Hirdetés

2019. október 21., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-09-06 09:13:26

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#94051) m.zmrzlina válasza Bici (#94048) üzenetére

m.zmrzlina
(senior tag)

A teló topikjában több mint egy éves az utolsó bejegyzés, az is én voltam :DD

(#94052) Bici válasza m.zmrzlina (#94050) üzenetére

Bici
(nagyúr)

Nem tudom, de érdemes lehet kipróbálni. :K
Viszont kis esélyt adok neki, mert nem erőforrás probléma lesz ott, hanem a gyári szoftver szar szerintem.

Nem tudom, hogy ilyen esetben mi a megoldés; vagy aprón veszel egy ZTE Blade-et, vagy valami hasonló olcsó telót. Sony Ericsson esetén én is tudok segíteni.

[ Szerkesztve ]

Keresek AMD A10-7890K APU-t.

(#94053) prtvlogan

prtvlogan
(aktív tag)

Sziasztok!

Elnézést, ha véletlen rossz topikba írok!
Szeretnénk egy Galaxy S4 telefonról a könyvjelzőket átmásolni az új telefonra, ami egy S7 Edge. A probléma az hogy nem találom, hogy hova menti a könyvjelzőket a gyári böngésző. Ha az S4-es telefonon bejelentkezek a goggle-s fiókommal, akkor előjönnek a böngészőben a könyvjelzők. Az új telefonon viszont hiába használom ugyanazt a fiókot nincsenek könyvjelzők... Előre is köszönöm ha tud segíteni valaki!

(#94054) aprokaroka87 válasza m.zmrzlina (#94050) üzenetére

aprokaroka87
(veterán)

az is játszhat...mert újabb appokat nem optimalizálnak régi rendszerre

(#94055) m.zmrzlina válasza Bici (#94052) üzenetére

m.zmrzlina
(senior tag)

vagy aprón veszel egy ZTE Blade-et, vagy valami hasonló olcsó telót.

Most jövök rá, hogy van a polcon egy alig több mint két éves kis Samsung (belépő szint a tipusát sem tudom) majd kipróbálom azt is.

Jelzem mire jutottam, köszi a segítséget. :)

(#94056) kovabor

kovabor
(tag)

Nem tudom, itt feltehetem e a kerdesem, de....

Adott a chrome androidon, s nem tudok beletekerni a videokb. Pontosan csak ketszer, mindig, s minden videonal. Utana akarhova kattintok, nem lep a video.

Leszedtem, ujratettem, semmi.
Az is jo megoldas lenne, ha kulso lejatszobal jatzsana le mindend, azt belehet allitani?

Sm t230 tablet, android 4.4.2

Elore is koszonom

(#94057) Bozek válasza Bici (#94052) üzenetére

Bozek
(nagyúr)

"vagy aprón veszel egy ZTE Blade-et"

Régi szép idők. Első Android-os telefonom volt, mert túl sokat nem akartam kiadni azért, hogy kipróbáljam a rendszert. Mondjuk a főnökömnek (aki azért jóval többet keresett nálam) is ilyen volt, úgyhogy kérdezgettem róla, mielőtt megvettem. Még szerencse, hogy normális főnököm volt.

(#94058) zebede válasza Bozek (#94057) üzenetére

zebede
(őstag)

Istenem, mekkora gép volt az :) micsoda rom-olások mentek akkor, meg a "csoda zip" :DD 256 megás Blade-ekből hip-hop 512 megás erőgépeket varázsolt.
Szerettem.

(#94059) acsati válasza DS39 (#94037) üzenetére

acsati
(aktív tag)

Rendben, meglesem! :)

Köszönöm a további válaszokat is.

(#94060) Viktor0610 válasza prtvlogan (#94053) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Samaung Smart Switch.
Elég sok mindent átmásol a könyvjelzőkön kívül is. :)

Aláírás (nem kötelező megadni) - "googlehater analóg wanabe gdpr remete" <- Nem én!!! :-DDD

(#94061) Tesztelo.hu válasza prtvlogan (#94053) üzenetére

Tesztelo.hu
(senior tag)

Szerintem a Samsung fiókba szinkronizál a gyári böngésző (ha be van kapcsolva a szinkronizálás).

