Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82501) TechN7ne válasza Eastman (#82483) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Király majdnem minden labdát beengedett ,kiöregedett már eléggé ,jobb lett volna ha lecserélik.

(#82502) B0V9B válasza TechN7ne (#82501) üzenetére


B0V9B
tag

De szeretem mikor minden tesiből felmentett átmegy szakértővé egy EB vagy VB idejére.

Igen, valószínűleg Storck és Dárdai együtt nem értenek annyit hozzá, mint te magadban. :DDD :DDD

(#82503) Ringman


Ringman
nagyúr

király megint elemében volt :)

az utolsó pár percről eszembe jutott a mexikó - olaszország 2002-es (?) vb-meccs, amikor az utolsó 8 percben csak passzolgattak időhúzásként, mert pont ez az eredmény volt mindkét csapatnak jó.

szerk:
lehet rossz meccsre emlékszem, de abban biztos vagyok, hogy volt egy ilyen meccs valamelyik vb-n.

[ Szerkesztve ]

(#82504) Eastman válasza TechN7ne (#82501) üzenetére


Eastman
őstag

Ezzel nem volt ma egyedül...

[link] !!! :DDD

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#82505) DeathAdder válasza Ringman (#82503) üzenetére


DeathAdder
veterán

Jaja nekem is, és a végén a spori vetett egy keresztet :D

Mex-olasz volt :K

[ Szerkesztve ]

(#82506) Ringman


Ringman
nagyúr

remélem ibra belő egy fucking goalt

(#82507) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Hatalmas meccs volt, 30 éves vagyok de eddig még nem láttam ennyire stabil és erős Magyar csapatot ,úgy érzem most már van mire büszkének lenni. :C

(#82508) B0V9B válasza Ringman (#82506) üzenetére


B0V9B
tag

Sajnos eddig pont Ibra miatt akad el a legtöbb svéd akció...

Most látom hogy az Izlandiak 94. perces gólját Ausztria ellen pont az a Traustason lőtte, aki a nyáron a Rapid Wienbe igazol ;]

[ Szerkesztve ]

(#82509) gzbotii válasza Ringman (#82503) üzenetére


gzbotii
veterán

Rinyáldó is: [link]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#82510) Eastman válasza B0V9B (#82508) üzenetére


Eastman
őstag

:DDD

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#82511) Ringman válasza gzbotii (#82509) üzenetére


Ringman
nagyúr

látszott rajta a végén, hogy marhára bosszantotta, hogy a csapattársak már a döntetlenre játszanak az utolsó pár percben.

---
most nézem, eddig walesszel egyetemben mi rúgtuk a legtöbb gólt a csoportmeccsek során

(#82512) villamos válasza B0V9B (#82508) üzenetére


villamos
őstag

Ugyan csak fél szemmel követem a meccset, de nem igen volt még komolyabbnak mondható helyzet?

Szerk: az előbb volt egy a belgáktól, de a svédeknek jobban örülnék... vagy?

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#82513) pohár válasza Ringman (#82511) üzenetére


pohár
félisten

mert beképzelt!!!4!4!4

a többi, nem beképzelt csapattársa bezzeg tud X-re játszani, hát milyen világ ez kérem szépen

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#82514) Eastman


Eastman
őstag

Élje át újra a hatgólost! [video]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#82515) B0V9B válasza pohár (#82513) üzenetére


B0V9B
tag

Nagyon ritka az amikor egyetértek veled, de most tényleg nem érheti rossz szó CR-t. Mindent megtett, amit lehetett.
A 85. perc környékén volt az a szitu, mikor CR kergette a magyar játékosokat akik magabiztosan passzolgattak, majd hátranézett és látta hogy rajta kívül az egész portugál csapat a saját térfelén áll.

(#82516) villamos


villamos
őstag

Igen, ebből is lehetne egy gif, hihetetlen volt! :C

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#82517) gzbotii válasza B0V9B (#82515) üzenetére


gzbotii
veterán

Miért, te megkockáztattál volna helyükbe még két gólt, öt perccel a vége előtt?

