Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88051) siofok


siofok
őstag

sziasztok! eggy nagyon gyagya kérdésem lenne,a facebook messenger chat betőszíneit megtudom valami módon változtatni? :D mert iphone-on meglehet,és vitatkoztam ismerőssel,h nálunk is,de ugynézki tévedek. :(

OnePlus nord 2t

(#88052) hav


hav
tag

Sziasztok!

Tudtok olyan alkalmazásról, amelyik vizuális módon jelzi az értesítéseket (nem vaku villogtatás) olyan készüléken, aminek külön nincs led erre a célra (pl A5)?

(#88053) libamajas


libamajas
tag

Milyen alkalmazás lehet az a 29%-os ami ennyire eszi az akkumlátort?

(#88054) holozis_HUN válasza stigma (#88050) üzenetére


holozis_HUN
veterán

1.: Megrootolod a telód.
2.: feltepeítes az Xposedet.
3.: Leszedsz egy Xposed modult, a neve: YouTube Background.

Ezzel jelenleg baj van: Friss YouTube-ot nem támogatja. A frissítések a modulra már Marshmallowra mennek, sajnos, nem is értem...

Vannak alternatív appok Play-en, van olyan pl, hogy böngészel és kis ablakban megy a videó.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#88055) libamajas


libamajas
tag

Milyen akkumlátor kímélő appokat ajánlatok?

[ Szerkesztve ]

(#88056) stigma válasza holozis_HUN (#88054) üzenetére


stigma
addikt

:R

Nincs Marshmallow, csak Lollipop van 5.1.1, és egy Samsung A5 teló.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#88057) hav válasza stigma (#88050) üzenetére


hav
tag

Szia!

Próbáld ki a PVSTAR+ appot, fut a háttérben ;)

(#88058) kaciokos válasza #73959936 (#88048) üzenetére


kaciokos
őstag

Szerintem ez a magyarázat ezzel a kiegészítéssel. Szerintem.

(#88059) air válasza libamajas (#88055) üzenetére


air
nagyúr

Az "akkumulátor kímélő alkalmazás" kifejezés önellentmondás.
Nem létezik olyan alkalmazás, ami kíméli az akkumulátort. Ami fut, az fogyaszt.
Ellenben van egy Greenify nevű program, ami hibernálja a nem használt alkalmazásokat.
A legjobb működéséhez root, Xposed keretrendszer, és az alkalmazás támogatott (értsd fizetős) változata szükséges.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#88060) #73959936 válasza kaciokos (#88058) üzenetére


#73959936
törölt tag

:R

(#88061) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

kimenő/bejövő gsm híváskor nem jelenik meg a hívó/hívott képe. mi lehet a gond?
(voip híváskor viszont megjelenik)
nem tudom, mennyire függ össze, de a gmail-ben sem látszik pár névhez tartozó kép.

#?*@&!

(#88062) Quasi_modo válasza libamajas (#88055) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Semmilyet.

valami

(#88063) 7Sony7 válasza libamajas (#88053) üzenetére


7Sony7
addikt

Nem tudom mi ez a "Blade mode detect service" de gyorsan keresd meg, mert még a végén szép kis adatforgalmat generál neked. Úgy néz ki, mintha folyamatosan frissítene valamit.

-

(#88064) 7Sony7


7Sony7
addikt

Srácok, facebookon nem tudok profilképet cserélni, képet feltölteni. Lehet az oka a más android verzió? Eddig 4.4 en ment, most 5.0.1 en nem sikerül. Van valakinek tippje?

-

(#88065) kalapacsolok


kalapacsolok
senior tag

Sziasztok! Egy olyan program, megoldás kellene nekem, hogy ha a PC egy meghatározott mappájába fájlokat töltök fel, azokat a wifin keresztül ténylegesen töltse le a mobil SD-kártyájára. Olyan megoldás kellene, hogy ne kelljen manuálisan semmit indítgatni, hanem mint a dropbox, csinálja magától a háttérben :)

Tudnátok segíteni? Előre is nagyon köszönöm!

(#88066) Bozek válasza kalapacsolok (#88065) üzenetére


Bozek
nagyúr

(#88067) oncsi válasza #79335424 (#88041) üzenetére


oncsi
őstag

Szia(sztok)!

A Dolphin pár hete meggajdult. Random kilép, belassul. De a legnagyobb baja, hogy nem tudom bezárni a középső gombbal mint eddig. (Samu Tab S) Van valami javulásra ígéret, vagy csak nálam ilyen?

