Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#130951) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok Android 9 rendszerem van keresek egy olyan alkalmazást amivel tudok kirakni ikont és a hang rezgő illetve néma módot tudom vele váltani.

(#130952) Dyrg


Dyrg
aktív tag

Megtaláltam: TrackView
ez frankón működik!

Megvenni és megszerelni...

(#130953) darvinya válasza Somatom (#130940) üzenetére


darvinya
titán

Ilyet csak fejlesztő tudja bevenni a kompatibilitás listába és

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#130954) Somatom válasza darvinya (#130953) üzenetére


Somatom
veterán

Te jó ég! Már megint hova kalandoztál? Ennek semmi köze a kompatibilitáshoz. Ha a tab nem lenne kompatibilis, akkor azt írná a Play, illetve el sem kezdené a letöltést.

Bozek:
Wifis tabot nem tudok közvetlenül mobilnetre kapcsolni, de most az otthoni Telekomos helyett, a telómról adtam neki netet és így csont nélkül telepedett, meg frissült, amit akartam.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130955) Fall-N


Fall-N
veterán

Új kép kezelő alkalmazás alternatíva. Memoria

Vertumus a fejlesztője, akinek van pár kiváló ikon pakkja. A Pro kulcs most -70%-os bevezető áron 315 Ft. Én bezsákoltam. Van benne ujjlenyomat védelmes privát fotó album rész, amivel el lehet rejteni a képeket. Ezért is tetszett meg.

Redditen írta a fejlesztő, hogy még kb. 50 új funkció fog jönni a frissítésekkel.

[ Szerkesztve ]

(#130956) Somatom válasza Fall-N (#130955) üzenetére


Somatom
veterán

Hálózati elérések közül miket kezel?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130957) Fall-N válasza Somatom (#130956) üzenetére


Fall-N
veterán

Hát azt még sajnos nem kezel. Rákérdezek redditen, hogy mikorra tervezi beletenni és mit fog tudni.

Szerk. Most látom, a leírásban, hogy Google Photos és felhő szolgáltatások hamarosan jönnek a frissítéssel.

[ Szerkesztve ]

(#130958) Somatom válasza Fall-N (#130957) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi!
Most látom a Playen:
Cloud services: coming soon.

Na, egyszerre szerkesztettünk. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130959) S e t h válasza Somatom (#130931) üzenetére


S e t h
nagyúr

Oké.
A Sygic fizetéses relációjában mibe kerül a Gmaps és a Waze?
De ne menjünk bele mit kér érte cserébe a google, mert akkor elkezdhetünk arról is filozofálgatni, hogy a sygic milyen adatokkal kufárkodik.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#130960) zombinyuszi


zombinyuszi
csendes tag

sziasztok!

olyan alkalmazást keresek, ami ugyanazt tudja, mint a ne zavarj!-mód, de külön szabályokat lehet megadni a két sim-kártyára. van ilyen egyáltalán?

(#130961) Somatom válasza S e t h (#130959) üzenetére


Somatom
veterán

Az első mondatodban megkérdezed, hogy melyik, mibe kerül, a másodikban pedig felszólítasz, hogy ne menjek bele a témába. Tulképp ez is egy módja a "költői kérdésnek". :)
Biztos velem szeretnél vitatkozni a navigálás módjairól? Én nem engedhetem meg magamnak azt, hogy egy telón, Google térképpel, vagy Waze -zel bohóckodjak. Nálam naponta 13-15 órát megy a navi bekapcsolt kijelzővel és nem állhat le, nem zavarhatja meg egy hívás, nem függhet bionytalan net eléréstől. Ezért fut külön célhardveren. Szóval, nem mindegy, hogy navigálni akarsz, vagy navigálósdit játszani.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130962) WhiteWalker válasza Somatom (#130961) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

+1 , ezért is vettem meg , még ha csak magán útra használom.
A Waze kezd elmenni a hülyeség felé , egyre csak romlik a minősége , lassan elfelejti azt , hogy minek is kellene lennie. A gugli maps pedig sose volt használható ....

(#130963) Somatom válasza WhiteWalker (#130962) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem jó a Térkép. Integrálva van benne a Google kereső. Sajnos, még nekünk is az utca/házszám formátumú címeket erőltetik a koordinátás helymegadás helyett. Előfordul, hogy a keresővel kell beazonosítanunk a címet, majd kinyernünk a koordinátáit. A Street View is hasznos feature. De, a legjobb benne a viszonylag pontos forgalominfó. Szóval, attól, hogy nem a Térképpel navigáltatok, még kedvelem és aktívan használom.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130964) zeon.hu válasza WhiteWalker (#130962) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem meglepő, hírek szerint a google integrálni akarja a maps-ba.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#130965) zsoltzsolt válasza MaxxDamage (#130948) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Újraraktam teljesen a telefon (nem az Áruház miatt), de most is szar. Egyes alkalmazásokat nem tudok letölteni, egyeseket meg nem hajlandó frissíteni.
Tök mindegy, hogy wifin vagy mobilneten vagyok :F :W
Már nagyon unom, rendbe rakhatnák már. Most olyanokat nem tudok felrakni, amiket eddig napi szinten használtam....

