Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82101) batman. válasza szab.tam (#82096) üzenetére


batman.
senior tag

Ma sem eszem már. A búvársőr most győzködi s búvárvacsit, hogy jöjjenek fel levegőt venni... Ha legközelebb kiírnád, hogy gyengébb gyomrúaknak nem ajánlott akkor én megszavazom neked az életmentő kitüntetést! :DDD

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#82102) hobizoli válasza szab.tam (#82100) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ehhez nem kell sok esz, hogy a miertjere rajojj

17m-rol nem lehet ugy rugni szabadrugast, hogy a felugro sorfal felett atmegy, aztan lecsopodik a kapuba, mert egyszeruen tul rovid a tavolsag ehhez

sorfal feletti atloveshez 22-23m kell minimum

azaz ezen belul vegzik el, akkor vagy lepasszoljak oldalra vagy megprobaljak a sorfalon vagy az alatt atloni, ha azok vannak olyan hujek, hogy felugranak a loveskor

több drón kell ;P

(#82103) mekker válasza szab.tam (#82096) üzenetére


mekker
őstag

@sztriptíz

Jajj, ezt inkább flagelje (jelentse) mindenki aki tudja jutubon, mielőtt rákapna valami sajtóorgánum.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#82104) L_YKing


L_YKing
addikt

Romanok.... :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#82105) pohár válasza Cartevo (#82099) üzenetére


pohár
félisten

emellé jöhetne valami jó kis cikk a pestisrácokról, hogy a színvonal meglegyen

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#82106) hobizoli válasza L_YKing (#82104) üzenetére


hobizoli
nagyúr

kicumiztak :DDD
csopiutsók két aji 11-sből szerzett góllal

több drón kell ;P

(#82107) gzbotii


gzbotii
veterán

- Szia miért sírsz?
- Mert kiestek az EB-ről a románok.
- Ennyire meghatott?
- Ja nem, csak pont nem láttam...

____

- Mi a különbség a román válogatott, és az Ö betű között?
- Az Ö betűnek két pontja van.

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#82108) pohár válasza gzbotii (#82107) üzenetére


pohár
félisten

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#82109) B0V9B


B0V9B
tag

na már bemondatták az emnégyen hogy rasszisták vagyunk, nagyon csípi az UEFA szemét hogy továbbjutunk.

Bognárnak most kivételesen igaza volt azzal, amit mondott.

[ Szerkesztve ]

(#82110) kiszi07


kiszi07
senior tag

Hatalmas arcok az Írek! :R :R

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#82111) Cartevo válasza B0V9B (#82109) üzenetére


Cartevo
őstag

Ha van emberszabású majom, akkor majomszabású ember is.
krampuszfekália

[ Szerkesztve ]

(#82112) itouchfan válasza gzbotii (#82107) üzenetére


itouchfan
senior tag

-Mit értek el a románok az EB-n?
-Az első hazafelé tartó gépet... :D

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#82113) gzbotii válasza itouchfan (#82112) üzenetére


gzbotii
veterán

Azert bírom, mert nekik is van humoruk, szivatjak rendesen magukat :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#82114) sziku69


sziku69
senior tag

(#82115) bandus


bandus
veterán

emlékeztek-e rá, hogy régen futott egy kérdőív a neten, aminek olyasmi címe volt, hogy mennyire vagy balotelli? :D na ezt próbálom megtalálni, de google nem a barátom, tud esetleg valaki segíteni benne? :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#82116) Vladi


Vladi
nagyúr

Előre kell nézni. Mi lesz Portugália ellen?
Gyakorlatilag aznap már tudjuk, hogy kit kapunk ha nyerünk/veszítünk/döntetlen. Csop 2. a legjobb nekünk, ezt már nem mi fogjuk eldönteni, hanem Ausztria - Izland. Tehát gyak b csapat megy ki kicsit focizni, a portugálok meg örülhetnek, mert tuti a győzelmük. :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#82117) venember83


venember83
nagyúr

Raiola/Pogba: „A tárgyalások kezdeti fázisát éljük.” [link].

(#82118) Tibiajax válasza venember83 (#82117) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

<kommentek....>

(#82119) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#82118) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Tudom, nem épp erre a kommentre gondoltál, hanem az összes többire, de nekem ezen akadt meg a szemem:

"Azért egy 120 millió+Kroos ajánlattal már érdemes lenne elgondolkozni."

Hát nem is tudom.. olyan közepesen szar és az elfogadhatatlan ajánlat között mozog...

