Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82251) B0V9B


B0V9B
tag

(#82252) villamos válasza Ch0b (#82250) üzenetére


villamos
őstag

Igen, ez így van, de azért csak nem lenne rossz, ha olyan ellenfél jönne, amely ellen lenne azért némi keresnivalónk...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#82253) Turbolada II válasza #84221696 (#82228) üzenetére


Turbolada II
őstag

Ahogy nézem ide még egy tálca sör is kevés lenne. :C

Napfénysüti: A mélymagyarozást inkább hanyagold. Ha már cigányozni nem lehet.

[ Szerkesztve ]

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#82254) [CS]Blade2 válasza villamos (#82252) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Miért, az miért nem jó, ha pl. játszhatnának a VB németekkel? Valszeg a 16 között kisz.nak, akkor pedig jobb lenne egy értelmesebb csapattól, mint az angol vagy a szlovák.

(#82255) #16514048 válasza villamos (#82252) üzenetére


#16514048
törölt tag

Ha jól tudom, akkor már csak ezek ellen játszhatunk nyolcaddöntőt:

Belgium
Anglia
Németország
Spanyolország

Szerintem itt már teljesen mindegy, sok esélyünk egyik ellen sem lesz.

(#82256) szami777 válasza [CS]Blade2 (#82254) üzenetére


szami777
addikt

Érzésem szerint a szlovákok ellen lenne sanszunk, ezért gondolom, mindenki örülne annak ha a szlovákokat kapnánk, szoros meccs lenne, és ha ki is kapunk, sem lenne ciki, mert bivaly erős az ő keretük is.

De igazából az angolok is hihetetlenül alul teljesítik magukat, főleg defenzív csapat ellen.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#82257) vzsryl válasza Cartevo (#82249) üzenetére


vzsryl
nagyúr

4 csapatos EB: 5db
8 csapatos EB: 4db
16 csapatos EB: 5db
24 csapatos EB: 1db

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#82258) L_YKing válasza szami777 (#82256) üzenetére


L_YKing
addikt

Hogy kapnank a szlovakokat?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#82259) Ch0b válasza #16514048 (#82255) üzenetére


Ch0b
tag

Én ezen az EB-n nem lepődnék már meg semmin, lehet kikapunk a továbbjutásban lehet, hogy nem. Viszont valamiért jó előérzetem van. Az első meccsünk után hazánk emberei mind kint, mind itthon együtt ünnepeltek, és ez már nagyon kellett, mind nekünk, mind a válogatottnak. Ezután megmutatta a csapatunk és a hatalmasra duzzadó szurkolóink Marseille-ben, hogy lángra kaptunk, sőt egyre jobban lobog az a láng. Holnapra mégtöbben fognak Lyon-ban menni a meccsre mint Marseille-ben, sőt 5km-es vonulás is lesz. Ez a válogatottunknak hatalmas erőt ad. Bármi lehet most már szerintem, vagy kikapunk majd, vagy nem. De ez kellett az embereknek, és az is lehet, hogy a magyar foci újra erőre kap hosszú évek után! Ez a lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#82260) Cartevo válasza vzsryl (#82257) üzenetére


Cartevo
őstag

(20 év után bármit vehetek megszokottnak)

(#82261) Vladi válasza Tibiajax (#82226) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ami teljesen logikus. Ha lenne férje/pasija aki a továbbjutás után rendesem megrakta volna, akkor ő is szeretné a focit.

Portugália ellen tisztességes vereséget várok, csoport második helyet és valami verhető ellenfelet, hogy nyílt legyen az út a 8 közé. Na ott már szétszedhetnek minket, én már tökéeletesen boldog vagyok. :)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#82262) DS39 válasza #16514048 (#82255) üzenetére


DS39
nagyúr

A belga, spanyol még képlékeny, de amúgy így van.

(#82263) Turbolada II válasza Vladi (#82261) üzenetére


Turbolada II
őstag

Az angolokat kiütjük, utána jönnek a franciák. :)

Ha jól hallottam Pogba van a videón. :) [link]

[ Szerkesztve ]

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#82264) szami777 válasza L_YKing (#82258) üzenetére


szami777
addikt

Valaki itt írta, hogy van arra is sansz, de lehet tévedett, így én is.

_____
Hihetetlen, hogy eddig ebbe bele se gondoltam, de kurva jól jártunk mi ezzel a pótselejtezővel.
Románoknak reszeltek, marha nehéz csoportot kaptak, az észak-írek is, nekik is úgy fest, véget ért az eb.
Tényleg fura, de jobban jártunk mi.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#82265) NyxNyxNyx válasza szami777 (#82264) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Még simán továbbjuthatnak az észak-írek. De am jah, kurva jól jártunk.

szerk: Sőt az észak-írekre 1.10 odds van, hogy továbbjutnak, 7.00, hogy nem.

