Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82751) villamos


villamos
őstag

"ha holnap egy ilyen játékkal továbbjutnák, nem örülnénk mindannyian?
dehogynem."

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#82752) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Rohadt mázlista tetvek.. :(((

"Portugal try to play football and try to win the game," said Ronaldo.
"Iceland didn't try anything. They were just defend, defend, defend and playing on the counter-attack.
"This, in my opinion, shows a small mentality and they are not going to do anything in the competition."
"It was a little bit frustrating. We tried hard to win the game and Iceland didn't try anything."

szerk.: Áááh Vida miket hagyott ki egész meccsen... Mondjuk most ez szép próbálkozás volt.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82753) lacy86


lacy86
addikt

Nem erdemeltek meg a gyozelmet 😡😡😡

(#82754) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Azért ne csináljunk úgy, mintha a horvátok megérdemelnék a győzelmet, ők se csináltak semmit az egész meccs alatt, most az utolsó néhány percben hajtottak és volt néhány jó helyzetük. Most valamiért nagyon divat lett utálni a portugálokat..

[ Szerkesztve ]

(#82755) Ringman


Ringman
nagyúr

mind a 2 csapat úgy volt vele, hogy ha ezt a meccset behúzzák, akkor a döntő is meglehet.

de remélem a lengyelek megállítják a portugálokat.

(#82756) szami777 válasza Jhonny06 (#82754) üzenetére


szami777
addikt

Én már évek óta ki nem állhatom őket. :D

Hajdú B. mondta el a legjobban, mind2 csapatot láttuk az elmult 1.5 hétben nagyszerűen focizni, most meg ment ez az óvatos baromság 117 percen át.
Alapvetően ha csak az egyik csapat csinálja, (offenzív a defenzív ellen), azzal nincs bajom, de itt látványosan nem akartak semmit se csinálni, minket, független nézőket ez zavarja.

Egy ilyen csapatnak, mint Portugália, semmi keresnivalója a Top8-ban.
Már az is nevetséges, hogy egy csapat 3 döntetlennel továbbjuthat...

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#82757) schawo


schawo
titán

Az antifocit egyik csapat megnyerte, másik elvesztette, de mindkettőt haza kéne zavarni.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#82758) B0V9B


B0V9B
tag

Ha ezt a meccset Románia és Albánia, vagy Izland és Magyarország játssza, akkor azt mondaná mindenki hogy nem valók ezek a válogatottak a nagy tornákra. Így hogy Portugália és Horvátország játszott, rá lehet húzni a "nem mertek támadni" lepedőt.

(#82759) pohár válasza Jhonny06 (#82754) üzenetére


pohár
félisten

ha jól látom, a horvátok kaput sem találtak, ami nem kicsit meglepő... anélkül nehéz gólt rúgni :D (bár nem tudom, hogy mennyire hiteles a stat)

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#82760) DS39 válasza Ringman (#82755) üzenetére


DS39
nagyúr

Az a poén hogy ha nyílt játék folyik, a horvátok simán nyerik a meccset, erre belementek ebbe az antifutballba.

(#82761) schawo válasza pohár (#82759) üzenetére


schawo
titán

Abszolút hiteles. Tényleg nem volt egyetlen kaputalálat sem. Egy kapufájuk volt a végén, de az nem számít kaput eltalálónak.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#82762) pohár válasza schawo (#82761) üzenetére


pohár
félisten

akkor tényleg hülyék voltak, pedig ők nem az a csapat, aki átmegy defenzívbe

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#82763) Cartevo válasza schawo (#82761) üzenetére


Cartevo
őstag

A fáról kapták a kontragólt.

(#82764) schawo válasza Cartevo (#82763) üzenetére


schawo
titán

Igen. És Vida úgy helyezkedett a kontránál, mint valami óvodás. Szörnyű volt nézni. Ha ennyire bénán védekeznek, nem csoda, hogy nem volt szabad támadniuk.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#82765) Vladi


Vladi
nagyúr

Na amit ma láttam - utolsó 2 meccs - az csúcs volt. :DDD Akkor már inkább még 10 magyar meccse. A horvát portugálon konkrétan 2x elaludtam, 115.-ben meg mentem mosdani. Mire visszajöttem már portugál jutott tovább. :DDD

A mieink szar meccset még nem játszottak, holnap tuti vér fog folyni a pályán. :DD Megyünk tovább, jöhet Wales, újabb madridistát ríkatunk meg. ;]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#82766) sziku69 válasza Vladi (#82765) üzenetére


sziku69
senior tag

Ahogy mondod. Szó szerint belealudtam a meccsbe. A Lengyel meccs sokkal jobb volt.

A Belgák tartanak tőlünk, mert elég váratlan helyzetben is képesek vagyunk gólt szerezni. Lásd. Gera.
Viszont ők az egész pályán védik a területet. Ráadásul klasszis játékosaik vannak. Remélem a mesterünk majd kitalál valami jó taktikát.

(#82767) #84221696 válasza sziku69 (#82766) üzenetére


#84221696
törölt tag

Én nem várok továbbjutást a belgák ellen, viszont egy tisztességes helytállást annál inkább.

