Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88601) Bozek válasza kisspall (#88598) üzenetére


Bozek
nagyúr

OPML-ből hozzá tudtam adni a Doggcatcher-hez is a Youtube csatornát, csak a letöltés nem megy. A YouCast-al is idáig jutottam. A fő probléma a Tubemate-es megoldással az, hogy nem automatikus, tehát nem kapom meg frissen a legújabb podcast-et. De majd valamit kitalálok. Ha le tudnám automatikusan tölteni, akkor az már jó lenne, mert a Doggcatcher tud virtuális podcast-et, amihez csak a megfelelő könyvtárba kell berakni a cuccokat.

[ Szerkesztve ]

(#88602) tozso76


tozso76
aktív tag

Sziasztok! Egy androidos mediabox-ot szeretnék WOL-al ébreszteni, otthoni LAN-on keresztül. Fix IP-je van a boxnak. Van erre valami apk? Vagy, megoldható-e ez androidon?

(#88603) beg válasza tozso76 (#88602) üzenetére


beg
veterán

A Fing tudja. (Igen, mókás neve van, de nagyon jó hálózati cucc.) Felderíted a hálózatot vagy csak simán beírod a címét és a további opcióknál ott lesz a wol.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#88604) artiny


artiny
őstag

Alcatel OneTouch Watch -ra lehetne írni programot ami kepes megjeleniteni a szoveget, olvasni rajta txt documentumot?

[ Szerkesztve ]

(#88605) #79335424 válasza tozso76 (#88602) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem tudok olyan Androidos box -ról, ami WOL -lal ébreszthető lenne. Ezekben USB -LAN adapter van, nem alaplapi LAN, mint a PC -kben.

(#88606) Chebbie


Chebbie
tag

Sziasztok!

Létezik jelenleg olyan nyomkövető alkalmazás az áruházban, amit A személy telefonjára telepítek és én, B személy a saját telefonomról, PC-mről tudok figyelni, hogy az illető éppen merre jár, valamint logolni is tudja az útvonalat, ha esetleg nem tudnék figyelni rá egy ideig?

(#88607) gipsztigris válasza Chebbie (#88606) üzenetére


gipsztigris
addikt

Cerberus vagy Avast Anti Theft
Mindkettőhöz van webes felület is, valamint a Cerberushoz van androidos kliens program is, amivel figyelemmel lehet kísérni a fiókhoz rendelt mobilokat.

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#88608) Karcub


Karcub
senior tag

Valaki tud olyan alkalmazást,amivel ha rádugom a telefont a gépre,akkor a telefonon tudok turkálni a gèpen? Mármint látom a mappákat,tudok másolni és stb.?

(#88610) St3ven


St3ven
addikt

Sziasztok!

Hogyan lehetne azt megoldani, hogy androidos eszközt billentyűzetként használjam Ubuntu alatt? Bluetooth, USB és WiFi is szóba jöhet. :R

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#88611) tozso76


tozso76
aktív tag

@beg
@Somatom
Koszonom a gyors valaszt. Fing-et ismerem, de az csak ebresztene (szvsz). Ahogy Somatom kollega mondja, ez lehet a kulcs a kerdesben. Bar, win-en usb-s halokarit szerintem megtalal egy wol paket, ha tudja eszkoz. Es ez a lenyeg :W , ezt nem tudja, az egyebkent kivalo BFS4KH android box-om.
Na rakerdezek a box orosz foruman, hatha megtudna valaki hack-elni. USB-s Gigabites lan portot mar megoldottak.

(#88612) adsl


adsl
aktív tag

Sziasztok.Azt szeretném kérdezni hogy tudtok e ajánlani olyan appot ami a hívófél nevét kimondja,magyarul?És nem fizetős.

[ Szerkesztve ]

(#88613) kodoboy


kodoboy
tag

Sziasztok!

Van olyan progi, amivel inaktívvá lehet tenni a fizikai gombokat és a kijelzőt egyszerre? A Touch Lock jó lenne, de a lezárás gombot aktív marad, így a gyerek állandóan lenyomja és így leáll a mese!

Köszi
Attila

Intel Core2Quad 6600, Asus P5Q-EM, Asus V60 Cooler, Geil Black Dragon 4*1Gb DDR2 1066Mhz, Asus DV-215D, FSP BlueStorm II 500W, Thermaltake DH202 HTPC Case(iMON+VFD), Logitech MX5500

(#88614) beg válasza kodoboy (#88613) üzenetére


beg
veterán

Mx player-ben bekapcsolható a gyerekzár. Filmnézés közben nem érzékel tapizást.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#88615) kodoboy válasza beg (#88614) üzenetére


kodoboy
tag

Tapizás a touch locknál is megoldott, de a bekapcsoló gomb viszont aktív marad, ami nyomogatható! MX Playerben az is deaktiválódik?

