Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#130401) zeon.hu válasza Somatom (#130398) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Értettem.
Te a hátrányait emelted ki, én az előnyeit próbáltam.
Messze nem tökéletes, egynek elmegy, sebesség terén nálam a legjobb.
(Mellesleg a Te igényeid kb a tökéletes böngészőt eredményeznék, ha egyszer valaki megcsinálná :) )

#?*@&!

(#130402) Somatom válasza zeon.hu (#130401) üzenetére


Somatom
veterán

Előnyeit? Mihez képest? Melyik az a böngésző, amelyik dupla koppra nem nagyít?

"Mellesleg a Te igényeid kb a tökéletes böngészőt eredményeznék, ha egyszer valaki megcsinálná "

Ehhez három dolog szükséges: anyagi erőforrás, szakképzett humán erőforrás, jogosultság. A Samsung -nál, vagy a Google -nél vajon melyik hiányzik?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130403) #33253120 válasza DeathAdder (#130400) üzenetére


#33253120
törölt tag

Az az érdekes, hogy a Samsung saját Game Launcher-ben lévő belső videórögzítése is max ekkora videót tud.

(#130404) kezman válasza Bozek (#130399) üzenetére


kezman
őstag

+1 Túl nagy falat a microSD kártya számára? :C

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#130405) csako válasza kezman (#130404) üzenetére


csako
veterán

Az OP3-ba nem lehet microSD-t rakni :D valamilyen más limit lesz ott a baj nála.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#130406) vgyuri válasza DeathAdder (#130400) üzenetére


vgyuri
őstag

Ahogy Bozek írta Extfat-on nem futnál file méret korlátba.

Pc-n Android emulátor és pc-s programmal felvenni a képet és hangot még egy lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#130407) woodworm válasza vgyuri (#130406) üzenetére


woodworm
veterán

Csako meg azt írta, hogy nem lehet bele sd kártyát tenni.

(#130408) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Igen, OP3-nál nincs lehetőség memória bővítésre :N

Kicsit utánaolvastam, sokaknak meggyűlt a baja ezzel, a belső hang felvevéssel szintén.
Érdekes hogy iphone, samsung, xiaomi gyári romon is tudja, míg több eszköz esetében még roottal sem lehet ezt elérni, de még custom rommal sem :(

(#130409) csadi0011


csadi0011
őstag

Sziasztok!

Szoktatok használni olyan hasznos alkalmazást, mint az Electrodroid, Wolframalpha? Csak másban, mondjuk mértékegységátváltó, vagy mechanikai segéd. De olyan, ahol beírogatni kell az adatokat és abból számol.
Nem iskolásnak kellene, hanem bárkinek a mindennapi életben, ami jól jön,
Excel táblázatokkal, vagy webes calculatorokkal könnyű megcsinálni mindent, amire szükségem van, de ilyen alkalmazásokat, amik ilyeneket foglalnak össze, nem nagyon találok. Elég rosszak. Ezért érdekelne, hogy ti milyen hasonló appokat használtok.

(#130410) kezman válasza csadi0011 (#130409) üzenetére


kezman
őstag

Nem tudom mire gondolsz, de rá kell keresni, például nekem ez kellett, meg is leltem :DDD

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#130411) pc360 válasza zeon.hu (#130401) üzenetére


pc360
addikt

Nem, nem értetted ezek szerint még mindig.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#130412) zeon.hu válasza pc360 (#130411) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha ettől jobban alszol...

#?*@&!

(#130413) pc360 válasza zeon.hu (#130412) üzenetére


pc360
addikt

Tudod, térképeknél is létezik az a fajta zoom-olás, amikor dupla kopp után nem engeded fel az ujjad, hanem még fel/le húzgálod a képernyőn. Na, olyankor tudod beállítani a zoom mértékét. Ettől függetlenül a sima duplatap is zoom-ol, de csak előre beállított értékre és vissza. Egy normális appnak mindkét módszert ismernie kell, mi erről beszéltünk. Nem alszom jobban, csak zavart, hogy félrebeszélsz.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#130414) zeon.hu válasza pc360 (#130413) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Pontosan tudom, hogy miről beszélt, én is használom máshol.
Ebből nekem nem hiányzik, de ismerve az ő szokásait, neki igen.
Amit somatom használ, az nálam kifejezetten rosszul teljesít, talán a hardver, talán a szoftver miatt, de nincs kedvem kikeresni, amikor itt írtam róla.

Plusz tedd meg, hogy nem válaszolsz, köszönöm!

#?*@&!

(#130415) pc360 válasza zeon.hu (#130414) üzenetére


pc360
addikt

Minden böngészőben és térkép appban alap.
Semmi köze a dolognak Somatom szokásaihoz.

Azt majd én eldöntöm, köszi.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#130416) MADcat válasza zeon.hu (#130414) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Amúgy nekem fura, hogy nem is vele kezdted a beszélgetést? De valahogy meg is sikerült belevauznia... :F

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#130417) zeon.hu válasza MADcat (#130416) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Neki mindig...

#?*@&!