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#88068) #79335424 válasza oncsi (#88067) üzenetére


#79335424
törölt tag

A legújabb béta frissítésnél kivették a Jetpack -ból az egyujjas nagyítás funkciót. Ettől stabilabb lett, de ezzel együtt is az a privát véleményem, hogy komoly baj van a Dolphin -nal. Amit a logban látok, az egy ismert Android hiba kihasználásának a dokumentált jelensége. Ehhez hozzájön, hogy a Dolphin egyik fő fejlesztője érdekelt egy másik kínai cégben, ami felvet néhány kérdést.
-Mit keresnek fura, kínai honlapok a whitelist -jében?
-Mi az a flurry.dex fájl és milyen logfájlokat küldözget? Ez a flurry.com. Hmmm...
-Pontosan mi a szerepe a Dolphin adataiban található, futtatási joggal bíró, watch_server nevű fájlnak, ami a Dolphin -tól függetlenül, állandóan futtat egy processzt? A Dolphin működéséhez biztosan nem kell, mert én már megvontam tőle a futtatási jogot. Szóval, nem nyugtat meg a Dolphin működése. Nem örülnék, ha mondjuk belépési adatokat küldözgetne kínai szerverekre.

[ Szerkesztve ]

(#88069) nyuszi123456 válasza #46372352 (#87673) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

A két legjobb ebook olvasó app, melyek párban minden ebook formátumot megnyitnak, az AlReader és az EBook Reader Pro. Mindkettő kijelzi a könyv valódi öszzoldalszámát, az aktuális oldalszámot, és a nagyítástól függő virtuális tördelést ettől elkülönítve kezeli, és számolja.
Emellett mindkettő magától, borítóval együtt létrehozza a drpidon található könyvek listáját, és képes automatikusan fekvő módban, fekete alapon fehér betűkkel megjeleníteni a könyveket."

Fantasztikus tudású mindkét app.

Más appok a tudás és kezelt formátumok tekintetében elmaradnak ettől a párostól.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#88070) oncsi válasza #79335424 (#88068) üzenetére


oncsi
őstag

Pedig nagyon megszerettem. Kér lenne érte. Régebbiekben nem volt ilyesmi? Érdemes lenne feltenni egy régebbi, de még működő darabot? Mondjuk, akkor meg a memória kezelése volt a Tab S-en pocsék.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#88071) holozis_HUN válasza #79335424 (#88068) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Sok böngészőt lróbáltam, de... Mindegyik laggolt nagyon, Dolphin akkor nagyon, amikor olyanra kattintanék ami kicsi, és csak azt a részt feldobja nagyítva, na ez az animáció laggol eléggé. Meg most ez a kínai szerveres...
Chrome eddig a legjobb nekem: a leggyorsabbx ez is laggol, de ritkán és piciket, stabil, és Google, mind az egész Android. Szerintem ez az aranyközép :) Opera a második nálam.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#88072) oncsi válasza holozis_HUN (#88071) üzenetére


oncsi
őstag

A dolphin tökéletesen tördeli nekem pl. ezt a Ph. topikot. Chrome, meg használhatatlanul. A Firefox is jó lenne, de nagyon lassú. Az Opera az. Na azt most kipróbálom.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#88073) #79335424 válasza oncsi (#88070) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem mondod? Én már akkor is Dolphinoztam, amikor a Dolphin beta még külön telepíthető alkalmazás volt és még csak az használta a html5 -ös renderelést.

(#88074) oncsi válasza oncsi (#88072) üzenetére


oncsi
őstag

Operával igy röviden, ugyan az a gondom, mint a Chrome-al. Nem tudja teljes szélességüre széthuzni pl. Ezt a topikot automatikusan.
Hanyas verzió a legstabilabb, és probléma mentesebb a Dolphin-ból? Azt kellene megtartani, nem engedni frissülni. Nekem most a 11.5.1 van fenn.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#88075) holozis_HUN válasza oncsi (#88074) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Hát én 2x gyorsan kattintok a fórumon lévő írásokra, és úgy nagyítsa ki, hogy pűnt az a barnás rész kitölti az egészet. Így látszik a neve és az egész írás, nekem ez totál megfelel :)

Igen, a Firefox iszonyat laggol a görgetés minden, nem is értem ki használja.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#88076) oncsi válasza holozis_HUN (#88075) üzenetére


oncsi
őstag

Már mint az Opera? Nekem az csak kb 75% szélességüre nagyit a Tab S-en. Lehet, hogy a 2560-as felbontást nem szereti? A dolphin tökéletes ebből a szempontból.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#88077) #79335424 válasza oncsi (#88076) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szóval, a 11.5.2 -es kompletten kihagyta a külső, 7.3 -as Jetpackot. Azt írta, hogy a beépítettet használja. Most frissítettem v.11.5.3 beta -ra. Ennél írja, hogy a külső Jetpackot használja és újra működik az egyujjas nagyítás. Meglássuk, hogy mit tud.

(#88078) holozis_HUN válasza oncsi (#88076) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Ez a chrome volt.

Telóm full HD.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#88079) Oldman2 válasza nyuszi123456 (#88069) üzenetére


Oldman2
veterán

"Csak" a lényeget felejtetted el leírni.

Szerinted...