Intel Core2Quad 6600, Asus P5Q-EM, Asus V60 Cooler, Geil Black Dragon 4*1Gb DDR2 1066Mhz, Asus DV-215D, FSP BlueStorm II 500W, Thermaltake DH202 HTPC Case(iMON+VFD), Logitech MX5500

(#88616) beg válasza kodoboy (#88615) üzenetére


beg
veterán

Akkor mivel lépnél ki vagy mivel aktivizálnád újra a telefont? Valamire reagálnia kell.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#88617) darvinya


darvinya
titán

Miért van az, hogy az újabb kiadásokban elcsesznek valamit.?
Konkrétan AnySoftKeyboard leújabb kiadása már felveszi a versenyt 2013. dec-vel, de olyan bakik vannak benne ami szokatlan (pl: alternatív bill. segéd jelzések csak középen és jobb oldalon lehet, hiába van bal is lehetőség), enter bill. keresőkben csak space-ként viselkedik.

Másik:
Opera vs Opera Mobile
6 9

Opera
-tömörítés lassabb
-oldal újratöltőgetés
-szöveg kijelöléskor link szövegét nem lehet és összeomlik a lap
-oldal görgetéskor nem látható részek homályos

Opera Mobile(12.0.4)
-megszünt Opera Link támogatás

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#88618) kodoboy válasza beg (#88616) üzenetére


kodoboy
tag

Hát pl. koppintással! 2x vagy 3x vagy 4x koppintás... ez működik a Touch lock-ban!

Intel Core2Quad 6600, Asus P5Q-EM, Asus V60 Cooler, Geil Black Dragon 4*1Gb DDR2 1066Mhz, Asus DV-215D, FSP BlueStorm II 500W, Thermaltake DH202 HTPC Case(iMON+VFD), Logitech MX5500

(#88619) beg válasza kodoboy (#88618) üzenetére


beg
veterán

Amennyire tudom, a fizikai gombokat nem egyszerű tiltani.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#88620) ollie válasza kodoboy (#88618) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És ha lefagy az app, mit csinálsz?

***

(#88621) csubuka


csubuka
addikt

Sziasztok!

Az normális, hogy Lollipop alatt már hiába a Dolphin browser és az adobe honlapról előásott flash apk nem igazán mennek mégsem a flash tartalmak? Lehet valamit benézek mondjuk, de elvileg a Dolphin jól van beállítva, a youtube-ot hozza is, de az unokatesómnak valami pónis "hasznosságot" nem nagyon adja...

Gyanúm mondjuk az X86-os Atom proci felé terelne. Az sok mindennek beteszi a kaput.

*Mondjuk a személyiségfejlődésének lehet jót tesz, hogy a pónis csoda nem működik. :) Csak mondjuk a szüleit fogja nyúzni majd emiatt.

[ Szerkesztve ]

(#88622) ollie válasza csubuka (#88621) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

KitKattől kezdve már nem működik a flash, bár van 1-2 browser ami még támogatja (pl UC browser).

***

(#88623) csubuka válasza ollie (#88622) üzenetére


csubuka
addikt

Köszi :R , akkor itt aztán tényleg sok faktor játszott össze abban, hogy ne menjen :) Akkor most már csak a flash streamelős puffin és társai maradnak?

Ez az UC a Playen nem írja nagyon nagy betákkel, hogy tudna flash-t... ez is olyan elven megy mint a puffin?

[ Szerkesztve ]

(#88624) air válasza csubuka (#88621) üzenetére


air
nagyúr

A YT már régóta nem Flash-es, hanem HTML5-ös.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#88625) air válasza air (#88624) üzenetére


air
nagyúr

Ráadásul éppen tegnap olvastam, hogy egy újabb ordas hibát találtak a Flash-ben, így csak idén több mint 300 biztonsági rést kellett foltozni benne.
Remélem jövőre végleg kiírtják az egész Flash-t mindenhonnan.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#88626) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Mindig tv-n másnál is el van csúszva a hang?

#?*@&!

(#88627) atike válasza zeon.hu (#88626) üzenetére


atike
nagyúr

Nem.

(#88628) zeon.hu válasza atike (#88627) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Pedig eddig kocsiban, telenor neten is csúszott, most házi wifin is (telekom).
Na, majd megnézem korábbi verzióval is.

#?*@&!

(#88629) atike válasza zeon.hu (#88628) üzenetére


atike
nagyúr

Nekem Telenoron lassított nettel is ment gond nélkül (meg is lepődtem rajta). Most ahogy szóltál néztem egy pár percet az M1 Híradót (röpis lányok voltak épp :DDD ) - semmi gond nem volt. A legftissebb verzió, 5.1.1-es droid, Mate 7, 3.6.4-es programverzió.

[ Szerkesztve ]

(#88630) zeon.hu válasza atike (#88629) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Szintén, csak ez P7.

#?*@&!

(#88631) atike válasza zeon.hu (#88630) üzenetére


atike
nagyúr

Akkor főleg érdekes...

(#88632) zeon.hu válasza atike (#88631) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kb 1 mp-et csúszik.
És persze nincs korábbi mentésem, mert a rom cseréjekor nem volt fent az app, töröltem a TiBi-ből :W

Szerk.
Ha már TiBi: be volt állítva, hogy 2 biztonsági mentést őrizzen meg, most viszont 1-re volt állítva.
Ezt nem jegyzi meg ezek szerint rom csere esetén?

