Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#130701) atike válasza atike (#130667) üzenetére


atike
nagyúr

Nagyon jó... Tényleg Google kavar lesz. A kollégám most hozott ide egy tabletet (Lenovo Tab7) amin szintén 5.0.1-es Android van, hogy láttam-e már ilyet - és pontosan ugyanazt a hibát produkálja, mint az otthoni Alcatel. De míg az Alcatelnél a gyártó dobott ki egy frissítést ami helyrerakta addig ennél az "idősebb" Lenovora tuti nem fog már semmi jönni, szóval érdekes lesz.... :U

[ Szerkesztve ]

(#130702) MikeWazowski válasza MikeWazowski (#130699) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nekem az nem világos, hogy ha előfizetek több tárhelyre, akkor onnantól életem végéig fizetem? mi van, ha felhasználom a teljes 200 gigát, majd nem fizetek tovább...? Törlik?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#130703) Taci válasza MikeWazowski (#130702) üzenetére


Taci
addikt

Valószínűleg csak read-only-ra rakják egészen addig, míg a tárhelykeret alá nem mész. Lementheted a fájljaidat, elérheted, de újakat nem másolhatsz már fel. Meg persze törölheted. Szóval nem read-only mégsem, csak írni nem tudsz. :) És ezt sem lehet nyilván örökké ott tartani, biztosan lesz/van egy pár hónapos türelmi idő, utána viszont törlik, nyilván a megfelelő mennyiségű emlékeztető után.

(#130704) MikeWazowski válasza Taci (#130703) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm, valszeg tényleg így lehet.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#130705) MikeWazowski válasza MikeWazowski (#130704) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Most nézem. 100 Gbyte-ot vettem végül, de kaptam egy 1.600 Forintos utalványt, amit bármire költhetek a play store-ba.
És a Drive, fotók alkalmazásban is ezt a tárhelyet írja.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#130706) sphe


sphe
senior tag

Olyan időjárás alkalmazást keresek, ami nem zabálja az akkumulátort, de értesítést küld egy nappal korábban hogyha nagy hideg és csapadék várható. :R

(#130707) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Üdv mindenkinek.! Tudtok olyan Android alkalmazást, amivel a laptopot (Windows 10)tudom irányítani.?

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#130708) pikszel válasza szita.erno (#130707) üzenetére


pikszel
őstag

A legjobb, amit használtam eddig az Unified Remote. Az nem tudom, hogy mik az igényeid, de egyébként a TeamViewer is alkalmas lehet számodra.

[ Szerkesztve ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#130709) citkar


citkar
addikt

Üdv!

Segítséget kérnék egy levelező appal kapcsolatban (Blue Mail). Feltelepítettem, két mail fiókom (egy freemailes és egy gmailos) be is regisztráltam és használom. Egy citromailes fiókkal bajban vagyok, ugyanúgy próbálom, mint az előzőeket, de megakad az Outgoing server settings-nél. Automatikusan beír ehhez adatokat, de nem jók és nem tudok tovább haladni (vagy kihagyni) sem.
A citromail adataival próbáltam: POP3 szerver: pop3.citromail.hu port: 110.

Valakinek van ötlete mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#130710) bigdady válasza szita.erno (#130707) üzenetére


bigdady
nagyúr

Team viewer

(#130711) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Sziasztok! Jó ideje használom az Eredmények alkalmazást. Kb 2 hónapja hogy nekiállt szórakozni. Ha be akarok lépni az alkalmazásba akkor bejön a kezdőlap és csak tölt,tölt és tölt, de nem lép tovább.

Ha törlöm a gyorsító tárat akkor egy darabig normálisan müködik. Már újra is telepítettem többször, akkor is jó egy kis ideig. De aztán kezdődik elölről hogy csak töltés van. Az alkalmazás használói között van más is akinél ezt csinálja? Esetleg valaki tudja mi a megoldás hogy végre megint jó legyen? Persze ne csak 1-2 napig.

(#130712) szita.erno válasza bigdady (#130710) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Köszönöm a választ, mindenkinek :C :R

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#130713) Peti78


Peti78
őstag

Sziasztok!

Olyan call recordert keresek, amely felveszi a BT headseten folytatott beszélgetést is.
Nem tudom,van-e jelentősége, a telefon Blackberry Key2, a headset pedig explorer 10.

Nem baj, ha fizetni kell érte, csak működjön!

Köszönöm!

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#130714) DS39 válasza Tökimanó (#130711) üzenetére


DS39
nagyúr

Talán kétszer fordult elő ilyen, gyengébb hardverű telefonon, android 5.1-en. Ilyenkor kilőttem a memóriából és jó lett.

