Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#130801) Somatom válasza hatpersze (#130800) üzenetére


Somatom
veterán

Az elég fura. RemixOS -en és Teclast T10 -en is próbáltam, de a két ablak egyiken sem aktív egyszerre. Amelyikre bökök, vagy amelyik fölé viszem az egeret, az lesz az aktív. Csalóka, mert látszatra nincs különbség.
A Telenor MyTV működik, mert tud háttérben futni. A Telekomos TVGO viszont rögtön lehal, ha a másik ablakban futó alkalmazásra bökök.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130802) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Navigator Pro teljesen eltűnt a playről?
A korábban telepítettek között sincs.

#?*@&!

(#130803) csurgoi


csurgoi
aktív tag

Sziasztok!
A tegnap frissült a Poweramp-azóta csak az alap skinek elérhetőek(Sötét és világos)
Teljes verzióm van és skinekből is van egy-kettő amit megvettek.
A témákban megjelenik, de nem aktiválható.

https://500px.com/stevetailor https://www.flickr.com/photos/128564341@N08/

(#130804) snowdog válasza csurgoi (#130803) üzenetére


snowdog
veterán

Szia!

Nálam 3 nappal ezelőtt frissült a Poweramp Full Version Unlocker, nálad is frissült? Mert ha nem, talán ez lehet az oka.

Egyébként magát a programot (Poweramp Music Player (Trial)) nem engedtem frissülni, mert nem tudom a Trial verzió mit kavarna be. Inkább hagyom az előző változaton.

(#130805) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Üdv ! Jól szól ez a poweramp,de egyet hiányolok benne hogy nem támogatja a chromecastot.( Állítólag egyenlőre) Persze nem katasztrófa,megolható másképp.

[ Szerkesztve ]

(#130806) Nikaré


Nikaré
őstag

Olyan appot tudtok ajánlani ami dual / iker alkalmazásokat tud kezelni?
Android 9 -en futó jó lenne. :B

(#130807) Stirbi


Stirbi
addikt

Üdv!

Nagybátyámnak keresek olyan appot, amely segítségével mindig látná, hogy hol mozog a felesége, akinek jelenleg egészségügyi problémái vannak, és napi szinten több órát tölt utazással a munkahelyére és vissza.

Köszönöm szépen!

(#130808) beg válasza Stirbi (#130807) üzenetére


beg
veterán

Elég light, de webes böngészőből is követhető: Glympse Express
Vagy a google maps-on belül bekapcsolják egymást láthatónak. Link

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#130809) Dr.NX válasza Stirbi (#130807) üzenetére


Dr.NX
addikt

Google Trusted Contacts

Elfogadom a sütiket.

(#130810) zoltannagy


zoltannagy
aktív tag

Sziasztok!

Már vagy 5 órája vagyok a gépen és egyszerűen nem tudok rájönni egy dologra pedig bőven kerestem infót.

Fel van telepítve a GTA San Andreas játék a telefonomra.
Huawei Mate 20 Lite.
A magyarítás egyszerűen nem tudom feltelepíteni, mert ezt írja ki:
" Az alkalmazás nincs telepítve". Pedig hogyne lenne, ha valaki erre tud valami megoldást azt nagyon megköszönném!
Régebbi Sony telefonomon nem volt ilyen gond..
Üdv

[ Szerkesztve ]

(#130811) hatpersze válasza Somatom (#130801) üzenetére


hatpersze
tag

Most hogy így mondod, lehet hogy egyszerre csak egyiken lehet mondjuk görgetni. De szerintem erre a felhasználásra ennyi is elég szerintem. A tvgo-t (sajnos) egyáltalán nem tudom kis ablakban futtatni, ez egy nagy fájdalmam. (:

Most ki is próbáltam, egyszerre csak egyik mozgatható, viszont ha az egyik applikációt kis ablakba rakom akkor párhuzamosan görgethetem mindegyiket.

(#130812) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Droid tv boxon vajon miért nem tudok bejelentkezni az Eurosport player-be?
Adatok jók, mégis azt írja, hogy hibás email és/vagy jelszó.
Ugyanezen adatokkal tabon és telón meg be tudok...
(Libreelec alatt csak angolul hajlandó szólni, ezért nézném droidon)

#?*@&!