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82120) viharhozo válasza szami777 (#82064) üzenetére


viharhozo
addikt

Erre van barmilyen forras? Ket honapja meg arrol irtak, h a jogokat tulajdonlo ceg irrealis aron akarja eladni a magyar kozvetitest, ergo az a legvaloszinubb, h sehol se lesz jovore PL.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#82121) L_YKing válasza NyxNyxNyx (#82119) üzenetére


L_YKing
addikt

Az eppen megfelelne a Realnak es meg jol is jonnenek ki. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#82122) szami777 válasza viharhozo (#82120) üzenetére


szami777
addikt

Ez most is így van, túl sokat kérnek érte, amit a digi nem tud megfizetni. Ez a nem pletyka része, ezt maguk a digisek mondták májusba, azt mondták, hogy megpróbálnak megegyezni velük.

Én pl itt olvastam a tv2 opcióját. [link]
De az index is részletesen kitért erre: [link]

De tényleg az lenne a legrosszabb, ha sehol sem lenne, érthetetlen, hogy a jogokat tulajdonló cég azzal miért járna jól, neki is érdeke, hogy valamelyik hazai tv leadja a meccseit, mert a falra kenheti a jogokat, ha mindenki angol streamen fogja nézni.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#82123) Cartevo válasza pohár (#82105) üzenetére


Cartevo
őstag

Van annak előnye, hogy Merkel befogadja a migránsokat. Az iszlámok nem akarnak keveredni senkivel, és ha Németország az otthonuk, akkor megvédik a penetráns mesztic ivadékoktól.

(#82124) marositech


marositech
senior tag

Egy jó kérdésem van:
Mi a frászért kezdünk szerdán megint 6-kor és a betűrendben előttünk levő csoport meg 9-kor. WTF?

[ Szerkesztve ]

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#82125) Tibiajax válasza NyxNyxNyx (#82119) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:R már ismersz...

amúgy miért?.. irdatlan sok pénzt kapnának zebráék. plusz egy stabil, erős, world class játékost középre - egy pogbáért... nem olyan nagy hülyeség lenne az sztem

[ Szerkesztve ]

(#82126) Tibiajax válasza marositech (#82124) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mert mi magyarok vagyunk, azért
mindenki más este játszik, általánosan nagy nézettség előtt
annyira evidens és egyszerű ez.. izlandi meccs után mi volt, néztétek? folyamatosan csak a bálnavadászokat mutatták, meg az ő közönségüket, a lefújás után is. a mi játékosainkat meg a közönséget csak pár pillanatra, a rend kedvéért, aztán vissza gyors a síró rívó svensonokra.. himnuszoknál mi van, miénket gyors lezavarják, másik csapaté majd kétszer annyi ideig megy
meg kell érteni, senkik vagyunk még mindig, és nem is lesz ez másképp. még ha megnyernénk a tornát, sztem akkor is többet lenne a kamera a vesztes, nyugatabb európai csapat tagjain, mint rajtunk.. mi nem tartozunk a nyugathoz, mi csak egy kis senki ország vagyunk
nekünk még a bevonulásunkat meg a himnuszunkat sem sikerül megkapnunk az elejétől, a saját, mocskos állami tévénktől

[ Szerkesztve ]

(#82127) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#82128) L_YKing válasza Tibiajax (#82127) üzenetére


L_YKing
addikt

:DDD
Ez a kep mi a fsz? :O

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#82129) Tibiajax válasza L_YKing (#82128) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

megijedt a labdától biztos, aztán pont elkapták ezt a drámai pillanatot

(#82130) KisTücsök válasza Tibiajax (#82129) üzenetére


KisTücsök
addikt

:D

Azért remélem ellenünk is úgy tolja, mint... mint ahogy a fontos meccseken szokta.

(#82131) wednesday válasza KisTücsök (#82130) üzenetére


wednesday
őstag

Végül is, ez egy fontos meccs lesz. :D

(#82132) athomi válasza Tibiajax (#82129) üzenetére


athomi
veterán

vagy az ijedtség kihozta belőle a köcs..göt :DDD

(#82133) athomi válasza Tibiajax (#82126) üzenetére


athomi
veterán

Az M4 beárazta a Himnuszt.

(#82134) thomeef válasza L_YKing (#82128) üzenetére


thomeef
őstag

Pókot látott :(

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#82135) whitezo88


whitezo88
nagyúr

nem tudom volt-e, de ha Anglia ma nyer, akkor biztosan továbbjutunk [link]

én nem értek a matekhoz, de biztos így van.