(#94062) Roxkex

Roxkex
(senior tag)

Sziasztok!
Valaki esetleg nem ismer olyan kamera appot ami úgy működik mint a MIUInak a kamera appja.. Leginkább az a funkció kéne , hogy ha hosszan nyomom a kép készítés gombot akkor egyből sorozat képet csinál!
(miui kamera appját próbáltam már át rakni cm11-re .. sajna nem jó , illetve amik fellelhetőek neten és jók is azok meg nem tudják ezt a funkciót :'( )..
Vagy ha ilyet nem akkor olyat ahol be lehet állítani alapértelmezésre , hogy mindig sorozat képet csináljon..
Előre is köszi !

Xiaomi Redmi 3 PRO - MIUIHU V8 "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#94063) Melorin

Melorin
(őstag)

Sziasztok!

Lett egy Asus tabletem amin a Zen UI van gyárilag. Érdemes emellé feltenni a Novát? Nem fog összeakadni a kettő? Nem is igazán értem, hogy ez a Zen az most egy launcher vagy programcsomag?

(#94064) HoTaZo válasza Roxkex (#94062) üzenetére

HoTaZo
(őstag)

A Huawei (G8) gyárija így csinál.
De, hogy honnan, miként tudod beszerezni, feltenni, nem tudom.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#94065) prtvlogan válasza Viktor0610 (#94060) üzenetére

prtvlogan
(aktív tag)

Viktor0610; Tesztelo.hu!

Köszönöm szépen! A samsung smart switch nem másolta át a könyvjelzőket, azonfelül minden egyebet igen. Egyesével kiválogattuk, és átküldtük a linkeket, amíg bele nem fáradtunk. Próbáltam app-ot leszedni, de kivétel nélkül egyik sem talált könyvjelzőt.. :(
Fogalmam sincs miért..

(#94066) darvinya válasza prtvlogan (#94053) üzenetére

darvinya
(nagyúr)

Chrome-ról.van szó gondolom, mert Google fiókot írsz.
Akkor viszont Fiók beállításokban kapcsold be a böngésző szinkronizációját.

Xiaomi MI A2 v9 Fekete… temetkezési vállalkozó lettem!

(#94067) majestic

majestic
(senior tag)

Nincs olyan progi ami az órát kirakja az állapokijelző sorra (a legfelső sor, amin a kis ikonok vannak)?

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 11 Pro Max 256GB, Apple Watch Series 5, iPad Pro 256GB (2018), G30

(#94068) KTU válasza majestic (#94067) üzenetére

KTU
(addikt)

Ez minden droidnál alap.
Vagy nem?
Most néztem a Huawei Y200-at, ami nem egy mai darab, az is tudja.
:U

MONESE_regisztrációnál_kapsz_+15_€-t___CURVE_reg._kapsz_+5_£-t___kód_nélkül_fizetsz_a_bakkártyáért_és_nincs_bónusz,__Win-Win_helyzet___Írj_privát_üzenetet.__Keress_Telegramon:_https://t.me/KTUKTU

(#94069) majestic válasza KTU (#94068) üzenetére

majestic
(senior tag)

Akkor hogy lehet oda varázsolni???

Persze, hogy ottvan... Bocs, hülye vagyok.

[ Szerkesztve ]

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 11 Pro Max 256GB, Apple Watch Series 5, iPad Pro 256GB (2018), G30

(#94070) #79335424 válasza KTU (#94068) üzenetére

(törölt tag)

Én sem láttam még olyan droidot, aminél nincs ott alapból az óra. Fura.

Majestic:
Milyen cucc volt az, amitől ilyet benéztél? :)

[ Szerkesztve ]

(#94071) #13110016

(törölt tag)

Frissült a Google Play, új ikonja lett, de úgy nézem más nem változott.

(#94072) darvinya válasza #13110016 (#94071) üzenetére

darvinya
(nagyúr)

Verzió száma?

(#94073) DS39 válasza #13110016 (#94071) üzenetére

DS39
(veterán)

tudsz berakni egy képet, milyen lett?

(#94074) KTU válasza majestic (#94069) üzenetére

KTU
(addikt)

Ha valami főzött rom, esetleg annál elképzelhető.
vagy pedig Xposed Framework és Gravity Box,
amivel el lehet tüntetni.
Meg persze visszarakni.

