Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58951) petipetya válasza #79335424 (#58949) üzenetére


petipetya
nagyúr

off

És meztelen maláj
lányokkal. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#58952) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

A "valós adat" és a "meteorológia" témához azért lenne egy megjegyzésem, miszerint a helyi adat rengeteg, nem mért tényezőtől is függ (pl hogy helyezkednek el a házak az utcában, hol a hőmérő amit nézel éppen..stb)

Amit az időjárásoldalak (és az összes app) mutat az egy átlag, amit néhány közeli mérőállomás és egyéb mért változó alapján, egy eddig legjobban bevált algoritmus segítségével egy gép számol ki.

Ha helyes adatot mutat, az nem azért van mert jól számolt, hanem mert szerencséje volt.
Ha helytelen adatot mutat az szintén nem azért van mert rosszul számolt hanem mert nem volt szerencséje.

A meteorológia egy ilyen "tudomány".

A meztelen, maláj csajokkal meg mindenhol melegebbet éreznél, mint amit a ríl-hőmérődön látsz:-)

[ Szerkesztve ]

(#58953) twine válasza petipetya (#58951) üzenetére


twine
addikt

off off off off

csak neked ,csak ma ;] :P :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#58954) #79335424 válasza zeorsdfd (#58952) üzenetére


#79335424
törölt tag

"A meztelen, maláj csajokkal meg mindenhol melegebbet éreznél, mint amit a ríl-hőmérődön látsz:-)"
Főleg akkor, ha a szöszim meglátná. Azonnal átváltozna és forró lángcsóva jönne ki mind a hét fejéből. Idilli tengerpartból, tüzes pokol, egyetlen másodperc alatt. Az ám a klímaváltozás!

(#58955) air válasza attilav2 (#58945) üzenetére


air
nagyúr

Más kérdés, hogy ki lesz az - a balek, mamlasz, lúzer - aki a kártyájának az adatait átadja neked, hogy te felvehesd a walletbe. :B

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#58956) petipetya válasza twine (#58953) üzenetére


petipetya
nagyúr

Tudtam, hogy nem kellett volna rábökni a linkre, de nem bírtam ki. :DD

"nincs rá lezsóidő"

(#58957) raziel01 válasza air (#58955) üzenetére


raziel01
veterán

Pont ezt akartam írni.
Korberohognék bárkit ilyen keressel.
Tök felesleges szorakozni 2 program miatt

(#58958) kmarci25 válasza air (#58955) üzenetére


kmarci25
veterán

Én azt nem értem, hogy manapság hogy lehet számla nélkül létezni??? A kárytát még felfogom, bár azt is nehezen... :F

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#58959) 7Sony7 válasza zhata (#58947) üzenetére


7Sony7
addikt

A kérdező konkrétan ezt a widgetet kereste, kép alapján. Én csak "megtaláltam" neki. Azt nem mondtam, hogy jó is.
Ha pontosat akarsz, akkor Weather underground. Csak hát a widget, ahogy kinéz... :U

-

(#58960) raziel01 válasza kmarci25 (#58958) üzenetére


raziel01
veterán

Van ahol zsebbe adják a pénzt. Nem mondom ki miért.

Amúgy meg pl OTP-nél is havi pár 100 Ft a kártyadíj. Nem olyan húde nagy összeg.

(#58961) catroot válasza twine (#58953) üzenetére


catroot
veterán

Hmmm... nyálom á sóháhájtását neki!

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#58962) zeorsdfd válasza kmarci25 (#58958) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Lehet, hogy 13 éves...vagy valami ilyesmi

(#58963) olivera88


olivera88
veterán

Meg akarom venni a Nova Primet az Nova oldaláról. Rá is mentem a vásárlásra, erre kiírja ezt. Ez mit jelent?

