Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#130651) Viktor0610 válasza Probert75 (#130649) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Gmail programozói azt mondták nekem, hogy február 31-én, közvetlen azután, hogy a Facebookot fizetőssé tették. ;]

Viccet félretéve. Ezt honnan tudná bárki is? :U

Samsung Galaxy A54

(#130652) beg válasza Probert75 (#130649) üzenetére


beg
veterán

Majd.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#130653) kuksa90


kuksa90
őstag

Ha már gmail, és az ő levelező kliense.... Lehet, én vagyok a béna, de nem tudom, hogy hol, hogyan tudnám megnézni, hogy a továbbított levél elment-e valójában. Ha simán küldőm, az megvan az "elküldött" cimke alatt, de ha továbbítom, akkor sehol nem látom a sorsát...

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#130654) DS39 válasza kuksa90 (#130653) üzenetére


DS39
nagyúr

nekem a továbbított levél is az elküldöttek között szerepel az appban.

(#130655) kuksa90 válasza DS39 (#130654) üzenetére


kuksa90
őstag

Köszi, nálam sajna nem látszik. Piszkálom kicsit a beállításokat, hátha... Mondjuk az is gyanús, hogy a bepötyögött címeket nem jegyzi meg.

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#130656) beg válasza kuksa90 (#130655) üzenetére


beg
veterán

Desktopon Gmail-Beállítások-Általános és ott keresd meg ezt:
Névjegyek létrehozása az automatikus kiegészítéshez:Ha új személynek küldök üzenetet, felveszem őt az Egyéb névjegyek mappába, hogy legközelebb az automatikus kiegészítési funkció felajánlja a nevét.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#130657) kuksa90 válasza beg (#130656) üzenetére


kuksa90
őstag

Erre rá nem jöttem volna, mobilon használom a klienst. :R
Továbbítottra nincs tipped?

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#130658) spe88


spe88
senior tag

Csúszós billentyűzetek közül ezeket ajánlottátok:

Swype
Swiftkey
AnySoftKeyboard
TouchPal
Gboard – a Google-billentyűzet

A Touchpaltól már tönkremegyek olyan bloatware lett, mindent reklámoz, felrak 20 különböző appvariánst stb.
Imádtam régen.
Az említettek közül melyik az, amelyik idegrendszer-kímélő?

Köszönöm

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#130659) Narxis válasza spe88 (#130658) üzenetére


Narxis
nagyúr

Gboard

Thanos was right.

(#130660) zhata válasza Probert75 (#130649) üzenetére


zhata
senior tag

Szerintem soha.
(De szeretnék tévedni!)

(#130661) Probert75 válasza Viktor0610 (#130651) üzenetére


Probert75
addikt

Sajnos nem értek angolul és arra gondoltam valami külföldi portálon esetleg bejelentették.

(#130662) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Szép napot ! Magyarúl tudó reklám mentes pdf olvasót tudnátok ajánlani ? Köszi !

(#130663) Viktor0610 válasza DonMarco (#130662) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miért kell, hogy magyarul tudjon? :F
Kb. sosem látom a program felületét.

Acrobat Reader.

Samsung Galaxy A54

(#130664) rjg válasza DonMarco (#130662) üzenetére


rjg
őstag

(Google) Drive PDF olvasó? Ha fent van a Drive, akkor ezt is felkínálja a megnyitáskor.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#130665) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Feltelepítettem a TuneIn programot.
Nem kattintottam rá a 7, vagy 30 napos prémium próbaidőszakra.
A vissza nyíllal elindítottam a programot.
A programon belül is ezt írja ki:
Try TuneIn Premium Free.
Ha erre kattintanák, s elindítanám a pro próbaidőszakot, lejárta előtt csak ekkor vonna le összeget a pro verzióra, jól gondolom?
Mivel nem indítottam el a Pro Free verzióját, ezért nem vonja le az összeget, jól gondolom?

(#130666) pc360 válasza GEPESZ66 (#130665) üzenetére


pc360
addikt

Automatikusan amúgy se vonna semmit, mert azelőtt csak bedobna legalább egy Play-es visszaigazolás erejéig, nem?

Ha nem válna be amúgy, akkor tudom ajánlani a XiiaLive-ot. A pro verziója legalábbis szerintem jobb cucc a TuneIn-nél.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#130667) atike


atike
nagyúr

Hali!

Találkozott már valaki olyannal - és még inkább a probléma megoldásával :) - hogy egy kb egy éve jól működő tableten (Alcatel Onetouch Pixi 3 (10), Android 5.0.1) alkalmazás frissítési hibák jelentkeznek? Tipikusan Google alkalmazásoknál (Youtube, Gmail, Chrome), a legtöbb esetben "Ismeretlen hibakód az alkalmazás telepítésekor: -504" de van, hogy "...nem sikerült letölteni egy hiba miatt (940)". Kb két héttel ezelőttig minden rendben volt vele, frissültek azok az appok is.