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#88633) adsl


adsl
aktív tag

[link] Ebbe tud valaki segíteni?

[ Szerkesztve ]

(#88634) vadorzó


vadorzó
aktív tag

Sziasztok,

Szerintetek mi lehet a twin nevű app, ami gyárilag van benne a KitKat androidban? (AVG vírusírtó jelezte, hogy kártevő...).

Másik kérdésem:

Hogy lehet olyan telefont rootolni Supersu-val, aminek factory mode-jában nincs telepítési lehetőség?

[ Szerkesztve ]

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#88635) zeon.hu válasza adsl (#88633) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Elvileg a DW Contacts tudja.

#?*@&!

(#88636) kuksa90 válasza adsl (#88633) üzenetére


kuksa90
őstag

"ringtone tts"- re rákeresve dob a play vagy ötvenet... csomó ingyenes, jó értékeléssel.

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#88637) M3aN


M3aN
senior tag

Sziasztok!

Remélem a megfelelő topicot találtam meg a kérdésemnek. A Google könyvek alkalmazással kapcsolatban erős kérdés bennem, hogy miért foglal kb 40 könyv esetében 3gb tárhelyet? Ha letörlök néhányat, erősen csökken, de egy epub az életben nem foglalna ennyit. Most kezdtem el használni az appot, mert jobban tetszik a kinézete mint pl a moon reader, és nagy előny a szinkronizáció.

(#88638) adsl válasza zeon.hu (#88635) üzenetére


adsl
aktív tag

Megpróbáltam.De sajnos nem mondja be a nevet.Kicseng és elnémul,se csengő hang se név bemondása nincs.Lehet valamit nem jól csináltam?

(#88640) ollie válasza M3aN (#88637) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Moon is tud szinkronizálni, van benne többfajta felhőszolgáltatás integrációja (dropbox és asszem google drive).

***

(#88641) csubuka válasza air (#88624) üzenetére


csubuka
addikt

:B Koszonom, ezt monjuk jo tudni. Lemaradtam kicsit.

(#88642) M3aN válasza ollie (#88640) üzenetére


M3aN
senior tag

Igen, de az csak eszközön belül. Nekem a két eszköz között nem tölti le a könyveket, kizárólag pozíciót szinkronizál.

(#88643) ollie válasza M3aN (#88642) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az a lényeg, hogy hol tartasz egy adott könyvben, és azt szinkronizálja minden eszközödre.

[ Szerkesztve ]

***

(#88644) M3aN válasza ollie (#88643) üzenetére


M3aN
senior tag

Maradjunk a kérdésnél.

[ Szerkesztve ]

(#88645) Narxis válasza M3aN (#88644) üzenetére


Narxis
nagyúr

:D

Thanos was right.

(#88646) ollie válasza M3aN (#88644) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A play books is csak akkor tölti le a könyvet, ha te kiválasztod, hogy letöltse, vagyis nem automatikus. Más megoldást nem tudok. A moon reader meg tudja nyitni felhőből is a könyvet.

[ Szerkesztve ]

***

(#88647) darkrock válasza Jakuu (#88196) üzenetére


darkrock
aktív tag

Teszteltem az SD kártyát, nincs vele probléma. Formázás után is ugyan az volt, így csináltam egy factory resetet a telefonon, és az megoldotta a problémát.

(#88648) sbwolf válasza adsl (#88638) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Én ezt használom, de kell hozzá magyar nyelvű tts. Úgy tudom ilyen csak egy van, svox classic, SVOX Hungarian/Magyar Mariska nyelvi kiegészítővel, de az fizetős.

(#88649) M3aN válasza ollie (#88646) üzenetére


M3aN
senior tag

Igen, tudom, de feldobja hogy ott van és le tudom szedni. Amúgy számomra kinézetre is jobb a play meg szebb a megjelenítése, csak ezt a tárhely felhasználást nem tudom hova rakni. Nem volt ez még téma hogy miért csinálja?

Ezt a felhőből megnyitást én nem találtam benne, csak a pozíciót. Be volt kapcsolva hogy szinkronizáljon mindent, de magát a könyvet nem töltötte le a másik eszközre.

[ Szerkesztve ]

(#88650) --HARDCORE--


--HARDCORE--
senior tag

Üdv!

Tud valaki egy olyan alkalmazást ami lényegében mondjuk a töltéstől függően kapcsolja a telefont usb modemként, illetve repülő üzemmódba?

2.3.6-hoz Ace2 höz kellene.
Modemként van használva, és az lenne a vágyam, hogyha nincs a gép bekapcsolva, akkor automatikusan a telefon is vagy kikapcsoljon, vagy legalább repülő üzemmódba lépjen.

Az már csak plusz lenne ha észlelné hogy épp töltés kap, rögtön bekapcsolná az usb internetmegosztást, de ez a része nem olyan fontos. Inkább a kikapcsolás lenne jó, mert sajnos aki használja annak hiába mondom, lusta kikapcsolni... szóval... :U

előre is köszi! :R

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.