Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88951) junior11


junior11
veterán

Sziasztok, milyen ingyenes alkalmazást tudtok ajánlani, mellyel megtudom állapítani a memóriakártyám (32GB microSDHC Sony) írási és olvasási sebességét? Köszi.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#88952) holozis_HUN válasza junior11 (#88951) üzenetére


holozis_HUN
veterán

A1 SD Bench :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#88953) junior11 válasza holozis_HUN (#88952) üzenetére


junior11
veterán

Köszi. Amúgy a kártyával nagyon meg vagyok elégedve, csak sokszor kevés a 32GB, ezért 64-esben gondolkodom, a gyorsabb kártyák ára viszont már húzós. Ami viszont meglepett, hogy a Kingston kártyákat nem javasolják jó vételnek, nem értem miért. Samsung és SanDisk-et igen. Kingstont pedig jobb áron tudnék beszerezni...

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#88954) sgergi válasza junior11 (#88953) üzenetére


sgergi
veterán

Leginkább azért, mert Kingston-ból nagyon sok a hamisítvány, amiket nem is feltétlen tudsz elsőre kiszúrni. A másik kettőből pedig kevésbé jellemző. A Samsung sem drága egyébként, én azt szoktam venni.

[ Szerkesztve ]

(#88955) fdisk válasza kukinyo (#88918) üzenetére


fdisk
őstag

Bocsi. :B

3.6.0.5

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#88956) libamajas


libamajas
tag

Tudtok valami módszert arra, hogy billentyűvel lehessen játszani Androidos játékokon?

(#88957) kukinyo válasza fdisk (#88955) üzenetére


kukinyo
addikt

Semmi baj. :)
Nálam is az van, mégse jön elő a menüsáv.
Ezek szerint rendszerfüggő.

[ Szerkesztve ]

(#88958) oszi666


oszi666
őstag

Sziasztok, xperia z1 compact 5.1.1-en folyamatosan összeomlik a Onenote,és az Opera mini. Tiszta telepítés volt. Újraindítás, újra telepítés, adatok törlése stb, szóval a szokásos körök közül egyik sem segített. Érdekes módon az Excel alkalmazásba simán belép, és lehet használni. A sima Opera szintén megy. Ez miért lehet? Találtam olyan megoldást is, hogy az andorid web viewer frissítéseit töröljem, az sem segített. Valakinel ötlet? Illetve valahogy ki lehet varázsolni az errorlogot egy ilyen összeomlás után? El tudom küldeni a jelentést, de csak a goglénak, magamnak nem. Rootolt a teló. Előre is köszi!

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#88959) #79335424 válasza oszi666 (#88958) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én az Extreme Logcat pro -t használom. Tudja realtime floatingban futtatni a logot (első screenshot). Tud realtime rögzítést is és persze tudod menteni az aktuális logot.

(#88960) draco31


draco31
veterán

Lumiákon van olyan, hogy zárt képernyőnél legyezni kell a szenzorok előtt, és akkor megjeleniti az órát, meg ha esemény volt, van valami hasonló droidra?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#88961) beg válasza draco31 (#88960) üzenetére


beg
veterán

Van. Gravity screen.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#88962) air válasza beg (#88961) üzenetére


air
nagyúr

Csatlakozom.
Ma vettem meg a Pro-t a landscape mód miatt, mert Robottal hiába automatizáltam a GS felfüggesztését, mindig visszaaktiválódot magától. :F

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#88963) Sátán44


Sátán44
addikt

Egy ismerősömmel rendszeresen hangoutson keresztül beszélünk, meg üzenünk egymásnak. Az a probléma, hogyha kikapcsolja a telefonján a netet és én írok neki ezalatt, reggel mikor visszakapcsolja a netet nem kapja meg az üzenetet. Már törölte az alkalmazást, majd újra feltette, de semmi változás. A szinkronizálás automatán van beállítva, gmail, g+... működnek. Lg G4-et használ, előtte meg G2-t és már itt is jelentkezett a probléma. Mi lehet a gond?

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#88964) huliganboy


huliganboy
addikt

Sziasztok

MIUI7 rendszeren volt be épített funkció, hogy előre beállított időintervallumban a megadott hangprofilt állította be valamint csak a hozzá adott névjegyek/telefonszámokat engedte hangosan kicsengeni..

