Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#125651) Phülöp válasza zeon.hu (#125649) üzenetére


Phülöp
addikt

Nem csak ezt - nem tudtam belépni a már évek óta élő account-omba, újat kellett regisztrálnom. Akkor viszont se Visa, Se MasterCard se Paypal nem volt jó nekik fizetéshez. Cimbora kártyájával sikerült nagynehezen megoldani, erre valami kehe van az android cast-tal, mert nem bírom kirakni a telefon képét a TV-re, pedig eddig ment (jó, ez nem az ES sara, de ugyanúgy nem tudom TV-n nézni a TdF-t)

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#125652) Ice&Lime válasza Somatom (#125646) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Ezt, amit itt írtál (#59328) Somatom - a telenor topikban beírva a kódot kipróbáltam, és ugyan az jött ki, mint az mtk engineering mode programmal, teljesen ugyan az, ugyan az a kép, mint előző hsz.-ben, hogy hiányzik a telefon tulajdonságai a listából. Tehát, beírva és az mtk programmal is ez jön elő csak:

[ Szerkesztve ]

(#125653) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!

Ma délután feltettem az Oreot a telefonomra.
Két dologra nem tudok rájönni. :O
1. Az Exilir Widget nem engedi a CPU figyelést. Hiányol / írásvédett egy fájl, amire szükgése van. Van-e olyan app, amivel ezt meg tudom tenni, mármint a CPU figyelést és folyamatosan látható widget formájában?
2. Nova Launcher van fenn, de hiába van beállítva, hogy dupla koppintásra kapcsoljon ki a kijelző, nem csinál semmit. A kijelző zárolási módja root. Ötlet? A telefon rootolva van!

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#125654) sbwolf válasza Ice&Lime (#125652) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Alap kérdésre válaszolva. Mikori a Sim kártyád? ( Nekem is ugyan ez volt. A sim nem tudta a 4g_t. )

(#125655) Ice&Lime válasza sbwolf (#125654) üzenetére


Ice&Lime
veterán

A telenoros mostani amivel szeretném használni, ezért épp a fordítottja a lényeg, hogy 4G-re áll vele, nekem meg 3G kéne.

[ Szerkesztve ]

(#125656) bigdady válasza DS39 (#125650) üzenetére


bigdady
nagyúr

Azt írja elértem a maximális számot mikor a csoport tagjait hozzáadom mind kijelöllel. Magát a csoportot nem tudom hozzáadni mert ha rakattintok belép a csoportba a tagokhoz és ott kéne kijelölnöm a max 20at

[ Szerkesztve ]

(#125657) DS39 válasza bigdady (#125656) üzenetére


DS39
nagyúr

Igen, a csoport tagjait rakja hozzá a listához, de nem gondoltam hogy ez maximalizálva van.

(#125658) seger


seger
addikt

Tudnátok mondani egy app-ot amivel lehet rögzíteni viber hívást? Illetve viber videohívás hangját is? Videohíváskor kép nem kellene.

(#125659) Somatom válasza Ice&Lime (#125652) üzenetére


Somatom
veterán

600 -as Snapihoz még nem volt szerencsétlenségem. :) Vagy más kódja van, vagy letiltották a szervízmenü elérését. Egy noname teló, 2013 -ból. Sanszos, hogy a B20 -at sem ismeri. Én biztos nem vesződnék vele. Megy, ahogy megy, vagy bal váll felett hátra, nagy ívben.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#125660) dqdb


dqdb
nagyúr

Egy Android telefont szeretnék egy másik Android telefon "kézibeszélőjeként" használni, azaz azon keresztül hívást fogadni és kezdeményezni is, létezik erre szoftveres megoldás?