(#88081) mobilizmo válasza nyuszi123456 (#88069) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Hát ezek a tulajdonságok majdnem minden normális ebook olvasót jellemeznek. Jó ebook reader appokkal tulajdonképpen Dunát lehet rekeszteni.
- FBReader
- Moon+ Reader
- Cool Reader

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#88082) aelod


aelod
veterán

Sziasztok!

ES file explorernél a kukát, hogy lehet üríteni. Véletlen bekapcsolva hagytam és amiket töröltem dolgokat oda helyezte.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#88083) S e t h válasza mobilizmo (#88081) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tulajdonképpen a tiéd a helyes válasz.:)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#88084) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

Sziasztok, segítsetek! Koin használok 2éve, mindig titaniummal tettem vissza S3ra, de most LG G3-ra váltottam, és egyszerűen képtelen vagyok átvinni az adatokat, dropbox migrálás nem megy fiókomat törölni kellet, de most mindig újraszinkronizál 0ra. A mákom, hogy titaniumos mentés van és az S3on a 2év anyaga van rendesen. Valami ötlet? (Hajnal 4kor úgygondoltam, hogy mostmát pihentetem a dolgot) :D

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#88085) repvez


repvez
addikt

Valaki tud segiteni abban , hogy az OBB fájlokkal mit kell kezdeni? Van egy program ami apkja feltelepül ,de a progi látszólag elindul,de nem müködik, irták, hogy az android mappába az OBB részre be kell egy mellékelt fájlt másolni, de odatéve a megfelelő fájlt sem változik a helyzet.

Mi ez az OBB és hogy kéne müködésre birni vele a apk-t?

(#88086) #79335424 válasza repvez (#88085) üzenetére


#79335424
törölt tag

Várjatok a műsorkezdéssel!
Hozom a popcorn -t. ;]

(#88087) Oldman2 válasza #79335424 (#88086) üzenetére


Oldman2
veterán

:C

(#88088) air válasza #79335424 (#88086) üzenetére


air
nagyúr

Nálam már itt van, úgyhogy kezdhetjük. :D

(#88085) repvez
Ne warezolj, és akkor nem kell vacakolni az OBB-vel! :P

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#88089) beg válasza repvez (#88085) üzenetére


beg
veterán

Fizesd ki azt az alkalmazást (játékot) és megmondom.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#88091) Bozek válasza mobilizmo (#88081) üzenetére


Bozek
nagyúr

Trollokkal nem érdemes foglalkozni. Nyuszi már vagy századszor írja le ugyanezt, de ha rákérdezek, hogy például mi az, amit nem tud a Moon+ Reader, már nem válaszol. :)

(#88092) repvez válasza air (#88088) üzenetére


repvez
addikt

Oké, akkor már ezt is tudom, még soha nem találkoztam ilyen fájllal, de nem hiszem, hogy csak a warez használná, ha alapbol tartalmaz ilyen mappát az android rendszere.
Értem, hogy tilos a warez, de azért ezek a válaszok elég álszentek sztem, de azért köszi.

(#88093) Jakuu válasza repvez (#88085) üzenetére


Jakuu
őstag

OBB az egy androidos adatfajl (Opaque Binary Blob), pontosabban a telepitett applikacio adatfajlja, ami tartalmazza az adott app, kulonbozo fajlait tomoritett formaban, altalaban ezt a netrol szokta letolteni az alkamazas.
Es nem nem eleg az OBB mappa ala masolni, hanem az OBB konyvtar ala az alkalmazas mappajaba kell masolni.
Teszem azt, peldaul a Kodi OBB fajlja, az org.xbmc.kodi konyvtar alatt van.

[ Szerkesztve ]

(#88094) air válasza repvez (#88092) üzenetére


air
nagyúr

Nem a "warez használja" - ennek így nincs is értelme - ha nem az utal warezra, hogy kézzel akarod másolni.
Nincs ebben semmi álszentség. A fórum szabályzata tiltja.
Keress olyan fórumot ahol lehet róla beszélni! Itt nem lehet.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#88095) #79335424 válasza repvez (#88092) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem azok. Talán a felhasználói szintnél kicsit jobban megy a droidozás, de bevallom őszintén, hogy halvány dunsztom sincs arról, hogy mi ez az obb másolgatás. Soha nem volt még rá szükségem. Ez nem álszenteskedés, csak egyszerűen nekem nem éri meg a warezolgatás. Nálam egyetlen kivétel van. Sztem mindenki tudja hogy mi és miért. Nem a pénz miatt. Megvenném, ha lehetne. De nem lehet, úgyhogy gebedjen meg a .....! Az összes többi alkalmazásom legális és nem döntöttek anyagi romlásba.

[ Szerkesztve ]

(#88100) beg válasza holozis_HUN (#88099) üzenetére


beg
veterán

Szerintem nem szeretné egy android alkalmazás topikban :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.