Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88201) kovisoft válasza punky10 (#88200) üzenetére


kovisoft
őstag

Ez tetszik! :DD
Kérdés persze, hogy mennyien lennének hajlandóak ki is fizetni a jóval magasabb árat egy ilyen kávéfőzőért. A nem fizetőképes igény meg ugye nem igazán érdekel egy gyártót sem...

(#88202) S e t h válasza nyuszi123456 (#88198) üzenetére


S e t h
nagyúr

Még azt sem sikerül elolvasni, amit neked írnak.
Már majdnem komolyan vettelek.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#88203) Véreshurka


Véreshurka
senior tag

Moon+ reader pro verzió most -50%-ban van január 4.-ig: 918 ft, illetve a Jota+ is -50%.

[ Szerkesztve ]

El Psy Kongroo

(#88204) YM


YM
senior tag

Jött egy notification, amire ráböktem, majd később eltünt. Azóta nem tudom visszakeresni :F Talátam GoogleStore-ban olyan progamot, ami ezeket jegyzi, de úgy látom visszamenőleg ez sem tudja. Nincs valami megoldás? :(

(#88205) oncsi


oncsi
őstag

Sziasztok
Szükségen volna egy Apex apk-ra még a fehér hátteres korszak előttről. Magyar, és egy 5.02 alá kellene. Idegesít a fehér háttér. Nem tudom mikor változott, de már több mint egy éve nem frissítettem. Csak most :W

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#88206) #79335424 válasza oncsi (#88205) üzenetére


#79335424
törölt tag

Minek a fehér hátterét szeretnéd feketében látni? Nálam egyedül az Apex beállítások menüjének a háttere fehér. Azt nem hiszem, hogy olyan gyakran látod, hogy zavarjon. Minden egyéb tök fekete nálam. Még a háttérkép is ki van kapcsolva, úgyhogy a home -om háttere is fekete.

[ Szerkesztve ]

(#88207) tomy86


tomy86
addikt

A SafeInCloud jelszókezelő pro verziója most 40% kedvezménnyel 1000 Ft a Playen. Szerintem egy nagyon jó jelszókezelő, pc-s kliense is van.

[ Szerkesztve ]

(#88208) Bozek válasza tomy86 (#88207) üzenetére


Bozek
nagyúr

És még Chrome beépülője is. Mind PC-n, mind Android-on.

(#88209) tomy86 válasza Bozek (#88208) üzenetére


tomy86
addikt

:K Ezekhez a böngészőkhöz van pluginje: Chrome, Safari, Firefox, Yandex Browser, Opera. Az alkalmazás weboldala, ha valakit részletesebben érdekel a program.

[ Szerkesztve ]

(#88210) ignisz válasza tomy86 (#88209) üzenetére


ignisz
senior tag

Szép napot. Letöltöttem és telepítettem. A kérdésem az lenne: hogy lehet az oldalakat és jelszavakat felvenni asztali pc-n? Telefonon meg van, de asztalin könnyebb lenne.

(#88211) repvez


repvez
addikt

azt tudja valaki, hogy mi lehet a probléma ha a google naptárat nem tudom szinkronizálni?
Eddig ha a PC-n a weblapon beirtam a naptárban az szinte azonnal szinkronizálódott a telefonomon lévő appal. Acalendar és a digi calendar appal.

A napokban beirtam a digicalendar appba pár időpontot és ma nézem a PC-n a weblapot és nincs leszinkronizálva, már többször rányomtam a frissitésre és a szinkronizálásra mindenhol mobilon és PC-n is,de nem jeleik meg az ujonan felvett események.

(#88212) kaciokos válasza repvez (#88211) üzenetére


kaciokos
őstag

Nálam megy a szinkron. Nem szedted le vagy tiltottad le a Google Calendar-t a telóról? Az aCalendar-nak kell, hogy fent legyen.