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#58964) almoska84


almoska84
tag

Sziasztok! Egy Galaxy Xcover2-re szeretném, ha ajánlanátok egy tényleg jó launchert. Egyszerű legyen, jól személyre szabható, és kicsi memória-aku-ígényes.. :DDD A telón 4.1.2 van, frissítetlen gyári rendszer. Előre is nagyon köszönöm!

Pl. Holo launcher HD? Vélemények? Vagy valami hasonlót ha használ valaki.

[ Szerkesztve ]

LG Leon 4G LTE :D

(#58965) quailstorm válasza almoska84 (#58964) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nova launcher szerinte szépen futna rajta. Ace2-vel vannak tapasztalataim, RAM híján ugyanaz.

Holo se rossz ötlet.

[ Szerkesztve ]

(#58966) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Most olvasom, hogy nem ajánljátok a Clean Master használatát. Miért ? Tudtok helyette valami jobbat ? Előre is köszi

best regards, egy fórumozó blogger

(#58967) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Sziasztok!
Doki ismerős kérdezett olyat, hogy van-e olyan app, amivel betegeket tud felvenni és kommenteket fűzni hozzá (mondjuk al lapokat, ahol írhatja, hogy melyik kezelésen mi volt). Úgy hogy kereshető legyen a dolog (legalább beteg alapján.) Tablet-re szeretné.
Van valamilyen ötletetek, ismertek hasonló progit?
Valamilyen adatbázis-kezelő, esetleg valamilyen extrás telefonkönyv progi lehetne megfelelő?
Előre is köszi. :)

szerk.: Most nézem, hogy nemrég kérdeztek hasonlót, de nem nagyon jött válasz.

[ Szerkesztve ]

(#58968) catroot válasza Dyrtyho (#58966) üzenetére


catroot
veterán

Sd maid.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#58969) #79335424


#79335424
törölt tag

Egyszer már tényleg megnézem, hogy mi a túrót csinál az a Clean Master. :)

Dyrtyho:
Korábban olvastam itt az SDMaid -ről. Kipróbáltam és megtetszett. Azért, mert nem csinál feltétlenül törlést. Szépen megmutatja, hogy szerinte mi a fölösleges, én meg eldöntöm, hogy azok közül miket törlök. Nagyon hasznos, szinte nélkülözhetetlen. Az idén már talán kétszer is lefuttattam. :)

[ Szerkesztve ]

(#58970) almoska84 válasza #79335424 (#58969) üzenetére


almoska84
tag

Na, erre én is kíváncsi lennék, h mért nem jó a Clean Master. Olyat is leszed, amit nem kellene?

Esetleg a launcher-kérdésemre még valaki? :P

LG Leon 4G LTE :D

(#58971) nyuszi123456 válasza #40993792 (#58838) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

:K

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#58972) Flind válasza almoska84 (#58970) üzenetére


Flind
senior tag

CM-et a RAM, CPU, energia fogyasztása miatt nem szokták ajánlani, meg mert van benne task killer ami nekik tilos kifejezés.
Mondták már, Nova. Mondjuk én SL hívő vagyok, de az egész más.

(#58973) #79335424 válasza almoska84 (#58970) üzenetére


#79335424
törölt tag

A nagyon extrás ficsőröket tudó, vagy bugos cuccokat leszámítva sztem általában nem a Launcher az erőforrászabáló, hanem az, amit megjelenít és ahogy megjeleníti. Én elég régóta Apexet használok minden kütyümön és nem emlékszem, hogy valaha hibázott volna, vagy észrevehetően terhelné a telót. Persze nincsenek csicsás ikonjaim, 3D -ben pörgő animációim, mindentmutató és másodpercenként frissülő widgeteim és a háttérképem az, hogy nincs háttérképem. Vagyis tök fekete, ami Samulednél sokat számít.

[ Szerkesztve ]

(#58974) ollie válasza almoska84 (#58964) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Holo Launcher HD teljesen jó, én sokáig használtam.

