Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58801) GrotESC válasza kk831228 (#58800) üzenetére


GrotESC
aktív tag

Sziasztok!

Egy Sony Xperia E1-em van, és a belső memória kissé kevés. Meg lehet valahogyan adni, hogy a microSD-re telepítsen alkalmazásokat? A képeket, videokat, zenéket már áttettem oda, de az alkalmazásokat is szeretném. Nagyon.
Vettem egy ilyet: Klikk Sajnos nem tudom rendesen használni. Letöltöttem hozzá az alkalmazást, de nem segít. Hiába nyomogatom, csak a hangerőt növeli. Valakinek van ötlete hogyan lehetne meggyógyítani?

Válaszaitokat előre köszönöm.

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

(#58802) norbert1998 válasza GrotESC (#58801) üzenetére


norbert1998
veterán

A hozzá nem értés netovábbja... egyik sem fog menni, ha 4.4-ed van még pláne

(#58803) GrotESC válasza norbert1998 (#58802) üzenetére


GrotESC
aktív tag

Első okos telefonom, és nemrég használom. 4.3 van rajta. A Klikk alkalmazásához azt írták 4.0 fölött megy. Akkor nem erőltetem. Esetleg elmondanád miért nem, vagy hogy merrefelé olvassak, mire keressek ezzel kapcsolatban?

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

(#58804) ollie válasza GrotESC (#58801) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nézd meg az app listában, hogy az appoknál van-e olyan opció, hogy áthelyezés memóriakártyára. Ha nincs, legfeljebb rootolással tudod megoldani.

Az a shortcut key mire való?

[ Szerkesztve ]

***

(#58805) tonyrulez válasza GrotESC (#58803) üzenetére


tonyrulez
őstag

Ha rootolva van akkor Link2SD-vel áttehetőek az appok. A Klikkel én is szemezgettem, de sajnos az MTK-t nem támogatja, ezek szerint a tiédet sem.

ollie: lényegében egy dust plug egy gombbal a tetején, hozzávaló appban pedig funkciók állíthatók be hozzá 1, 2 vagy több rövid vagy hosszú nyomásra. Pl. ha nincs fényképező gomb, akkor ez tudja azt helyettesíteni. De alkalmazást is lehet vele indítani, pl gombnyomásra lezárt képernyővel elindul a kameraLED. Videó. Nagyon jó lenne, 180 forintot simán megér. Mi Band miatt is sírok, hogy a telefonom csak BT3.0-t tud :(

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#58806) v.attis


v.attis
őstag

Az android böngésző mit akar a google fiókommal? Mert én nem vettem észre semmit, hiába adok engedélyt hozzá.

(#58807) tonyrulez válasza v.attis (#58806) üzenetére


tonyrulez
őstag

Feltételezem könyvjelző- és jelszószinkronizációhoz kell.

4 8 15 16 23 42

(#58808) GrotESC válasza tonyrulez (#58805) üzenetére


GrotESC
aktív tag

Köszönöm a segítséget. olienak is.Még gyári. Ezekről az alkalmazásokról valahol meg lehet nézni, hogy mekkora a telepítés előtt?

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

(#58809) Bferibörs válasza GrotESC (#58803) üzenetére


Bferibörs
addikt

(#58801) GrotESC

Nekem ezzel (root nélkül) jó pár app áthelyezhető SD kártyára, KK 4.4.2 van a samsung tabletemen,egy próbát talán megér.

[AppMgr III (App 2 SD)]

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#58810) royalka


royalka
őstag

Sziasztok valami miatt nem tudom működésre bírni se a led blinker-t igaz a light flow-t sikerult de most mar valmiert nem megy, ujra raktam mar vagy 10xer. Mas alternatívát tudnatok mondani. Viber, gmail-hez kene. :(.
Telo:Lg F6 :R

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#58811) petipetya válasza royalka (#58810) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálam a Light Manager prímán tette a dolgát, amíg használtam ilyen led alkalmazásokat.

"nincs rá lezsóidő"

(#58812) dokee78


dokee78
félisten

Megint nem lehet térképeket letölteni a Locushoz?