(#88213) ignisz


ignisz
senior tag

Valaki tudna érdemben segíteni? Megvettem, telepítettem a jelszókezelő SafeInCloud-ot. Hogy lehet elérni, hogy a chrom indításakor elinduljon? Hogy lehet asztali pc-n kártyát felvenni? Esetleg egy magyar leírás? Nem sok sikerrel kerestem.

[ Szerkesztve ]

(#88214) tomy86 válasza ignisz (#88210) üzenetére


tomy86
addikt

Gondolom telepítetted a pc-s (vagy mac-es) alkalmazást. A weboldal alsó harmadán van a link hozzá. Azt megnyitod és ott kiválasztod a kártya hozzáadása opciót.

(#88215) ignisz válasza tomy86 (#88214) üzenetére


ignisz
senior tag

Angolul sajna nem tudok. A telefonon hozzá tudom adni a kártyát. Pc-n hogy kell? Hogy tudom elérni, hogyha a chromet indítom a telefonon akkor ez is induljon?

(#88216) tomy86 válasza ignisz (#88215) üzenetére


tomy86
addikt

Bocs, de ahhoz nem kell angol tudás, hogy letöltsd a pc-s klienst. Ha windows használsz, akkor ez kell neked. A program telepítés után magyar nyelvű.
Nem használok Chromeot sem telefonon, sem számítógépen úgyhogy ezt a részt passzolom.

[ Szerkesztve ]

(#88217) ignisz válasza ignisz (#88215) üzenetére


ignisz
senior tag

Azt hiszem maradok a papírra felírásnál, mielőtt teljesen elkever mindent az alkalmazás. Kár volt a pénzt rászánni.

(#88218) Kowax


Kowax
tag

Sziasztok!

Egy olyan alkalmazást keresek, amivel mondjuk mese közben ki tudom kapcsolni az érintőképernyőt, mármint hogy ne érzékelje az érintéseket. Az oka, hogy a gyerek állandóan elnyomkodja és mindig vissza kell állítani. Valaki valami ilyesmit tudna? :DDD

Böff!:))

(#88219) zeon.hu válasza Kowax (#88218) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

MXplayer lezárható film közben.

#?*@&!

(#88220) tomy86 válasza ignisz (#88217) üzenetére


tomy86
addikt

:F Én ennél érthetőbben nem tudom leírni, hogy hogyan kell pc-n hozzáadni új kártyákat. De nyugodj meg, nem fog elkeverni semmit.

(#88221) maestro87 válasza tomy86 (#88216) üzenetére


maestro87
őstag

LastPass ingyenes verziójához képest miben jobb vagy rosszabb? Persze a PC-s szoftverjeiket is figyelembe véve érdekelne a válasz. :R

(#88217) ignisz: Miért vetted meg egyből? :F Van ingyenes verziója is.

[ Szerkesztve ]

(#88222) ignisz válasza maestro87 (#88221) üzenetére


ignisz
senior tag

Az ingyenessel kezdtem. szépen működött, 4-5 jelszóval próbáltam.Feltettem a pro-t, még az is működött egy jelszóerejéig. Aztán vége, beállítottam, hogy naponta egyszer kérjen jelszót. Öt percenként jelszót írtam, állandóan eldobta a beállításokat. Ennyi pénzért kicsit durva. Még időben vagyok visszajön a pénz.

(#88223) ignisz válasza tomy86 (#88220) üzenetére


ignisz
senior tag

Azért írtam, mert az egyik oldalnál megkeverte a dolgokat úgy, hogy kétszer csináltam új jelszót.És még mindig nem tudok angolul.

[ Szerkesztve ]

(#88224) tomy86 válasza maestro87 (#88221) üzenetére


tomy86
addikt

Ezt sajnos nem tudom, mert Lastpasst soha nem használtam.