(#130715) Tökimanó válasza DS39 (#130714) üzenetére


Tökimanó
senior tag

A telefonom Xiaomi Redmi 5 Plus, 8.1 androiddal. Nem csúcs,de azért gyengének sem mondanám. A memória kilövés csak időleges javulást hoz nálam.

(#130716) mexel


mexel
veterán

Visszaolvastam van-e valami változás, de nem találtam megoldást. Azaz még mindig nincs lehetőség a Youtube reklám szűrésére? ( most nem OgYoutube és Vance és hasonlók kellenének, mert az Android tv-s youtube-ot szeretném használni.)
Az adguard pro verziója sem szűr, adaway sem ( régen az jó volt)
Nincs más megoldás? Nem csak app szintű érdekel, más beavatkozás is jó lenne.

(#130717) LógaGéza válasza mexel (#130716) üzenetére


LógaGéza
addikt

Nem tökéletes, de én Kodit használtam Android TVn.
TVre fel a Kodi, telóra Yatse, összepárosítottam, majd telón kikerestem mit akarok nézni, és Yatseval megosztottam.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#130718) Somatom válasza LógaGéza (#130717) üzenetére


Somatom
veterán

Kodi alá YT plugin?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130719) DS39 válasza Tökimanó (#130715) üzenetére


DS39
nagyúr

hát ezt itt a fórumon megfejteni nem fogja senki szerintem, írd be a Play-re az alkalmazáshoz, hátha reagál a fejlesztője, vagy ha van közvetlen e-mail elérés, akkor írni neki.
alapvetően még gyengébb telefonon sem kellene egy livescore alkalmazással gond legyen.

(#130720) mexel válasza LógaGéza (#130717) üzenetére


mexel
veterán

Ahogy írtam éppen az Android tv-s Youtube lenne a felhasználási cél, nem alternatív YT-ok :)

(#130721) Somatom válasza mexel (#130720) üzenetére


Somatom
veterán

Elárulod, hogy miért? Nem ismerem az Android TV -t, de a gyári YT klienseknél csak jobbak vannak. Megértem, ha vallási okod van rá, de ahhoz inkább hagyományos eszközöket (korbácsot, combszorítót, stb.) kéne használnod. Sztem a gyári YT kliens, mint önsanyargatási mód még nem elfogadott. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130722) mexel válasza Somatom (#130721) üzenetére


mexel
veterán

Nem értem mostanában miért kell mindig megmagyarázni egy kérdést?
Leírtam világosan: a YouTube for Android TV féle Youtube-ot kellene használni, és van-e megoldás arra hogy a reklámokat eltüntessem. Írtam hogy nem alternatív megoldást keresek, ismerem a Vance, OG és hasonlókat ( az is telepítve van). Azt is írtam hogy milyen blokkolókat próbáltam.
Nem az volt a kérdés, hogy miért ezt kérdezem és miért ezt akarom használni. ( akarják - ugyanis nem igazán rólam van szó, hanem tv boxok FW-jét csinálom és oda az kell)
Mostanában viszont válasz helyett mindig visszakérdez valaki és másról akar meggyőzni, ráadásul sokszor elég kioktató stílusban.
Annyira fontos a kérdést megmagyarázni? Csak felesleges off lesz belőle és abszolút nem a tárgyhoz tartozik.
Aki nem tud választ a kérdésre ne írjon, aki tud írja meg hogy ihgen ez- és ez a lehetőség van vagy abszolút nincs. Így a kérdés röviden megoldódik.

De elárulom Somatom: mert ez a YT a gyárinaál jobb, ez van a tv-ken is kb, normálisabb felülete van távirányítóval mint a gyári kliensnek, illetve igazán ez kezelhető normálisabban távirányítóval mert arra írták igazán. Viszont ebből nem találtam Vance vagy OG félét, azok inkább tapisok vagy egeres kezelésűek.

De hagyjuk a témát majd keresgélek inkább mert így csak az off lesz több.

