Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#131201) p.t.r válasza Márton (#131195) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Esetleg 3G Watchdog?

(#131202) tibike8 válasza kezman (#131200) üzenetére


tibike8
őstag

A DW meg a True Phone tárcsázók alapból tudják illetve van ilyen opció benne, hogy a főképernyőre dob hívás után. Vagy külön olyan app kellene ami bármelyik tárcsázót bezár hívást követően?

(#131203) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Használja valaki az erobotot android 9.0-án?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#131204) Márton


Márton
nagyúr

köszönöm, nézem mindkettőt!

DrBubo77: ez a progi csak a sebességet mutatja fennt, nem? Hol állítsam be, hogy az adatmennyiséget jelezze ki?

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#131205) kezman válasza tibike8 (#131202) üzenetére


kezman
őstag

Igen, nem szeretnék külön tárcsázó alkalmazást, (Huawei p smart) a gyári tökéletesen megfelel, kösz. :R

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#131206) Márton válasza p.t.r (#131201) üzenetére


Márton
nagyúr

p.t.r:
ezen sem találom, hol tudom kijelezteti az adatmennyiséget az értesítési sávban. Segítenél?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#131207) Somatom válasza kezman (#131205) üzenetére


Somatom
veterán

Automatizáló. Pl. E-Robotban
Esemény: Hívásállapot megváltozott -> készenlét.
Művelet: Home mutatása.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#131208) kovisoft válasza Márton (#131204) üzenetére


kovisoft
őstag

Az Internet Speed Meter beállításaiban be lehet kapcsolni, hogy mutassa az adatmennyiséget is, de úgy tudom, hogy csak az aktuális napi értéket jelzi ki

(#131209) Márton válasza kovisoft (#131208) üzenetére


Márton
nagyúr

Hát az nem elég ugye.
És gondolom a lite még azt sem tudja, mert nem találom.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#131210) p.t.r válasza Márton (#131206) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Egy kis szines ikon jelzi az állapotsoron, lehúzva mutatja a részletesebb adatokat

(#131211) kovisoft válasza Márton (#131209) üzenetére


kovisoft
őstag

Bocs, összekevertem a fel/le sebességel. Az adatmennyiséget csak lehúzva mutatja, ahogy p.t.r írta.

(#131212) F.E.K.. válasza Bagyala (#131158) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Ha még aktuális, próbáld meg ezt: [charge limit]

Bár továbbra is fenntartom hogy sok értelme nincs, de ha téged ez boldoggá tesz... ;)

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#131213) Márton válasza p.t.r (#131210) üzenetére


Márton
nagyúr

hát ez az, hogy nem szeretném huzigálni, hogy lássam. Legyen csak állandóan ott böngészés közben, stb mint a Cooltool-nál. Ilyet keresek továbbra is.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#131214) coco2


coco2
őstag

Sziasztok!

Ingyenes karaoke program kellene androidra. Amiket találtam, egyik sem igazán ingyenes. Halom sok reklámot dobálnak, és a végén csak kibökik, hogy ilyen 1-2 hétig lesz ingyenes, aztán meg fizetni kell érte.

Létezik tényleg ingyenes?

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#131215) eclipse19 válasza kezman (#131200) üzenetére


eclipse19
senior tag

Nekem van egy ilyen a telómon.
A HOME gomb aktiválja. ;)

[ Szerkesztve ]

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#131216) kezman válasza eclipse19 (#131215) üzenetére


kezman
őstag

👌

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#131217) kiraly.andra válasza Bagyala (#131156) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Ingyenes, reklámmentes célszerszám: Battery Charge Notifier

:a:

(#131218) Bobby G.


Bobby G.
senior tag

Sziasztok! Olyan applikációt keresek, amivel idegen szavakat-definíciókat tudnék gyakorolni telefonon. Valami szókártya szerűre gondolok, de jó lenne ha számítógépen is meg tudnám oldani a szerkesztést, mert 1-1 definíció elég hosszú telefonon pötyögve. Találkozott már valaki hasonlóval? Nem akadály ha fizetős, csak működjön. :)

(#131219) kispx válasza Bobby G. (#131218) üzenetére


kispx
addikt

Desktop kliens: Anki
Androidra: Ankidriod
A kettő között tudsz szinkronizálni.

