Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58501) Rimuru válasza tepenzed (#58499) üzenetére


Rimuru
veterán

A beépített:

Vigyázat, csalok!

(#58502) catroot válasza Rimuru (#58501) üzenetére


catroot
veterán

Lehet fogalomzavarom van, de ez nem csak a megnyitott alkalmazások listája és azokat tudod onnan törölni? Magyarán magát az appot nem zárod be vele.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#58503) tepenzed válasza catroot (#58502) üzenetére


tepenzed
őstag

az enyémen ha ezt megnyitom a legutóbb használt appokat mutatja bezárástól független,szóval ez nem megoldás :)

(#58504) Rimuru válasza catroot (#58502) üzenetére


Rimuru
veterán

Ha kihúzod oldalra akkor ki is lövi (megpróbálja).

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#58505) Soká válasza ollie (#58496) üzenetére


Soká
senior tag

"A telefonon a gmail alkalmazással nézed? Online hogy néz ki a levél? Normális? "

Online minden rendben van, csak a telefonon jelentkezik a probléma. Itt egy képernyőkép:

Látszik, hogy a Piszkozatok mellett szerepel egy szám (pl. 34-40) ennyi változatban jelenik meg a levél, ha rábökök. Ráadásul ezek nem is Beérkezett levelek, hanem amiket én küldtem el. (és valóban elküldtem)

(#58506) ollie válasza jonnyjoker01 (#58497) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor szerintem nem tudsz mit tenni.

***

(#58507) Bozek válasza Bozek (#57809) üzenetére


Bozek
nagyúr

Kedves xSide, ha annyira isteníted a Smart Keyboard Pro-t, akkor árulj el nekem egy titkot. Hogyan kell beállítani normálisan fizikai billentyűzethez? Ha beilleszti a javaslatot, akkor nincs ékezet, csak ha az ALT gomb mellett nyomom meg az é betűt például. Na, ekkor viszont átáll ékezetesre és azok működnek, viszont ilyenkor meg nem illeszt be javaslatot. Gondoltam adok neki egy esélyt, mivel pont erre a fajta cserére lenne szükségem, amit írtál, de így nem túl jó, hogy van ez a probléma.

(#58508) Bozek válasza Bozek (#58507) üzenetére


Bozek
nagyúr

Még annyit hozzátennék, hogy ha mennek az ékezetek, akkor az s gombra ß-t ír ki... Vicces, mert régebben még működött...

(#58509) melan


melan
senior tag

Sziasztok! Olyan rádió-alkalmazást keresek, ami tud bt-megosztást - szeretném a hangot hangprojektorra küldeni. Ismer valaki ilyet?

(#58510) ollie válasza melan (#58509) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha egy BT-s audió eszközhöz csatlakoztatod a mobilt, akkor automatikusan kéne kiküldenie a hangot.

***

(#58511) lacebo


lacebo
csendes tag

Sziasztok!

Most vettem egy Lg L65 készüléket amin Kitkat fut.Létezik,hogy egy kattintással átváltsam a beviteli nyelvet franciára és vissza?Esetleg billentyűzet applikációt kell letöltenem hozzá?Ez az első okostelefonom!

[ Szerkesztve ]

(#58512) ollie válasza lacebo (#58511) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Létezik. Ha a gyári billentyűzet nem tudja, tölts le egy másikat a play store-ból. De amúgy a kétnyelvű bevitelt ajánlom, sokkal jobb, mint állandóan váltogatni. Tud ilyet pl. a Swype.

[ Szerkesztve ]

***

(#58513) lacebo válasza ollie (#58512) üzenetére


lacebo
csendes tag

Köszi!Megnézem! :)

(#58514) zeon.hu válasza ollie (#58490) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

sd fix van.
leszedtem a TB-t,feltettem újra, azóta jó.

#?*@&!

(#58515) Troy. válasza ollie (#58512) üzenetére


Troy.
addikt

Egy új szót ha két nyelvű bevitel van beállítva, akkor hova menti?

.

(#58516) norbert1998 válasza Troy. (#58515) üzenetére


norbert1998
veterán

A main nyelv alá, valószínűleg

(#58517) #79335424 válasza Bozek (#58507) üzenetére


#79335424
törölt tag

Magyar kiosztású fizikai billentyűzet nekem eddig csak External Keyboard Helper -rel működött normálisan.

(#58518) ollie válasza Troy. (#58515) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A swype-nál szerintem csak egy saját szótár van.

***

(#58519) HRicky


HRicky
tag

ziasztok!
Telefont szeretnék vásárolni és ma elmentem megnyomogatni párat. A telefont elsősorban netezésre használnám emiatt mindegyiken ezt néztem meg leginkább. A problémám az lenne hogy a régi telefonomon (Advance) elég volt 2x ráböknöm a kijelzőre és abban a pillanatban felnagyitotta a szöveget és sorokba tördelte úgy hogy a teljes olvasáshoz nekem csak le-fel kellet mozgatnom az oldalt. Ezzel szemben a mostani kiszemelteken(G2,S4 stb) nem tudok ránagyítani az oldalra csak ha 2ujjammal széthúzom utána pedig nem csak fel-le hanem jobbra-balra is mozgatnom kell az oldalt hogy lássam a sor végét.
Van erre valami beállítás ?Ha nektek is ilyen akkor így hogy tudtok olvasni vagy hogy tudtátok máshogy megoldani?
Kérlek segítsetek fontos lenne. Köszönöm

(#58520) petipetya válasza HRicky (#58519) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nincs LG/Samsung a kezem ügyében, ám azt tudom hogy a Playen biztosan van fent olyan böngésző, amely tudja a paragrafusra való tördelést. Ebből kifolyólag szerintem nem gond, ha a kiszemelt készülékeken ezt nem tudja a gyári böngésző.