[ Szerkesztve ]

(#130723) kano válasza Tökimanó (#130715) üzenetére


kano
nagyúr

Törölted műr az alkalmazást (vagy a cache-t) és újraraktad? Nekem is HTC U11-en tökéletesen működik. Csinált néha ilyet, de egy alaphelyzetbe állítás megoldotta a problémát.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#130724) Somatom válasza mexel (#130722) üzenetére


Somatom
veterán

Én azt nem értem, hogy mit nem értesz ezen. Egyáltalán nem kötözködni akartam veled. Sztem én az a típus vagyok itt, a topikban, aki tisztelni szokta mások "dilijeit". Feltettem egy kérdést, mert kíváncsi voltam. Azért voltam kíváncsi, mert nem ismerem az Android TV -t. Ezt is leírtam. Ha nem akarsz, akkor nem válaszolsz, de ez a kirohanás tök fölösleges volt.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130725) mexel válasza Somatom (#130724) üzenetére


mexel
veterán

Nem kirohanás volt, csak válasz . Főleg hogy teljesen világos érthető kérdést tettem fel. Nem arra válaszoltál, és eléggé elítélted hogy miért ezt akarom használni, ez látható a válaszban:)
Csak unom hogy ha mostanában egy fórumon érthető kérdést teszek fel, és már előre oda is írom hogy milyen választ várok, kb 99% hogy valaki mégsem arra válaszol hanem megkérdi azt amit már leírtam, hogy na pont ezt ne kérdezzék.
Én azt nem értem ezt hogyan nem lehet érteni :)
A YT amiről írok az ami atv-ken is van. ( Sony-n, vagy más rendszerekebn is kb, ki hogy nevezi)
Más felület mint az alap youtube.
Kb(!) ez, itt megnézhető.
Erre nem alternatíva a Vance, az OG, a kodi stb. Én pontosan a hasonló YT-ra kérdeztem rá és nem másra, hogy itt megoldható-e a reklámmentesség.
Aki tud rá válaszolni köszönöm, aki nem az ne kérdezze meg hogy miért használom ezt stb, ez tárgytalan.
És már megint körbe kellett 3x magyaráznom egy kérdést. :(

[ Szerkesztve ]

(#130726) Somatom válasza mexel (#130725) üzenetére


Somatom
veterán

"Aki tud rá válaszolni köszönöm, aki nem az ne kérdezze meg hogy miért használom ezt stb, ez tárgytalan."

Ez a felszólítás elég fura egy nyilvános fórumon. Pláne úgy, hogy ON topik a kérdés. Majd átnézem a szabályzatot, de sanszos, hogy ilyen szűrési lehetőséged nincs. Max. annyi, hogy nem válaszolsz.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130727) mexel válasza Somatom (#130726) üzenetére


mexel
veterán

Ezt nem teljesen értem. Tényleg nem olvastad az eredeti kérdésemet? Vagy ennyire nem érteni amit írok? Eléggé körülírtam hogy mi lenne az óhajom :)
De hagyjuk, megoldom valahogy. Látszik hogy igazam van mert válasz helyett csak az off-ok nőnek, amit éppen el akartam kerülni. Részemről lezárva.

[ Szerkesztve ]

(#130728) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

A YT Vancadbe és az OG YT alkalmazásban van lehetőség az asztalra kitenni egy indító ikont az adott videóról? Ne kelljen állandóan kikeresni stb...

[ Szerkesztve ]

(#130729) Tökimanó válasza kano (#130723) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Persze. Volt hogy csak a gyorsítótárat töröltem ,de töröltem már a komplett alkalmazást is. Az eredmény mind a kettőnél ugyanaz volt. Csak időlegesen lett jó. Mondjuk azért nem mászok falra emiatt hiszen a gyorsítót pár másodperc alatt lehet törölni. De azért értékelném ha úgy működne ahogy kell.

(#130730) Somatom


Somatom
veterán

Tehát, csak segíthetek, de nem kérdezhetek? Nem tudnád esetleg függetleníteni a két dolgot egymástól?
Eddig csak tabletes megjelenésű Androidot használtam TV -n, monitoron. A PC -men is ez az alapértelmezett OS, úgyhogy képben vagyok az asztali környezetben történő használat lehetőségeivel. Ebbe beletartozik a távirányítós és a CEC vezérlés is. Az ilyen rendszeren egyszerű a dolog, hiszen olyan alkalmazásokat telepíthetek, amiket a telómra, tabomra is. Több topikban is felmerült már ez az Android TV rendszer és érdekelnek az előnyei és hátrányai a "normál" Android OS -hez képest. Mivel számomra sokkal egyszerűbb pl. a Kodi használata (amit pont ilyen környezethez fejlesztettek), ezért sztem érthető a kérdés, hogy Android TV rendszeren miért jobb a gyári YT kliens, mint az alternatívák.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130731) nyesix


nyesix
senior tag

Melyik az az app ami mobil helyzet alapján ki- be kapcsolgatja a wifi?