Bringázás közben a nagy tepsi a hátizsák mélyén pihen, és jó lenne, ha közben elérhető maradnék. BT headset nem jó, a fül az egyik legfontosabb érzékszerv, fontos, hogy tökéletesen halljam is a történéseket körülöttem. Okosórát próbáltam, a kijelzőjén menetközben is látszik, hogy keresnek/tek, aztán az első alkalmas helyen megállás, hátizsák le, kotorászás benne: ez a nyár közepén is kényelmetlen, de hűvösebb időben enyhén izzadt háttal nagyon nem az igazi. Szóval számomra a legjobb megoldásnak egy második kisebb-ellenállóbb telefon használata tűnik, amelyet a kormányra tehetek (vagy a hátizsák vállpántjára szíjazhatok), így megállás után gyorsan kézbe tudom venni és használni. Már csak az a kérdés, hogy létezik-e ilyen, mert eddig sikertelenül keresgéltem.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#125661) Phülöp válasza dqdb (#125660) üzenetére


Phülöp
addikt

Hívásátirányítás megoldás lehet.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#125662) Somatom válasza dqdb (#125660) üzenetére


Somatom
veterán

Huawei Talkband. Pontosan erre találták ki.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#125663) CHIPman válasza dqdb (#125660) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Android Wear óra (pl. Ticwatch E) tud hívást fogadni-kezdeményezni úgy, hogy a kommunikációt is ő végzi. Ha nagyon muszáj, akkor még üzenetekre is tudsz válaszolni, akár pötyögve is. Cserébe 1 nap üzemidő.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#125664) DrBubo77 válasza DrBubo77 (#125583) üzenetére


DrBubo77
addikt

Továbbra sincs senkinek ötlet olyan alkalmazásról, ami az SD kártyán levő fájlokat tudja titkosítani?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#125665) t72killer válasza t72killer (#125606) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Még1x idetenném, aztán ha nincs megoldás, nekiállok kézzel...

"Üdv mindenkinek! Van egy rakás guglimap térképszegmensem, amit nem szeretnék, ha factory reset után elvesznének és újra kéne kijelölgetni őket (macerás dolog...). Van rá mód, hogy ezeket backupoljam?"

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#125666) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Egyik ismerősöm kérdezte, de nem tudtam rá válaszolni.
Van-e a Play áruházban olyan app, amivel alkalmazást root nélkül SD kártyára átlehet helyezni?

(#125667) pc360 válasza GEPESZ66 (#125666) üzenetére


pc360
addikt

Semmiféle app nem fog egy másikkal foglalkozni, ez a rendszer feladata. Az alkalmazás kezelésénél tudod mozgatni a belső és az SD között. Ha olyan régi / ócska cuccról van szó, ami ezt nem támogatja, akkor így járt.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#125668) Somatom válasza DrBubo77 (#125664) üzenetére


Somatom
veterán

Nem teszteltem, úgyhogy ez csak tipp. Playen keress rá az "EDS" kifejezésre! Encrypted Data Store, vagyis egy titkosított konténert hoz létre. Olyan, mint a Truecrypt.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#125669) busman


busman
addikt

Megbízható felhő tárhelyet keresek.Min 30GB ingyenes kellene.Mega már megvan. Köszönöm.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#125670) pc360 válasza busman (#125669) üzenetére


pc360
addikt

2 x Google account

Amúgy ennyit nem adnak ingyen, főleg nem megbízhatót. Nekem is úgy van 25 GB-om Dropbox-on, hogy amikor még lehetett, megtrükköztem önmagam sokszoros meghívásával, és egy kis MAC-cím cserével. Fillérekért viszont már dobálják a tárhelyeket, de ott is kérdéses, hogy van-e egyáltalán a kontinensen szervere, vagy kilobájtonként csorgatod a tíz gigákat.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#125671) Somatom válasza pc360 (#125670) üzenetére


Somatom
veterán

Plusz, ha talál is ilyet, kérdéses, hogy nincs-e egyéb korlátozás (letöltésszám, fájlméret, tárolási időtartam, sávszélesség, stb.)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#125672) Drughi


Drughi
addikt

Üdv,

Elkezdtem hazsnálni a Nine nevű e-mail appot, eddig be is vált.

Holnap viszont lejár az ingyenes része. Mi történik ezután? Megvenném a fizetősét egy jobb akcióban, de 4xxxFt azért túlzás érte.

(#125673) #77646080 válasza Drughi (#125672) üzenetére


#77646080
törölt tag

Amikor lejár a próba ideje, akkor onnantól kezdve az ingyenes részek (vagy akár az egész app) nem fog(nak) tovább működni.

(#125674) acsati


acsati
aktív tag

Sziasztok!
Chrome böngészőben be lehet valahogy állítani kezdőoldal gombot?
Eddig UCBrowser-t használtam és abban pl. az indavideos videókat tudtam jobbra-balra csúsztatással vezérelni. Ez Chrome-ban nem megoldott, vagy beállítás kérdése? :R
(esetleg vmi böngésző alternatíva?)