(#58813) egoistus


egoistus
tag

Sziasztok.
Kis segítség kéne. Olyan igény merült fel, hogy egy lg g2 mini készüléken a nem fogadott hivásoknak kéne egy külön widget vagy ikon. Tulajdonképpen egy tapizással elérhetővé kéne tenni a fogadott, nemfogadott éls hívott számokat de külön-külön. a hívásinfóval elő lehet csalogatni de az elég macerás napi jónéhány alkalommal. Köszi a segítséget előre is.

asse tom mi van sokszor, hát még most

(#58814) ux1 válasza dokee78 (#58812) üzenetére


ux1
addikt

Most ássák az új ösvényt. ;]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#58815) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Melyik a leges leges legjobb angol nyelvű hírolvasó appedli?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#58816) #79335424 válasza GrotESC (#58801) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem tudom, hogy meddig jutottál, de azt talán igen, hogy kb. meddig juthattál volna. Nekem nincs ilyenem, de sztem veszek egyet. A linkedben szereplő hivatkozás nyomán guglizgattam és addig jutottam, hogy kb. három féle létezik. Azon megy a vita, hogy melyik az eredeti, de a lényeg, hogy van egy Pressy nevű cucc, ami egy Kickstarter project -ként indult. Van ez a Kick nevű kütyü és van a Xiaominak egy MI key nevű szerkezete. Azt nem tudom, hogy a hardverek között van -e különbség, de az is lehetséges, hogy csak összezár két pólust a Jack -ben. Minden esetre mindháromnak külön segédalkalmazása van. Sztem ezen a nyomon még próbálkozhatsz egy kicsit, mielőtt feladnád. Nekem egyébként az is fura lenne, ha egy MI key nem lenne kompatibilis az MTK SOC -ot használó Xiaomikkal (persze lehet, hogy a Miui másképp reagál, mint egy másik rom).

[ Szerkesztve ]

(#58817) Zolix válasza ollie (#58692) üzenetére


Zolix
tag

Köszönöm, megtaláltam és működik.

(#58818) olivera88


olivera88
veterán

Erre valaki?[link] Vagy csak egyszerűen helyezzem át másik mappába a régi kamera képeit? Vagy fel se tölti alapból ami már megvan a felhőben?

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#58819) dlaj


dlaj
őstag

Az hogy lehet, hogy pont egy automatizáló alkalmazás, mint az E-Robot nem indul automatán reboot után? Vagy ez lenne az első lecke, hogy adjuk meg neki ezt a műveletet?

(#58820) #79335424 válasza dlaj (#58819) üzenetére


#79335424
törölt tag

Kérdezz rá a topikjában! Nem tudom az okát, de ennek nem így kéne lennie. Nálam minden eszközömön, automatikusan, rendszerrel indul és erre külön utasítást sehol sem hoztam létre. Nincs valami tiltás érvényben nálad (vmi Xposed modul, vagy ilyesmi)?

(#58821) norbert1998


norbert1998
veterán

arra lehet valami megoldás, hogy amint másolnék bármit a belső sd-re, instant fagyás a válasza? az oké, hogylefagy, másol is közben. na de ha éppen valami akkor csinál alamit, mehet a kukába az egész másolás! nagyon idegesít,és mindegy, hogy pc-ről vagy külső sd-ről másolok

(#58822) petipetya válasza dlaj (#58819) üzenetére


petipetya
nagyúr

Maga az E-Robot vagy esetleg valamelyik parancs nem indul? Mert magának az E-Robotnak nem kell elindulnia úgy, hogy nem hajt végre parancsot.

"nincs rá lezsóidő"

(#58823) dlaj válasza #79335424 (#58820) üzenetére


dlaj
őstag

Tudtommal semmi nincs. De hogyan is tudnám elindítani a robotot saját magával, ha nem fut? Már ki is találtam: beröffentem a llamaval. petipetya: Akkor lehet, hogy ez a baj. Minek is indulna addig ameddig semmi dolga?