(#82136) #16514048 válasza L_YKing (#82128) üzenetére


#16514048
törölt tag

Sikerült megfejteni. :DDD

(#82137) gzbotii válasza whitezo88 (#82135) üzenetére


gzbotii
veterán

Ma este angol szurkoló leszek én is

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#82138) Cartevo válasza whitezo88 (#82135) üzenetére


Cartevo
őstag

Ezt annyiszor hallottam a tévéből is, hogy nem értek a matekhoz.
Terrorizmus lehet az általános iskola.

(#82139) viharhozo


viharhozo
addikt

Nagy meccsek jonnek am:

Videoton–Zaria Balti (moldovai)
La Fiorita (San Marinó-i)–DVSC-Teva
Aktobe (kazah)–MTK

A Debrecen meccse nagyon adna magat vmi jo kis bundara.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#82140) Melack válasza viharhozo (#82139) üzenetére


Melack
veterán

Magyar csapat nem jut tovább... vagy igen?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#82141) viharhozo válasza Melack (#82140) üzenetére


viharhozo
addikt

Az MTK-parositas 60-40, a masik ketto meg magyar szinten is bohocgyulekezet, de ki tudja, kiben fog buzogni a Buffon-vér.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#82142) villamos


villamos
őstag

Apa kezdődik!

Majdnem kétmilliárd forintot szán a kormány a fővárosi kispályákra

A kormány 1,9 milliárd forintot biztosít a jövőben a fővárosi kispályák és alacsony osztályú egyesületek sporttelepeinek felújítására, újjáépítésére.
A FourFourTwo magazin beszámolója szerint erről Orbán Viktor miniszterelnök, Csányi Sándor, a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) elnöke, valamint Vági Márton, a szervezet főtitkára folytatott megbeszélést szombaton Marseille-ben, a Magyarország-Izland (1-1) Európa-bajnoki csoportmérkőzés előtt.
A megállapodásról Orbán Viktor a Magyar Sportújságírók Szövetsége által szervezett ebéden számolt be a futball Eb-ről tudósító magyar újságíróknak.

-MTI- m4sport.hu

Szerk: Nem irigylem tőlük a pénzt, de érdekelne, hogy befolyásolta e ezt a döntést a válogatott EB szereplése?

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#82143) Alg válasza villamos (#82142) üzenetére


Alg
veterán

Ez azért nem hülyeség, csak mondjuk a nagy stadionok helyett ezzel kellett volna kezdeni, vidéken is.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#82144) thomeef válasza Alg (#82143) üzenetére


thomeef
őstag

Értelmes országokban így csinálják, lásd Belgium...

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#82145) Napfénysüti válasza Alg (#82143) üzenetére

Egyetértek. Pár stadion helyett simán ilyen kispályákat építettem volna töredék összegből. Mennyire örültem volna anno ha gyerekkoromban műfüves focipályán nyomhattam volna a haverokkal... :)
Akkoriban itthon még ezek nem voltak elterjedve így életemben először műfüvesen Németországban játszottam mikor kint fociztam egy hetet. Nagy élmény volt anno főleg hogy egyik meccsen vertük a helyi korosztályos csapatot és pont bemutattam a kinti srácoknak egy olyan védést amit nem hittek el. ;]

Més que un club!

(#82146) Cartevo válasza Alg (#82143) üzenetére


Cartevo
őstag

Logikailag ez a téli belgrádi EB-szereplés hozadéka.
Vajon mi lesz a mostani következménye?

[ Szerkesztve ]

(#82147) szami777 válasza Napfénysüti (#82145) üzenetére


szami777
addikt

Nalunk salakpalya volt es az is lejtett, de jobb moka volt mindennel. :D

Itt Budakeszin ahol lakok kb 5 eve elkezdtek epiteni egy mufuves kispalyat.
Meg mindig epul. :D

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#82148) NyxNyxNyx válasza Napfénysüti (#82145) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ahh, nincs is jobb érzés, mint izzadtan félmeztelenül nyomni egy hátast műfüvön.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82149) Napfénysüti válasza NyxNyxNyx (#82148) üzenetére

A legjobb dolog betonon ollózni. ;] :D

Més que un club!

(#82150) gyuromoj válasza Napfénysüti (#82149) üzenetére


gyuromoj
veterán

Hát még félmeztelenül hason csúszva ünnepelni a gólt. :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.