(#130813) Elemental


Elemental
addikt

Szevasztok!

Tudnátok ajánlani rezsire valami appot? Az sem baj, ha fizetős. Amit szeretnék, hogy tudjak fogyasztási átlagot nézni, időszakokra lebontva fogyasztás.
Jelenleg synology szerveren futó ds note-ra mentem az adatokat. Jobb lenne valami speckó app.

Szerk: Kiadáskezelőt használok, nem azt szeretnék. Kimondottan rezsis app lenne jó.

[ Szerkesztve ]

(#130814) Somatom válasza hatpersze (#130811) üzenetére


Somatom
veterán

A páros görgetés sztem is felejtős. Túl melós lenne összehozni és nem is lenne szinkronban a két szöveg.
Ami a TVGO -t illeti, sztem úgy szar, ahogy van. Ingyen használhatnám, de inkább fizetek a Telenornak a MyTV -ért. Egyszer, kíváncsiságból megcsináltam, hogy egyik kis ablakban YT videót futtattam (TubeMate -> VLC), a másikban egy MyTV csatornát, a harmadikban meg TVGO -t. De, csak akkor működött, ha a TVGO -t indítottam utóljára és csak addig, amíg rá nem böktem egy másik ablakra. A TVGO csak előtérben tud futni.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130815) mexel válasza zeon.hu (#130812) üzenetére


mexel
veterán

Feltehetőleg érzékeli a külső kijelzőt és ezért nem engedi. ( ne tudd tv-n nézni)

(#130816) zeon.hu válasza mexel (#130815) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem írtam, de korábban ment rajta.
A Tv Go az más, egyből jelzi a külső kijelzőt.

#?*@&!

(#130817) zeon.hu válasza mexel (#130815) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Szerk.

De ha LE alatt van ötleted, hogyan lehet magyar nyelvre állítani (nem a lokáció a gond? ), hogy működjön is, az is jó lesz.
A romot ismered :D

#?*@&!

(#130818) mexel válasza zeon.hu (#130816) üzenetére


mexel
veterán

Abból indultam ki én is, hogy az sem engedi, feltételeztem ez is ilyen lehet, de akkor ez kizárva :)

(#130819) zeon.hu válasza mexel (#130818) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Igen, főleg, hogy LE alatt megy.

#?*@&!

(#130820) mexel válasza zeon.hu (#130819) üzenetére


mexel
veterán

Passz, nem ismerem az addont, meg kellene nézni.

(#130821) Csápájev


Csápájev
őstag

Sziasztok
Nyugdíjas szüleimnek szeretnék valami olyan programot feltenni, amivel a felvevő gomb extra nagy és extra egyszerű felvenni,ha hívom :)
Létezik ilyen app?

(#130822) Somatom válasza zeon.hu (#130816) üzenetére


Somatom
veterán

Egy ideig a TVGO is ment. Aztán egyszer csak nem.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130823) bivalyos


bivalyos
tag

Sziasztok, nem találtam megfelelőbb topicot, így ide írok ha nem,jo jelezzétek, androidos fejegység kocsiba, a kérdés tudtok offline rádió alkalmazást, ami használja a rádió tunert és rendelkezik rds AF funkciókkal? A gyári nem igazán tetszik. Nem találok playben sajnos.

Üdvözlettel: bivaly

(#130824) zeon.hu válasza Somatom (#130822) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Törlés, ismételt telepítés, most jó... :)

#?*@&!

(#130825) Wolfskin válasza hatpersze (#130800) üzenetére


Wolfskin
őstag

basszus, ez elég használhatónak tűnik egy kijelzőn is. köszi!

@(#130798) Somatom
van egy note10.1-e, 2014-es, szerintem az lehetne az egyik. én úgy képzelem, hogy egy ilyen b5 hátéridőnapló, vagy hasonló keményborítósnak a belsejébe rögzítem. kinyitja, mint egy könyvet, szerintem villamoson, az ölében simán meg tudja tartani. az egyiken pdf, a másikon doc. akár egyszerre is mozgathatja,a ha terpeszben teszi az ujjait... :B

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#130826) kiraly.andra válasza HDR123 (#130674) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Az Adobe Premiere Clip azt mindenképp tudja, hogy hangsávot rak egy eredetileg hang nélküli anyagra. Én csak erre használom, így azt nem tudom, hogy mi van akkor, ha eleve van egy hangsáv.