[ Szerkesztve ]

(#58824) Integra


Integra
titán

Urak,
Van még olyan program mint a market enabler? Sajnos az nem működik valamiért már és kell a német playből egy program... De magyar playből nem lehet letölteni, kell egy szolgáltató szimuláló program először..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#58825) petipetya válasza dlaj (#58823) üzenetére


petipetya
nagyúr

Otthon vagy a wifi mellett? Akkor csinálj egy parancsot, amely során a wifire csatlakozva elindul a böngésző. Ha restart után lefut a wifire való csatlakozáskor, akkor nincs gond.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#58826) dlaj válasza petipetya (#58825) üzenetére


dlaj
őstag

Köszi. Ahogy haza érek, kipróbálom. Még csak most ismerkedek a robotizációval!

(#58827) petipetya válasza dlaj (#58826) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nincs mit. Szerintem ez olyan, mint pl. a Gmail alkalmazás. Egy restart után nem indul el maga az alkalmazás a képernyőn, ám ha leveled jön akkor jelez.

Hogy miért? Mert a háttérfolyamat dolgozik a háttérben.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#58828) Bozek válasza petipetya (#58827) üzenetére


Bozek
nagyúr

A GMail-t és az E-Robot-ot azért ne vegyük egy lap alá. Előbbinél a GCM megy, ezért kapod meg a leveleidet. Utóbbinak futnia kell, hogy működjön, tehát ott valami gond van, ha nem indul a rendszerrel.

Somatom: Ma én is az E-Robot-ot ajánlottam ismerősnek, pedig mint ismert, nagy Tasker hívő vagyok. De első ránézésre egy laikusnak egyszerűbb a robot. :) Bár utána már az NFC-t is mondtam, mert ilyen WiFi ki-be kapcsolgatáshoz az a legegyszerűbb.

[ Szerkesztve ]

(#58829) dlaj válasza Bozek (#58828) üzenetére


dlaj
őstag

Szerintem indul. De ha nincs beállítva neki egyetlen egy parancs sem, akkor honnan tudom, hogy fut és "figyel"?

(#58830) #79335424 válasza dlaj (#58829) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem úgy, hogy bemész a Robot beállításaiba és engedélyezed a szolgáltatásokat és az értesítéseket. Nekem állandóan van egy kis Robot ikon a notibáron, ami jelzi, hogy fut a Robot és rábökve megnyílik a legutóljára használt menüpont. Ezt én általában a "történet" -en hagyom. Ez időrendben mutatja a végrehajtott parancsok listáját.

[ Szerkesztve ]

(#58831) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Sziasztok. Olyan programot keresek, amivel amolyan adatbázisokat tudok létrehozni, kb. mint egy kibővített telefonkönyv. Ügyfelekről szeretnék fogyási és egyéb adatokat nyilvántartani. Jó lenne ha lehetne az adatbázison belül keresni, esetleg statisztikát csinálni.
A segítségeteket előre is köszönöm!

(#58832) dlaj válasza #79335424 (#58830) üzenetére


dlaj
őstag

A szolgáltatások és értesítések ki volt pipálva, de a kis robot csak akkor jelent meg amikor létrehoztam az első parancsot és mentettem azt. Ezt hiányoltam én eddig, biztosan jól műküdik. THX :R

(#58833) beg válasza Bozek (#58828) üzenetére


beg
veterán

Én is a taskert preferálom, de kezdőknek inkább az IFTTT alkalmazást szoktam javasolni. Na az egy jó játszótér automatizálással ismerkedőknek. A letölthető receptek pedig elég jó ötleteket rejtenek.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#58834) ollie válasza beg (#58833) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Érdekes az, amit ajánlottál. Én sokáig a Condit használtam, bár nem sokat tud, viszont 3 megát eszik csak a memóriából, és egyáltalán nem meríti a telefont. Most tértem át E-robotra, mert kellett a 2g/3g, automatikus kapcsolás. A Condi a userek 90%-ának elég, nagyon jól átlátható, egyszerű, és könnyen kiismerhető.

