Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39330) #79335424 válasza Bozek (#39329) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha ismered mindkettőt, akkor máris nagyobb rálátásod van, mint nekem. Írnál példát? Kíváncsi vagyok, hogy mit nem lehet ezekből az Android építőkockákból összerakni. Amikor még nem volt robot, akkor kerestem olyan automatizálót, ami töltőcsatlakoztatási eseménynél meg tudja különböztetni a töltéstípusokat. Kérdeztem a Tasker topikban, de azt írták, hogy nincs ilyen lehetőség. Akkor az Elixír már meg tudta különböztetni. Így a robot is. Az USB -eszköz azonosítást, a fájl létezik paramétert, az értesítő pozícionálást és még néhány funkciót én kértem a robotba és gyakran órákon belül kaptam a kért funkciót tartalmazó tesztverziót. Szvsz ha vkinek hiányzik vmi és Androidon az lehetséges, akkor azt Tamás bele fogja neki építeni és ha rendben működik, akkor az a köv. frissítéssel mindenki megkapja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.