Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#130851) pc360 válasza w.miki (#130848) üzenetére


pc360
addikt

Flanex - Flashlight for Nexus

Ez se mai, de több módot ismer, ezért a mai gépekkel is kompaatibilis, és nagyon jó a widgetje. Ezt rakom már vagy a 3. telefonomra.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#130852) crok válasza csurgoi (#130844) üzenetére


crok
Topikgazda

Úgy emlékszem áthozzák majd, menni fognak a régiek is.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#130853) Pubszon


Pubszon
veterán

Üdv.
Redmi Note 5, rootolva, adaway telepítve és pár játék 1-2 napja frissült, azóta vissza tért bennük a reklám és nagyon makacs.
Melyik host fájlt adjam hozzá hogy eltűnjenek a reklámok?
Köszi.

Mod: Ha ez kényes téma, kérem az illetékes nyugodtan törölje ezt a hozzászólást!

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#130854) gerii


gerii
addikt

Üdv!

Vettem egy tabletet amin nem voltak előre telepített Google alkalmazások.
Miután feltettem a Play Store-t, és a Services-t, a Store-ban az általam megvett alkalmazásokat ismét fizetősként mutatja a saját listámban.
Engedélyeket adtam az alkalmazásoknak. Vajon mit hagytam ki?

[ Szerkesztve ]

(#130855) F.E.K..


F.E.K..
senior tag

Google messages alkalmazásban mi a trükk hogy lehessen választani sms küldésnél a használt sim kártyát?

A telefonban ugyan van opció hogy prefered sim, az működik is mindkét kátyával, de a "mindig kérdezzen rá" opció válsztása esetén küldésnél csak annyit ír hogy "Nincs sim kiválsztva az sms küldéshez"

Van valakinek ötlete hogy hogyan kell ezt rendesen használni? (Vagy tud esetleg valaki ajánlani más sms kezelő alkalmazást? )

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#130856) F.E.K.. válasza F.E.K.. (#130855) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Teszek egy próbát a textra nevű sms alkalmazással, eddig jónak tűnik... (Természetesen abban lehet választani a sim kártyák között)

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#130857) Drughi


Drughi
addikt

Niagara Launcher-t használja valaki régebb óta?

Nincsenek nyűgjei? Így elsőre és kb 1 óra használat után tetszik.

(#130858) MikeWazowski válasza laleeee (#130847) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nincs.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#130859) laleeee válasza MikeWazowski (#130858) üzenetére


laleeee
őstag

Hívás közben jön fel a reklám, elég fárasztó..

(#130860) laleeee válasza MikeWazowski (#130858) üzenetére


laleeee
őstag

..

[ Szerkesztve ]

(#130861) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Google szöveges bevitele esetén van arra mód, hogy magyar nyelven be tudjam diktálni a "?"-et, "!" -et , vesszőt stb... ?

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#130862) Axe Miskolc


Axe Miskolc
tag

Üdv!
Hogyan, milyen appal lehetne beállítani azt, hogy ha hívok valakit és várakoztatásra kerülök akkor ne csak pár másodpercig írja ki ezt a tényt? Esetleg hangjelzést adjon. Sajnos mindig a fülemnél van és amikor ránézek a képernyőre akkor már nem tudom, hogy várakoztatnak-e vagy csak egyszerűen nem veszik fel.
Huawei P20Pro.

(#130863) darvinya


darvinya
titán

Létezik app ami több app hangját veszi fel, minőségben?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#130865) pc360 válasza NandorHUN (#130861) üzenetére


pc360
addikt

Írásjeleknek hívják ezeket. Nincs tudtommal, még angolul se.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#130866) NandorHUN válasza pc360 (#130865) üzenetére


NandorHUN
addikt

iPhone-n elvileg működik magyar nyelven is... (igaz az nem google)

Androidon meg működnek angol nyelven!