Egyenként úgy nem próbáltad, hogy a két ujjal széthúzod az oldalt majd utána koppintasz rá kétszer gyorsan?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#58521) Bozek válasza #79335424 (#58517) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem meg eddig mindig működött, csak most a SmartKeyboard-dal nem akar.

[ Szerkesztve ]

(#58522) tonyrulez válasza HRicky (#58519) üzenetére


tonyrulez
őstag

Opera (Mini) eleve tördelten tölti be az oldalt, dupla tapira ez teljes szélességében kitölti a képenyőt. UC Browser pedig emlékeim szerint real-time tördel. Boat Browser-nél is beállítható a text wrapping. Az első úgyis az lesz hogy letöltesz egy másik böngészőt.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#58523) Buster17


Buster17
addikt

Hali.

Ausztriában lakom és a playen euroba mutatja az árakat ezért vettem is 15eurós feltöltőkártyát de nem fogadja el mert rossz országban vagyok. Mit csináljak ilyenkor?

(#58524) #79335424 válasza HRicky (#58519) üzenetére


#79335424
törölt tag

Úgy van, ahogy Petipetya írja. Dolphin+Jetpack esetén úgy működik, hogy:
Dupla koppra nagyít és egyből tördel. Sajnos, ilyenkor nem állítható (mondjuk a beállításokban) a nagyítás mértéke. Reméljük, egyszer lesz ilyen feature.
Vagy:
Kétujjas nagyításnál is automatikusan tördel.
Vagy:
Létezik egy pinch zoom gomb opció. Ez egy +/- ikon, amivel zoomolni lehet. Ekkor nem tördel automatikusan, de nagyítás után, két koppra áttördel. Ezt használom egér vezérlésnél.
Vagy:
Ha jól tudom, akkor rajzolt mozdulatokkal és talán hangvezérléssel is lehet nagyítani. Ezeket nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#58525) batai15


batai15
félisten

Oi! Jelenleg SwiftKey használok. Váltanék mert sima gépelésel sokszor használhatatlan.
Kellene valami manuálisabb de tudjon tanulni ez is mint a SwiftKey. Ill legyen szótára is. Köszi

(#58526) #79335424 válasza Bozek (#58521) üzenetére


#79335424
törölt tag

Kicsúsztam a szerkesztésből.
Azt mondod, hogy egy Magyar, qwertz, külső billen nem y lesz a z és ő -re, ű -re is a megfelelő karakterek jelennek meg? Milyen bill. alkalmazás az? Vagy ez egy KitKat újítás?

Buster17:
Én csak olyanról tudok, hogy átvered a Play -t. Nem mai infók ezek, régen használtam, amikor még Magyarországon nem lehetett fizetős alkalmazásokat vásárolni. Akkor a Market Enabler -rel lehetett átverni a Play -t. Vagy Fake GPS -szel az egész rendszert.

(#58527) catroot válasza batai15 (#58525) üzenetére


catroot
veterán

Ezt a kettőt próbáld ki, régen ezeket használtam, nekem maradt a swiftkey.

[link]

[link]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#58528) #77081088


#77081088
törölt tag

Üdv!

Névjegyzékhez ha társítok képet,azt hol érdemes tárolni,belső memóriában,vagy maradhat az SD-n? Ugyan ez a kérdésem van a csengőhangoknál és háttérképeknél!

(#58529) ollie válasza #77081088 (#58528) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha nem cserélgeted az SD-t, ill. nem is tervezel a gépbe nagyobbat, akkor érdemes szerintem az SD-n tárolni, hogy ne az értékes belső tárhely fogyjon.

***

(#58530) #77081088 válasza ollie (#58529) üzenetére


#77081088
törölt tag

Köszi! :R

(#58527) catroot Engem is érdekelne egy billentyűzet app,de nekem nincs szükségem ennyire sokoldalúságra,nem kellene a szöveg kiegészítés,szótár sem,és nincs szükségem a tanulási módra. Tudom,akkor ott van a gyári,meg is felelne, de nincs benne le-fel és oldalra lépési lehetőség.Szóval egy ilyen egyszerű de jó app érdekelne!

(#58531) Rimuru válasza #77081088 (#58530) üzenetére


Rimuru
veterán

Egyszerű (kijelzőn való) gépelésre nekem a Smart Keyboard volt a legjobb, ki lehet kapcsolni a felesleges dolgokat. Mióta fut normálisan a Swype (x86-on nem volt a legjobb) azóta azt használom, most 234Ft annyit bőven megér.