(#125675) pc360 válasza acsati (#125674) üzenetére


pc360
addikt

Opera – mondjuk ilyen ócska magyar oldalakat nem nézegetek vele, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni, amúgy jól kezeli a videókat. Egyedül akkor van probléma, ha elforgatás előtt akarod a Facebook-os videókat kinagyítani, de ez is inkább az oldal hibája. Kényelemben előrébb jár, és a Speed Dial a leghasználhatóbb kezdőoldalt biztosítja a gyárilag mellékelt oldalak letakarítása után – mégiscsak ők találták ki ezt az egészet. Beépített reklámblokkolót is tartalmaz. A Facebook-ot is érdemes törölni, és manuálisan újra felvenni, ha használod, mert az eredeti link fölösleges követőkódot tartalmaz.

Esetleg még Firefox, ami kezeli a rendes kiegészítőket, pl. uBlock Origin. Sokat javult az utóbbi időben, és az egyre nagyobb arányban jelen lévő Servo motor miatt gyorsult is. Én ezt a kettőt tudom ajánlani, függetlenül az indától.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#125676) CHIPman válasza t72killer (#125665) üzenetére


CHIPman
nagyúr

[link]
"how to backup offline maps"

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#125677) Somatom válasza pc360 (#125675) üzenetére


Somatom
veterán

Csak kiegészitő infó.
Az Opera szépen tördel mindenhol. A Firefox csak kiegészítővel, nem minden oldalon és tördelésnél "elmászik" a fókusz. Ezzel szemben az új Opera nem kezelhető egérrel, míg a Firefox igen.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#125678) t72killer válasza CHIPman (#125676) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ehhez root kell, ha jól látom:(

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#125679) keszo válasza t72killer (#125665) üzenetére


keszo
őstag

Ez most azt jelenti, hogy vannak google ofline térkép részleteid adott területről amit a telefonra töltöttél le?

Attila

(#125680) t72killer válasza keszo (#125679) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Pontosan. Kb fél európa (sokat járok kocsival). Ha nincs factory reset, akkor vígan frissítgeti az offline szegmenseket, ha wifi-n vagyok. viszont radírozás után újra kéne kisakkoznom kb 40db szegmenst (hogy jól passzoljanak, komolyabb átfedés nélkül). Ráadásul ha túl nagy szegmensekkel dolgozom, a guglimap kifekszik, múltkorában próbáltam egy 1.5gigás térképszegmenst, amikor használni kellett volna egyszerűen nem töltötte be.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#125681) keszo válasza t72killer (#125680) üzenetére


keszo
őstag

Szia!

Csak azért mert nálam, ha a telefonon megnyitom a g.térképet ott rámegyek a 3vízszintes csíkra, elő ugrik a bejelentkezésem .Ott van egy áthúzott felhőcske Offline térképek. Ebben tárolódnak a letöltött térképszelvények. Felül van egy fogaskerék, azon belül van a Tárhelybeállítások és itt kiválaszthatod az SD-kártyát. Ha ide mented a térképeket akkor FR. nem fogja törölni pláne ha előtte kiveszed a kártyát.

Attila

(#125682) t72killer válasza keszo (#125681) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Bingó:R Ez nem rég kerülhetett bele, mert amikor kb másfél éve próbáltam SD-kártyára kitenni a lementett térképeket, még nem hagyta.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#125683) Black_Raven válasza t72killer (#125682) üzenetére


Black_Raven
veterán

Sziasztok! tudna vki olyan appot ajánlani, amivel tudok ujjal a képernyőre írni szöveget, kommunikáció könnyitésére? Köszi a segitséget.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#125684) keszo válasza Black_Raven (#125683) üzenetére


keszo
őstag

Még nem próbáltam, de a google billentyűzetnek, ami a telefonokon van, van kézírás felismerője az a handwriting vagy mi, nem lenne jó erre?

[ Szerkesztve ]

Attila

(#125685) Black_Raven válasza keszo (#125684) üzenetére


Black_Raven
veterán

Gboardot használok, de nem találok ilyen funkciót benne.:( Viszont letöltöttem a Google Handwriting Input-ot. Igen ez jó, de nem sms/email üzenetet akarok írni. Kizárólag a kijelzőre beszéd helyett..

