Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82151) NyxNyxNyx válasza gyuromoj (#82150) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hálistennek nem szoktam gólt lőni. :DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82152) DeathBat666 válasza villamos (#82142) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

nem befolyásolja, de nem tudom miért kell károgni, még így is qrva kevés pénz van a magyar fociban (hogy legyen eredménye), nemhogy nyugat-európához képest, de még a környező országoktól is le vagyunk maradva... szóval nyugodj meg, ha 0 pontunk lett volna, akkor is lett volna fejlődés, 20 év lemaradást kell behozni..

(#82153) villamos válasza DeathBat666 (#82152) üzenetére


villamos
őstag

Senki nem károgott, csak érdekesnek találtam a hírt...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#82154) Turbolada II


Turbolada II
őstag

Olvastátok a mirrort? Náci bagázsnak állítja be a magyar szurkolókat, a cikkükben meg az orosz és angol ultrákról mutatnak be erőszakos jeleneteket. Manipuláció négyes fölé, tartalom nettó hányinger.

Inkább a sajátjaikkal foglalkoznának akik meztelenül, kuka részegen parádéznak. :D A francia hatóságok szakmaisága a nullához közelít, a horvátokat is sikerült felingerelni. A magyar tábor egyesítését is meg lehetett volna oldani normálisan is.

[ Szerkesztve ]

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#82155) #20655360 válasza Turbolada II (#82154) üzenetére


#20655360
törölt tag

Vénaszkenner kellett vna oda is. :K Gondolom, többségében Fradi "ultrákról" van szó. Azok ilyen kulturáltak. :U

(#82156) cyberkind


cyberkind
félisten

A drukker a 18x4 centiméteres jelzőfáklyát a végbelében (!) vitte be, aztán használta is – magát megsebesítette

:D

Paranormal Cocktivity

(#82157) Turbolada II válasza #20655360 (#82155) üzenetére


Turbolada II
őstag

Az UEFA is elismerte már, hogy nem karlendítésről van szó. Ez aztán a korrekt tájékoztatás. Erről a cikkről van szó: [link] Érdekes módon pár napja még a külföldi lapok elismerően írtak a marseille-i vonulásról.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#82158) Viszlát válasza Turbolada II (#82154) üzenetére


Viszlát
addikt

Mirror... Otthon meg Blikket olvasol? :) Teljesen felesleges bulvarszennyen rugozni szvsz.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#82159) Turbolada II válasza Viszlát (#82158) üzenetére


Turbolada II
őstag

Sajnos itthon is milliók olvassák a blikket. És az ilyen szennylapok rendesen tudják manipulálni a "pórnépet".

Könyöklésért semmi? :W

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#82160) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Spanyol buzi lefúj minden szart.... :(((

(#82161) Turbolada II


Turbolada II
őstag

Az oroszok zakót kapnak jelen állás szerint. :)

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#82162) szami777 válasza DeathAdder (#82160) üzenetére


szami777
addikt

Hercegnő futballhoz van szokva.

Angolok nagyon nyomnak.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#82163) DeathAdder válasza szami777 (#82162) üzenetére


DeathAdder
veterán

S ez roy B kerete :((( :W
Wilsör nagyon meccshiányos még, nemtom talán woy szerelmes belé de barkley kezdhetett volna a helyén...vagy rooney elkéne oda , amúgy nem olyan rossz ez.
Kár h következő meccsen megint sterling meg kane kezd majd

[ Szerkesztve ]

(#82164) Turbolada II válasza DeathAdder (#82163) üzenetére


Turbolada II
őstag

Jön az angol Böde. :)

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#82165) Turbolada II


Turbolada II
őstag

Lesz-e Bale duplázás?

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#82166) Cartevo válasza cyberkind (#82156) üzenetére


Cartevo
őstag

Majd azt is ellenőrzik.

(#82167) pohár


pohár
félisten

hát Ramsey-nek ma igazán jó napja van, Bale-nek meg jó EB-je :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#82168) szami777


szami777
addikt

Simeone meg fogja venni a picsába az egész szlovák keretet. :DDD
Elképesztő...

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#82169) szab.tam válasza szami777 (#82168) üzenetére


szab.tam
nagyúr

mé' mondod? :D :C

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#82170) fatal`


fatal`
titán

Elég nagy nulla ez az angol válogatott (nem csak ezen a meccsen).

(#82171) Ringman válasza fatal` (#82170) üzenetére


Ringman
nagyúr

csak olasz módra altatnak a csoportkörben :)

(#82172) L_YKing válasza fatal` (#82170) üzenetére


L_YKing
addikt

Gusztustalan foci... Hanyinger.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#82173) fatal` válasza Ringman (#82171) üzenetére


fatal`
titán

Ja, gondolom szándékosan akarnak a 8 között a házigazdákkal játszani :DDD

(#82174) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Hogy az összes angolnak rohadna ki a lába a cipőjéből. Hogy száradjon le a tököm, ha még egyszer angliának, vagy angol csapatnak szurkolok. :W

Kész, elég. Nem számolgatunk, le kell verni a portugálokat, mint vak a poharat, oszt megyünk tovább csoportelsőként mindenki más meg bekaphattya. :Y :W

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#82175) DeathAdder válasza fatal` (#82173) üzenetére


DeathAdder
veterán

wut? Francia?
Egyelőre az angol-magyar van érőben....