Tud valaki ilyen appot ajánlani?

Köszönöm

(#88965) ctibor válasza Sátán44 (#88963) üzenetére


ctibor
senior tag

Nem tudom az okát, de nem csodálkozom.

Különböző barátaim, rokonaim különböző üzenetküldő appokat használnak, ezért (hogy külföldről is ingyen tudjak velük beszélni) én is elég sokat feltelepítettem: Viber, Messenger, WhatsApp, Skype, Signal és Hangouts. Na melyik az, amelyik SOHA NEM JELEZ, HA HÍVÁSOM VAN, VAGY ÜZENET JÖTT? A Hangouts, hát persze! :W

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#88966) #79335424


#79335424
törölt tag

TotalCommander -t ne frissítsetek 2.70 -ről, 2.71 -re mentés nélkül! Nem tud semmilyen rendszermappát kezelni, mert szerinte nincs root jogom a készüléken. A 2.70 -nel viszont sikerült fájljogosultságot módosítanom a /data/data alatt. Visszaellenőriztem RootExplorer -rel és valóban módosult a fájl jogosultsága, tehát a root jogom megvan (terminálban is).

[ Szerkesztve ]

(#88967) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

más is tallálkozott azzal a "feature"-el hogy a facebook lite ugyanazokat az értesítéseket néha 2x küldi le push notification formájában?

(#88968) 7Sony7 válasza #79335424 (#88966) üzenetére


7Sony7
addikt

Köszi. Megint egyel kevesebb dolfot kell frissítenem. Már csak arra kéne rájönnöm, hogy vegyem ki a frissítésre várók listájából a playen.

-

(#88969) air válasza 7Sony7 (#88968) üzenetére


air
nagyúr

Kiválasztod a listában, és a jobb felső sarokban, a 3 pöttynél kiveszed a pipát az auto. frissítéstől.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#88970) #79335424 válasza air (#88969) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezt már kitárgyaltuk párszor. Nem az lenne a cél, hogy ne frissüljön, hanem az, hogy amit nem szeretnék frissíteni, az ne legyen a listában.

(#88971) Mr X válasza #79335424 (#88970) üzenetére


Mr X
veterán

Tudtommal ilyet max akkor tudsz, ha egy módosított apk-t teszel fel, amiben nincs benne a play store link.

(#88972) aprokaroka87 válasza #79335424 (#88970) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

én úgy tudom hogy erre van megoldás pl Titanium backup tudja...de a system tunernél is láttam ilyet

nekem van olyan appom ami kb 1 éves...verziószám alapján is van frissebb és a frissitést fel sem kinálja

(#88973) #79335424 válasza aprokaroka87 (#88972) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezen is túl vagyunk már. A Titanium elvileg tudja. Gyakorlatilag, egy idő után az alkalmazás "visszalopja" magát a listára.

(#88974) aprokaroka87 válasza #79335424 (#88973) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

esetleg nézd meg a system tuner-t

bár én nem használom ezt a funkció-t

(#88975) air válasza #79335424 (#88970) üzenetére


air
nagyúr

Na ja. A listából nem szedhető ki, ez igaz. De talán az auto. frissítés letiltása is jó, bár csak fél megoldás.
Viszont ha nem lenne a frissítésre váró alkalmazások listájában, akkor kellene egy másik lista, a frissíthető, de auto. frissítés nem engedélyezett alkalmazásoknak. :)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#88976) #79335424 válasza air (#88975) üzenetére


#79335424
törölt tag

Még egy pipa rublika az alkalmazáslistában. Nem nagy ügy.

(#88977) zeon.hu válasza #79335424 (#88973) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Zipsigner.
Újra aláírja az alkalmazást, többé nem akarja frissíteni a play.

#?*@&!

(#88978) 7Sony7 válasza air (#88969) üzenetére


7Sony7
addikt

Á, semmit nem frissítek automatán. Pont az ilyen elcseszett frissítések miatt. Ezt a zipsignert lehet kipróbálom...

-

(#88979) kaciokos válasza #79335424 (#88966) üzenetére


kaciokos
őstag

Csak ennyi a baja? Mert amúgy sem rootolt a telóm, szóval ha csak ennyi, akkor inkább frissítek...

