatot, hanem szervereket (köztük WebDAV-ot) létre a telefonon. Amire aztán mással tudsz csatlakozni.

Legalább nézz utána, ha már írsz valamit...

(#94519) Gedeon31 válasza #79335424 (#94512) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszönöm :)

Esetleg olyan lenne ami tud magyarul egy hölgynek lenne aki nincs otthon annyira ebben a világban .
Wifi ,mobilnet , hang , meg ilyen ki és be kapcsolása megadott időben.

(#94520) aprokaroka87 válasza Gedeon31 (#94519) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

e-robot magyar nyelvű is,ugyanis magyar fejlesztés.
van neki ph-s topikja is

bozek:igaz..bocs

[ Szerkesztve ]

(#94521) Bozek válasza Gedeon31 (#94519) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nemcsak az E-Robot magyar, de még a fejlesztő is. :)

(#94522) Gedeon31 válasza aprokaroka87 (#94520) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszönöm :)

(#94523) Gedeon31 válasza Bozek (#94521) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszönöm :) eddig akkor csak a képeket néztem ,azon nem az volt, de így merem ajánlani .

(#94524) zeon.hu válasza Gedeon31 (#94523) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Azért az E-robot topik ajánlott olvasmány :)

#?*@&!

(#94525) nightzone válasza beg (#94478) üzenetére


nightzone
aktív tag

Köszi a tippet!
(#94479) Air: Neked is a linkeket!
Jó lesz

Most néztem egyébként hogy másik zene lejátszó se látja nálam az audió file-okat. Nem csak a gyári nem.

Meg most találtam egy "Best App" -okkal foglalkozó oldalt annak akit érdekel: SLANT

(#94526) aprokaroka87 válasza nightzone (#94525) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

az xposed mediascanner sem segített?

szerintem valami miatt nem fut le a mediascan normálisan...ez csak egy tipp

memóriakártyán vannak a zenék vagy belső tárhelyen?

az mx player lehet hogy jó lenne,mert az külön kezeli a médiatartalmakat a médiatárolótól,ahogy láttam.

van benne zenelejátszó funkció is

[ Szerkesztve ]

(#94527) 4es válasza nightzone (#94525) üzenetére


4es
tag

Fájlkezelő amit használsz be van kapcsolva rejtett fájlok mutatása? Így látod ha ".no media" fájl van valahol a zene mappáidban.

[ Szerkesztve ]

Korábbi profilom "es4" http://prohardver.hu/tag/es4.html

(#94528) Mr Dini válasza #79335424 (#94516) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Köszönöm az ajánlást, szimpatikus fájlkezelőnek tűnik. Viszont ez is hibát dob csatlakozáskor, szóval valószínűleg a szerverrel lesz gond. Pedig azt hittem, hogy az apacs féle dav jó lesz neki... Pcről megy is.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#94529) Gedeon31 válasza zeon.hu (#94524) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszönöm :)

Már csak azt nem tudom hogyan lehet külön minden eseménynél megváltoztatni az időt az E-robotban? :U

(#94530) zeon.hu válasza Gedeon31 (#94529) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ezért van a topikja :)

#?*@&!

(#94531) janor


janor
csendes tag

Üdv!

Keresnék egy olyan alkalmazást, ami az általam white list-re tett éttermek/kajáldák helyét jeleníti meg egy térképen, megmutatva, hogy melyik hely van a legközelebb. Fontos lenne hogy ne minden éttermet mutasson a környéken, hanem tényleg csak azokat, amik engem érdekelnek, egyfajta "kedvencek" módon.

Ki milyen appot használ erre/ehhez hasonló a célra?

(#94532) #79335424 válasza Mr Dini (#94528) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem nagyon értek hozzá, de a korábban ajánlott Servers Ultimate elég profi alkalmazás. Van benne néhány hálózatos tool is. Talán jó lehet hibafelderítésre. Busybox -szal használhatsz Terminal Emulator -t is. Te abban úgyis otthon vagy. :)

(#94533) krups8


krups8
tag

Sziasztok! Most már kicsit ingerulten irok, mert elveszett az elobbi kifejto hsz. Android 5.01 voda ZTE wifi router. Senki nem kezebe nem voltak nem tudjak a passokat. Frissen huzott alapra visszaallitott op. utan is teli kepernyon bassza random a kepembe hogy figyeles, kis pjros g, google gyanus logoval. Vagy hogy nem sikerult ertelmezni kerjuk mondja el ujra es alatta kis felho. 2 honapig sose volt ilyen es most elso dolgom neltek irni mert et kibirhatatlan. Mondjátok mit állitsak toroljek vagy mit töltsek le ha fizetos is LÉGYSZI!