(#130966) Somatom válasza zeon.hu (#130964) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem a közösség miatt vette meg a Waze -t és már használja a Térképben. A Waze jelentések már régóta megjelennek a Térképben. Ezért hagyja párhuzamosan működni a konkurenciát.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130967) bigdady válasza zsoltzsolt (#130965) üzenetére


bigdady
nagyúr

Mobilneteten semmi gond a store-al csak wifin nem nagyon megy

(#130968) MaxxDamage válasza zsoltzsolt (#130965) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nálam úgy néz ki minden jó. (lekopogom)
Csináltam teljes cache törlést, fiók törlést, majd telefon restart és fiók újra rakást, meg mindent próbáltam amit csak lehet. /Google Play Áruház, Google Play, Google fiók, stb../

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#130969) F.E.K..


F.E.K..
senior tag

Poweramp-nál hogyan lehet előcsalni a dalszövegek kezelését? Mármint arra rájöttem hogy rá tud keresni a szövegre a neten, egy külön goolge ablakban. Integrálva nem tudja ezt a trükköt?

Plusz kérdés: nova prime launcher-nek van külön topikja? Vagy van tipp bevált extrákhoz? Sesame-t és testla unread-ot találtam eddig, azok tetszenek, és kíváncsi vagyok hogy van-e még olyan amit érdemes megnézni ;)

[ Szerkesztve ]

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#130970) zeon.hu válasza bigdady (#130967) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Örök kérdésem, hogy ha nálam mifi-ben van a sim kártya, az szórja a wifit, akkor nálam mobilnet vagy wifi van használva...? :D

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#130971) bigdady válasza zeon.hu (#130970) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ha nem megy akkor wifi :DDD

(#130972) zsoltzsolt válasza bigdady (#130967) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Igen, de nem mindent tölt le wifin, illetve mobilneten, Teljesen esetleges.

#130968) MaxxDamage
Nálam vannak még gondok

A legjobb, hogy az eddig megvett alkalmazásaimat újra meg akarja vetetni :W :W
Ezzel mit tudok kezdeni: Nem fogok azt a nemkevés alkalmazást újra megvenni. Én még konzervatív vagyok ebben, ha zavar a reklám vagy tetszik egy alkalmazás fizetek érte, de kétszer nem fogok,
Ja ráadásul szerepelnek a Playen a vásárlások között :F

[ Szerkesztve ]

(#130973) crok válasza WhiteWalker (#130890) üzenetére


crok
Topikgazda

Én is beállok a sorba DessertFox és tibike8 mellé: sok éve vagyok elégedett Sygic felhasználó, kifejezetten tetszik a megjelenése és a működése (én spec. szeretem a kétkopp+húzás megoldást a zoomolásra mert egy kézzel is megy), szerintem amennyire offline annyira naprakész is, talán az évek alatt ha egyszer futottam bele olyanba hogy körforgalom épült valahova és még nem volt benne és pár hónapja már van lehetőség online is útvonalat tervezni és "leküldeni" az fiókoddal belépett eszközre (amikor online..).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#130974) Wolfskin


Wolfskin
őstag

sziasztok,
van valami program,a mivel kezelni lehet az androidra előtelepített gmail kliens automatikus címkiegészítését?

egyszer véletlenül "xxx@gmail.cim" így írtam be egy címet, és azóta csak azt hajlandó feldobni, és sokszor sajnos nem veszem észre és rá is klikkelek. a helyesen beírt xxx@gmail.com címet sosem ajánlja fel, azt mindig végig be kell pötyögni.

hogy tudnék megszabadulni egy fiatalkori tévedésem máig ható terhétől? vagy ezt már,nyögnöm kell a sírig...? :U

az outlookban van egy nk2 vagy milyen kiterjesztésű fájl, ahhoz editor, tudok törölni, beállítani, hogy milyen billentyűkre milyen címet dobjon fel stb. de ez, úgy érzem örökre beleéget a gmail fiókomba...