(#130732) Somatom válasza nyesix (#130731) üzenetére


Somatom
veterán

Általában automatizálók tudnak ilyet.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130733) mexel válasza Somatom (#130730) üzenetére


mexel
veterán

Dehogynem lehet kérdezni, csak amit írtál nem teljesen az volt. Ha kérdezel szívesen segítek ha tudok.
A tv boxokra ésa tv-kre olyan alkalmazás kell főként ami távirányítóval jól kezelhető. ( ezért csinálták az ATV fw-ket is, ott más a play áruház - sokkal kevesebb minden elérhető - főleg olyan dolgokat lehet letölteni amik a fekvő tájolást és a távirányíthatóságot támogatják. Nyilván a tv-n a giroszkóp és tapi módszer nem fog működni)

A hagyományos droidos Youtbe az egérrel és tapival jól kezelhető, de távval nem. Erre készítették a "Smart YT"-ot és az "Android Tv YT"-ot. Ezekből az újanbbak már támogatják az egeret is, a régebbiek csak a távirányítót.
A tv boxokra ezért előnyös ezt használni. Ott egér nélkül a hagyományos YT nehezen használható.
A linken amit fentebb is linkeltem látszik kb milyen a felület. Ilyesmi van a tv-ken, akár a Samsungon, LG-n vagy Droidos Sonykon és a többin is. ( kis eltérésekkel)

Ezért nem alternatíva a Vance, az OGYoutube stb. és a kodis lejátszás, stb. ( droid alatt kodiban lehet használni az app-ot de azzal ott a reklám is, a kodi-s pedig megint más)
Tehát ezért kellene valami megoldás a reklámmentességre, feltéve ha van rá megoldás. ( egyelőre nem találtam, a régi módszerek nem működnek.)
Nyilván ez a reklámmentesség a gyári YT-ra is jó lenne. De ahelyett van megoldás nyilván, a kezelőfelülete annak az említett alternatívákra hasonlít. Ezért kellett az androidos tv-set említenem.

[ Szerkesztve ]

(#130734) Somatom válasza mexel (#130733) üzenetére


Somatom
veterán

Az Androidos boxokon szokott lenni remapolási lehetőség a távirányító gombjaira. Vagyis, gombot dedikálni az alternatív kliensek funkcióihoz, hogy IR távval is kezelhetőek legyenek. A Kodi önmagában is tud ilyet. Android TV rendszeren nincs ilyen lehetőség?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130735) mexel válasza Somatom (#130734) üzenetére


mexel
veterán

Bármilyen távot és bármilyen gombot be lehet állítani, de pl a gyári YT-on a videót amikor jobb oldalt alulra teszi elhúzással kell kikapcsolni, ezt nehézkes ( vagy lehetetlen) távval megoldani, alapból nem full képernyős a lejátszás, stb stb. Szóval azok a YT-ok ( gyári, a vance, az OG) nem távra és tv képernyőre készültek hanem leginkább telefonra és tabletre. Ott mondjuk tökéletesek is. ( egérrel-billel is jól mennek bármin)
Kezelés szempontjábol egy tv boxon csak a smart és android tv-s youtubok a jobban kezelhető megoldások ha távirányítóval akarjuk kezelni. Fel szoktam tenni a rendszerekre egy OGyoutubot is azoknak akik egérrel/bill-el hazsnálják, de mindig kell egysmart kinézetű YT is rá. ( elférnek egymás mellett a gyárival is, akár 3-5 féle is lehet fent egyszerre) De a Vance és OG kivételével a többiben a reklám ott marad sajnos, akárhogy próbálom szűrni.

[ Szerkesztve ]

(#130736) Somatom válasza mexel (#130735) üzenetére


Somatom
veterán

Én úgy látom, hogy ez a reklámszűrősdi egy állandóan oda-vissza dobált labda. A Google -nek szüksége van a reklámokra (amit egyébként elfogadtál a YT használati feltételeivel). Tehát, bármilyen szűréssel próbálkozol a gyári kliensben, semmi garancia sincs arra, hogy az tartósan működni fog.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130737) mexel válasza Somatom (#130736) üzenetére


mexel
veterán

Ez így van. Ezért is próbálunk meg valami megoldást keresni újra és újra. Tehát visszakanyarodtunk sok-sok írás után az alapkérdéshez. :)

(#130738) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Messenger téma.
Szeretném kérdezni a hozzáértőktől, különös tekintettel a Messenger app feljesztőitől, ha megkaptam a Messengertől az új kinézetről szóló üzenetet, akkor mennyi idő múlva kapom meg tényleg az új kinézetet? :U

;]

Samsung Galaxy A54

(#130739) Somatom válasza mexel (#130737) üzenetére


Somatom
veterán

Nem egészen. Ha alternatív klienst használsz, akkor csak annak a funkcióit kell kezelhetővé tenned. A működését a fejlesztője biztosítja. Pl. a TubeMate kb. havonta frissül.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130740) ben-ga


ben-ga
tag

Sziasztok!
Ha IP címet szeretnék rejteni, melyik app. lassítja legkevésbe az android 6.0-t?
ill. tudom használni ingyenes wifin?