Bírtam, mert portugálok is akkora arccal jöttek, hogy majd most, ellenünk..meg minden. :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#82518) B0V9B válasza gzbotii (#82517) üzenetére


B0V9B
tag

[link]

Azért még úgyis lehet betonbiztosan védekezni, hogy 2-3 játékos is előre jön letámadni az ellenfelet, nem csak 1, a többi meg a saját térfelén áll.

[ Szerkesztve ]

(#82519) Cartevo


Cartevo
őstag

Olaszország 6
B e l g i u m 3 A 2. helyezett lesz az ellenfelünk.
Svédország 1
Í r o r s z á g 1 A szünetekben még mindkét meccs 0-0.

(#82520) irgum


irgum
addikt

Gera góljának előzménye: youtube

(#82521) szami777


szami777
addikt

Ezt az estet nem felejtem. Hnap majd elolvasom a hszeket, en olyan buszke vagyok, el se tudom mondani.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#82522) emvy


emvy
nagyúr

Van voucherem a következő magyar meccsre, nem tudjátok, hogy mit lehet tenni, ha nem tudok elmenni? (2 jegy)

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#82523) B0V9B válasza emvy (#82522) üzenetére


B0V9B
tag

Először azt hittem, hogy a "van voucherem" valamelyik belga játékos :D

(#82524) emvy válasza B0V9B (#82523) üzenetére


emvy
nagyúr

:D

while (!sleep) sheep++;

(#82525) batman. válasza B0V9B (#82523) üzenetére


batman.
senior tag

Az akire gondoltál van de S@r (bocs) :DDD

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#82526) villamos válasza emvy (#82522) üzenetére


villamos
őstag

Bocs...
Ezen már túl vagy?

:DDD

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#82527) Eastman válasza emvy (#82522) üzenetére


Eastman
őstag

...háát, próbálj mégis elmenni...

villamos Ejj, szegény fiú! :DDD

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#82528) maximilian4 válasza emvy (#82522) üzenetére


maximilian4
addikt

Szerintem semmit. Add el.

Maxi

(#82529) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Most nézem a meccseket, sajna scak részben, milyenek a riválisok? Elég nagy tapogatás lehet a sok nullával. :U

Ezzel a reális elvárás a 8. :K Ha lenne 1-2 világklasszis játékosunk, mint cr7, akkor azt mondanám, hogy 4. De így a 8 még elég valószínű. Azért le a kalappal a portugálok előtt is, hogy ennyire bírták tartani velünk és az eredménnyel az iramot. :C A cetlin vajon mi állt? Azt sejti valaki? Szerintem a másik meccs eredménye.

Izland meg meglepett engem, ők is érdemelnek egy :R -t. Eddig azt se hittem, hogy támadást képesek vezetni. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#82530) Ringman


Ringman
nagyúr

úgy néz ki belga-magyar meccs lesz.

(#82531) Alg


Alg
veterán

Ez se kicsi gól volt...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#82532) Vladi válasza Ringman (#82530) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Írország meg fogta és továbbjut. :o Ígyse esnek ki a portugálok? :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#82533) gyuromoj válasza gyuromoj (#82362) üzenetére


gyuromoj
veterán

Most mondjam hogy megint belenyultam a jó meccsbe?! ;]
Meg mindig nem hiszem, hogy mit elhettem át több ezer honfitarsammal a helyszinen es további milliókkal otthon. Szavakkal leírhatatlan. :R

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#82534) vzsryl válasza Vladi (#82532) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Nem esnek, mert van náluk két rosszabb 3. helyezett. Majd a következő meccsükön esnek ki a horvátok ellen.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#82535) szab.tam


szab.tam
nagyúr

2 és 5. perc környéke... :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#82536) Ringman válasza Vladi (#82532) üzenetére


Ringman
nagyúr

törökök, albánok és észak-írek is mögöttük vannak
[link]
lejjebb görgetve van egy összevont tabella.