(...)

Najó, vettem a fáradságot ;-) Ha van hangsáv, akkor is tudsz hozzáadni sajátot, de nem lehet törölni az eredetit.

:a:

(#130827) -Maci-


-Maci-
őstag

Sziasztok.
Valaki tudna segíteni adblock ügyben? Nem vagyok otthon benne.
Firefoxot használok, mertúgyvettem észre az szűri a legjobban. Azon kívül Adguard van a telón, bár a konfigurálása nem biztis hogy jó.
Mindenestre pl Facebook app-bólmegnyitva egy hasznaltauto linket megjelenik az alant látható szutyok és nagyon zavar. Valaki lenne olyan jó hozzám, hogy kicsit képbe hoz? Huaweu P20Progn vagyok. 8.1

Köszönöm szépen!

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#130828) kiraly.andra válasza sphe (#130706) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Meteora

:a:

(#130829) Viktor0610 válasza -Maci- (#130827) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az AdGuard meg a reklámszűrés itt, a fórumon amúgy is szürkezóna, nem biztos, hogy erőltetni kellene, de első körben én pl. az appon kívül nyitnám meg a linket, hogy ott mi is történik.

Samsung Galaxy A54

(#130830) crok válasza csurgoi (#130803) üzenetére


crok
Topikgazda

Szia,

kérdezted a miahelyzetet a PowerAmp-al kapcsolatban.

A helyzet az, hogy Dec. 12-n tolták ki az utolsó beta v3 frissítést és 14-n már élesben ment ki az új, teljesen átdolgozott v3. Az egyik változás az új UI vagyis új felület - neked igencsak ezzel akadnak össze a régi skinek mert nem voltál beta verzión eddig és nem tűnhetett fel csak már most (Play-ből changelog idézet: "• as previously, 3rd party skins are available (v2 skins are not compatible)").

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#130831) turbulencia8 válasza Wolfskin (#130825) üzenetére


turbulencia8
őstag

En a helyeben inkabb nyomkodnam ketszer a negyszoget a telon, mint hogy ket eszkozt kelljen hasznalnom erre.

(#130832) Somatom válasza Viktor0610 (#130829) üzenetére


Somatom
veterán

Miért lenne szürke zóna? Ha a PH -n akar szűrni, akkor fekete, ha bármilyen más oldalon, akkor fehér. Nincs itt semmilyen szürke. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130833) Somatom válasza Csápájev (#130821) üzenetére


Somatom
veterán

Nézd meg a Fullscreen Caller ID videóját! Ha nem jönne be, akkor még van egy ötletem egy automatizálós trükkre.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130834) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Hasznal itt vki Youtube Vanced alkalmazast? Ha egyaltalan szabad rola beszelni :)

(#130835) zeon.hu válasza zolikaDB (#130834) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Tippre a többség azt használja itt... :D

#?*@&!

(#130836) Wolfskin válasza turbulencia8 (#130831) üzenetére


Wolfskin
őstag

csakhogy a korrektúráznál pont az a lényeg, hogy egyszerre látod őket. egymás mellett.

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#130837) zolikaDB válasza zeon.hu (#130835) üzenetére


zolikaDB
veterán

Lehetseges az, hogy ugyanazt a verziot feltelepitve mas menuket latok/maskepp latom en itt Magyarorszagon, mint ocsem Angliaban?
Pl neki a hatter menuben van letoltes opcio is, de nem mukodik.
Nala hatterben ugy fut az app, h leteszi a sarokba kis kepernyore a futo klipet, tkp PIP...

Miert van ez igy? Regio? Nala hogy oldhato meg, h full hatterben menjen a lejatszas?
(igaz nekem S7 Nougattal van, neki Razer tkp AOSP Oreoval, de lehet nem ettol fugg)

(#130838) Songo


Songo
senior tag

Sziasztok

Szeretnék tanácsot kérni leltár programra.