(#88223) ignisz: Hogy vetted meg a Pro verziót? Alkalmazáson belül választottad a Pro megvásárlását vagy a újra, külön letöltötted a Pro verziót, Ha utóbbi variációt választottad, akkor két példányban van a program a telefonodon (a free és a pro erzió is) és az kavarhat be. Ebben az esetben töröld az ingyenest.
Végképp nem tudom, hogy jön ide az angol tudás hiánya. Ebben a hozzászólásomban adtam közvetlen linket az asztali kliens letöltéséhez. Letöltöd, telepíted és ennyi. Mint írtam a program magyar nyelvű.

(#88225) kalapacsolok válasza tomy86 (#88181) üzenetére


kalapacsolok
senior tag

Így csináltam, már dropboxot is újratelepítettem, látszólag minden ok, de azt írja, hogy permission denied. Root kell ehhez esetleg? Megpróbálom, hátha megy a google drive-val :(

(#88226) tomy86 válasza kalapacsolok (#88225) üzenetére


tomy86
addikt

Nem kell root. Nem tudom mi lehet a gond. Én boxra (nem dropbox), google drivera és pc-n levő mappákkal szinkronizálok és egyikkel sincs gond. Dropbox regem nincs úgyhogy azt nem tudom kipróbálni.

(#88227) ignisz válasza tomy86 (#88224) üzenetére


ignisz
senior tag

Csak a pro volt fent. A második hozzászólásodat eddig nem láttam, ezért elnézést az angolozásért. Nálam van ilyen, hogy sokáig nem látok posztolást aztán egyszerre zúdul az összes.

(#88228) Bozek válasza ignisz (#88215) üzenetére


Bozek
nagyúr

Telefonnál úgy tudod elérni, hogy a kisegítő lehetőségnél bekapcsolod. Persze legalább 5.0-ás Android kell hozzá.

Én már egy ideje használom, de még egyik oldalon se kellett átállítanom a jelszavamat miatta.

[ Szerkesztve ]

(#88229) Kowax válasza zeon.hu (#88219) üzenetére


Kowax
tag

Köszi, de youtube-on szoktuk lejátszani Neki. Nincs valami megoldás erre az esetre is? :DDD

Böff!:))

(#88230) kalapacsolok válasza tomy86 (#88226) üzenetére


kalapacsolok
senior tag

Megtaláltam a hibát! :) Valamiért ha a külső SD-re másolnám a fájlokat, arra nem engedte. De a belső SD-re, memóriára megy most jól. Leírom, ha valaki hasonló problémába ütközikk.

dropbox foldersynt acces denied szinkronizálás hiba mappa

(#88231) kaciokos válasza Kowax (#88229) üzenetére


kaciokos
őstag

Rácsapsz a gyerek kezére, ha hozzányúl? :D

(#88232) Kalos7


Kalos7
tag

Nem tudom ,hogy jó helyen járok-e...de tudnátok ebben segíteni:
"Sajnos a(z) com.google.process.gapps folyamat leállt."
Ezt hogyan lehet megszüntetni mert állandóan ezt írja ki? :F

(#88233) #79335424 válasza Kowax (#88229) üzenetére


#79335424
törölt tag

Root -tal biztosan van. E-Robottal érintésérzéketlen, átlátszó filtert húzni a kijelzőre.

(#88234) #79335424 válasza #79335424 (#88233) üzenetére


#79335424
törölt tag

Update:
A BSplayer -ben is van érintészár és le tud játszani online Youtube videót (amíg nem tűnik fel a Google -nek :) ).

[ Szerkesztve ]

(#88235) aprokaroka87 válasza #79335424 (#88234) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

szerintem a kugli nagy ívben letojja a dolgot:)...de az sem kizárt hogy engedély van hozzá

(#88236) ignisz válasza Bozek (#88228) üzenetére


ignisz
senior tag

5.0.1 van. Az ebay azóta is kevereg belépéskor. Töröltem teljesen.