(#130418) beg válasza pc360 (#130415) üzenetére


beg
veterán

Ketten beszélgettek, de most mégis neked áll feljebb. Zeon is meg Somatom is már pár millió kilométert beletoltak a csattogós lepkéjükbe, majd megoldják felnőtt emberekhez méltóan. A te stílusod az ami nem hiányzik ebből a párbeszédből.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#130419) vgyuri válasza DeathAdder (#130408) üzenetére


vgyuri
őstag

Elnézést. Töltő helyére dugott microusb-s kártyaolvasó, és abba microsd extfat-ra formázva?

(#130420) Somatom válasza beg (#130418) üzenetére


Somatom
veterán

"Zeon is meg Somatom is már pár millió kilométert beletoltak a csattogós lepkéjükbe" :D

A stílusa nekem sem szimpi, azt viszont halkan megjegyezném a mondandóddal kapcsolatban, hogy egy nyílvános topikban nincs olyan, hogy "ketten beszélgetünk".

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130421) beg válasza Somatom (#130420) üzenetére


beg
veterán

Olyan sem nagyon szokott lenni, hogy mérges kék mókusként belemakogok más vitájába amíg az kulturált mederben zajlik :). Szerintem ez is hozzátartozik egy nyilvános topik íratlan szabályához. Ugyanis az onnantól már nem man2man, hanem beleállás az egyik félbe.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#130422) Takuun


Takuun
aktív tag

Szükségem lenne egy programra, ami segítene a hívásaim időtartamának rögzítésében. A készülékben két SIM-et használok és jó lenne látni, hogy egyiken és másikon mennyi volt az adott hónapban a kimenő hívás időtartama. Valaki használ ilyet? Mert sajnos a készülék nem tudja alapból.

(#130423) rjg válasza Takuun (#130422) üzenetére


rjg
őstag

Callistic Pro a Playből.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#130424) Dr.NX


Dr.NX
addikt

NewPipe 14.2 nem játszik le YT videót a háttérben, ha pl. kikapcsolom a kijelzőt.
(Guru Meditation hibával).
Korábban (pár hete?) jó volt, szóval feltételezem, hogy valami odaát romlott el, de azért megkérdezem, hogy más is tapasztalt ilyet? Esetleg valami javaslat? Google-vel nem nagyon találtam segítséget.

Elfogadom a sütiket.

(#130425) pc360 válasza beg (#130421) üzenetére


pc360
addikt

Nem belemakogtam, hanem korrigáltam. Az meg egyikőtök se fogja nekem megmondani, hogy mire mikor válaszolok, az a helyzet.

A nem értetted sor valóban fölösleges volt, ezt leszámítva kár megint itt offtopikolnotok valami vélt sérelem miatt. Azért a sorért meg bocs.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#130426) Bozek válasza pc360 (#130413) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Egy normális appnak mindkét módszert ismernie kell"

Minek? Ha lusta vagy két ujjal zoomolni, akkor az a te bajod.

(#130427) pc360 válasza Bozek (#130426) üzenetére


pc360
addikt

Mert éppen menet közben vagy, vagy ha szabad a kezed, akkor is sokkal kényelmesebb az egyujjas zoom. Még akár az ágyban fetrengve is. Aki más programoknál már megszokta, annak nagyon is alap marad. Minden valamirevaló térképszoftver és böngésző tudja ezt.

Ez kb. olyan, mintha azt mondanád, hogy scroll gomb nélkül is lehet görgetni, ha elkapod az oldalsávot. Lehetni mindent lehet, max nem kényelmes. Nem az én bajom, ha nem tud valamit egy app, hanem az a készítők figyelmetlenségét jelzi, hisz még a konkurencia tudását se preprodukálták (egyelőre). Ennyi erővel minden jól megírt, kényelmes launcher, vagy bármilyen egyéb UI a "lustaság" eredménye.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#130428) Somatom válasza Bozek (#130426) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem elég világosan leírtam, hogy minek. Egérrel nem lehet kétujjas nagyítást emulálni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130429) S e t h


S e t h
nagyúr

Az új samu böngészőben azt is sikeresen elcseszték, hogy nem tudom 1-2 gomnyomással elintézni, hogy bizonyos oldalakon engedélyezze a reklámokat. Most egyesével kell tiltanom a blokkolókat, ami így általános érvényű, minden oldalra vonatkozik, utána meg állítgathatom vissza.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#130430) nyisziati válasza Dr.NX (#130424) üzenetére


nyisziati
veterán

Guru meditation... De rég láttam ezt a hibaüzit. :))
Képernyőmentés van róla esetleg?

(#130431) mouzrr válasza Dr.NX (#130424) üzenetére


mouzrr
őstag

Nem megoldas a hibara, de alternativa lehet a Youtube Vanced hasznalata.

(#130432) Takuun válasza rjg (#130423) üzenetére


Takuun
aktív tag

Xiaomi Note 5 Pro-n nem mukodik ☹️

(#130433) Dr.NX válasza nyisziati (#130430) üzenetére


Dr.NX
addikt

Tudom, Amigán volt régen ez a szöveg, nem? :)

Screenshot:
teló

tablet

Asszem én is, hogy valami alternatíva kell, Vanced-et kipróbálom, köszi mouzrr!