(#130741) mexel válasza Somatom (#130739) üzenetére


mexel
veterán

Látom vagy nem akarod megérteni vagy szándékosan csinálod.
NEM AKAROK az alternatív kliensekkel foglalkozni, azok megvannak, köszönöm, ismerem őket, de ezeket most felejtsük el.
Engem az érdekel hogy van-e megoldás az alternatív klienseken kívül a Youtube reklámok eltüntetésére.
Amennyiben erre nem tudsz választ kérlek ne válaszolj.
Már legalább 10x leírtam mire szeretnék választ kapni, de folyamatosan csak ugyanazt mondod és nem a kérdésre válaszolsz. ( ha nem ismerném innen a neved azt hihetném hogy trollkodsz)

(#130742) mzso


mzso
veterán

Helló!

Az időkép changelog szerint "Az Időkép térkép már nem igényel hozzáférést a háttértárhoz", Ez azt jelenti, hogy a mobilnet sávszélességet fogja folyton leszívni térkép betöltéshez?

(#130743) punky10 válasza mexel (#130741) üzenetére


punky10
addikt

Persze hogy nem trollkodik,csak szerintem ő sem érti,miért gondolod, a Google által megírt(jó,megíratott)alkalmalmazásból ki lehet venni a Google pénzforrását.
Ha netán sikerülne is,igen rövid ideig használhatnánk... :((

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#130744) mexel válasza punky10 (#130743) üzenetére


mexel
veterán

Régebben is volt megoldás, ezért kérdezem meg hogy most van-e. Az eddigi módszerek most nem működnek. De bármikor elképzelhető hogy van egy új blokkoló, vagy mód amivel megoldható ( pl ahogy a vance és og is csinálja)
Ezért tettem fel ebben a topikban a kérdést mert itt szoktak ilyet kérdezni, de úgy tűnik nem érthető mit szeretnék :)
Azóta visszaolvastam mert ennyi idő alatt már volt rá lehetőségem és nem találtam megoldást itt, szóval tényleg felejtsük el a kérdésemet inkább ha ennyire bonyolult volt :)
Már áttértünk a google pénzforrásaira stb, teljesen elkanyarodtunk egy egyszerű kérdéstől.
Egy sima igen vagy nem is elég lett volna a kérdésre kb :)

Ha találok valamit más fórumokon megosztom majd itt is ígérem.

Téma részemről tényleg lezárva.

[ Szerkesztve ]

(#130745) WhiteWalker válasza WhiteWalker (#130728) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Erre esetleg valaki ? :F

(#130746) FeZ... válasza Peti78 (#130713) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Nálam (Huawei Mate 10 Lite, Android 8.0.0) a Cube ACR felveszi a Bluetooth beszélgetéseket is, de ahogy korábban mások írták, ki kell próbálni az összes programot a te készülékeden, mert vagy működik vagy nem.
(Ha jól emlékszem valaki írta is, hogy pl. nála Blackberry-n nem ment a Cube ACR egyáltalán)

(#130747) fezsoo


fezsoo
aktív tag

Sziasztok.

Elment a hang a telefonomon.
Android 6.0
Facebookon, böngészőkben bármilyen videó is indul. Nincs hang.
Telefonálás működik.
Zenelejátszó youtub alkalmazás okés.

Mit lehet tenni?

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#130748) Somatom válasza fezsoo (#130747) üzenetére


Somatom
veterán

Megnézni a média csatorna hangerőszintjét böngészős lejátszáskor.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130749) fezsoo válasza Somatom (#130748) üzenetére


fezsoo
aktív tag

Konkrétan mit is kellene csinálnom ?
Elindítom a videót oké.
De utánna?

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#130750) Somatom válasza fezsoo (#130749) üzenetére


Somatom
veterán

Azt nem tudom, hogy neked mit kéne csinálnod. Én automatizálóval a böngésző fókuszeseményre kiíratnám a kijelzőre buboréküzenetben a média hangcsatorna aktuális hangerőértékét. Esetleg a rendszer hangerőét is. Ha az rendben van, akkor talán vmi kodek anomália lehet a bűnös.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.