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#130975) crok válasza zsoltzsolt (#130972) üzenetére


crok
Topikgazda

Én csinálnék egy mentést a telefonról (recovery-ben TWRP-vel vagy más custom recovery-vel, Heliummal, Titanium Backup-al, Swift backup-al.. mindanéggyel.. is) majd eltávolítanám a Google account-ot, restart, hozzáadnám, beszinkronizáltatnám, restart.. aztán Play.. jártam már így - ugyan pár éve, még Lollipop-on talán.. de - nekem megoldotta.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#130976) Viktor0610 válasza Wolfskin (#130974) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lépj be a Gmail fiókba böngészőben, a Címtárban van egy egyéb nevek vagy valami hasonló rész, onnan töröld a rossz mailcímet.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#130977) MaxxDamage válasza zsoltzsolt (#130972) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Hmm.. Jó kérdés!
Elvileg a megvett dolgok már nem megvehetőek már, csak letölthetők. (adott ugyanazzal a fiókkal)
Lehet írnod kell a Google Play Supportnak egy levelet, jelezve a gondodat? :F

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#130978) Wolfskin válasza Viktor0610 (#130976) üzenetére


Wolfskin
őstag

de nincs ilyen mail cím a kontaktok közt. ez csak a telefon gmail kliens előzményeiben van valahol. :W

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#130979) zsoltzsolt válasza crok (#130975) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi az ötletet!
Első megoldásként elkezdtem laptopról belépni a Google Playbe, majd onnan töltögetem ezeket a megvett dolgokat, ott már rendesen mutatja őket, vagyis megvásároltnak.
Úgy néz ki, hogy pát ilyen után kezd a telefonon is helyreállni a megvásárolt alkalmazások letöltése.

(#130977) MaxxDamage A megvásárolt appok helyzete a fent leírt módszer szerint kezd megoldottnak látszódni, csak a letöltés még mindig rakoncátlankodik egyes appoknál.

(#130980) Viktor0610 válasza Wolfskin (#130978) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Megnézted böngészőben, az általam írt helyen? (Közben találtam hozzá linket.)
Csak mert ezeket nem teszi be a kontaktok közé, de feldobja, ha ismét írnál levelet.

Samsung Galaxy A54

(#130981) S e t h válasza Somatom (#130961) üzenetére


S e t h
nagyúr

1-2 éve szükségem lett volna megbízható navira, ezért leteszteltem a legismertebbeket, illetve ajánlottakat.
A sorrend úgy alakult, hogy 1. gmaps 2. waze. 3. iGo 4. sygic
Szóval aki akarja vegye meg nyugodtan a fizetőset, hálás dolog bosszankodni vele, amikor vannak ingyenes alternatívák.
Másrészt androidos témában voltam bátor az appokról írni, nem tagadva, hogy egy célhardver hatékonyabb lehet bár a felhasználói bázist tekintve ez meglehetősen rétegigény már és a telefonok úgy vették át a navigálás szerepét, mint a fényképezőgépek jó részétől a fotózást.
Tévedés ne essék, nem a Sygicről akarok lebeszélni senkit, de engem önmagában az nem csábít vásárlásra, hogy akciós egy termék, hanem pro és kontra érveket is olvasnék róla, hogy miért érdemes megvásárolni, miben jobb a riválisainál.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#130982) Somatom válasza S e t h (#130981) üzenetére


Somatom
veterán

Mármint a Térképnél, vagy a Waze -nél?
Pl. normálisan használható net nélkül is.
Ha már személyautónál nagyobb, nehezebb járművel megy az ember, akkor is felejtős mindkettő.
Egy 20 címes körfuvart sem tudnak optimalizálni.
2D/3D nézetváltás bonyolult.
Waze -ben nincs sávasszisztens.
Saját POI -k integrálása az adatbázisba.
Pontos nézetbeállítás (magasság, dőlésszög).
Stb., stb.

Egyébként vannak Androidos PNA -k is. Pl. Wayteq X995 BT

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130983) tibike8 válasza crok (#130973) üzenetére


tibike8
őstag

Mindezek mellett azért a térképek frissítése azért hagy némi kívánni valót maga után. Pl a hódmezővásárhelyi elkerülő több hónap után került csak bele. Ezért is szoktam előtte google-al is megnézni a nagy gépen, hogy milyen lehetőségek vannak amerre megyünk.
És a figyelmeztető hangok is nagyon halkak. Kvázi nem hallom. X éve amikor megvettem az appot, másik telón még más volt az egész. Ott a hangok is hangosabbak voltak. Lehetne egyedi hangot is beállítani illetve hangerőt módosítani. A here hangja, figyelmeztetései ilyen téren sokkal jobbak.

