Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88101) Véreshurka válasza nababika (#87592) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Szia!

Ha használod még a FaceSlim-et mondhatnál róla pár dolgot. Nem vagyok egy hardcore Facebook user, havonta jó ha egyzer meglátogatom az accomat az is cssak azért van, hogy csak ott megjelenő tartalmakat olvasgassak. Igazából pont akkor olvastam a topiknak azt a részét amikor érdeklődtél és gondoltam bedobom. Használod még? Megéri másnak is ajánlgatni? Most frissítettem Fdroid-ból, és néztem, hogy maga az apk nincs 1 mega sem.

Előre is köszi.

El Psy Kongroo

(#88102) libamajas


libamajas
tag

Erre tud valaki jó választ adni? :)

[link]

(#88103) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Jajjj, annyira idegel már a zárképernyőn ez a Hívás gyorsindítása ikon... Nem akarom, és sem GravityBoxal sem semmivel nem tudom eltüntetni...

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#88104) frenk74


frenk74
tag

Sziasztok.
Az alábbi problémám van. Nova launchert használok már hosszú ideje, de a 3.3 verziót követően már nincs a menüben külön widget fülem, csak alkalmazások (illetve amit még csinálok). Ha visszarakom a 3.3-at rögtön van. Mi lehet a gond? Hogy tudom ismét előhozni?

(#88105) Quasi_modo válasza frenk74 (#88104) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A főképernyőn hagy rajta az ujjad egy üres területen: modulok.

valami

(#88108) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Aki használ Tomtom navit találkozott már olyannal, hogy nem engedi a térképeket telepítteni, mert szabad tárhelyre annyit ír ki, hogy 1 mega? Szerettem volna kipróbálni, de csak eddig jutok, telefon tárhely 2,6 giga szabad, sd kártya 3,6 giga, Vodafone smart prime 6, android 5.0.2 gyári rom. Próbáltam a Huawei tabin, azon Kitkat van, kb ugyan ennyi szabad tárhellyel, gond nélkül felment. Valakinek ötlet?
Előre is köszi :R

Maine coon

(#88109) ollie


ollie
MODERÁTOR

A fórum nyelve a magyar, ez meg egy szakmai topik. Legközelebb nem csak törlöm a hsz-eket.

***

(#88110) maestro87 válasza hav (#88057) üzenetére


maestro87
őstag

Linket kérhetnék? Nem találom. :(

Google Play Zene helyett mi az ajánlott most ami ingyenes?
Reklámok annyira nem zavarnának 3-4 dalonként, de az igen hogy nem lehet a dalba beletekerni és átugorni többet is, márpedig a Spotify app ilyen (legalábbis amikor még én próbáltam). Deezer-ben is van valami hasonló huncutság emlékeim szerint.
Google zenével nincs nagy bajom, csak annyi, hogy új zenét nem tudok hallgatni ingyen, csak amit én töltöttem fel. Többet meg nem nagyon ismerek. :U

Illetve FolderSync ingyenes alternatíva ami nem korlátozott 2 fiókra és van olyan jó is, létezik?

[ Szerkesztve ]

(#88111) laleeee


laleeee
őstag

Sziasztok ! Nem tudok belépni a facebook fiókomba. Mindig azt írja ki hogy hibás az emailcím, pedig nem. Mit javasoltok mit csináljak ? nagyon fontos lenne!

(#88112) Pacino68 válasza aelod (#88082) üzenetére


Pacino68
tag

Bal felső sarok menü megnyit, lenntebb megkeresed a kukát és a baloldalt rányomsz, majd alul a szemeteskukára bökve törlöd a szemetet.

"A 22-es csapdája"

(#88113) Attix70


Attix70
aktív tag

Sziasztok,
Tudtok ajánlani olyan app-ot amely akkor élesztené fel a telót amikor töltőre van csatlakoztatva ?
Autóba szeretnék beépíteni egy telót (GPS + Traffi + stb.), jó lenne ha gyújtás ráadása után éledne fel és indulnának el app-ok.
Üdv,

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#88114) Balikaa válasza Attix70 (#88113) üzenetére


Balikaa
csendes tag

E-Robot?

(#88115) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Hali!
Olyan alkalmazást keresek ami mutatja hogy egy adott repülő éppen merre tartózkodik.Pl. a Milánói gépet nyomon tudnám követni , a debreceni leszállásig.