(#82768) Eastman válasza Vladi (#82765) üzenetére


Eastman
őstag

A sarki kiskocsmában néztem az óriástévén, de félidőben hazajöttem aludni. Kell a show ma...
Hajrá magyarok!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#82769) cyberkind válasza B0V9B (#82758) üzenetére


cyberkind
félisten

Én már régebben is mondtam hogy Ronciék nem valóak ide(kb Figo kiválása óta de ez most nagyon látszik) és jobb lenne ha menne haza pihenni, de hogy a Horvátok is ilyen szemét szarok voltak, az nonszensz, inkább el is aludtam a 2. félidőben.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#82770) trialboj


trialboj
őstag

Üdv,

Nincs valaki aki véletlenül netes m4 streamen keresztül követi a meccseket?

Az a helyzet hogy romániából próbálnám megkerülni a régiókódot, és sikerült szereznem egy komolyabb vpn szolgáltatótól 3 nap tesztlehetőséget. A tegnap esti portugál meccsen ki is próbáltam, de sajnos eléggé szakadozva ment. Nem akadt meg, de érződött hogy a kép mintha ugrana éppen csak észrevehető mértékben, de pont eléggé hogy élvezhetetlen legyen... 2016ban vagyunk mégis, már az is kínos hogy nem megy hdben, de ha nincs meg a min 24 fps akkor azt észreveszed.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy aki az m4 stremet néz Mo területéről, annak is előfordulnak hasonló kis problémák, esetleg némi akadás vagy minden ok? Mert most nem tudom hogy eleve a stream csatorna túlterhelt, és nincs mit tenni, mert neten ennél jobb nem lesz, vagy másik vpn szolgáltatót kellene keressek.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#82771) DS39 válasza trialboj (#82770) üzenetére


DS39
nagyúr

az m4 stream 720p-s tehát HD. és általában jó szokott lenni, de mondjuk a tegnapi meccset tv-n néztem szóval nem tudom akkor hogy ment az m4 online.

a mindig tv app is nézi az országot?

btw Romániában nem adják a meccseket? pl a Digi?

[ Szerkesztve ]

(#82772) viharhozo válasza trialboj (#82770) üzenetére


viharhozo
addikt

Az erdektelen meccseket streamen nezem a gep elott. Altalaban megy a moka, de pl. tegnap a lengyel meccsen az elso tizenegyesnel megallt, es utana sehogy nem lehetett mukodesre birni.

A magyar meccsel inkabb nem is probalkoznek, sztem ott biztosan a vegletekig tulterhelt lesz az egesz, foleg, ha meg VPN is van kozben.

Inkabb keress a rojadirectan vagy a banokon egy streamet! Igaz, nem magyar a kommentator, de a ruszkik 2-3 Mbiten is szepen szoktak adni.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#82773) trialboj


trialboj
őstag

A magyar meccs szerencsére megy majd a főtéren, és ott jó a hangulat... Más nyelvű stream meg azért gond mert akikkel nézném nem beszélik sajnos az angolt, és így számukra nem túl élvezetes.

Tehát neked is megfagyott... ez elég kínos, nincs esetleg más forrás is ami streamelné az m4 műsorát? 480p v 540p is megfelelne, ha magabiztosan futna és nem kell attól tartani hogy bármikor lefagyhat.

Az olimpiára nem is tudok gondolni mi lesz... angol kommentárral nézzem, hogy mit csinálnak a magyarok :(

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#82774) DS39 válasza trialboj (#82773) üzenetére


DS39
nagyúr

hát az olimpiát pont nézheted magyarul, mert olyan szerződést kötött az MTVA, hogy a határon túli magyaroknak közvetíthessék.

bár egyébként ez nem tudom miért olyan kardinális kérdés, mert pl ezen a foci eb-n a kommentálás minősége kritikán aluli. én ha neten nézném, pl mindig tv app-pal, tuti kikapcsolnám a kommentárt, legalább élvezhetném a közönség hangját tisztán.

[ Szerkesztve ]

(#82775) sziku69


sziku69
senior tag

(#82776) trialboj válasza DS39 (#82774) üzenetére


trialboj
őstag

Ez jó hír.

A kommentárról meg annyit, hogy F1et is magyarul kezdtem nézni 15+ éve és ez valahogy belém ragadt. Hiába nézek most már jóval nívósabb angol közvetítést, ahol előtte közben és utána is elemeznek minden lényeges dolgot, nem olyan érzés mint ha az amúgy gyenge Szujót, és korrekt Wébert hallgatnám. Persze mivel nincs más lehetőség lassan meg kell szokni ezt, viszont így az utolsó bástyája is elesett a tvnek, és abszolút értelmetlen a kábel előfizetés.

Focira visszatérve,
Ha a kommentár nem is olyan jó, az elemzéseket hiányolom az általam követett csatornáktól, persze lehet én találtam rossz alternatívákat.