(#88237) #79335424 válasza aprokaroka87 (#88235) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem az a "gond", hogy lejátsza a YT videókat, hanem az, hogy ezt kis ablakban, háttérben és talán még lockscreenen is tudja. Erre nincs engedély, ezt tiltja a Google policy. Ha egy böngészőbe ágyazott videót átadok neki, akkor egyből a videót játsza, nuku reklám. Szted ezt engedné a Google?
Mellesleg, sztem pl. a Firefoxot is símán kihajíthatná a Play -ről, ha egy kicsit "körülszaglászna" nála.

[ Szerkesztve ]

(#88238) aprokaroka87 válasza #79335424 (#88237) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

tehát szerinted a google nem tudja hogy a bs player tudja ezt?

a changelogban benne van

én inkább arra gondolok hogy valahogy megállapodtak....

firefoxot korábban támogatták

[ Szerkesztve ]

(#88239) oncsi válasza #79335424 (#88206) üzenetére


oncsi
őstag

Nálam is, és pont ezért ne legyen már az fehér :B

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#88240) ignisz válasza tomy86 (#88224) üzenetére


ignisz
senior tag

Neki láttam még egyszer. Úgy néz ki, összejön. Köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#88241) Narxis válasza #79335424 (#88234) üzenetére


Narxis
nagyúr

Remélem nem köpöd be őket...

Thanos was right.

(#88242) YM válasza YM (#88204) üzenetére


YM
senior tag

up :F

(#88243) air válasza #79335424 (#88237) üzenetére


air
nagyúr

Hogyan kellene beállítani a BSP-t, hogy ablakban, háttérben vagy lezárt képernyőnél is lejátsza a yt videókat?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#88244) #79335424 válasza Narxis (#88241) üzenetére


#79335424
törölt tag

Viccelsz? A BS -nek nagyon hálás vagyok ezért a ficsőrért, a róka pedig nagyon régóta a szívem csücske.

(#88245) mr_ricsi


mr_ricsi
veterán

Sziasztok!

Van egy TVbox, droid4.2-vel.
Hogyan lehet megoldani, hogy a család tagjai a telefonjukról egyszerűen tudjanak kitenni a TV képernyőjére fotókat vagy videókat. Egyszerre -természetesen-csak egyikük. A telefonok droid 4.0-4.4 verziókat futtatnak.

A TVbox vezetéken, a telók WiFin kapcsolódnak a routerhez.

Másik kérdés, hogy hogyan(mivel) lehetne a TVboxot távvezérelni a telefonokról. Például ha Youtube videokat nézne valamelyik családtag.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#88246) aelod


aelod
veterán

Tudtok olyan videó vágó programot ajánlani ahol nem ilyen csúszkás megoldással lehet adott részt kijelölni a videóban? Arra gondolok, hogy én tudjam beírni a percet és a másodpercet ahol szeretném a vágást megkezdeni.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#88247) air válasza aelod (#88246) üzenetére


air
nagyúr

Ezek alapvetően konverter alkalmazások, de ha nem nem változtatsz a kódoláson, akkor szimplán vág.
Video Converter Android
Vagy ha jobban bejön a material design, akkor a második kiadást is megpróbálhatod: Video Converter Android 2

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#88248) denis.p


denis.p
tag

Segítséget szeretnék kérni abban, hogy melyik levelező app tudja a freemail.hu-t hibátlanul kezelni, esetleg a beállításait is leírná , aki ilyent használ.
Előre is köszönöm :)

(#88249) air válasza denis.p (#88248) üzenetére


air
nagyúr

Gyorsan felejtsd el a freemailt!
Nincs SMTP-je, se IMAP-ja.
Kizárólag az elavult POP3-at támogatja.
Állítsd be a Gmail fiókodat, hogy töltse át a freemailes leveleidet, és kezeld Gmailben!
Beállítható, hogy feladóként a freemailes cím látszódjon.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#88250) denis.p válasza air (#88249) üzenetére


denis.p
tag

Légyszí kicsit részletesebben leírni, hoyg kell beállítani a google fiókot az freemail-es áttöltésre :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.