(#94534) beg válasza krups8 (#94533) üzenetére


beg
veterán

Elhiszem, de maradjunk a kulturált nyelvezetnél. A system alá bement a kéretlen apk, ezért jön elő factory reset után is. A telefonod topikjában segítenek újrahúzni.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#94535) fpeter07


fpeter07
veterán

1ev utan ujra szert tettem 1 androidos tablagepre. A kerdesem az volna, hogy melyik az az app, ami a billentyuzetet lecsereli irotablara? (Ea bedigitalizalja a szoveget)

(#94536) Taktoj


Taktoj
aktív tag

Hello. Van olyan alkalmazas amivel a mobilnetsebesseget letudnam korlatozni kb 80-100 KB/s re?

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#94537) nightzone válasza aprokaroka87 (#94526) üzenetére


nightzone
aktív tag

Exposed mediát hétvégén fogom ráengedni.
Az mx player se a zenéket se a videókat nem scenneli be.
Mind2 helyen vannak, szóval nem lokális a hiba.

(#94527) 4es: Persze be, de nincs 1db nomedia se a zene mappákban.

(#94538) Fall-N válasza nightzone (#94537) üzenetére


Fall-N
veterán

Nekem régen a Sonym csinált ilyet. Elfelejtette az összes médiát. Mondjuk a Poweramp és az MX akkor is megtalálta őket, mert beépített scanner van benne. GMMP szintúgy.

Egyébként telefon újraindítás után fel kellene ismernie. Általában SD-kártya formázás megoldja a problémát. Mondjuk a régi Sonyn az sem segített.

[ Szerkesztve ]

(#94539) #79335424 válasza Taktoj (#94536) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tudomásom szerint a sávszélesség korlátozás csak hotspot funkcióval, másik készülékre lehetséges.

(#94540) nightzone válasza Fall-N (#94538) üzenetére


nightzone
aktív tag

Kivettem a memóriakártyát, újraindítottam, de megmaradt az "anomália"

(#94541) krups8 válasza beg (#94534) üzenetére


krups8
tag

Leazedtem a CM Securityir. Eddig jó.

(#94542) aprokaroka87 válasza nightzone (#94540) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

1:ha van lehetőséged átrakni a memóriakártyát másik telefonba,akkor tedd meg.
de ugyanez mehet úgyis hogy a tiedbe raksz egy másik kártyát.
2:amikor elindinditod a telefont egy task managerrel rákéne nézni hogy elindul-e a médiatároló folyamat.
3:Van egy olyan app a play store-ban,hogy Myandroidtools(kis kék propeller szerűség az ikonja)..na abban van egy olyan opció hogy Databases és abban rákelenne nézni a médiatárolóra,ha pl üres sorokat látsz,az nem túl jó.
4:probáltad már máshova áthelyezni az adott zenéket,akkár mappán kivül is?

myandroid tools-hoz root jog kel

[ Szerkesztve ]

(#94543) Mr Dini válasza #79335424 (#94532) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Igen, ismerem a programot. Annó meg is vettem és Taskerrel szórakoztam vele.

Viszont ha servers ultimate-tel menne is, abból nem derülne ki, hogy mi a gond a nasos webdavval.

Hála az égnek, az apacsnak elég részletes logja van és kiderült, hogy a lock adatbázis hiányzott. Este megcsináltam és mostmár a TC is be tud lépni. :C

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#94544) Taktoj válasza #79335424 (#94539) üzenetére


Taktoj
aktív tag

Ez is egy jo alternativa, koszi a tippet

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#94545) sto1911


sto1911
veterán

Sziasztok, ket kerdesem lenne:

- van-e mar olyan navi, amiben az uj fix traffik is benne vannak es szol elotte mondjuk 1km-el?
- van-e olyan program, amivel rendszerszinten, egy appbol tudom szabalyozni melyik alkalmazas hasznalhat mobilnetet es melyik nem.

Rootolt telom van.

(#94546) beg válasza sto1911 (#94545) üzenetére


beg
veterán

-Waze
-Valamilyen tűzfal, rengeteg van a play áruházban.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#94547) sto1911 válasza beg (#94546) üzenetére


sto1911
veterán

Koszi!

- A Waze tudja a trafi jelzest utvonaltervezes nelkul is?
- Tuzfalra van valakinek egy jol bevalt programja?

[ Szerkesztve ]

(#94548) beg válasza sto1911 (#94547) üzenetére


beg
veterán

-igen, sőt bármilyen közösségileg bejelentett rendőrségi jelenlétet is.
-droidwall pl., de erősen telefon specifikusak, ezért kell párat próbálni

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#94549) Véreshurka válasza sto1911 (#94547) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Ha 6-os droidot használsz abban van alapból. Ha nem, nekem ROOT mellé az AFWall nagyon bevált.

El Psy Kongroo

(#94550) aprokaroka87 válasza sto1911 (#94545) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

opera max is tud olyat,és lehet hogy adatot is spórol

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.