Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84569) venember83


venember83
nagyúr

Nem csak én látom így Higuaín kapcsán a dolgokat:

Nagy valószínűséggel a hozzá hasonló vagy jobb képességű csatárok nem voltak elérhetőek a piacon. Moratára igényt tart a Madrid, pedig a hírek szerint egész komoly összeget is hajlandóak lettünk volna fizetni a megtartásáért. Cavanit Ibrahimovic távozása után nem adja el a PSG, Agüero a ManCityben nélkülözhetetlen és jól is érzi magát. Messi, Neymar vagy Suarez nyilván elérhetetlenek, az Arsenal pedig nem akarta eladni Sanchezt. Lukaku szerintem kissé túlértékelt, és nem sokkal lett volna olcsóbb, miközben nem biztos, hogy az olasz bajnokságban megélt volna. Icardit nem akarja eladni a klubja, és nincs kivásárlási záradék a szerződésében. Griezmann nem az a típus, akire szükségünk van, ráadásul kétséges, hogy eladja-e a klubja, és ha igen, mennyiért. Lewandowskit szintén nem akarja eladni a klubja, ráadásul ha elhagyja a klubját, akkor azt jó eséllyel a Real kedvéért tenné – hasonlóan a dortmundi Aubameyanghoz. Müller nem eladó, de nem is illene a Juventusba, Ibrahimovics meg már rég aláírt a Manchester Unitedhez. Lacazette? Hülye neve van, már a CD is lejárt, nem hogy a kazetta, ráadásul még a francia válogatottba sem fér be, biztosan megér 40-45 milliót? Benzema? Szerintem ő örül, ha megússza a zsarolós ügyét. Kihagytam valakit? Ha igen, akkor is látható, hogy nem nagyon szaladgálnak elérhető gólerős támadók a piacon. Esetleg lehet kockáztatni egy tehetséges brazillal, aztán vagy Neymar, vagy Keirrison lesz belőle – nekünk viszont azonnal bevethető játékos kellett, akinek nincs szüksége beilleszkedési időre, beszéli a nyelvet, ismeri a bajnokságot.

Forrás: Bianka néni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.