Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#125751) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

AdAway-hez van olyan filter ami blokkolja a magyar reklámokat?

(#125752) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Üdv. Segítséget kérek.
Andoid-os chrome-ban van-e lehetőség arra, hogy weboldalak-akat tiltsak le? Üzleteim vannak, és van tablet amit a vásárlók használhatnak és ezeken szeretném letiltani a youtube weboldal használatát. Úgy szeretném megoldani, hogy más eszközön tudjam használni a boltokban, csak a tableten ne lehessen.

(#125753) mobilizmo válasza Ron Swanson (#125751) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Ezt a két érdekes linket találtam, talán összehozható lenne, engem is érdekelne.
Magisk &AdAway coop
filterlist

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#125754) Oldman2 válasza adrian94 (#125750) üzenetére


Oldman2
veterán

Nézd meg a Birthdays - Reminder, Calendar & Greeting Cards alkalmazást, nemrég lett magyar nyelvű...

Bár a Widget része Android 8.1.0 alatt most épp nem megy (nálam).

[ Szerkesztve ]

(#125755) MikeWazowski válasza Oldman2 (#125754) üzenetére


MikeWazowski
addikt

És ez az alkalmazás a telefonkönyv alapján jelzi a névnapokat is?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#125756) Oldman2 válasza MikeWazowski (#125755) üzenetére


Oldman2
veterán

Amennyiben szerepelnek a Telefonkönyvben ezek az adatok, akkor igen. E nélkül nem hiszem hogy lenne olyan, ami kitalálná a szülinapokat.

(#125757) MikeWazowski válasza Oldman2 (#125756) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nem a születésnapra gondoltam, hanem a névnapra:) Kis János, akkor János névnapnál jelez-e.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#125758) Oldman2 válasza MikeWazowski (#125757) üzenetére


Oldman2
veterán

Igazad van, olyat, ami a névnapokat ÉS a szülinapokat is jelzi, eddig még nem találtam.

Viszont ennek az appnak a fejlesztője elég rugalmasnak tűnik, jelzem neki ezt az igényt. Hátha...

(#125759) MikeWazowski válasza Oldman2 (#125758) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm szépen!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#125760) vacs válasza pihus72 (#125724) üzenetére


vacs
veterán

A MindigTv-t próbáltam, de hálózati hiba miatt nem indul el, pedig van net a telefonon! :(((

snooze: A Mytv telenor nem jó, mert mindenki Telekom-os a családban!

eclipse19: van böngésző a Samsung smart rendszerben, de valami plugin hiba miatt nem tölti be az oldalt!
Illetve nincs kábel tv előfizetésünk, ezért szerettem volna online nézni!

(^)(>.<)(^)

(#125761) g_g_g


g_g_g
őstag

CIB bank alkalmazása 2 napja nem küldi az értesítést kártya használat után. Eddig gond nélkül működött. Ha belépek az alkalmazásba, ott látom a tranzakciókat.

Más is tapasztalt ilyet vagy a saját portámon keressem az okát?

Honor 8 készülék.

(#125762) dobolan válasza g_g_g (#125761) üzenetére


dobolan
senior tag

Nekem küldi, nincs vele gondom.

(#125763) kory24 válasza g_g_g (#125761) üzenetére


kory24
őstag

Nálam sincs ilyen gond (p10l 7.0)

[ Szerkesztve ]

(#125764) g_g_g válasza kory24 (#125763) üzenetére


g_g_g
őstag

Köszi mindkettőtöknek a választ.

Akkor megnézem, hogy mi állíthatódott el.

(#125765) Pista0001 válasza tomboy0013 (#125752) üzenetére


Pista0001
addikt

A routerban nem tudod megoldani? Szerintem egyszerűbb lenne, ha csak egy oldalt kell tiltani.

(#125766) kaciokos válasza vacs (#125760) üzenetére


kaciokos
őstag

A Telenor MyTV tudtommal nincs Telenor-os előfizetéshez kötve, csak egyszerűbb, ha van.