[ Szerkesztve ]

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#82777) Eastman válasza sziku69 (#82775) üzenetére


Eastman
őstag

Hajrá!!!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#82778) Citroware


Citroware
addikt

Mikor lehet venni a jegyeket a magyar-német EB döntőre? :))

(#82779) Richard!


Richard!
addikt

Morgen!

Ehejt vannak a lehetséges kezdők:

Magyarország:
Király Gábor - Lang Ádám, Guzmics Richárd, Juhász Roland, Kádár Tamás - Gera Zoltán, Nagy Ádám - Lovrencsics Gergő, Kleinheisler László, Dzsudzsák Balázs - Szalai Ádám

Belgium:
Thibaut Courtois - Thomas Meunier, Toby Alderweireld, Thomas Vermaelen, Jan Vertonghen - Radja Nainggolan, Axel Witsel - Yannick Carrasco, Kevin De Bruyne, Eden Hazard - Romelu Lukaku

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#82780) szami777 válasza Richard! (#82779) üzenetére


szami777
addikt

Elképesztő a kontraszt.
3 dolog szól mellettünk:
-a csapategység és a jó forma
- a szurkolók
- nincs vesztenivalónk

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#82781) máyköl válasza szami777 (#82780) üzenetére


máyköl
veterán

Az utolsó a legfontosabb.
Tudják a srácok, hogy ha vesztünk is, hősként jönnek majd haza, és büszke rájuk egy egész ország.
A belgákon ott a nyomás, ha kiesnének, bukás lenne számukra az eb. Remélem ez a nyomás látszódni fog a játékukon is, nyugodtan görcsöljenek csak rá... ;)

(#82782) sziku69 válasza máyköl (#82781) üzenetére


sziku69
senior tag

Ennyi. :)

(#82783) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

A magyar-portugal meccs m4-es teljes kozvetitese elerheto valahol?

https://www.coreinfinity.tech

(#82784) cyberkind válasza sh4d0w (#82783) üzenetére


cyberkind
félisten

enmag

Paranormal Cocktivity

(#82785) DeathAdder válasza villamos (#82751) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ennek mi valóban nagyon örülnénk, viszont az egy teljesen más mérkőzés lesz.
A bengák tele vannak világklasszisokkal, már bizonyított játékosokkal, sokan titkos esélyesként emlegették őket a torna előtt.

Míg a magyaroknak nincsen veszítenivalójuk, nem vállalhatják fel a nyílt sisakos csatát, mert a bengák egy másik dimenzió, ezért naná hogy tudnék örülni egy tegnapihoz hasonló antifocinak és a végén egy böde gólnak ;]

egy horvát, portugál szintű csapatnál viszont már mások elvárások is vannak azon felül hogy résztvevők az EB-n.

[ Szerkesztve ]

(#82786) sh4d0w válasza cyberkind (#82784) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ez hol erheto el? Mostansag kimaradtam mindenbol... :)

https://www.coreinfinity.tech

(#82787) schawo válasza sh4d0w (#82783) üzenetére


schawo
titán

ncore

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#82788) sziku69


sziku69
senior tag

(#82789) Cartevo válasza Richard! (#82779) üzenetére


Cartevo
őstag

Hozzuk a formánkat, a megszokott 16 közül azonnal kiesünk.

(#82790) vans? válasza Cartevo (#82789) üzenetére


vans?
őstag

Viszlat!

hábm bábm

(#82791) #16514048 válasza Cartevo (#82789) üzenetére


#16514048
törölt tag

Pont illik ide.

(#82792) Richard! válasza Cartevo (#82789) üzenetére


Richard!
addikt

Mi van, nem kaptál ebédet?? :F

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#82793) schawo válasza Cartevo (#82789) üzenetére


schawo
titán

Hozzuk a formánkat, a megszokott 16 közül azonnal kiesünk.
Ez milyen nyelven van? Ki szokott meg mit?

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#82794) Cartevo válasza schawo (#82793) üzenetére


Cartevo
őstag

benga

(#82795) szami777 válasza Cartevo (#82789) üzenetére


szami777
addikt

A kommentjeidet olvasva eddig csak sejtettem, most viszont már meg vagyok győződve arról, hogy te szedsz valamit. De nem lófingokat, hanem valami ütős szintetikus cuccot.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#82796) 7600 GS válasza szami777 (#82795) üzenetére


7600 GS
addikt

Szerintem csak simán egy mocsári troll. :D

(#82797) B0V9B válasza szami777 (#82795) üzenetére


B0V9B
tag

Én csak reménykedem benne, hogy tol valamit. Mert ha alapjáraton tud ilyeneket írni....

(#82798) TechN7ne válasza sziku69 (#82775) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Ekkora sz@r zenét, tíszta gázz

(#82799) schawo válasza TechN7ne (#82798) üzenetére


schawo
titán

Már a 90-es évek közepén is szörnyű volt. Azóta pedig azt is "tudjuk", hogy a 90-es évek a zeneipar mélypontja volt. Szóval ez volt a mélypont legalja. Aki ezt a zenei hullát nekrózta, az nem volt százas.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#82800) TechN7ne válasza schawo (#82799) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

;] Ott a pont

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.