(#82176) cyberkind


cyberkind
félisten

Na szóval, mi kell ahhoz hogy összejöjjön a Magyar Szlovák meccs?

Vagy ez már nem lehet, szomorú lennék. :(

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#82177) Cartevo válasza cyberkind (#82176) üzenetére


Cartevo
őstag

csoportelsőség

(#82178) B0V9B válasza DeathAdder (#82175) üzenetére


B0V9B
tag

De az még a legjobb 16. Úgy értette, hogy amennyiben a franciák és angolok is veszik a kieséses szakasz első akadályát, akkor egymással fognak meccselni a legjobb 8 között. :)

Mi nekünk meg a következő csapatok jöhetnek ellenfélnek az esetleg továbbjutás esetén: Spanyolország, Németország, Anglia, Belgium.

[ Szerkesztve ]

(#82179) Alg válasza Vladi (#82174) üzenetére


Alg
veterán

A kövi csoportokban egyszerre kell összejönnie egy németverésnek az írek által (szerk: jó, itt elég az X ) és egy olaszverésnek a másik írek által (és egy cseh törökverésnek) hogy ne legyen több 3 pontos harmadik

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#82180) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

Svedek nyerjenek Belgium ellen, mi verjuk meg Portugaliat es jok vagyunk :)) ha jol szamolok, lehet nem:D

[ Szerkesztve ]

(#82181) fatal` válasza DeathAdder (#82175) üzenetére


fatal`
titán

Mondom nyolc között...

(#82180) DeathBat666: Jól számolsz. Milyen jó lenne egy fucking góllal kiejteni a svédeket :DDD

[ Szerkesztve ]

(#82182) DeathBat666 válasza fatal` (#82181) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

Ha nyerunk nyolcaddontoben akk megkapjuk nagy valoszinuseggel wales t, nem rossz:D
De ne menjunk ennyire elore..

[ Szerkesztve ]

(#82183) Vladi válasza Alg (#82179) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Mondom: nem számolunk, mint vak a poharat! :Y

:D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#82184) DeathAdder válasza B0V9B (#82178) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ja vagy úgy, értem már :)

Nem jönne ez jól se a magyaroknak, se az angoloknak.
Előbbit nem kell ecsetelni utóbbi meg ha jó eséllyel továbbmegy a 8 közé aztán ha kiverik a franciák ha nem simán maradhat roy, amit nem szeretnék.
Ez a keret ordít egy jó edzőért, volna bennük kráft..

(#82185) pohár válasza Vladi (#82183) üzenetére


pohár
félisten

ácsi ácsi

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#82186) szami777 válasza B0V9B (#82178) üzenetére


szami777
addikt

Konnyu ellenfelek, most nyugodtabban fogok aludni. :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#82187) B0V9B válasza szami777 (#82186) üzenetére


B0V9B
tag

Igazából Angliával csak az a baj, hogy a bíró szemében úgyis 70-30%-ról indulnánk ellenük. Viszont a teljesítményük eddig nem adott okot arra, hogy befossak tőlük. Belgákra vagyok kíváncsi még Svédország ellen. Az lenne az igazi (ahogy már előttem is írták), ha Ibráék meglepnék a belgákat, mi meg legalább egy döntetlenre jók lennénk a portugálok ellen, és akkor a Svédeket kapnánk a legjobb 16 között. Mostanában úgyis nagyon megy az északi csapatok ellen, ráadásul utolsó találkánkon pont elkaptuk őket :DDD [link]

(#82188) wednesday válasza B0V9B (#82187) üzenetére


wednesday
őstag

Nem lenne rossz ellenfél az angol, bár a huligánjaikat kerülném. Azok képesek bárkivel balhézni még egy óvodás kiscsoportal is kikezdenének. Nem hiányozna a balhé.

(#82189) NyxNyxNyx válasza wednesday (#82188) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szerintem semmivel sem vagyunk jobbak ebből a szempontból, csak az ő balhéikat felkapja a kinti média mert nagyobbat szól. Incidensek meg nálunk is voltak, csak nekünk mondjuk nem estek szervezetten az oroszok.