(#88980) #79335424 válasza kaciokos (#88979) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem teszteltem behatóbban. Ezzel a bibivel rögtön szembesültem és már álltam is vissza az előző verzióra. De, sztem ez sokaknak nem fog tetszeni, úgyhogy sanszos, hogy rövidesen érkezni fog rá megoldás. Bár a .crc kezelés is megoldódna! De, erre nem sok esélyt látok.

(#88981) kaciokos válasza #79335424 (#88980) üzenetére


kaciokos
őstag

Upsz, most vettem észre, hogy a 2.71 az a verzió, ami még karácsony előtt jött ki, és nálam már kb. azóta fenn van. :) Mindenesetre root nélkül én nem tapasztaltam semmi hibát a működésében.

(#88982) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

Tudtok egy jó konvertáló alkalmazást ami PDF-et tud worddé és wordöt tud PDF-fé alakívani?

(#88983) Bozek válasza Pszihonaranc (#88982) üzenetére


Bozek
nagyúr

CloudConvert

Igaz, nem alkalmazás, de szerintem ez legalább nem terheli le a telefont. :) Persze az is kérdés, hogy milyen PDF-ről van szó. Ha scannelt, akkor programmal se fog menni, ahhoz már PC kell. Ha védett, akkor meg előbb le kell róla szedni a jelszót, ez se nehéz, van rá online megoldás is (tehát a PDF jelszavazásának sincs értelme, ahogy az Excel táblázatokénak sincs).

[ Szerkesztve ]

(#88984) zhata válasza #79335424 (#88966) üzenetére


zhata
senior tag

Köszi az infót. Megnéztem, nekem 2.70-es van fenn, de nem kínálja fel a 2.71-est. Azt mondja, hogy naprakész.Majd vigyázok. (A telefon rootolt.)

(#88985) libamajas válasza libamajas (#88956) üzenetére


libamajas
tag

Erre?

(#88986) Pszihonaranc válasza Bozek (#88983) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Köszi, nagyon jó kis honlapnak tűnik elsőre :)
A szkennelt és jelszóval védett PDF-ek konvertálásában is tudnál tanácsot adni privát üzenetben?
Köszi!

(#88987) Silverr válasza Bozek (#88983) üzenetére


Silverr
aktív tag

Tudnál mondani nekem is ilyen megoldást a jelszóval védett PDF-re? Én sokat próbáltam de nem működtek. (nem illegális célra szeretném használni)

(#88988) libamajas


libamajas
tag

Valamiért amikor a SuperSU-ban rá megyek az alkalmazásokra vagy a naplókra akkor egyfolytában tölt. Pedig nincs sok alkalmazás. Ez mitől lehet? Root checker jelzi hogy jól rootoltam.

(#88989) Bozek válasza Pszihonaranc (#88986) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én PDF-ből (amibe egy Excel táblázatot mentek) EPS-et csinálok, mivel az Illustrator nem oldja meg rendesen és ha sikerül is neki, 3-4 MB-os lesz. Ezzel a 130 kbyte-os PDF-ből nagyjából ugyanekkora EPS-et csinál. A digitális újsághoz meg jobb az EPS, mivel az vektoros.

Szkennelt PDF-hez OCR programot kell használni, a legjobb szerintem az Abby Finereader. Fizetős, de legalább tud magyarul.

és (#88987) Silverr: Ezzel szedtem le a jelszót tegnap az egyik PDF-ről. Persze ha kódolva is van a fájl, akkor nem működik.

(#88990) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Naviból Sygic vagy Here ajánlott inkább? Sygicben marha idegesítő hogy nem tudom kikapcsolni a reklámokat (vagy csak nem találtam meg), Here-t használtam WP-n, de elég kezdetlegesek voltak a beállítások. Sygicre pár éve vásároltam Európa licenszet, csak épp platformot váltottam.

Let the Zone take me if I am.

(#88991) nksandor


nksandor
újonc

Érdeklődnék hol tölthető le htc desire 200 rootoló program.Mi a neve és hogy kell használni?

(#88992) kaciokos válasza kutga (#88990) üzenetére


kaciokos
őstag

Más pályán játszik a kettő, a HERE ingyenes, a Sygic fizetős, leszámítva a próbaidőszakot (talán 7 nap?).

