Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59677) Flind válasza kovisoft (#59658) üzenetére


Flind
senior tag

Nekem mondjuk eddig ha desktopra volt állítva és www.-al adtam meg az oldalt, mindig jó volt. De akkor van ahol nem az (met.hu).

Nekem is tetszik amúgy a Dolphin, régen azt használtam, de nem nagyon bírja a telefonom. Plusz azóta csomó mindent megszoktam a UC-ban amire szükségem van (sok dolog ott is megvan, csak itt -szerintem- jobb). Pl. Text editing, history chace, gesztusok, clipboard, adblock, download menü, night mode, page background color, image display, video player, a design és a fullscreen mode, stb. Persze lehet hogy másnak meg amik csak itt vannak nem kellenek, a többi meg ott tetszik jobban, ez szubjektív. Azért mondom hogy nekem ez a legjobb, és mindig ide térek vissza. Billentyűzeteknél is így vagyok a TouchPal X-el, más meg mással. Ez ilyen.

(#59676) jonnyjoker01: Nincs mit. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.