Play Services tárolt adat törlés megvolt, Play Áruháznál szintén, sőt már volt HR is...

Eredmény semmi.

Ötlet valakinek a kalapácson kívül? :)

(#130668) Viktor0610 válasza atike (#130667) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ki is dobhatod a kukába. ;]
Szerintem a várakozáson kívül nemigen tudsz mit tenni.
Ahogy figyeltem, ez Google oldali probléma.

Samsung Galaxy A54

(#130669) S e t h válasza spe88 (#130658) üzenetére


S e t h
nagyúr

Gboard nem menti el a szavakat.
Anysoft is tudja a " csúsztatásos” módszert?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#130670) atike válasza atike (#130667) üzenetére


atike
nagyúr

A tablet saját topicjában jelezték, hogy jött ma rá egy rendszerfrissítés, ami látszólag semmin nem változtat. Nos, az pont ezt a problémát rakja rendbe - feltelepítés után ismét rendben frissülnek a Google dolgai. Érdekes... Lehet, hogy egy bizonyos biztonsági szint alatt tiltanak már saját alkalmazás frissítést...? :F Választ nem találtam sehol, de legalább a hibát megoldották... :)

Kalapács törölve... :DDD

(#130671) spe88 válasza S e t h (#130669) üzenetére


spe88
senior tag

Nem tudom tudja-e, rosszul fogalmaztam: szóval az ajánlóban gondolom nem csak csúsztatósak vannak. Viszont, akkor a Gboard nem jó. Jó volna, ha mentené a szavakat is.

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#130672) Siriusb


Siriusb
veterán

Nem találom, pedig ebben a topikban is volt róla régebben szó.
Melyik tárcsázó az, amivel be lehet állítani, hogy ne csúsztatni kelljen hívásfelvételhez/elutasításhoz, hanem csak rábökni a gombra?

(#130673) bigrock válasza S e t h (#130669) üzenetére


bigrock
addikt

Ezt felülbírálom. Beírtam az "empiriokriticizmus" szót, amit nyilván nem ismert. Elmentettem, szinkronizáltam, majd a készülék újraindítása után hibátlanul hozta csúsztatással a szót.

(#130674) HDR123


HDR123
tag

Tudtok olyan videós alkalmazást ami a videóra rárakja a hangsávot lehetőleg minél kevesebb minőségromlással?

(#130675) S e t h válasza bigrock (#130673) üzenetére


S e t h
nagyúr

Akkor bíráld felül, ha majd lesz egy factory reseted.
Bár ha évekig nem lesz és telefont sem cserélsz, akkor lényegében igazad van.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#130676) antal750 válasza Siriusb (#130672) üzenetére


antal750
aktív tag

Talán a full screen caller id pro

(#130677) Siriusb válasza antal750 (#130676) üzenetére


Siriusb
veterán

Kösz.

(#130678) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!

Olyan kérdésem lenne, hogy dual sim-es telefont használok most két simmel, és olyan program kellene ami rögzíti, hogy melyik kártyával hány percet beszéltem és mennyi mbyte-ot neteztem.
Létezik erre valami jó, pontos program? Lehet fizetős, ha megbízható.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#130679) snooze válasza MikeWazowski (#130678) üzenetére


snooze
veterán

Callistic-et probáld meg..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#130680) MikeWazowski válasza snooze (#130679) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm!
Letöltöttem csak az a gondom, hogy nem látom külön a két sim-et, hogy mennyi volt a kimenő/bejövő hívás időtartama, csak egyben.... ha ezt tudná már venném is, mert látom akciós, ha mindent megveszek egybe.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#130681) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A korábbi telefonommal már használtam a KHB Bank Mobiltálcáját.
A mostani Samsung A8 2018-on próbálnám a kártyát digitalizálni, de nem sikerül, ezt írja az app
Nem is jelenik meg a digitalizált kártya..
A netbankomon belül pedig az az üzenet van, hogy a digitalizálás sikerült.
Felhívtam az ügyfélszolgálatot, s azt mondták, hogy 2019.01.07-ig kivizsgálják.
Nem sietik el!
Nem tudom, hogy mi lehet a gond!?

(#130682) detroitrw


detroitrw
addikt

Sziasztok!

Olyan app-ot keresek ami az egyik készülékről a másikra átküldi az értesítéseket bluetooth-on keresztül.
Vajon van ilyen? :F

Előre is köszi :R

(#130683) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Miért van az, hogy az LG G4 saját akkumulátor használati alkalmazása és a GSam Battery Monitor (akkuhasználat százalékban) másképp rangsorolja az alkalmazásokat aszerint melyik mennyire fogyasztja az akkumulátort? Pl. LG szerint Mi Fit 14%-ot fogyaszt GSam szerint csak 1%-ot.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#130684) Aksomatic


Aksomatic
senior tag

Sziasztok!

