Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88551) sharkybacsi válasza atosan (#88550) üzenetére


sharkybacsi
tag

Google Fotók App - Keresés gomb jobb lent - görgetés le - ott a Típusok között: Létrehozott elemek

(#88552) darvinya válasza Viktor0610 (#88494) üzenetére


darvinya
titán

Kipróbáltam ezt az app-ot.
Ennyi volt a hatása turbó meg izék nélkül is:

air

Elnéztem a számot és emiatt hülyeséget írtam.
Ez a legstabilabb verzió kényszerítő Pro verzió előtt.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#88553) kuksa90 válasza atosan (#88550) üzenetére


kuksa90
őstag

Netfüggő, de holnapra ott lesz mind a nyolc... ;)

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#88554) Bozek válasza Oldman2 (#88549) üzenetére


Bozek
nagyúr

Another Call Recorder, nem Advanced. :)

De amúgy szerintem is ez a legjobb, eddig nem nagyon hallottam rá panaszt. Két telefonon használom, bár igazából csak a cégesen fontos.

(#88555) atosan válasza kuksa90 (#88553) üzenetére


atosan
addikt

Köszi, napok óta itthon vagyok wifin, de adok neki időt.

Maine coon

(#88556) spe88 válasza Bozek (#88554) üzenetére


spe88
senior tag

Na fel is raktam, nem működött, de átállítottam MIC-ra a forrást és vett mindent frankón!

DE!

Felhívtam a NAV-ot, ami miatt fontos is lett volna ez az egész, leraktam, beléptem az ACR-be és látom, hogy a NAV kapcsolat alatt 0KB a 7 perces telefonbeszélgetés! Rámentem és azt írta az ACR valószínűleg külső forrásból törölve lett a fájl!
Mindent engedélyeztem előtt működött is másokkal leteszteltem! Ez lett volna a legfontosabb!

Lehet, hogy nem Pro verzió vagy valami és X percnél többet nem tárol el?

Találkozott már vki ilyennel, mert már dobál az ideg... Nem hiszem el...

Köszi

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#88557) aprokaroka87 válasza spe88 (#88556) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

külső forrás törlés?csak akkor ha a Nav-ot hívod?

(#88558) 7Sony7 válasza spe88 (#88556) üzenetére


7Sony7
addikt

Én is szoktam így járni, főleg ügyfélszolgálatokkal, banki telefonnal. Szerintem valami jelet küld a telójuk ami letiltja a felvételt. Elég 007 nek hangzik, de nem tudom mi más lehetne az oka.

-

(#88559) aprokaroka87 válasza aprokaroka87 (#88557) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

szerk+

gondolom azzal tisztában vagy hogy ha úgy készítesz hangfelvételt telefon hívásrol...hogy arról nem tájékoztatodd az érintett felet,akkor az jogszabályt sért?

7sony7 igen lehet hogy bizonyos hivatalok...stb-k kötnek ilyen szerződéseket a szolgáltatókkal....tehát gondolom tudják azt is hogy az illető hívást rögzit.

mivel eleve nincs tisztázva a jogi környezet,így nem lehetne reklamálni szerintem

[ Szerkesztve ]

(#88560) 7Sony7 válasza aprokaroka87 (#88559) üzenetére


7Sony7
addikt

Ja. Csak én nem azért rögzítem, hogy "felhasználjam ellenük", hanem, mert nincs mindig nálam papir, toll, 3 kéz... Mikor elhadarja, hogy mit vigyél be, mihez mi kell, stb, ki tudja azt mindig megjegyezni?

-

(#88561) spe88 válasza 7Sony7 (#88558) üzenetére


spe88
senior tag

Ez durván hangzik tényleg, pedig pont erre használnám, mert úgy hazudnak, mint a vízfolyás, meg rengeteg a dilettáns, aki fals infóval lát el folyamatosan!

Ha ez tényleg így van, az azért kemény lenne, még tesztelem, más "szervezetekkel" is! :)

@aprokaroka87: igen csak ott írta ki ezt a hibaüzenetet, hívtam rokonokat ott kiírta, hogy hány KB lett a felvétel a NAV-nál 0-t írt ki, azt hittem csak azért, mert 7 percig beszéltem aztán valami trial verzió vagy csak simán meghasalt a tudomány...

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#88562) droti25


droti25
őstag

Sziasztok
Az időjárás XL nevű appban hol tudom beállítani, hogyha az órára nyomok a widgeten akkor egy általam kiválasztott app induljon el?

(#88565) kuksa90 válasza spe88 (#88556) üzenetére


kuksa90
őstag

Ezek a rögzítőprogik a mikrofont nevezik külső forrásnak - még mielőtt kiderülne, hogy egy médiafájlt "távolról" törölnek...

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#88566) Bozek válasza aprokaroka87 (#88563) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az a vicces amúgy az egészben, hogy még ha illegálisan készült a hangfelvétel (nem szóltál előre), elvileg akkor is elfogadják a bíróságon bizonyítékként. A magyar jog egy érdekes állatfaj.