(#130984) tibike8 válasza tibike8 (#130983) üzenetére


tibike8
őstag

Ja és ezt nem tudja valaki, hogy a üzemanyagárak a menüben mi célt szolgálnak? Kipipálom a 4 közül az egyiket és aztán?
És most egy gyakran járt útvonalon teszteltem (Szeged-Törökszentmiklós) és a hódmezővásárhelyi elkerülőre nem tervez, csak át a városon. Ezt sem tudják megoldani. Már jeleztem a supportnak régen. Ki tudja, hogy idegen helyeken milyen félretervezést csinál még.

[ Szerkesztve ]

(#130985) bigdady


bigdady
nagyúr

Samsung böngészőben hol lehet bekapcsolni hogy jegyezze meg a jelszavakat? Mert nem kérdezi meg

(#130986) efi99


efi99
senior tag

Üdv.
Másnál is előfordul az utóbbi 1-2 napban, hogy bizonyos alkalmazások frissítése szinte egyáltalán nem akar menni a Google Play-en? Abszolut nem tölti, most pl nem megy Google Play játékok, 2048, Asus Router. Ugyanakkor az ugyanabban a körben frissítendő többi appnál ment simán. Általában megoldást jelent, ha eltávolítom az összes korábbi frissítését, aztán úgy frissítem, de ez nem normális akkor sem.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#130987) zsoltzsolt válasza efi99 (#130986) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Hát szenvedünk ezzel páran mostanában.

(#130988) Somatom válasza efi99 (#130986) üzenetére


Somatom
veterán

Olvass vissza!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130989) Dolphine válasza efi99 (#130986) üzenetére


Dolphine
addikt

Nálam is ez van. A frissítés szinte abszolút behalt! :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#130990) Somatom


Somatom
veterán

Most ingyenes a Speed View GPS pro. Már, ha sikerül telepíteni.

Más.
A Playes Cheetah-QuickPicet is utólérte a kilakoltatás.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130991) gerii válasza efi99 (#130986) üzenetére


gerii
addikt

Én meg a héten vettem új tabletet és telefont is, gondolhatod, hogy szidtam a készülékeket. Erre kiderül, hogy az a tetves gugli a hibás...

---------

10"-os gépen a Chrome fülsávját nem lehet kisebbre venni valahogy? Komoly mondom, hogy telefonon jobb böngészni mint így. :W

Illetve, alapból be lehet állítani a teljes (asztali) nézetet a weblapokhoz? Index.hu még asztali nézetben sem olyan például mint kellene.

(#130992) Somatom válasza gerii (#130991) üzenetére


Somatom
veterán

Vettél egy tabot a Chrome -hoz? Sajtreszelő nem lett volna olcsóbb? ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130993) Mtomasz81


Mtomasz81
tag

Sziasztok! Van egy gondom az időkép alkamazással, hogy frissítésnél mindig megakad 13,88mb-nál. Próbáltam az eltávolítással és új telepítéssel, de ugyanott megakad a telepítésnél is.

(#130994) zeon.hu válasza Mtomasz81 (#130993) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Olvass vissza, sokaknak ugyanez a gondja az elmúlt 1-2 napban a play-el.

Kérnénk a tg-t, tegyen ki egy lebegő ablakot ezzel kapcsolatban! :DD

#?*@&!

(#130995) beg válasza zeon.hu (#130994) üzenetére


beg
veterán

Nekem úgy is jó, ha pár óránként beírod. RIOS nem tud lebegtetni.

Köszi. :DDD

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#130996) MADcat válasza beg (#130995) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Adjunk neki repülő szőnyeget. :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#130997) MikeWazowski válasza Fall-N (#130955) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Én azt nem értem, hogy ha ezt felteszem és levédem a képeket ujjlenyomattal ebben az alkalmazásban, akkor még ottvan a gyári képnézegető, meg a google fotók... ott megnyitom és ugyan úgy látszik minden... vagy vmit rosszul látok?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#130998) Somatom válasza MikeWazowski (#130997) üzenetére


Somatom
veterán

Azt gondoltad, hogy konténerbe teszi? Sztem minden galériaalkalmazás ennyit tud. A QuickPic is csak a megjelenítést blokkolja, de az csak alkalmazáson belül érvényes.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130999) Bozek válasza Viktor0610 (#130980) üzenetére


Bozek
nagyúr

És ez működik is? Hogyan lehet rávenni a telefonon a GMail-t, hogy ő is figyelembe vegye a változásokat? Mert én múltkor töröltem egy címet, de attól még telefonon felajánlotta...

(#131000) zeon.hu válasza beg (#130995) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem gond, már vágólapon van. :D

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.