Enzolord: Nézted a mai meccset? Dier megint az egyik legjobb volt a pályán. Persze úgy nem nehéz, ha a többség szar, de na.. Wilshere-t viszont nem akarom többet látni ezen az EB-n. (csak ha megkapjuk őket :P )

Még akár esélyünk is lehet az angolok ellen, nehezen törik fel a zárt védelmet. Vagy legalábbis jobb, mint a többi opció.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82190) wednesday válasza NyxNyxNyx (#82189) üzenetére


wednesday
őstag

Hát azért nem egy súlycsoport. Én nem emlékszem, hogy a magyarok lánga borítottak városokat, törtek-zúztak, gyilkoltak volna. Persze mondhatjuk, hogy ez régebben volt, de ehhez az is kellett, hogy az angolok brutális szigort vezettek be és gyakorlatilag láncra verték a huligánjaikat. Azt már elérték, annak lőttek, aki angol földön balhézik. Azért kell figyelni, ha kijönnek a szigetről és ott vannak, ahol erre nincsenek megfelelelően felkészülve.

Na, mindegy, nem a huliganizmusról akarok beszélni, annak ellenére, hogy én hoztam fel a témát. :)
Csak leírtam az aggodalmamat az angolokkal kapcsolatba. MERT igazából örülnék egy angol-magyar összecsapásnak a pályán. Kíváncsi lennék egy ilyen meccsre, mindenféle rendbontás nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#82191) szami777 válasza NyxNyxNyx (#82189) üzenetére


szami777
addikt

"Szerintem semmivel sem vagyunk jobbak ebből a szempontból, csak az ő balhéikat felkapja a kinti média mert nagyobbat szól."

Igen, ezt gondoltam én is, amíg egyik haverom meg nem osztotta ezeket a videókat: [link]

Görgess lefele, lesz pár (a jún 12. 19:56 videó vége tényleg brutál), azért ezt ha nem fújják fel, akkor is durva, és nálunk ilyen nem volt az EB-n.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#82192) 7600 GS válasza wednesday (#82188) üzenetére


7600 GS
addikt

Az angol kislányoknak csak addig van nagy szája, míg valaki ellenállást nem tanúsít, az oroszok is elég konkrétan szétverték a pofájukat. :)

(#82193) Viszlát válasza szami777 (#82191) üzenetére


Viszlát
addikt

Én csak azt nem értem, hogy ezeket az idiótákat miért nem lehet egyszerűen seggbelőni valami irdatlan durummal vagy valamivel, hogy egy hónapig ordítva ürítsen utána és eszébe ne jusson soha többet eszetlen, ostoba vadbaromállat módjára viselkedni...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#82194) 7600 GS válasza Viszlát (#82193) üzenetére


7600 GS
addikt

Azért, mert az nem PC. :D

(#82195) whitezo88


whitezo88
nagyúr

5000-szeres odds a kiesésünkre, emberünk meglépte :DDD [link]

(#82196) #56268288 válasza 7600 GS (#82192) üzenetére


#56268288
törölt tag

Azert ezzel óvatosan. Bajod igaz nem lesz belole, de az oroszok kiképzett "katonák", mma harcosok ( vagy ha nem is mma, de konkretan 48 győzelme volt es nulla veresége), addig az angolok a régimódi huligánok, akik verekednek, törnek, zuznak.

(#82197) NyxNyxNyx válasza Viszlát (#82193) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szerintem akkor csak jobban beidegelnék őket. Persze a meglőtt egyén lehet ezután visszafogottabb lesz (mármint legközelebb), de ezekből ki is nézem hogy inkább dicsőségnek vennék.

Az meg a másik, hogy ártatlant is eltalálhatnak aki csak védeni szeretné magát.

Szerintem csak úgy lehet megoldani az egészet, hogy akit tudnak, azonosítanak és a saját országuk hozza meg a büntetést ami pénz + közmunka + stadionokból való kitiltás. De ez már ott bukik, hogy putin inkább bátorítja az elbaszott orosz suttyókat.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82198) #56268288 válasza NyxNyxNyx (#82197) üzenetére


#56268288
törölt tag

,,Szerintem akkor csak jobban beidegelnék őket. Persze a meglőtt egyén lehet ezután visszafogottabb lesz (mármint legközelebb), de ezekből ki is nézem hogy inkább dicsőségnek vennék."

Konkretan igen. A huliganokat ez meg csak jobban felspanolja, hogy legkozelebb is ott legyen. Van is errol egy film ( az is lehet, hogy tobb részes), csak most uton vagyok németbe vissza es szerintem rajta is van a gepemen. A címét nem vágom fejből. De amugy akinek időközben családja lett, próbál visszafogottabb eletet elni.

Az orosz huliganokat meg politikusok védik, hogy jol csinaljak, igy a hazat védik es annak becsuletet. Olvastam valamelyik nap.

(#82199) Alg válasza #56268288 (#82198) üzenetére


Alg
veterán

Az oroszokat kis túlzással minden sporteseményről ki kéne zárni, amíg állami támogatással meg a nagyüzemi doppingolás meg huliganizmus...

Mi lesz ott két év múlva?

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#82200) itouchfan válasza Alg (#82199) üzenetére


itouchfan
senior tag

Focizni szerencsére még nem tanultak meg.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.