(#125767) Bozek válasza vacs (#125760) üzenetére


Bozek
nagyúr

És az, hogy mindenki Telekomos, hol zárja ki a MyTv használatát? Nem kell hozzá Telenorosnak lenni.

Amúgy ha van TV előfizetés a Telekomnál, akkor még ott a TV Go.

(#125768) alratar


alratar
addikt

Sziasztok,
Titeket is kidob a Facebook app, vagy csak egyedi a hiba?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#125769) snooze válasza kaciokos (#125766) üzenetére


snooze
veterán

Telenorosoknak nem számlál adatforgalmat,ha mobilnetröl nézed..már amikor sikerül nekik jol beállitani..

GO Gunners!!!

(#125770) laleeee válasza alratar (#125768) üzenetére


laleeee
őstag

Ki

(#125771) DS39


DS39
nagyúr

na asszem, a mai nappal tiltom a google alkalmazást (és vele együtt a hangalapú szolgáltatásokat).
a google időnként felhívja a figyelmet a gmail fiókok ellenőrzésére, most megtettem, volt időm böngészgetni, hogy mi van ott, és amit itt találtam az kicsit meglepett
az egy dolog, hogy minden tevékenység amit az androidos eszközökön elkövettem regisztrálva van beleértve a kereséseket szövegesen, de hogy konkrétan a hangalapú keresésnél az összes kimondott szó/mondat, hanganyagát is felmenti a szerverükre, azt nem gondoltam volna. basszus innen csak egy lépés összevágni egy olyan hanganyagot, amiről úgy tűnik én mondtam, közben meg... vajon, ha a tevékenységeket törlöm, ezek is törlődnek?

[ Szerkesztve ]

(#125772) kisspall


kisspall
aktív tag

A mobilos Opera nem szinkronizálja a PC-s változatban megadott jelszavakat, csak a könyvjelzőket. Megoldható, vagy ez ilyen?

(#125773) Tesztelo.hu válasza g_g_g (#125761) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Sajnos az Android időnként kilövi a memóriából a CIB szerviz appját, és ezért nem kapod meg.

(#125774) g_g_g válasza Tesztelo.hu (#125773) üzenetére


g_g_g
őstag

És hosszú hónapokig gond nélkül működött?

Furcsa ez nekem.

Végignéztem minden EMUI beállítást, majd az app-on belüliket is és szerintem jól vannak beállítva.

Holnap újratelepítem az alkalmazást és reménykedem, hogy jó lesz:)

(#125775) Mr.Mercury


Mr.Mercury
aktív tag

Sziasztok!

Elnézést, ha már volt kérdésben, de van olyan alkalmazás ami mondjuk kijelzőre képes nem fogadott sms és hívásértesítést megjeleníteni? Olyan készülékre kellene alternatívaként, ahol a készülék nem tudja azt, hogy ledes villogással jelezze, ha nem fogadott esemény van a telefonon.

Mercury

(#125776) darvinya válasza kisspall (#125772) üzenetére


darvinya
titán

Melyik Opera verzió?
Legfrissebb Opera Bétában felvett jelszavakat a kezelőben látható és szinkronzálja PC Operával(belépésnél ott van minden adat), viszont új PC Operából eltünt a megnyitott lapok szinkronizációja.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#125777) air válasza DS39 (#125771) üzenetére


air
nagyúr

Nem támadólag kérdezem, de szerinted egy hang alapú keresésnek hogyan kellene működni, ha nem úgy, hogy a rögzített anyagot feltölti a szerverre, és egy ott futó AI szoftver értelmezi az általad mondott szöveget?

A billentyűzet alkalmazások diktálás, "speech to text" funkciója is így működik, ezért használható kizárólag online internet elérés esetén.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#125778) kaciokos válasza Mr.Mercury (#125775) üzenetére


kaciokos
őstag

Én a NoLED-et használom erre a célra. Sajnos elég régi, és nem hibátlan, de eddig még nem találtam jobbat.