üdv

(#88116) Attix70 válasza Balikaa (#88114) üzenetére


Attix70
aktív tag

Köszi, megnézem.
Üdv,

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#88117) oncsi válasza nagyfejü (#88115) üzenetére


oncsi
őstag

Nem kell hozzá semmi. Flight radar
De ha fizetni akarsz érte akkor Fliht radar24

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#88118) nagyfejü válasza oncsi (#88117) üzenetére


nagyfejü
őstag

Köszönöm!!

(#88119) Véreshurka


Véreshurka
senior tag

Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül, hogy mi történhetett az AppZapp nevű app-al? Már két napja nem dob ki semmit.

El Psy Kongroo

(#88120) dlaj válasza Attix70 (#88113) üzenetére


dlaj
őstag

A Smart Connect-tel sokkal egyszerűbben megoldhatod. Mondhatni neked találták ki.

(#88121) #79335424 válasza Attix70 (#88113) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tisztázzunk valamit! Gyújtásra kijelzőt aktiváltatni, vagy bootoltatni szeretnél? Az utóbbi nem fog menni külön hardver nélkül, ha a teló nem tudja alapból. Egyébként sztem rossz úton jársz. Egy miniPC és egy kis monitor jobban megfelelne a célnak.

(#88122) Attix70 válasza #79335424 (#88121) üzenetére


Attix70
aktív tag

SIM nem lenne benne és alapba repülő módba lenne, ha gyújtásra raknám akkor átváltana repülő módból és bekapcsolná a navigációs programot + Traffi Huntert.
Gyújtás le esetén (töltés megszűnése) programok kilépnek és repülő módba áll.
Egy mai teló repülő módba kijelző nélkül max 10mA-ert fogyaszt (inkább 5mA) tehát kb 200 órát tudna készenlétbe működni töltés nélkül. Legrosszabb esetben 4 naponta használom hosszabb távra az autót amikor is fel tudná tölteni a teló aksiját. Biztos vannak még jó alternatívák erre a célra nem egyszerű olyan monitort szerezni (ár-érték arány) ami olyan betekintési szögekkel rendelkezik mint egy mai teló (15-ért már biztosan van erre jó teló). A telóba van wifi (Traffi Hunter frissítés), GPS vevő (navigációhoz) és Bluetooth (autódiagnosztika) egyben.
Ezek miatt gondolkoznék Androidos telóba.
Üdv,

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#88123) ropi02


ropi02
csendes tag

Sziasztok, belaktam az új, 5.0.2. androidos, szolgáltató függő, Vodafone Smart Prime telefonom. Alkalmazás telepítés, törlés, letiltás, telefonkönyv, hátterek, csengőhangok miegyéb. Hogyan tudnám a rendszer jelenlegi állapotát elmenteni úgy, hogy egy későbbi esetleges rendszer visszaállítást követően vissza tudjam tölteni a jelenlegi állapotot? Amennyiben lehetséges olyan megoldás érdekel ami rootolás nélkül kivitelezhető. Köszi

(#88124) #79335424 válasza Attix70 (#88122) üzenetére


#79335424
törölt tag

A beépítéssel a szenzorok hatásfokát lerontod, a GPS -t pedig kompletten bukod. Ahhoz kelleni fog egy külső vevő. Itt van 35 Dollárért egy MK808B plus Wifivel (AP6210 -es modul), kékfoggal, USB -vel. Ez tápra bootol. Ismert, bevált típus. Vagy, hasonló árban találsz Raspberry -t is, amihez GPIO modult is csatlakoztathatsz, ha vmit automatizáltan szeretnél kapcsolgatni. Itt pedig kereshetsz hozzá megjelenítőt.

(#88125) olivera88


olivera88
veterán

Mit használ a Share it app ha nem Bluetoothot, nem mobil adatot és nem Wifit?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#88126) #79335424 válasza olivera88 (#88125) üzenetére


#79335424
törölt tag

USB -t. :) Más lehetősége nincs. Egyébként sztem Wifit, csak a "no internet needed" belső hálós adatátvitelt jelent. Egy újabb "csodaapp", valamilyen FTP alapra.

(#88127) atosan


atosan
addikt

Most látom, hogy az Es-nek van fizetős változata. Használja valaki, megéri, mivel tud többet?