A probléma csak az, hogy ha Google 2 nyelvre van beállítva, akkor ugyen megérti ha angolul beszélek neki vagy magyarul, de ha pl. magyarul beszélek és magyarul mondom az írásjelet vagy magyarul beszélek és csak az írásjelet mondom angolul azt nem érti meg :/

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#130867) pc360 válasza NandorHUN (#130866) üzenetére


pc360
addikt

Na, az haladás, hogy angolul lekezeli. Akkor már csak évek kérdése, és a magyarban is megjelenik a feature.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#130868) MikeWazowski válasza laleeee (#130859) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Tudom, engem is dühít... pedig szívesen fizetnék a teljes reklámmentességért. Youtube-nál szintén.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#130869) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

Total Commander/FTP plugin alatt nektek működik a send commands opció? Azt szeretném megoldani, hogy amikor csatlakozik a Raspberry Pi-re akkor ne a root-ba dobjon be hanem a /mnt-be: (oda van csatolva 2 PiDrive)

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#130870) csadi0011 válasza Archttila (#130869) üzenetére


csadi0011
őstag

IP cim utan ird, hogy /mnt
Ugy nem jo?

(#130871) Archttila válasza csadi0011 (#130870) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Igy tökéletes, köszönöm! Az az érdekes, hogy eddig az általam felvázolt módszerrel is működött... :)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#130872) kaciokos válasza Archttila (#130871) üzenetére


kaciokos
őstag

Abszolut Linux láma vagyok, de ha parancs, akkor nem kéne a "/mnt" elé még valami, mint pl. a DOS-ban a "cd"?

(#130873) Somatom válasza kaciokos (#130872) üzenetére


Somatom
veterán

Ne gondold túl! Én is jópárszor elolvastam, de nem értettem a kérdést. Aztán kiderült, hogy csak egy elérési útról van szó, ami minden FTP kliensben megadható külön terminálparancs nélkül is.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130874) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Valakinek van ötlete, hogy mit tudok tenni, ha se frissíteni alkalmazást, se letölteni nem tudok a Google Playről??

(#130875) beg


beg
veterán

Play áruház adatainak törlése és/vagy visszaállítása a gyári verzióra és engedni hogy újra frissítse?
Wifi? Mobilnet?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#130876) zsoltzsolt válasza beg (#130875) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ez mind megvolt. De semmi eredmény. Kb 97%-ig jut, és utána itt erőlködik tovább. Hibakódot se dob.

(#130877) snooze


snooze
veterán

Sziasztok!
Opera böngésző utolso két frissitése óta nem tudja megnyitni az m. kezdetü oldalakat?Ez mitöl lehet,mit csesztek el a frissitéskor?Vagy csak nálam nem jo?

GO Gunners!!!

(#130878) zsoltzsolt válasza beg (#130875) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Na, most összejött.
Negyedszerre játszom el az áruház adatainak törlését, újraindítást, egyik sim, másik sim, wifi, stb. Most megcsinálta. Valami zavar volt az űrben 😁
Köszi a segítséget!
Fura mód utána egyből gyorsabb lett a mobilnet is. Na, ezt nem értem, mert igaz, ami igaz, mikor nem frissített, akkor csiga volt.

[ Szerkesztve ]

(#130879) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Sygic mennyire jó térkép? Most nagyon jó áron van ( akcióba) a full világ térkép + összes feature ( ~20€) . Gondolkodom a vételén , főleg hogy offline :U

(#130880) MikeWazowski válasza WhiteWalker (#130879) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Én nem látom, hogy akciós lenne. Tudsz adni linket?
Ám engem is érdekelne, hogy mennyire jó. Valamint mennyire friss a térkép...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#130881) Drughi válasza MikeWazowski (#130880) üzenetére


Drughi
addikt

Appon belül láthatod.
12€ a sima Eu térkép.

Nekem nem tud annyival többet, mint a waze + google maps ( akár offline)

Ráadásul 2 sim, 2 mobilnet előfizetésem van, így offline se vagyok.

(#130882) beg válasza MikeWazowski (#130880) üzenetére


beg
veterán

Link

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#130883) Somatom válasza Drughi (#130881) üzenetére


Somatom
veterán

Tudna többet, csak az már nem annyiba kerül és nem szokták akciózni. :(

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130884) MikeWazowski válasza Drughi (#130881) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Az nagyon korrekt, és örökre szól?

beg - Köszönöm szépen! Ha a 20 eurósat venném meg akkor örökre lenne egy teljes világ térképem, amit folyamatosan frissítenek?