Ránk még mindig lehet 1.001 odds-szal fogadni. :DDD ingyen pénz

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82266) trialboj


trialboj
őstag

Nem igazán értem miért zavar itt többeket is hogy rengeteg ember csak erre az 1 hónapra követi a futball eseményeket. Ln is ilyen vagyok, letöltöttem az appot, fogadtam 1-2 meccsre, próbálom megnézni a lehető legtöbbet (ami gec*nehéz, mert romániában rendesen összekutyulták a dolgokat, és napi EGY db meccset lehet a tvben nézni, a többi old meg gagyi netes streameken...{kivétel egy olyan szolgáltató olyan csatornája ami a lakosság 3%nak van bekötve})

Én sem tudnám felsorolni a magyar csapat teljes névsorát, főleg mert van akinek még mindig nem tudom kimondani a nevét, de nem érzem úgy hogy rossz amit csinálok. És főleg nem értem, miért zavarja az igazi szurkolókat, hogy most melléjük csapódott még 10.000 ember az utcákon pl.
Én örülök hogy nagyobb tömegben nézhetem a meccseket a főtéren. A magyar csapat kivételével pont leszarom az eredményt általában a gyengébbnek drukkolok, egész addig amíg nem kezd unalmas lenni a meccs, de akkor sem érzem miért kell ebbe bárkinek belekötnie?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#82267) Cartevo válasza Turbolada II (#82263) üzenetére


Cartevo
őstag

Az lesz a Brexit, szavazás is lesz róla.

(#82268) gzbotii válasza NyxNyxNyx (#82265) üzenetére


gzbotii
veterán

Románok azért este ki, mert rika gagyin játszottak. Ennyi.

(#82266) trialboj: én is erdélyi vagyok, te hova valósi vagy?

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#82269) fatal` válasza szami777 (#82264) üzenetére


fatal`
titán

A románok csoportja semmivel nem volt nehezebb, mint a mienk.

(#82270) NyxNyxNyx válasza trialboj (#82266) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szerintem válogatottnak szurkolni semmiképpen nem gáz. Nekem nagyon jó érzés, hogy azokkal a barátaimmal is együtt tudunk szurkolni a magyaroknak, akik alapvetően nem szeretnek, nem szoktak focit nézni.

De azért kicsit vicces is, mert ők is ugyanúgy magyaráznak, mintha már ősidők óta focit néztek volna.
Viszont a lesszabályt már kurvára nincs kedvem elmagyarázni néhányuknak mégegyszer. :DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82271) Tibiajax válasza Napfénysüti (#82231) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Te csak védjed tovább azt a kaput...
:P

(#82272) DeathBat666 válasza szami777 (#82264) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

de mi köze a pótselejtezőnek? sorsolás volt, nem pedig ágrajz. ha pedig arra gondoltál, hogy azért voltunk sorsolásnál a 3.kalapban, mert legyőztük a norvégokat, akkor nem, nem ezért.

ill. román csoport nem erősebb, egy az egyben ugyanaz szerintem, de ez csak az én véleményem :R

[ Szerkesztve ]

(#82273) Cartevo válasza NyxNyxNyx (#82270) üzenetére


Cartevo
őstag

A divatszurkolózás is primitívség, a világ legtermészetesebb dolga, hogy növexik a tábora annak, aki nyeri a meccseket, így van rendjén.

(#82274) szami777


szami777
addikt

Na szóval, minden világos:

"Nem maradt olyan forgatókönyv, amely szerint a magyar válogatott a németekkel játszana a nyolcaddöntőben. Ha a mieink visszaesnek a csoport harmadik helyére, akkor a D-csoport első helyezettjével, a spanyolokkal vagy a horvátokkal csapnak össze a legjobb 16 között. Ha csoportmásodikak vagyunk, akkor az angolokkal, ha csoportharmadikak, akkor a belgákkal, a svédekkel vagy az írekkel találkozunk."

És ennyi.

(#82272) DeathBat666

Valszeg én tudtam rosszul, abban a hitben voltam, hogy a kalapok a selejtező helyezésekkel függenek össze.
Azért románok kezdésnek megkapták a házigazdát, mi meg az osztrákokat, nem ugyanaz. A portugálok szvsz a Figo éra óta szarok. De ez teljesen nézőpont kérdése. Az tény, hogy nekik is megvolt a sanszuk, de az albánok ellen elpuskázták. (Háistennek. :DDD )

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#82275) cyberkind


cyberkind
félisten

Ez a spanyol meccs egész jó. :Y

Paranormal Cocktivity

(#82276) batman. válasza szami777 (#82274) üzenetére


batman.
senior tag

Értem, ha csoport harmadikok vagyunk, de mi van ha visszaesünk a csoport harmadik helyére? :DDD :DDD :DDD :R

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#82277) NyxNyxNyx válasza Cartevo (#82273) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Általában azt tartom divatszurkolónak aki amellett, hogy az ~aktuálisan sikeres csapatnak szurkol még emiatt főlényesen is viselkedik.
Például valaki fél éve szurkol a Real-nak és akkor már lenézi/kineveti a mittudomén West Ham-et, mert nem nyertek 11 BL-t.