(#88556) spe88: Nálam VOICE_CALL-on van, úgy vesz mindent. Persze esetemben egy Xperia V-ről és egy Xperia Z1 Compact-ról van szó. Esetleg még a formátum lehet problémás, vagy nálam néha előfordult, hogy nem lehetett lejátszani a felvételt, akkor töröltem az összes eddigieket és utána már működött.

[ Szerkesztve ]

(#88567) zsloti válasza kaciokos (#88547) üzenetére


zsloti
senior tag

Hát a galéra menüjét fotóztam le ,ott nem volt semmi ami a throw ra utalna:(
Lehet nem is tudja a teló?
Az a baj hogy a saját topikjában semmilyen választ nem kaptam :(
zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#88570) repvez


repvez
addikt

hogyan lehet naptár alkalmazást alapértelmezésben használni és beállitani?

Mert ahol a beállitás menüben fel vannak sorolva, ott ilyen rész nincs, az alkalmazásoknál meg ki van szürkitve az a sor és csak anyni van irva, hogy nem alapértelmezett az alaklmazás.

Fennt van az acalendár és a digical is, és az a gondom, hogy google kalendárból leszinkronizál mindegyik, viszont ha telefonon állitok be valamit akkor vissza nem szinkronizálja a PC-re, pedig külön mindegyikben elinditom a szinkronizálást.ÉS ugye mind a két alkalmazás egyszerre küldi a figyelmeztetéseket is az eseményekkor.

a digi calendárnak több funkcióját látom(időjárás és külön szinek kezelése külön eseményeknél, de az sem szinkronizál vissza PC-re csak onnan le.

(#88587) Bozek


Bozek
nagyúr

Valaki ismer olyan podcast alkalmazást, amelyik kezeli a Bowl.hu (illetve most már Bowl.one) podcast-jeit? Elvileg már Youtube-ra pakolják fel őket, tehát ahhoz kellene. A Podkicker és a Pocket Casts nem ismeri sajnos. Az előbbi jó az Android Portál-hoz, sajnos az utóbbival az se megy. A BeyondPod szintén nem nyert. A Podcast & Radio Addict már jó lenne, de az meg csak videót tud, simán hangot nem.

Néztem a DoggCatcher Podcast Player-t, ez elvileg tud YouTube-ot is, de 1100 Ft-ot nem akarok költeni feleslegesen. Tudom, van tesztidőszak, de hátha van valakinek tapasztalata.

(#88590) Bozek válasza S e t h (#88589) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem volt benne semmi titok. Egyelőre nincs megoldás, a YouCast-ot néztem, de az csak PC-vel karöltve megy. Mondjuk ha menne, mert bár sikerült beállítanom az alkalmazáson belül a YouTube csatornát, a letöltés már hibába ütközik...

(#88591) milkabrams


milkabrams
őstag

Üdv!
Nekem olyan távirányító appok kellenének, infrával szerelt androidos telefonfoz, amivel lehet vezérelni orion tévét és upc műholdas beltéri egységet, létezik ilyen?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#88592) sayCet válasza milkabrams (#88591) üzenetére


sayCet
aktív tag

AnyMote

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#88593) dokee78


dokee78
félisten

Rég jártam erre.
1156 új hozzászólás azóta. :DDD

Szóval kellene egy alkalmazás amivel este szemkímélőre állíthatom a kijelzőt.
Akár egy gyors gombbal vagy widget kapcsolóval.

Xpoosed és Gravity Box nem játszik.

(#88594) #79335424 válasza dokee78 (#88593) üzenetére


#79335424
törölt tag

Lux
Nekem a pro van.

[ Szerkesztve ]

(#88595) Viktor0610 válasza dokee78 (#88593) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Screen Filter :)

Samsung Galaxy A54

(#88597) S e t h válasza dokee78 (#88593) üzenetére


S e t h
nagyúr

Twilight

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#88598) kisspall válasza Bozek (#88590) üzenetére


kisspall
aktív tag

Youtube podcast:
A Tubemate használható audió letöltésre (egy kiegészítővel), csak nem automatikus. A feliratkozásokat kezeli, célmappaként megadható a lejátszó mappája, csak manuálisan kell a letöltést indítani. Az m4a formátumot választva megúszható a hosszadalmas konvertálás.

(#88599) dokee78


dokee78
félisten

Köszi kipróbálom ezt a 3-at. :R

(#88600) Traianus


Traianus
tag

Sziasztok! Olyan zenelejátszót keresek, ami tud számot léptetni a hangerőszabályzó gombok hosszan nyomva tartásával. Emellett keresnék egy olyan appot is, mint blackberry-n a sportrate workout, tehát képes a fényérzékelő szenzor alapján számolni a fekvőtámaszt, felülést, + a guggolást (ehhez talán a giroszkópot használta) is anélkül, hogy a kijelzőt kéne nyomogatni. Előre is köszi a választ!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.