(#125779) dqdb válasza Somatom (#125662) üzenetére


dqdb
nagyúr

Köszi mindenkinek :R

Ízlések és pofonok, de ez a Talkband nem szép, cserébe jó ronda ;] Nem szeretek a headsettel telefonálni, a táskából szerintem kényelmesebb előkotorni a telefont, mint egy ilyet használni, így maradok a mostani órámnál (na nem mintha ez olyan jól nézne ki :D), ami jelzi, hogy ki keres/keresett, és szükség esetén hátizsákból előveszem a telefont. Reméltem, hogy akad szoftveres megoldás két telefonnal, de úgy nézem, már headsetként sem triviális egy androidos készüléket használni, és az eredeti ötletem még ennél is több volt.

Phülöp: ez volt a legelső ötletem nekem is, azonban csak erre a célra egy második kártya fenntartását és az átirányítás járulékos költségét feleslegesnek éreztem heti 4-6 órára, ezért azonnal elvetettem, mint lehetőséget.

CHIPman: a mostani óra olyan 2 hétig bírja egy feltöltéssel.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#125780) Chris Kiki


Chris Kiki
senior tag

Ajánljatok nekem egy programot, amellyel egy lakásfelújítás költségeit lehet számontartani. Nem kell sokat tudjon, jegyezze fel és adja össze a kiadásokat, kiadások kommentelése, esetleg fájlok csatolása (pdf-ek, képek).

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#125781) DS39 válasza air (#125777) üzenetére


DS39
nagyúr

Nem a technológia a problémám igazából hanem hogy pl. a két és fél éve duolingo-ban kimondott szavaim azóta is tárolva vannak hangban a Google szerverein. Biztos elfogadtam ezt egy szerződési feltétellel, de azt gondoltam ezeket csak ideiglenesen tárolják. (nem is tudom hol tudják ezt tárolni, több milliárd ember használhatja, durva adatmennyiség lehet)

[ Szerkesztve ]

(#125782) pc360 válasza Chris Kiki (#125780) üzenetére


pc360
addikt

Valamelyik költségvetős progi. Amúgy meg Excel és a mappák használata egy PC-n...

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#125783) #77646080 válasza DS39 (#125781) üzenetére


#77646080
törölt tag

A múltkor egy tudományos-technikai érdekességeket bemutató cikkben szerepeltek ezek a szerverek, ahol az ilyen adatok laknak. Megértem a meglepetésedet, ezek elképesztő "kütyük".

(#125784) punky10 válasza dqdb (#125779) üzenetére


punky10
addikt

Van pár kínai kártya-telefon,amelyik képes bt headsetként működni,de ez lutri.A haverom vett egyet(5 ezer Ft volt)az működött,de a következő,amit rendelt(igaz,az másik "márka" volt)már nem,pedig arról is azt írták.Én is sokáig szemezgettem egy SE X10 mini formájú,csak ípésített házzal ellátott minitelóval,de addig vaciláltam,míg eladták az összeset.Állítólag az is tudott headsetként működni...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#125785) Bozek válasza DS39 (#125781) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ahogy fejlődik a technológia, ezen már nem kell meglepődni. Amikor egy körömnyi microSD kártya is 400 GB adatot tud tárolni, valamint SD-ben van már 1 TB-os, akkor nincs ebben semmi különös.

(#125786) Mr.Mercury válasza kaciokos (#125778) üzenetére


Mr.Mercury
aktív tag

Köszi, megkukkantom! :R

Mercury

(#125787) kovacs65 válasza dqdb (#125660) üzenetére


kovacs65
senior tag

Én ilyet használok. Sony sbh52
Nagy teló a táskában, ez meg az ingzsebre csíptetve.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#125788) Chris Kiki válasza pc360 (#125782) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Köszi, átmazsolázom őket!