Nem kell bonyolult legyen
Vonbalkód (termék) beolvasása majd az adott vonalkódhoz egy másik vonalkód (hely) rendelése.

Opcionálisan terméknév vagy fotó érdekelhet.

Exportálás valami gépen szerkeszthető formátumba xls?

Ennyi

Köszönöm a tippeket előre is.

Békés Ünnepeket kívánok
Üdv

(#130839) Csápájev válasza Somatom (#130833) üzenetére


Csápájev
őstag

:R , azért a trükk is érdekel :)

(#130840) Somatom válasza Csápájev (#130839) üzenetére


Somatom
veterán

Hívásfogadó activity fölé két floating gomb elhelyezése. Gombnyomásra root -tal egyszerű a művelet. Root nélkül vagy Autoinputon keresztül lehet fogadási/elutasítási mozdulatot emulálni az eredeti híváskezelő gombokra, vagy az automatizálóval kiadatni a HEADSETHOOK utasítást ("input keyevent 79" Ezt a headsetek hívásfogadó gombjához találták ki. Egy utasításban megszűnteti a médialejátszást és fogadja a hívást).

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130841) balazs1022 válasza bigdady (#130771) üzenetére


balazs1022
őstag

Nougat alapu CrDroid rom-ot hasznalok. Nem talaltam ilyet benne. Pl jo lenne ha belehetne 4-500 mAh-t allitsni ejszakara (igy nem toltene tul). Nappal meg neha eleg az 1A.

Regen a galaxy s3-mamban lehetett ilyet, boeffla kernellel.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#130842) zeon.hu válasza zolikaDB (#130837) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Igen, droid verzió és telefon függő is lehet.
A háttérben lejátszás és a kép a képben kapcsolható a beállításiban.

#?*@&!

(#130843) Somatom válasza balazs1022 (#130841) üzenetére


Somatom
veterán

Ne feszegesd a témát! Többször felmerült, jöttek a tudományosabbnál tudományosabb alapú vélemények, a végén meg az erszényes, aki elvitte az összes véleményt. Bár, most próbálja egy kedves, jóságos öregúr kelléktárával barátságosabbá tenni a fizimiskáját, de ez ne tévesszen meg! Ő továbbra is csak virgácsot hoz az erszényében. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130844) csurgoi válasza crok (#130830) üzenetére


csurgoi
aktív tag

Értem!
illetve nem értem :F
Akkor most megy a levesbe a régen megvásárolt skin és csak az alap skineket lehet használni?

https://500px.com/stevetailor https://www.flickr.com/photos/128564341@N08/

(#130845) turbulencia8 válasza Songo (#130838) üzenetére


turbulencia8
őstag

Ezzel mire jo? Utana kezzel felviszed a keszletgazdalkodasi szoftverbe? En inkabb megvennem a helyi ERP-hez valo leolvaso terminalt, az automatan le is konyveli a raktarmozgast.

(#130846) Songo


Songo
senior tag

Nem üzletbe kell a garázsban szeretnék rendet rakni és meg is találni mit hova raktam :D többvször neki futottam már táblázattal stb de nem jó megoldás. Egy ilyen egyszerű progival scak nyomtatnék több 100 vonalkódot minden polcnak szekrénynek adnék egy másik kódot és lőném mit hova raktam azt kész

(#130847) laleeee


laleeee
őstag

Viber appnak van reklámmentes változata ?

(#130848) w.miki


w.miki
veterán

Zseblámpa alkalmazást tudnátok ajánlani a több millióból?
Ami kicsi, egyszerű, reklám mentes. Samsung S4-re.

Kereső dobott pár tippet:
Army Knife for Android
TeslaLed
Megnézem, ezek futnak-e Android 4-en. De még jöhet pár tipp. :B

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#130849) atesz117 válasza Songo (#130846) üzenetére


atesz117
aktív tag

Hali!
Ez nem jó alternatíva?[link]

Samsung Galaxy A34 5G

(#130850) Somatom válasza w.miki (#130848) üzenetére


Somatom
veterán

A Tesla LED régi, ismert alkalmazás. Automatizálók beépülőként is tudják használni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.