Meg felhozni ilyen esetben a csapat történelmét kurvára idegesítő, mert ő nem élte meg a régi sikereket, csak kiválasztott egy csapatot aki sokmindent nyert.

Nem folytatom a gondolatmenetemet mert túl sok itt a barcás. ;]

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82278) Cartevo válasza cyberkind (#82275) üzenetére


Cartevo
őstag

Az biztos.

(#82279) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ez az..Perišić power. Inter power

(#82280) 7600 GS válasza Tibiajax (#82279) üzenetére


7600 GS
addikt

Gyonyoru volt. :)

(#82281) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

még a végén megkapjuk a horvát/svéd/angol trió egyikét :D

(#82282) 7600 GS


7600 GS
addikt

Ezt ujra kellett volna rugatni.

(#82283) itouchfan válasza DeathBat666 (#82281) üzenetére


itouchfan
senior tag

Belga a svéd helyett.

Nagy valószínűseggel jelen állás szerint a spanyolokkal, az angolokkal vagy a belgákkal fogunk játszani.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#82284) L_YKing


L_YKing
addikt

Hoppa!! :D

Horvatok jok is lennenek.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#82285) itouchfan


itouchfan
senior tag

Közben Perisic 😍😍😍😍😍😍

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#82286) DeathBat666 válasza itouchfan (#82283) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

ott van horvátok !!!
direkt írtam svédeket

(#82287) lorcsi


lorcsi
veterán

nem semmi!

mekkora villanás!

(#82288) homeless09


homeless09
őstag

David David......rövidbe nem illik fiam...szerencsére a MU-nál ilyet nem csináltál.... :N

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#82289) DeathBat666 válasza itouchfan (#82283) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

már mindenki kiszámolta, hogy a belga/wales/spanyolt kapjuk, azt ennyi. nem kell itt számolgatni, meg nem kell "direkt" kikapni a portugáloktól, az se egy lefutott meccs (belga-svéd), lásd ezeket a meccseket

[ Szerkesztve ]

(#82290) L_YKing


L_YKing
addikt

Remelem a spanyolok kiejtik az olaszokat... :K

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#82291) Tibiajax válasza itouchfan (#82283) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

csak ne a németekkel...:D mert ott aztán, zéró sansz
nem mintha többiek ellen sokkal több lenne

(#82292) L_YKing válasza Tibiajax (#82291) üzenetére


L_YKing
addikt

Ezek ellen a kaksi angolok ellen barmi lehetne..

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#82293) fatal`


fatal`
titán

Na most már nagyon nem kéne csoportmásodiknak lenni, brutális az az ág :D

(#82294) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Hú gyerekek, ez szép volt. :R

Gratulálok az olaszoknak a csoportelsőséghez. ;] Remélem kiejtik a spanyolokat.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82295) Tibiajax válasza L_YKing (#82292) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ja ja.. akiket biztos h nem kérünk: a német terminator, spanyolok, olaszok, franciák. ezek ellen 0 chance
belgák ellen 10%
többiek ellen 20.
:D
na majd látjuk, de a ma esti déli szomszédainkról példát kell venniük Krisztiánéknak, hogy igenis oda kell tenni magunkat és meg kell verni a köcsög portugálokat. nem széttárt kezekkel menni, meg h már úgyis mindegy. a horvátok is megcsinálták a szinte lehetetlent, csoportelsők is lettek. a portugáloknak persze nagyobb lesz a tét mint a spanyoloknak, de egy döntetlenre jók tudnánk lenni! - ha odateszik magukat de iszonyatosan. osztrákoknak is sikerült.....

(#82296) B0V9B


B0V9B
tag

Brutálisan erős lesz az alsó ág

(#82297) szami777 válasza B0V9B (#82296) üzenetére


szami777
addikt

Ha hnap kikapunk és csoportharmadikok leszünk, szerintem a magyarok jobban fognak tombolni a körúton, mintha nyertünk volna portugália ellen.

Nem kéne az alsó ági pöcsköszörűbe jutni.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#82298) DeathBat666 válasza szami777 (#82297) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

de ha nyerünk, akkor a felső ágban leszünk
nem?:D winner group F - E csoport másodikkal

vagyis hát 3. se rossz, de ne számolgassunk szerintem, én jobban fogok örülni egy portugál verésnek :)
2,.ak ne legyünk

[ Szerkesztve ]

(#82299) vzsryl válasza B0V9B (#82296) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ha felső-ágra kerülünk, akkor kis szerencsével akár a döntőig is elmehetnénk, mert a számukra legyőzhetetlen csapatok mind alul vannak. :)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#82300) maximilian4 válasza Tibiajax (#82295) üzenetére


maximilian4
addikt

Nem kéne ennyire lebecsülni hazád válogatottját...

Maxi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.