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#130885) Somatom válasza MikeWazowski (#130884) üzenetére


Somatom
veterán

Oda van írva, hogy lifetime license, és free map updates.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130886) S e t h válasza WhiteWalker (#130879) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az ingyenesek jobbak.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#130887) atike válasza S e t h (#130886) üzenetére


atike
nagyúr

Az offline ingyenesek....? :U

(#130888) MikeWazowski válasza Somatom (#130885) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm, dolgozok közbe, figyelmetlen voltam. :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#130889) Bozek válasza Axe Miskolc (#130862) üzenetére


Bozek
nagyúr

AutoNotification el tudja kapni a toast üzeneteket is, utána meg ezzel az információval már azt csinálsz egy automatizáló segítségével, akkor csak akarsz.

(#130890) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Érdemi válasz nem igazán jött , hogy megéri e megvenni a Sygicet...
Mert az "Az ingyenesek jobbak." és hasonlókkal nem tudok mit kezdeni..

Mennyire használható offline app?

[ Szerkesztve ]

(#130891) citkar válasza WhiteWalker (#130890) üzenetére


citkar
addikt

A Here we go ingyenes, offline is mukodik. Ehhez képest nen tudom mivel tud többet az a licens, én is gondolkodtam rajta, mert olcsó, de felesleges nekem a Waze vagy a Here mellett.

(#130892) WhiteWalker válasza citkar (#130891) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

"Ismerem" a here we go-t , de mivel ingyenes így vannak fenntartásaim a fizetőssel szemben. Ezért kérdem , hogy gyakorlatban mennyire jól navigál a Sygic... És gyakorlati tapasztalatok érdekelnének.

[ Szerkesztve ]

(#130893) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Szükséges volt nemrég letiltanom a messenger hangjelzését üzenet érkezésekor, azonban most nem tudom visszaállítani. Úgy hiszem mindent beállítottam mégsem jelez a telefon hanggal, ha érkezik messenger üzenet.
Mit állítottam nagyon el?

F.K.T.

(#130894) DessertFox válasza WhiteWalker (#130890) üzenetére


DessertFox
aktív tag

Szia. Rögtön az elején: nextgen rajongó vagyok. De évek óta használom a sygicot is, a legnagyobb megelégedésemre telefonon és tableten is. Az alap program is elég sokat tud, bőven megéri megvenni. A kiegészítők ( hud, parkolás ) is jók, de inkább csak arcoskodni, pénzt igazán nem érnek. A térképek negyedévente frissülnek. Mivel a vásárláskor kapsz sygic fiókot így a többi frissítést is kapod ( pl speedcamok ). Az egyetlen negatívum szerintem hogy a sávváltó asszisztense telefonon az én szememnek kicsit pici. Ettől függetlenül ajánlom, nem fogod megbánni.

(#130895) WhiteWalker válasza DessertFox (#130894) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi , ez mindenképpen pozitívum és mellette szól. :R

[ Szerkesztve ]

(#130896) tibike8 válasza WhiteWalker (#130892) üzenetére


tibike8
őstag

Én sok éve használom a Sygicet is a Here-t is meg a google térképet is.Előre szoktam jellemzően megtervezni útvonalat és ha hasonlóan terveznek mint ahogy én is elképzelem (nem akar pl marha nagy kerülőket berakni) akkor a sygicet használom. De pl. a here közbenső pontot sem tud és sávasszisztens sincs benne. A sygicben van.

(#130897) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Sziasztok,

Volna egy problémám.
Van a Poweramp Zenelejátszó, gond nélkül használtam eddig a teljes verziót 2 készüléken is.(LG V10 , LG V20)
Most (V30+ esetében) sajnos a "Trial" verzió az amit használnom kell? Nem tudom telepíteni (le sem tölti) az "Unlocker" részét. A lehetőségeket átnéztem, megcsináltam (cache törlés, program le/fel tétel, telefon restart..stb...) és a végeredmény ugyanaz.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#130898) citkar válasza tibike8 (#130896) üzenetére


citkar
addikt

A Sygic kezeli a megyei autópályamatricákat? Hogy adott megyei pályamatricával rendelkezőknek a megfelelő helyen a pályára fel-, vagy onnan levigye a gyorsabb haladás érdekében.

[ Szerkesztve ]

(#130899) tibike8 válasza citkar (#130898) üzenetére


tibike8
őstag

Nem, meg az ingyenesek sem amiket ismerek - vagy már igen? A waze nem tudom, hogy megoldotta-e már. Az idén mikor utoljára olvastam erről, a waze sem tudta még.

[ Szerkesztve ]

(#130900) MADcat válasza tibike8 (#130899) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Waze tudja. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.