***

(#58975) ollie válasza bigmasterg (#58967) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

HandBase

(#58831) qpakcovboy: neked is a fenti

[ Szerkesztve ]

***

(#58976) twine válasza bigmasterg (#58967) üzenetére


twine
addikt

Ilyen kérdéseknél eszembe jut félig viccből, félig pedig komolyan, hogy az excel nem lenne erre tökéletesen megfelelő? Tudom, ágyúval verébre eset, de pc-n egyszer létrehoz egy megfelelő táblázatot,, utána táblán már csak (ki)tölteni kell :U

(#58977) bigmasterg válasza ollie (#58975) üzenetére


bigmasterg
addikt

:R

Talán még Memento Database lehet jó rá, ahogy néztem.

(#58978) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
A multiling keyboardban hol kell baállitani, hogy ne dobálja fel a szójsvaslatokat? Néha önállósitja
magát, nem azt írja amit akarok

Maine coon

(#58979) bigmasterg válasza twine (#58976) üzenetére


bigmasterg
addikt

Nekem is eszembe jutott, de ha fel akar vinni 100 embert és kezelésenként pár mondatot írni 1-1 emberhez, akkor az excel tábla nem biztos, hogy a legjobb megoldás.

(#58980) w.miki válasza #79335424 (#58928) üzenetére


w.miki
veterán

XBMC tud olyat, hogy PC-ről streameli az eszköz a filmet, úgy, hogy egy wifi hálózaton vannak?
Vagy ahhoz túl lassú lenne?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#58981) zeorsdfd válasza w.miki (#58980) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

A PC-ről Androidra streamelésre az EMIT-et javaslom.

(#58982) tomy86 válasza bigmasterg (#58967) üzenetére


tomy86
addikt

Ilyesmire gondolsz: Patient Records Doctor ON GO-T? Ezek között biztos van használható.

(#58983) air válasza olivera88 (#58963) üzenetére


air
nagyúr

Szó szerint azt, hogy a kártya kibocsátó elutasította a kártyát.
Hogy ez valójában mit jelent azt a bank tudná megmondani.
Máshol tudsz fizetni vele?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#58984) #79335424 válasza w.miki (#58980) üzenetére


#79335424
törölt tag

Persze. Ha jól tudom, akkor nem csak DLNA kliens, hanem szerver is van benne. De kezeli a Windows megosztásokat is. Sőt, a miniPC -k kernele tartalmaz CIFS modult, tehát a Wines megosztást közvetlenül becsatolhatod a droid fájlrendszerébe. Ez azt jelenti, hogy a PC -n megosztott könyvtár tartalmát a kütyü minden alkalmazása mondjuk a /mnt/sdcard/cifs/win_megosztasom útvonalon látja. Pl. egy Poweramp, ami nem kezel hálózati meghajtót, ugyanúgy látja a PC -n levő zenéket, mintha a kütyü tárhelyén, vagy a mikroSD -n lennének.

(#58985) w.miki válasza #79335424 (#58984) üzenetére


w.miki
veterán

na... ezt a CIFS-et hogy is lehet beállítani?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#58986) just


just
aktív tag

Olyan appot keresek amivel az sms-eket kibírom nyomtatni hasonló párbeszédes formában mint a telefonon.

Two things what i hate. People that can't count...

(#58987) #79335424 válasza w.miki (#58985) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nálam ÍGY működik. Ez nem Win megosztás, hanem NAS, úgyhogy értelemszerűen a PC -s megosztás elérési útját annak megfelelően kell megadni és természetesen a készülékspecifikus tapasztalataim sem relevánsak. MountManager helyett esetleg használhatsz CIFSManager -t is.

(#58988) rjg válasza gipsztigris (#58868) üzenetére


rjg
őstag

Nekem Nexus5-ön semmit nem csinál. Melyik verziójú MiKey app-ot használod?

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#58989) Troy.


Troy.
addikt

Hello!

Tudja valaki, hogy stock böngészőből miképp lehet importálni chrome-ba a könyvjelzőket? Ilyen nálam nem jelenik meg.