Én egyébként tavaly nyáron egy kéthetes külföldi nyaralás alatt HERE-t használtam úgy, hogy minden nap több órát autóztunk totál ismeretlen környéken, és a HERE tette a dolgát, szóval nálam jól vizsgázott.

(#88993) goom


goom
senior tag

Használja-e valaki itt a Bibliaolvasó Kalauz alkalmazást? Január elseje óta nem működik - azt javasolja, töltsem le újra a PlayStore-ról. Sajnos, az sem segít... Tudja-e valaki a megoldást?

(#88994) mobilizmo válasza kutga (#88990) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Maps.me-t is érdemes kipróbálni szerintem.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#88995) MC Pite


MC Pite
veterán

Sokadik appot próbálom, de nem (azt) lelem amit keresek azt szeretném látni, hogy épp melyik alkalmazás melyik kapcsolatot használja (pl egyszerre ment előbb is mobilnetes meg wifis adatforgalom).
Tudnátok erre valami progit javasolni?
:R

Esetleg tudja vki melyik böngészőben lehet átmérétezni a fórum hsz írós ablakát? :F

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#88996) aprokaroka87 válasza MC Pite (#88995) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

hmm ha jól tudom egyszerre nem mehetne

az nem készülék hiba esetleg?

(#88997) dlaj


dlaj
őstag

Egy überfrankó alkalmazásra szeretném felhívni a figyelmeteket, és ez a Snap Swipe Drawer.

Pofon egyszerű, de szerintem nagyon hasznos. Egy plusz értesítési területet hoz létre, ami szintén fentről húzható le, és a kedvenc widgetjeinket rakhatjuk ki rá. A widgetek nem csak 4x1-esek lehetnek, hanem bármilyen méretűek.

Itt egy példa, nálam most így néz ki. Van saját widgetje, és parancsikonja is. (Ezek láthatóak lent.)

Egyébként pedig itt olvastam róla. (Ha valaki nem ismeri az oldalt, én nagyon ajánlom a rendszeres félkeresését, mert sok jó alkalmazást ajánlottak már, ami meg is maradt a telefonomon.)

(#88998) MC Pite válasza kutga (#88990) üzenetére


MC Pite
veterán

7 napon belül nyúztam a sygicet, a sony navigonos garminos borzadályát (pna-s keresés, gyalog is alig járható földúton tervezett útvonalat, rossz sebességhatárok, amik miatt folymatosan rinyál, béna ui) a here maps-ot és a waze-t (tomtom leszedve de még nem használtam, megnézem ha mások szerint is érdemes).

Ezek közül idáig a here vezet. Kezelésben(logika, eltalálandó felületek, feliratok helye/mérete), reklám/basztatás terén, poik pontosságában, keresési eredmények megjelenítésében.
Ismert egyszerű úton próbáltam, így (újra)tervezési tapasztalataim nincsenek velük (here-t symbianon és lumián is használtam mondjuk, ott korrekt).

Waze címkeresésben fapados/béna néha (vagy én nem tudom mit kéne beírnom, amikor a többi ugyanúgy beírva megtalálja), viszont útvonalban a általában jobb (nagy forgalomnál, de városok között is általában életszerűbb útvonalat dob).

aprokaroka87: Még korábban kapcsolódott mobilnetre, hazaértem, és gondolom a folyamatban lévő kapcsolat még nem váltott át egy kis ideig (erre lettem volna kíváncsi hogy mi az; eleve mert stamina módban papíron nem is használja lezárt kijelző mellett).

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#88999) karamblo


karamblo
tag

Sziasztok. Nem tudom megnyitni a letöltött appokat a telómon. :O Egy Motorola Defy-ről van szó, ajándékba kaptam, CM 10 van rajta. A teló alig használt. fiókban volt tartva, gyors, mint a villám, de a letöltött appokat nem nyitja meg. Üres képernyő, aztán közli, hogy nem válaszol, várakozzak vagy kilépjek... ennyi.

SD-kártyát kivettem, a teló memóriáról sem indul semmi.,anélkül se ok... :O Lehet, hogy a beállításoknál kell valamit buherálni ? Jó lenne egy kis segítség, valakitől.

[ Szerkesztve ]

(#89000) karamblo válasza nksandor (#88991) üzenetére


karamblo
tag

Kingroot, z4Root... De a neten ezernyi megoldást találsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.