MONESE_regisztrációnál_kapsz_+15_€-t___CURVE_reg._kapsz_+5_£-t___kód_nélkül_fizetsz_a_bakkártyáért_és_nincs_bónusz,__Win-Win_helyzet___Írj_privát_üzenetet.__Keress_Telegramon:_https://t.me/KTUKTU

(#94075) Edi77 válasza Melorin (#94063) üzenetére

Edi77
(őstag)

Nekem Asus telefonom van (Laser) és a Nova fut rajta a Zen Ui helyett. Semmi gond nincs vele, akadásmentes, és talán gyorsabb is, mint a Zen.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#94076) #13110016 válasza darvinya (#94072) üzenetére

(törölt tag)

Elnézést elírtam. A play áruház frissült. Verziószáma: 6.4.12 C. Képet most nem tudok beszúrni.

[ Szerkesztve ]

(#94077) Melorin válasza Edi77 (#94075) üzenetére

Melorin
(őstag)

Le tudtad törölni vagy tiltani a Zen-t hogy ne foglalja a helyet a RAM-ban?

(#94078) darvinya válasza #13110016 (#94076) üzenetére

darvinya
(nagyúr)

Ok.
Kézzel frissítettem 6.4.13C-All -ra, ami már megszokott ikonos.

(#94079) VIBO

VIBO
(őstag)

Hali

Milyen olyan játékok vannak androidra amiket lehet realtime multiban játszani?

Pl uno vagy torpedo vagy ilyesmi?

S10+, Buds, Watch, MK7 GTI

(#94080) csadi0011 válasza VIBO (#94079) üzenetére

csadi0011
(őstag)

Szia!

Van android játékok topic. Ott keresgélj [link]
Ha nem találsz, írd be oda is nyugodtan a kérdésed.

(#94081) air

air
(nagyúr)

Ha esetleg valaki használná az Expense IQ-t, vigyázzon a 2.0-ás frissítéssel!
Botrányosan szar lett.
A régit aláírtam, és ment vissza.
Az új használhatatlan.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#94082) hackeeeee

hackeeeee
(Jómunkásember)

Érdekes.. Tesóm telóját hívták +44-es számról, kinyomtuk, majd jött az sms, hogy your viber code... Közben nem is telepítettünk neki viber-t. Találkozott már valaki ilyennel?

Véleményem szubjektív...

(#94083) Viktor0610 válasza hackeeeee (#94082) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Valószínűleg valaki elírta a számát. :D

Aláírás (nem kötelező megadni) - "googlehater analóg wanabe gdpr remete" <- Nem én!!! :-DDD

(#94084) Edi77 válasza Melorin (#94077) üzenetére

Edi77
(őstag)

Letiltani le lehet, de nem tettem meg... mert ha vmi gebasz lenne a Novával, akkor legyen meg a gyári launcher.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#94085) aprokaroka87 válasza Viktor0610 (#94083) üzenetére

aprokaroka87
(veterán)

előfordulhat.
bár azt nem értem hogy miért nem tudja "kiolvasni" a saját telefonszámot a rendszerből.

(#94086) Viktor0610 válasza aprokaroka87 (#94085) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Mi? Soha nem tudta a Viber kiolvasni a számot a rendszerből. :P

Meg nálam már évek óta úgy működik a Viber, hogy a viberes számom egy butafonban van, és az okoson aktiválom be a programot. Csak én tudom a saját számom, a delikvensünkkel ellentétben. :D

(#94087) weiss

weiss
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Árulja el nekem valaki, miért ilyen tré az összes droidos zenelejátszó ID3 tag kezelése! WP/Symbian/Windows akármilyen lejátszó tökéletesen jeleníti meg a dalok neveit, itt meg 3-ból egy sem :W És igen, próbáltam ID3 fixerrel, de az meg valamiért nem tud SD kártyára írni, vagy mi a fene, szóval nem valami nagy segítség.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#94088) Aweriot válasza weiss (#94087) üzenetére

Aweriot
(Topikgazda)

A hiba az ön készülékében van. Nálam bármivel nézem semmi gond nincs.