(#82537) Vladi válasza Ringman (#82536) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi.

Chainat Hornbil az milyen ország? :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#82538) B0V9B


B0V9B
tag

Akkor talán már ki is jelenthetjük, hogy nem a miénk volt a legkönnyebb selejtező csoport.
A G jelű csoportból kijutott mindhárom csapat tökutolsó helyen végzett a csoportjában, 1 pontot gyűjtve.

Hollandiának se ad sok okot a büszkeségre az, hogy egyedül csak Izland jutott a legjobb 16 közé.

[ Szerkesztve ]

(#82539) Dylen


Dylen
aktív tag

Sziasztok!
Hol lehet magyar focimezt venni? Valamilyen tök átlag boltban lehet, hallottam az egyik meccsen, csak már nem emlékszem :) ilyen Lidl vagy Tesco vagy ilyesmi volt.
Ha valaki tudja ne tartsa magában :) ezer köszi

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#82540) Vladi válasza Dylen (#82539) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Eh. Ember... sehol. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#82541) adise válasza Dylen (#82539) üzenetére


adise
őstag

Mivel az adidas a mezsponzor valoszinuleg valamelyik márkaboltba..
de szerintem, ha a googlebe beirnád biztos kidobna pár boltot.

(#82542) Dylen válasza adise (#82541) üzenetére


Dylen
aktív tag

Jó, hagyjuk az ilyen jófej válaszokat, hogy írjam be google-be. Megtettem, köszi. Régi infókat találtam csak. Az érdekel, hogy MOST hol lehet még. És nem hivatalos mezeket, hanem gagyi olcsót, köszi :)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#82543) adise válasza Dylen (#82542) üzenetére


adise
őstag

nem irtad milyet akarsz.
MOST talán még valamelyik aluljáróba biztos árulnak gagyit ha még ott a tömeg

(#82544) Cartevo válasza villamos (#82490) üzenetére


Cartevo
őstag

A mieink igen.

(#82545) Dylen válasza adise (#82543) üzenetére


Dylen
aktív tag

azt írtam, hogy Lidl, Tesco, gondoltam ebből kiderül :)
köszi, megnézem az aluljárókban.

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#82546) B0V9B


B0V9B
tag

Magyarország válogatottja az egyetlen az EB mezőnyben abban a tekintetben, hogy mind a 20 nevezett mezőnyjátékosa játszott legalább fél órát a 3 csoportmeccs alatt.

[ Szerkesztve ]

(#82547) Viszlát válasza gyuromoj (#82362) üzenetére


Viszlát
addikt

Mi pont a masik oldalon voltunk. :)

[link]

Es ugy van ahogy mondod, hihetetlen volt az egesz, a meccs, a szurkolok, a hangulat... Nincsenek ra szavak, foleg, hogy a hangom is odalett, csak horogni tudok. :D

Eletreszolo elmeny volt, nsgy koszonet a fiuknak, hogy igy odatettek magukat. :R

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#82548) hobizoli válasza B0V9B (#82546) üzenetére


hobizoli
nagyúr

azt sosem ertem, amikor jon a csere a 87. percben hogy akkor mit var attol az edzo?
1x hozzakerul a labda es mar jon a lefujas :U

több drón kell ;P

(#82549) hobizoli válasza villamos (#82526) üzenetére


hobizoli
nagyúr

CR7 most tudta meg, hogy az UEFA szabalyai miatt nem jatszhat a magyar valogatottban

:DDD ;]

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#82550) hobizoli válasza Napfénysüti (#82495) üzenetére


hobizoli
nagyúr

hat ha az is bemegy meg, CR7-t meccs utan az oltozobejarobol egybol a pszichiatriara kellett volna bevinni kenyszerzubbonyban kb, hogy mindossze 2 ponttal mehetnek a holnapi geppel haza a levesbe :C :K :DDD ;]

több drón kell ;P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.