Maine coon

(#88129) atosan válasza #20749568 (#88128) üzenetére


atosan
addikt

Köszi :)

Maine coon

(#88130) olivera88 válasza atosan (#88127) üzenetére


olivera88
veterán

With ES File Explorer (File Manager) PRO version you can:
√ Remove Ad an Ad free version
√More to customize updated color panel and more sart page options
√more to explect ES File Explorer (File Manager) team will keep improving the app and strive to keep it the #1 most powerful file manager for android.
√more theme options Following Google material design and more theme options coming soon
With ES, you can access your FTP server, Wi-Fi file transfer, Bluetooth file transfer and connect your chromecast device easily.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#88131) libamajas


libamajas
tag

Ez a google chrome nagyon zablja az akkumulátort. Tudok más böngészőt javasolni, ami egyrészt nem zabálja az akksit másrészt gyors is.

(#88132) DemonDani válasza libamajas (#88131) üzenetére


DemonDani
addikt

Opera mini? Már van benne "okosabb" rész is.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#88133) libamajas válasza DemonDani (#88132) üzenetére


libamajas
tag

Dolphinról mi a véleményed?

(#88134) DemonDani válasza libamajas (#88133) üzenetére


DemonDani
addikt

Én nem vagyok szaki csak erre jártam és láttam a kérdésed, aztán tudom, hogy az Opera mini a leghardverbarátabb...

Szóval passz :B

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#88135) libamajas válasza DemonDani (#88134) üzenetére


libamajas
tag

Rendben kipróbálom.

(#88136) S e t h válasza libamajas (#88131) üzenetére


S e t h
nagyúr

Opera, UC browser

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#88137) holozis_HUN válasza libamajas (#88135) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Operával alap bajom: youtube linkeket a böngészős youtube-ban nyissa meg... Nem az alkalmazásban, a Chrome alapból abban, a Dolphinnak van erre beállítása. Ha ez nem lenne, szerintem Operát használnék, de a Chrome nekem a legtökéletesebb... Így is megvan néha a 7 órás SOT :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#88138) atosan válasza olivera88 (#88130) üzenetére


atosan
addikt

Köszi, természetesen elolvastam a playen, felhasználói vélemény érdekelt.

Maine coon

(#88139) libamajas


libamajas
tag

Más: tudtok mondani rootnélküli app fagyasztó appot?

(#88140) darvinya válasza atosan (#88138) üzenetére


darvinya
titán

Egy rakás sz…r az új Es.
Én visszaraktam azt amíg nincs benne ezek.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#88141) ctibor válasza olivera88 (#88125) üzenetére


ctibor
senior tag

Wifit használ a ShareIt, csak privát networköt, így az átvitel idejére közvetlenül kapcsolódik a két eszköz.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#88142) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Tud valaki Multi window modot? Hogy a képernyőn egyszerre 2 alkalmazás legyen és tudjak köztük váltogatni.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#88143) Probert75


Probert75
addikt

Az ES File Explorer-ben hogyan lehet eltávolítani azt a rohadék indító lapot? Már mindenhogy próbáltam, de újraindításkor mindig ott van. Régebben az Alapértelmezett lapoknál azt is ki lehetett ikszelni, most meg nem.Feltettem egy régebbit, de az meg nem kezeli a Classic Theme-t, amit szeretek használni.

[ Szerkesztve ]

(#88144) kisspall válasza Probert75 (#88143) üzenetére


kisspall
aktív tag

Nekem sikerült, letöröltem az egészet...

[ Szerkesztve ]

(#88145) Probert75 válasza kisspall (#88144) üzenetére


Probert75
addikt

Tudom, de mint említettem, az nem kezeli a sötét témát.

(#88146) #79335424 válasza holozis_HUN (#88142) üzenetére


#79335424
törölt tag

Néhány Samsung tud ilyet és custom romokban is előfordul, de egyébként nincs ilyen az Androidban. Pontosabban, Marshmallow -ban már vannak arra uraló jelek, hogy van ilyen írányú fejlesztési terv. Tudomásom szerint, jelenleg annyit lehet tenni, hogy bizonyos alkalmazásokat lehet floatingban (egy külön rétegen az alap fölött) futtatni. Erre alkalmas keretalkalmazást "Overlay", vagy "Floating" címszóval keress! A "Tasker plugin" feature előny (általában a fizetős verziókba teszik bele)!

(#88147) libamajas válasza libamajas (#88139) üzenetére


libamajas
tag

Egyáltalán van ilyen?

(#88148) darvinya válasza Probert75 (#88143) üzenetére


darvinya
titán

Mint írtam (#88140) darvinya, Es 4.0.2.1-et használom.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#88149) Probert75 válasza darvinya (#88148) üzenetére


Probert75
addikt

És honnan szedted le?

(#88150) darvinya válasza Probert75 (#88149) üzenetére


darvinya
titán

EsFileExplorer 4.0.2.1 saját app mentette ki.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.