(#131220) Bobby G. válasza kispx (#131219) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Köszönöm, megnézem! :R

(#131221) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Tv Go másnál se megy?

#?*@&!

(#131222) kezman válasza Bobby G. (#131218) üzenetére


kezman
őstag

És ez mire jó, amint látom azon kívül hogy szopja az aksit? :DDD

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#131223) beg válasza kezman (#131222) üzenetére


beg
veterán

Elolvastad a leírását egyáltalán?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#131224) kezman válasza beg (#131223) üzenetére


kezman
őstag

Persze, de erről már volt itt vita nem is rég,

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#131225) hhenry


hhenry
őstag

Sziasztok! Plugshare elektromos töltő térkép alkalmazást tudom ajánlani mindenkinek akinek elektromos autója van.

(#131226) DS39 válasza kezman (#131222) üzenetére


DS39
nagyúr

azt kérdezed, mire jó egy tanulást segítő alkalmazás? :DDD

(#131227) k850 válasza zeon.hu (#131221) üzenetére


k850
addikt

Nálam működik. 😉

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#131228) zeon.hu válasza k850 (#131227) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Már itt is :)

#?*@&!

(#131229) Goxi


Goxi
tag

Sziasztok. Kérdésem, hogy android Facebook appon hogyan tudom megnézni az érkező üzenetet Mesenger telepítése nélkül? Jön az értesítősávra hogy üzenet érkezett, a feladót is jelzi, de nem olvasható. Értesítésre koppintva a Play, Mesenger letöltő oldalát dobja.
Feleségem telóján nincsen Mess mégis tudja olvasni az üziket.
Köszi előre is.

(#131230) DS39 válasza Goxi (#131229) üzenetére


DS39
nagyúr

én ezekből csak a Lite verziókat használtam, az FB lite-ban lehet üzenetet váltani Messenger nélkül is.

(#131231) attilav2


attilav2
őstag

Sziasztok!
Bluetooth headset akku töltöttségének százalékos lekérdezésére melyik app-ot ajánljátok?
Teló egy Xiaomi Redmi 1S, LineageOS 14, android 7.1
Headset egy ST-N13 nevű kínai.

[ Szerkesztve ]

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#131232) Bozek válasza kezman (#131224) üzenetére


Bozek
nagyúr

Legközelebb arra válaszolj, amire szeretnél. Mivel tippem szerint eggyel félrenyomtál. :D

[ Szerkesztve ]

(#131233) Karcub


Karcub
senior tag

Sziasztok!
Hogyan tudom ki kapcsolni ezt a vizualizációt? Valahogy be kapcsoltam de ki már nem tudom és zavaró

(#131234) Bobby G.


Bobby G.
senior tag

Rengeteg definíciót és idegen szót (latin) kel megtanulnom január közepéig, amit ha összeszedegetek, akkor is jó néhány oldalt tesz ki ömlesztve. Gondoltam telefonon tanulva, kényelmesebb is- hatásosabb is, mint papírlapokat hajtogatva ülni mondjuk a buszon. Amúgy fél napja van fent a telefonon (laptopon reggel óta), de nem láttam még rohamos merülést.

(#131235) Bozek válasza Bobby G. (#131234) üzenetére


Bozek
nagyúr

A feletted levőre alatt szerintem válaszolni.:D

(#131236) Polgesz válasza Karcub (#131233) üzenetére


Polgesz
tag

A felfelé mutató hüvelykujj alatti ikonnal tudod kikapcsolni!

(#131237) hhenry


hhenry
őstag

Sziaztok! Jó zenelejátszó appot tudtok ajánlani?

(#131238) beg válasza hhenry (#131237) üzenetére


beg
veterán

Itt nézted már?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#131239) hhenry válasza beg (#131238) üzenetére


hhenry
őstag

Igen az lenne a pontos kérdés,hogy ezeken kivül?

(#131240) beg válasza hhenry (#131239) üzenetére


beg
veterán

Mi a probléma a felsoroltakkal? Úgy könnyebb lesz ajánlani is.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#131241) Tyrel


Tyrel
őstag

Sziasztok!

