Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67029) albinolynx


albinolynx
őstag

Helló!

Segítséget szeretnék kérni az alábbiakban. JB rendszeres jiayu g2-n megszoktam pár dolgot, ezeket szeretném megvalósítani kitkat-es másik készüléken.

Az első, hogy olyan képernyőzárat szeretnék, aminek nincsen háttérképe. Jiayu-n ez úgy néz ki, hogy feloldás gombot megnyomom. Középen felül dátum, idő megjelenik. Alul középen pedig a szokásos kereszt alakban mozgatható feloldás "gomb". Háttér nincsen, vagy áttetsző (nem tudom, egyszínű fekete hátterem van).
Ami még fontos kényelmi funkció, hogy ha mp3-t hallgatok (tcm lejátszója), akkor nem kell feloldani a telefont, mert megjelenik a lejátszó puritán gombsora. Előre-, hátra lépés, pause, play.

A másik a fentről legördíthető menüsor. A jiayu-nál itt egyből elérhető volt a wifi, bt, gps, airplane, adatkapcsolat ikon. Az új telefonnál értesítő sáv jelenik meg. Az ikonokhoz először ismét bökni kell, a jobb felső sarokban lévő ikonra.

Nem tudom, hogy ezek JB - KK sajátosságok, vagy külön programok. Örülnék, ha tudnátok segíteni utána járni. Köszönöm!

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.