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#125789) kisspall válasza darvinya (#125776) üzenetére


kisspall
aktív tag

PC-n kezdtem használni az Operát, és onnan szeretném szinkronizálni a könyvjelzőimet és a jelszavakat. Mobilra most tettem fel frisset(normál opera, nem Mini). A szinkron működik, mert a könyvjelzők megjelennek a mobilon, de a belépést igénylő oldalaknál egyenként kell beírnom a felhasználót és a jelszót.
Aztán ugyanez tableten is, meg egy visszaállítás után is jó lenne ha működne.

(#125790) #04441088 válasza DS39 (#125771) üzenetére


#04441088
törölt tag

Azert ez durva. Meg jo, hogy asszony nem ert a telefonomhoz annyira. Plusz le is van zarva ujjlenyomattal, de hogy a hangalapu keresest igy elmenti. Ott a marciusi 'Rosszlanyok' keresesem, amikor hazibuliban voltunk es havernak no kellett, reszegen meg mar nem tudtam irni, igy ramondtam. Ha meglatna magyarazkodhatnek, hogy mi is volt ez..Toroltem minden tevekenyseget, koszi, hogy felhivtad ra a figyelmet. :R

(#125791) blt.62


blt.62
őstag

Szio. Segítséget szeretnék kérni. Kicsi a billentyűzet szöveg íráskor. Lehet ezt nagyobbítani hogy nagyobb betűk legyenek? Vagy lekell tőltenem? Van magyar és letőlthető a marketről?

MegtorloXp

(#125792) #04441088 válasza blt.62 (#125791) üzenetére


#04441088
törölt tag

Swiftkey-nél pl változtatható a méret. Másikaknál nem tudom hogy van, mert ezt használom.
Próbáld ki. SwiftKey keyboard, letöltöd, aztán a beállításai között ott lesz a méret.

(#125793) darvinya válasza blt.62 (#125791) üzenetére


darvinya
titán

AnySoftKeyboard + Magyar csomag, s van benne méret állítás.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#125794) Somatom válasza dqdb (#125779) üzenetére


Somatom
veterán

Az igénylistában nem szerepelt az, hogy az eszköznek szépnek is kell lennie. Ez különben is szubjektív. Sztem feketében nem feltűnő. Pont olyan, mint bármelyik okoskarkötő. Nem is tudtam, hogy biciklizés közben az esztétikumnak ilyen fontos szerepe van. Szép karkötővel, vagy telóval többet tudsz tekerni? :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#125795) #77646080 válasza blt.62 (#125791) üzenetére


#77646080
törölt tag

blt.62

[link]

(#125796) #77646080


#77646080
törölt tag

ForteGo - azoknak, akik kedvelik a régi képek helyszíneinek újrafotózását. Még nagyon friss, fejlesztés alatt áll, ezért pillanatnyilag csak budapesti lehetőségeket kínál, később még gyarapodhat vidékkel.

(#125797) tybsen válasza Somatom (#125794) üzenetére


tybsen
addikt

:DDD ez jutott errol eszembe, bocs az offert

(#125798) pc360 válasza tybsen (#125797) üzenetére


pc360
addikt

? Ebből annyi jön le, hogy ez egy angol nyelvű sorozat slájm-nyelvre szinkronizálva... Hallgatni is rossz, nemhogy vicces lenne.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#125799) hati válasza DS39 (#125781) üzenetére


hati
addikt

Nálam nem véletlenül van MINDEN kikapcsolva itt: https://myaccount.google.com/activitycontrols

Pl.:
Hangtevékenység (Szüneteltetve)
Rögzíti a Google-szolgáltatásokban folytatott hangtevékenységeit a beszédfelismerés javítása érdekében (például akkor, amikor hangalapú keresés indításához azt mondja, hogy „Ok Google”).

(#125800) DS39 válasza hati (#125799) üzenetére


DS39
nagyúr

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.