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#125686) DS39 válasza Black_Raven (#125685) üzenetére


DS39
nagyúr

Van olyan app hogy Google handwriting input

(#125687) Black_Raven válasza DS39 (#125686) üzenetére


Black_Raven
veterán

Köszi a helpet.

keszo: köszi neked is, a Handwriting Notepad a megoldás ami nektek köszönhető. :R

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#125688) solak


solak
csendes tag

Üdv mindenkinek itt a fórumon! Nekem olyan kérdésem lenne, hogy ha google térképet gps-ként használom miért nem tervez újra ha elvétem az útvonalat("újra tervezés") címszóval? Van erre lehetőség, hogy valahol be lehet állítani mert még eddig nem találtam? Köszönöm szépen előre is a választ!

(#125689) #77646080 válasza solak (#125688) üzenetére


#77646080
törölt tag

Üdv!

Nem, nincsen a GMaps-ban erre bekapcsolási/beállítási lehetőség.

(#125690) Somatom válasza #77646080 (#125689) üzenetére


Somatom
veterán

Pontosítsunk! Kikapcsolási lehetőség nincs. Alapértelmezetten automatikusan újratervez, ha letérsz az útról. Ma legalább ötször volt kényten újratervezni, mert folyamatosan felülbíráltam és másfelé mentem, mint amerre irányított volna. Nem is értem, hogy hogyan lehetne másképp. Azt nem mondja, hogy "újratervezés", de ettől még újratervez. Persze, pozíció és net kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#125691) #77646080 válasza Somatom (#125690) üzenetére


#77646080
törölt tag

Igazad van, a bekapcsolási lehetőség írása felesleges volt részemről.

Beállítási lehetőség nincsen, ami opcionálisan tartalmazna ki/be kapcsolási menüpontot.

Köszönöm a pontosítást.

Az eredeti kérdést feltevő kérdező szerint nála nem tervez újra a Térkép.

[ Szerkesztve ]

(#125692) solak válasza Somatom (#125690) üzenetére


solak
csendes tag

Amikor eltérek az útvonaltól felül mutatja az út nevét ill.nyíllal mutat irányt de a pozíciómat vagyis magamat hogy hol járok a térképen nem mutatja. Ja és nem is navigál hangal merre menjek.

(#125693) punky10 válasza solak (#125692) üzenetére


punky10
addikt

Biztos,hogy a Google Térkép alkalmazását használod?

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#125694) t72killer válasza solak (#125688) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ezt alapból kéne neki csinálni, de valami miatt nálam se csinálja már egy ideje, pontosabban hosszú percekig szenved, miközben mégjobban eltéved az ember. (erős teló van alatta, nem hiszem, hogy hadverprobléma lenne).

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#125695) Somatom válasza t72killer (#125694) üzenetére


Somatom
veterán

Elhiszem, de akkor ez vmi hiba következménye, mert nem ez a normális működése.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#125696) t72killer válasza Somatom (#125695) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nyilván. ki is írja, hogy "keresi a megvilágosodás útját", csak épp nem találja.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#125697) Somatom válasza t72killer (#125696) üzenetére


Somatom
veterán

Az a hibaüzenet is programhiba lenne. A megvilágosodás útjához alapértelmezés szerint sem nyújthat segítséget, mert betépve nem vezethetsz. :D

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#125698) air válasza solak (#125692) üzenetére


air
nagyúr

Hogy érted azt, hogy téged nem mutat a térképen?

Amíg a tervezett úton haladsz addig mutatja a pozíciódat? Ha letérsz, eltűnik a téged jelölő jelzés?

Más GPS alkalmazás ilyenkor a pontos pozíciódat mutatja?

Van folyamatosan mobilneted?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#125699) acsati válasza pc360 (#125675) üzenetére


acsati
aktív tag

Köszönöm szépen a részletes választ. Elég meggyőző.
Annyi kérdésem lenne Operával kapcsolatban, hogy mi a lényegi különbség az Opera és az Opera Mini között?

(#125700) Vigyorka


Vigyorka
senior tag

Üdv, Mindenkinek!

A Poweramp licenc kezelési hibáját megoldja a Google Play 10.7.19 telepítése... :)

Vigyorka

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.