Arra valakinek van ötlete hogy a kedves drága Facebook Messenger mi a vén isten haragjáért kakilja telibe a DND módot MIUI 10-en? Ugyan úgy pittyeg tovább meg rezgeti a Band-et meg csesztet össze-vissza mint egy nemnormális, hiába van DND módban a telefon... Nagyon idegesítő... :W

Turenkarn

(#131242) hhenry válasza beg (#131240) üzenetére


hhenry
őstag

Csak kiváncsi vagyok,hogy ezeken kivül mivel érdemes még csemegézni :)

(#131243) Bozek válasza hhenry (#131242) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerinted, ha volna ezeknél jobb, akkor az nem lenne benn az összefoglalóban?

(#131244) crok válasza Tyrel (#131241) üzenetére


crok
Topikgazda

Mert a MIUI okosan optimalizalta..
Es felulirja az app ezen beallitasat az Android beallitasokban (nem a sima beallitasok / ertesitesek menu alatt).

Playben szedd le a MIUI Hidden Settings appot, nyisd meg az Android verziodnak megfelelo oldalon a Manage Notification-t es keresd meg a Messenger appot, majd ott az Override Do Not Disturb-ot kapcsold ki. Nem tudom restartot tuleli-e mar.. mert a MIUI "optimalizalt / okos"..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#131245) kezman válasza Bozek (#131232) üzenetére


kezman
őstag

Nem nyomtam félre, volt már szó előzőleg , ki mivel, hogyan, hányszor, meddig tölti, engem meg nem hat meg, többnyire éjszaka töltöm, máskor nem nagyon van rá időm, ennyi, a telefon van értünk , ne legyünk a rabszolgája, csak ennyi.

Más, ajándékba kaptam egy Arch Plus "okos karkötőt" a wearfit 2.0 appot ajánlja hozzá a gyártó, működik is csak random megszakad a bluetooth kapcsolat, esetleg aki jártas ezekbe, tudna segíteni, milyen appot lehetne használni hozzá? :F Köszönöm előre is. :R

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#131246) Bozek válasza kezman (#131245) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor olvasd el még egyszer, amire válaszoltál, és rájössz, hogy félrenyomtál.:D

Akinek válaszoltál, ő tanulókártyás alkalmazást keresett, az nem volt benne akksiról.

(#131247) kezman válasza Bozek (#131246) üzenetére


kezman
őstag

Sorry akkor én voltam a balfék :F

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#131248) Fall-N válasza Bozek (#131243) üzenetére


Fall-N
veterán

Azért ez annyira nem fekete-fehér. Rengeteg olyan alkalmazás van, amiről ti nem hallottatok, de külföldi szakportálokon méltán elismert programok.

Példák:
- Nemrég kijött az eddig csak XDA-n elérhető MiXplorer fájlkezelő Silver változata a Playen. Egyik legkomolyabb fájlkezelő.
- A legnépszerűbb zenelejátszók most a BlackPlayer, Retro és a Stelio, itt sosem láttam ajánlva egyiket sem. Akinek komolyabb kell arra persze ott a PlayerPro, Poweramp stb.
- Böngészők: Monument, OH Browser, Via Browser, Kiwi, Brave stb.

Néha ajánlott lenne aktualizálni a listát, mert így nem naprakész.

[ Szerkesztve ]

(#131249) gahor72


gahor72
aktív tag

Szép napot mindenkinek!

Új vagyok a topicban,és a kérdésem a következő:

A gyermek huawei y5-ös telefonján szeretném a beállítások menüt lezárni ,hogy ne tudja elállítani.

Lehetséges ez vmi app-al?

köszi

(#131250) beg válasza Fall-N (#131248) üzenetére


beg
veterán

Ha nem írja be senki amit talál, akkor úgy nehéz aktualizálni. :)
Amiket írtál azokról jöhetne több irányból is tapasztalat, mert a startup appok néha nagyon jók, néha idővel eldurvulnak, máskor pedig a nagy lelkesedést követően a fejlesztője magára hagyja pár hónap után.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.