[ Szerkesztve ]

Elfogadom a sütiket.

(#130434) nyisziati válasza Dr.NX (#130433) üzenetére


nyisziati
veterán

Igen, köszi. :)

(#130435) #73959936


#73959936
törölt tag

Valaki ? :U

(#130436) WhiteWalker válasza Somatom (#130428) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Pl: MIUI romban van egy ujjas nagyítás ;) ( kisegítő lehetőségek között) és az nem csak a böngészőben működik .

[ Szerkesztve ]

(#130437) feket663


feket663
tag

Sziasztok! Hátha tudnátok segíteni rajtam...
Egy olyan zenelejátszó programot keresek, ami mondjuk egy könyvtárban levő mappákat lejátszik, és lenne a képernyőn egy gomb, amivel egyszerűen a következő mappát kezdi el játszani. Autóban használnám, és nem szeretnék sokat tapickolni, oda vissza lépkedni a könyvtárak között, mint ahogyan az általam ismert zenelejátszó programokban van ez megoldva. Az se olyan jó megoldás, hogy 1 lejátszási listára teszem az összes albumot, mert akkor nem tudok váltogatni könnyedén az albumok között, csak, ha végigléptetem az összes dalt az adott albumon. Nagyon nagy igényeim vannak? Tud esetleg ilyesmi programot ajánlani?
Próbáltam már jó néhány programot, de egyiknél sem találtam ilyen lehetőséget, persze lehet én keresem rosszul....

(#130438) kaciokos válasza feket663 (#130437) üzenetére


kaciokos
őstag

A PowerAMP képes könyvtárakat lejátszani, és ilyenkor a "kettős nyíl" előre ugratás a következő könyvtárra ugrik.

(#130439) NandorHUN válasza Dr.NX (#130424) üzenetére


NandorHUN
addikt

Youtube Vanced.
Vagy MusicPiped.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#130440) k850 válasza feket663 (#130437) üzenetére


k850
addikt

Sony zene lejátszója is tudja, de én a PowerAMP-ot használom, itt még a mappákat is ki lehet választani, hogy melyiket jelenítse meg.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#130441) Met


Met
nagyúr

Akku infó programot keresek.
WayteQ xTAB-100qcr-ben akkut cseréltem, 45%-ról lemerítettem 16%-ra, töltőre dugtam és 3 óra alatt 10%-ot töltött és nem is megy feljebb.
Arra lennék kíváncsi hogy a kiskínai vert át vagy más gond van.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#130442) Viktor0610 válasza Met (#130441) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem olyan program, ami valós adatokat adna, nincs, de majd megerősítenek/megcáfolnak.

Samsung Galaxy A54

(#130443) Met válasza Viktor0610 (#130442) üzenetére


Met
nagyúr

Ettől félek.
Ugyan olyan akku csak nem 10000mAh-es hanem 11000, de szerintem ez nem indokolja hogy nem tölti.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#130444) snowdog válasza Met (#130441) üzenetére


snowdog
veterán

Szerintem máshonnan közelítsd meg a problémát, ne program oldalról. Magát a töltési műveletet ellenőrizd.
Az eBay-en is lehet olcsón kapni olyan töltőkábelt, aminek a tápegység felőli oldalán kijelzős mérőfej található. Mint pl. ez, bár ennek a gép felőli végén nem WayteQ xTAB-100qcr-hez való csatlakozó van, ez csak egy példa. Gondolom ahhoz megfelelőt is találsz. [link]

Így pontosan nyomon követheted, hogy töltés közben mekkora áramot vesz fel az akkumulátor.

Ha viszont magát a töltőt szeretnéd tesztelni, akkor ahhoz is találsz megfelelő eszközöket. Így néz ki a mérő eszköz. [link]

De akár műterhelést is vehetsz hozzá. [link]

[ Szerkesztve ]

(#130445) Met válasza snowdog (#130444) üzenetére


Met
nagyúr

Az ötlet jó csak Ali-t végigtúrva nem találtam ehhez való csatlakozósat :U
A töltővel nem hiszem hogy baj van, kettő is van, egyikkel sem tölt tovább. Nem is melegszenek fel.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#130446) feket663 válasza kaciokos (#130438) üzenetére


feket663
tag

Köszönöm, próbálom, bár egyelőre még nem jött össze...

(#130447) Viktor0610 válasza feket663 (#130446) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mi? :DDD

Megnyomni a dupla nyilat? ;]

Samsung Galaxy A54

(#130448) woodworm válasza Viktor0610 (#130447) üzenetére


woodworm
veterán

Nézetfüggő, és az új verzióval nem egyszerűsödött a használata.

(#130449) feket663 válasza Viktor0610 (#130447) üzenetére


feket663
tag

Nem találtam azt a dupla nyilat, de közben javasolták a MortPlayert, ez végre olyan, amilyet mindig is szerettem volna!

(#130450) DonMarco válasza feket663 (#130449) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Üdv ! Pedig ottvan jobb oldalt :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.