Olyan appot keresek amivel le lehet fagyasztani alkalmazásokat. Nem akarom őket letörölni, csak nem akarom őket elérni egy darabig. (Galaxy S7)

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#130685) Somatom válasza Aksomatic (#130684) üzenetére


Somatom
veterán

Root nélkül korlátozottak a lehetőségeid. Talán Greenify, de nagyon régen használtam, nem tudom, hogy az újabb Android verziókon hogyan teljesít.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130686) monroe8609


monroe8609
aktív tag

Sziasztok!Tudja valaki véletlenül hogy a nova launcher alatt miert nem jönnek meg a gmail értesítések?

(#130688) Viktor0610 válasza monroe8609 (#130686) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Más gond lesz az. A launchernek ehhez semmi köze.
Max. nem fér hozzá az értesítésekhez, és emiatt nem jelzi.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#130689) monroe8609 válasza Viktor0610 (#130688) üzenetére


monroe8609
aktív tag

Minden más alkalmazás ertesitese megjön. Amiota fent van a gmail nem jon meg..szerinted merre keressem a megoldást?

(#130690) Viktor0610 válasza monroe8609 (#130689) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Passzolom, de én átnézném a Gmail beállításait, ha nem segít, akkor újratelepíteném.

Samsung Galaxy A54

(#130691) monroe8609 válasza Viktor0610 (#130690) üzenetére


monroe8609
aktív tag

Rendben,megnézzük mi történik

(#130692) nyisziati válasza Aksomatic (#130684) üzenetére


nyisziati
veterán

Somatom jól írta, a leghatékonyabb a Greenify. Root viszont kell hozzá, sőt, ha rendszerappokat is fagyasztani akarsz, akkor a donation pakkot is meg kell venni.
Ha pedig még hatékonyabbá akarod tenni, akkor Xposed Framework-ön belülre kell telepíteni.

(#130693) Somatom válasza nyisziati (#130692) üzenetére


Somatom
veterán

Úgy tudom, hogy felhasználói alkalmazások jegeléséhez nem kell neki root. Root -tal meg csomó lehetőség van. Titanium Backup, Elixír2, automatizálók, stb. Ha már a Robot egyébként is telepítve volt, inkább azzal fagyasztottam. Bár, a Greenify pro is Tasker plugin, úgyhogy automatizálóból is vezérelhető.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130694) nyisziati válasza Somatom (#130693) üzenetére


nyisziati
veterán

Köszi, erre nem emlékeztem pontosan, világéletemben roottal használtam.

(#130695) pikszel válasza monroe8609 (#130686) üzenetére


pikszel
őstag

Ha az ikonokon megjelenő számlálóra gondolsz, akkor ahhoz kell a TeslaUnread plugin. A műveletközpontban lévő értesítéseket nem befolyáasolja a launcher.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#130696) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Nálunk is elérhető lett a Google One. Én már elő is fizettem.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#130697) snooze válasza MikeWazowski (#130696) üzenetére


snooze
veterán

A 15giga ingyenes az onedrive lenne?

GO Gunners!!!

(#130698) Somatom válasza MikeWazowski (#130696) üzenetére


Somatom
veterán

Változik valami az eléréseiben? Fájlkezelőből (SolidExplorer) használom a Drive tárhelyemet és jó lenne, ha ez nem változna. Egyébként mi a helyzet a Drive kliensalkalmazással? One app lesz belőle? Egyszer próbáltam, de káosz lett belőle. Duplikálta a tartalmat és megtöltötte vele a telóm tárhelyét. Egyébként is fura nekem ez a szolgáltatás. Elolvastam róla, amit hirtelen találtam. Pár funkciónál azt írta, hogy webes felületen lépjek be ide és ide. Mivaaaan? Azért van kliensalkalmazás, hogy ne kelljen a webes felületet használni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130699) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Húhha gyerekek, nem vagyok ám annyira én sem képben, csak kaptam mailt hogy nálunk is elérhető. Én úgy látom, hogy ezzel vásárolva tárhelyet több szolgáltatást is kapok. Szerintem ez növeli a fotók és a drive tárhelyét, de közösen. tehát én előfizettem a 200 gigára, így sztem most a drive és a Fotók tárhelyem együttesen lett ennyi. De lehet én se látom jól.

Egyébként én a youtube premium-ot jobban várom, mert nekem megér minden pénzt, hogy reklámmentes hivatalos youtube-om legyen. tudom, van alternatíva, de azokkal nem élek.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#130700) Fall-N válasza MikeWazowski (#130699) üzenetére


Fall-N
veterán

A YT Prémium sajnos valahol ki is van kényszerítve. Az még hagyján, hogy videó előtt van reklám, nem zavaró annyira, de hogy egy 1-1,5 órás zenei videó közben fél óránként megszakítja a reklám az baromi idegesítő. Telefonon még meg lehet kerülni, de Android TV-n ha jól tudom nem nincs rá okosság.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.