Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3325) -juc- válasza seger (#3290) üzenetére


-juc-
aktív tag

Én is jártam már így, nekem a Beállítások/Mentés és visszaállítás alatt kellett kivenni a pipát a Biztonsági mentés mellől. Ennek alpontja, a visszaállítás is aktív alapértelmezetten.
Visszaállítás után előbb vedd ki a pipát, és csak utána add hozzá a fiókot! (Remélem, találsz ilyen beállítást a MIUI-ban is, olyan romom még nem volt. A tünetekről ez jutott eszembe... :) )

Szerk.: Ejj, addig írtam a sok rizsát, amíg már nem is kell a segítség. Nem baj, fő, hogy megoldódott!
----
Kérdés mindenkihez:
A házimat kétféle belejavítással szoktam visszakapni: vannak változáskövetéssel javított részek és vannak megjegyzések oldalt buborékban. A gyári Polaris Office-ban látszik az előbbi és a most megvett OfficeSuite Próban az utóbbi.
Tudja valaki, hogy benne van-e mindkét javítási forma láthatósága a fenti két programban (csak elkerülte a figyelmemet valami beállítás, hiába néztem végig az összes pontot), vagy ha nincs, melyik az az Office program, ami megjeleníti mindkettőt? Szerkeszteni nem kell tudnia, arra elég a másik kettő is...
Előre is köszi az ötleteket! :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.