[ Szerkesztve ]

***

(#58835) Dyrtyho válasza Oppenheimer (#58815) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Pocket és Flipboard :)

best regards, egy fórumozó blogger

(#58836) nyuszi123456


nyuszi123456
aktív tag

Nem hiszitek el , mi történt ebben a szent pillanatban. Az Android megkérdezte, hogy USB tárként. , média lejátszóként vagy mi egyébként óhajtom használni. Tök poén. Tíz napja töltöm ezt a jószágot a pc-ről, hát Istenem, kellett ennyi idő, hogy felismerjék es megszokják egymást.

:DD :DD

[ Szerkesztve ]

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#58837) oncsi


oncsi
őstag

Sziasztok. Root nélkül van már olyan program, amivel lehet írni NTFS drive-okat. Olvasni tudom, meg root alatt írni is, de ezt a gépet még nem lehet rootolni.
Köszönöm.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#58839) George7823 válasza Acef (#58767) üzenetére


George7823
csendes tag

Hát ilyenem nincs, legalább is nem találtam. probléma még mindig fent áll még keresem a hibát. meg mit lehet hibernálni.

Sony Ericsson K700i -> Sony Ericsson x10i -> Sony Xperia SP

(#58840) George7823 válasza ollie (#58779) üzenetére


George7823
csendes tag

Az ilyeneket alapból kikapcsolom :D semmi szükségem rá :) de köszi a tippet.

Sony Ericsson K700i -> Sony Ericsson x10i -> Sony Xperia SP

(#58841) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!
Ha jól láttam az utóbbi években ezerszer megvolt kérdezve, de felteszem ezer+egyszer:
Milyen böngészőt ajánlotok? Mit használtok? Érdemes egyet használni mobilinternethez, egyet wifivel?

[ Szerkesztve ]

.

(#58842) beg válasza Troy. (#58841) üzenetére


beg
veterán

Most 10 embertől 13 böngészőt fogsz kapni :). Én a delfint(+jetpack) és a krómot szoktam használni. Mobilnethez viszont verhetetlen az opera mini.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#58843) ollie válasza Troy. (#58841) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én most az UC browsert használom. Van benne adattömörítés és reklámblokkolás alapból. Ja, és a flash lejátszást is tudja gyárilag KitKat alatt is.

[ Szerkesztve ]

***

(#58844) tonyrulez válasza Troy. (#58841) üzenetére


tonyrulez
őstag

Pillanatnyilag Boat Browser, de volt már minden. Ebben működik jól a Chrome-féle füles tab, és a speed dial könyvjelzők ikonját is rendesen elkészíti (UC Browseren néhány kivételtől eltekintve csak egy szürke földgömböt látni)

4 8 15 16 23 42

(#58845) batai15 válasza Troy. (#58841) üzenetére


batai15
félisten

Chrome beta

(#58846) ulmikukac


ulmikukac
tag

Sziasztok!

Az új play store-ban csak én nem találom hol lehetne egy appot a kívánságlistára tenni?

Pixel 8 Pro bay

(#58847) tonyrulez válasza ulmikukac (#58846) üzenetére


tonyrulez
őstag

Az app neve mellett jobbra van egy könyvjelzőikon, azzal lehet felvenni kívánságlistára.

4 8 15 16 23 42

(#58848) Viktor0610 válasza ulmikukac (#58846) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A neve mellett van az a könyvjelzőhöz hasonló ikon, arra katt. :)

Lassú vagyok. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#58849) csmat


csmat
senior tag

Sziasztok,

Van olyan app, ami az egyes feladóktól (amit beállítok) az sms-eket jelszóval védetté teszi? (lehetőleg úgy, hogy a többi között ne is látszódjon)
A goSMS tud ilyet, de valamiért nem tudom beállítani, hogy csak oda érkezzenek az sms-ek. :W Mindig megkapom a gyári üzenetes appra is, ha letiltom a gyárit akkor meg sehova nem kapom :O ..)

(#58850) Bozek válasza ulmikukac (#58846) üzenetére


Bozek
nagyúr

Csak Te nem találod. :) Ott van a kis könyvjelző ikon a neve mellett, a Telepítés gomb fölött, egy plusz jellel a közepén.

(#58848) Viktor0610: Én is, de mentségemre szolgáljon, hogy mire lassított NET-el megkerestem, beletelt egy kis időbe. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.