.

(#58990) olivera88 válasza air (#58983) üzenetére


olivera88
veterán

Fél éve használtam ezt utoljára, akkor működött. Közben eszembe jutott h nincs rajta pénz :DDD De akkor azt kellene h kiírja nem?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#58991) #79335424 válasza w.miki (#58980) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bocs, néhány dolog kimaradt. Wifin nem nagyon tudsz 720p -s stream fölé menni, mert nem bírja a modul az átvitelt. FullHD -hoz Lan adapter kell.
Az Android nincs felkészítve az elsődleges kijelző felbontásának változására. A beállításokban található kimeneti felbontásválasztó menü csak kínai trükk. Nincs semmi mögötte. A kimeneti felbontás és a képfrissítési frekvencia a kernelben fixen meghatározott. Tehát natív, 1080p kimenethez, vagy 24Hz -hez olyan kernelt kell flashelni (kivétel a hibrid kernelek, de az külön story). Ezért a Custom romok általában többféle kernelt tartalmaznak és az igényeknek megfelelőt kell a Flash Tool -ba betallózni. Nálam nem elsődleges a médialejátszás, ezért 720p, 60Hz kernelt használok. Az 1080 -as jobban visszafogná a kütyüt.

[ Szerkesztve ]

(#58992) olivera88


olivera88
veterán

A Google asszisztens hangutasításai csak angolul működnek? Ha telefon angolra van állítva és angolul adom ki a parancsot?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#58993) catroot válasza olivera88 (#58992) üzenetére


catroot
veterán

Csak angolul, igen. Viszont már több nyelvet tud kezelni az asszisztens. Rakd az elsődleges nyelvet angolra (így menni fog az "Ok Google!" parancs), másodlagos pedig legyen magyar - mindezt úgy, hogy lehet a telefon magyar nyugodtan.

Így ha mondod a telefonnak, hogy Ok Google, akkor elindul a hangkeresés és magyarul lehet mondani bármit. Ilyenkor -ahogy eddig is - csak keresni fog. Vagy az Ok Google után mondod az angol parancsot, ekkor pedig válaszol.

Az egésznek kb. annyi az értelme, hogy nem kell játszani már a telefon nyelvének az állítgatásával.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#58994) Cancer


Cancer
senior tag

Sziasztok.

Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha egy programot számítógépről másolok az sd kártyára, akkor azt a telefonban hogyan tudom a legkönnyebben telepíteni? (természetesen androidos a progi) Mi az indító kiterjesztés ezeknél a programoknál?
Én sajnos ennyire nem vagyok otthon a témában és apum akár valami progit a telójára tenni.

Előre is köszönöm a segítséget.

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

(#58995) gipsztigris válasza rjg (#58988) üzenetére


gipsztigris
addikt

1.6.0 verzió . Miuiandroid oldalról töltöttem le.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#58996) zeon.hu válasza Cancer (#58994) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

valamilyen fájlkezelőben ráböksz az apk fájlra és telepítés.
de előtte engedélyezni kell a beállítások-biztonság oldalon az ismeretlen forrásból származó programokat.

#?*@&!

(#58997) rjg válasza gipsztigris (#58995) üzenetére


rjg
őstag

Köszönöm, hogy megnézted. Nálam az 1.7.1 van fent, de N5-ön se kép, se hang.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#58998) bigmasterg válasza tomy86 (#58982) üzenetére


bigmasterg
addikt

Köszi. :)
Igen, ezek teljesen korrektnek tűnnek. :K

(#58999) ggeleven válasza w.miki (#58980) üzenetére


ggeleven
őstag

Megnézheted a Yatse-t is! Ha jól emlékszem van ilyen kiegészítője.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#59000) Narxis


Narxis
nagyúr

Tudtok valami appot ami a közeli élelmiszerboltokat, dohányboltokat, gyógyszertárakat jelzi, esetleg nyitvatartással?

Thanos was right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.