"mindenki egy kicsit neonak érzi magát amikor először végigpörög az orra előtt egy apt update/upgrade"

(#94089) hackeeeee válasza Viktor0610 (#94083) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Bakker.. Látszik nem használom.. El is felejtettem, hogy kézzel kell beírni a számot.. Oké. Köszi.

Véleményem szubjektív...

(#94090) unravel

unravel
(őstag)

heló

Android 5.1.1 rootolt - Alkalmazásindításkor mi az ami rákérdez egy adott jogosultságra? (pl. facebook engedélyt kér a Contacts elérésére)
Hogyan lehet ezt megcsinálni?

szek : asszem ezt keresem ?! [link]

[ Szerkesztve ]

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#94091) weiss válasza Aweriot (#94088) üzenetére

weiss
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Igen, lehetséges. De azért mégis fura, hogy 3 rendszeren minden OK, itt meg nem. Annyit most sikerült csinálnom, hogy UTF8-ra állítva OK-nak tűnik /persze így más mászott el :DDD /, kíváncsi vagyok meddig lesz jó, ha nem a fájlokat babrálta, hanem csak valami leírókat.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#94092) Bozek válasza weiss (#94087) üzenetére

Bozek
(nagyúr)

Hasonló problémám nekem is volt, de a PowerAMP megjeleníti rendesen azokat is, ahol mondjuk más alkalmazás kínai jelekkel pakolja tele.

(#94093) st6969

st6969
(senior tag)

Sziasztok!
Bajban vagyok, help please! (Elnézést, ha volt már téma). Véletlenül letöröltem egy komplett mappát 500 fényképpel. Hogyan állíthatnám vissza? Android 4.4, nincs root, Samsung Galaxy Ace 4, a képek a 16GB-s SD kártyán voltak.
Remélem van rá lehetőség! Köszönöm! :R

(#94094) Bozek válasza st6969 (#94093) üzenetére

Bozek
(nagyúr)

Ha az SD kártyán voltak, akkor legegyszerűbb PC-vel visszaállítani őket. Telefonra a DiskDigger van, de root nélkül nincs sok esély a sikerre.

(#94095) #79335424 válasza st6969 (#94093) üzenetére

(törölt tag)

A PC -s program nevét majd megírja más, mert nem jut eszembe, de vedd ki a kártyát és ne írj rá! Ameddig nem írsz rá, addig az adatok megvannak, csak a celláik felülírhatónak vannak jelölve.

[ Szerkesztve ]

(#94096) KTU válasza #79335424 (#94095) üzenetére

KTU
(addikt)

Get Data Back [link]

(#94097) beg válasza st6969 (#94093) üzenetére

beg
(veterán)

Ahogy javasolták, sd ki, be a pc-be és PhotoRec open source és ingyenes.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#94098) cappa72 válasza beg (#94097) üzenetére

cappa72
(veterán)
LOGOUT blog

Érdekes, hogy openszósz környezetben mennyi minden megtalálható, mennyire hasznos, és mennyire hatékony.
Persze lehet fanyalogni, de... de akkoris' viva ópenszósz!
:C

Eladó Ford S-Max 2.0TDCi, 140LE, 5 személyes, NAVI, elektromos kézifék; parkolóradar; 4 téli gumi acélfelnin; 1.9M; 2009-es gyártású, de 2010/02-es forgalomba helyezésű.

(#94099) beg válasza cappa72 (#94098) üzenetére

beg
(veterán)

Hagyján, de olyat is megtalált amit a fizetős getdataback nem :) plusz értelemszerűen támogatja az exfat és az ext mindegyik verzióját. Nem annyira user friendly (nincs gui, de parancssorban végigvezet menürendszerben), de nagyon hatékony.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#94100) cappa72 válasza beg (#94099) üzenetére

cappa72
(veterán)
LOGOUT blog

Sokan elfelejtik a parancssoros megoldásokat...
Pedig ha lehal egy linux, akkor feléled a parancssor ereje.

Eladó Ford S-Max 2.0TDCi, 140LE, 5 személyes, NAVI, elektromos kézifék; parkolóradar; 4 téli gumi acélfelnin; 1.9M; 2009-es gyártású, de 2010/02-es forgalomba helyezésű.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.