Vigyázat, csalok!

(#58532) petipetya válasza #77081088 (#58530) üzenetére


petipetya
nagyúr

NextApp Keyboard

Ez olyan mint a stock android billentyűzet és van benne négyirányú nyíl a lépegetéshez. Nincs benne magyar szótár.

"nincs rá lezsóidő"

(#58533) 7Sony7 válasza jonnyjoker01 (#58497) üzenetére


7Sony7
addikt

Még a Kis Plus van meg?

-

(#58534) #79335424 válasza #77081088 (#58530) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezek az ajánlások, javítások, szótárizék nálam is ki vannak kapcsolva. Pötyögés és semmi több. A gyári nem tuti, mert nincsenek benne egybökéses, ékezetes karakterek. Anysoft keyboard. Összes ékezet, testreszabhatóság, léptetőgombok, stb.

(#58535) €uro


€uro
őstag

Sziasztok!

Létezik olyan program, ami azt tudja, hogy ha valaki hív telefonon, akkor egy gombnyomással "kinyomom" és azonnal újra is hívom az illetőt, hogy az én kártyámról számlázzon a telefonszolgáltató?

(#58536) LonGleY válasza €uro (#58535) üzenetére


LonGleY
veterán

A tárcsázómon egy húzás lefele az elutasítás, majd még egy az újrahívás. Ez szerintem alap Android skill (nem 1 gombnyomás, hanem 2 húzás... szerintem nem fárasztó). De ha nincs ilyen, akkor valami lockerre kimászó widgetet kipakolhatsz a konkrét személy parancsikonjával.

[ Szerkesztve ]

(#58537) xSide válasza Bozek (#58507) üzenetére


xSide
őstag

Beállítások / Általános / Fizikai bill. kipipálva?
Melyik verzió fut és milyen nyelven.
A magyar nyelveknél pl. kiszedtem az említett karaktert.
Nálam otg usb-s pc-s billel nincs probléma.

(#58538) user01 válasza HRicky (#58519) üzenetére


user01
aktív tag

Ha a gyári böngészővel próbáltad, akkor a Beállítások / Kisegítő lehetőségek / Nagyítás engedélyezés-ét pipáld ki, és működni fog a két koppantásos nagyítás. Természetesen miután a csúszkával beállítottad a nagyítás mértékét.

(#58539) apaszka válasza HRicky (#58519) üzenetére


apaszka
veterán

Én is a dolphin böngészőt használom. Tényleg a legjobb. Dupla kopp is van természetesen, és nagyon jól tördeli az oldalakat.

+1 a többieknek.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#58540) desanctis


desanctis
csendes tag

sziasztok. meg lehet azt oldani 4.0.4-es Androidon, hogy én egy widgettel bekapcsolhatom a képernyőzárat (ez egyben lekapcsolhatja a képernyőt is, de ez mindegy), de az automatikus alvó mód nem kapcsolja be azt?

(#58541) batai15 válasza catroot (#58527) üzenetére


batai15
félisten

Na megvettem occon a swype_o2. Ha nem lesz jó akkor marad a jó öreg smart keyboard
Swiftel az is a bajom hogy a javaslatokbol kevés a választék

[ Szerkesztve ]

(#58543) air válasza HRicky (#58519) üzenetére


air
nagyúr

Opera Classic.
Minden nagyítási szinten tördel. Működik a dupla tapis és a kétujjas zoom.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#58544) xSide válasza desanctis (#58540) üzenetére


xSide
őstag

Pl. APEX/NOVA vagy ami tud guesture műveleteket és a Locksreen app (kék ikonos, wangqi féle) még widget nélkül dupla koppra is beállítható.
Nekem ez van G2-n és G2 Minin is.

[ Szerkesztve ]

(#58545) air válasza xSide (#58544) üzenetére


air
nagyúr

Ezt részletezd, kérlek!
Melyik lockscreen app? Hogyan állítod be a launchert?
Köszi.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#58546) batai15 válasza #40993792 (#58542) üzenetére


batai15
félisten

Az -oké de nekem 4 sorba nem dobott javaslatot na meg a másik a szótárt hogy lehet szinkronizálni?

(#58547) xSide válasza air (#58545) üzenetére


xSide
őstag

Apex-et használok.
Link benne az előző hsz-emben.
Apex beállítása pedig itt van:

[ Szerkesztve ]

(#58549) xSide válasza batai15 (#58546) üzenetére


xSide
őstag

Érdekes itt a javaslat a 4 sorosban, leírás appon belül és a blogban a jó beállításhoz :)
Hibátlan... Csak saját szótárt használok!

(#58550) St3ven válasza #77081088 (#58530) üzenetére


St3ven
addikt

Nekem is hasonlóak az elvárásaim (plusz a dedikált magyar ékezetes billentyűk), és ezeknek a Hacker's Keyboard felel meg leginkább.

Gyakorlatilag egy teljes értékű PC-s klaviatúrát kapok, és külön pozitívum, hogy a nyílbillentyűk is a "főoldalon" vannak, így nem kell panelt sem váltani a szövegen belüli lépegetéshez.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.