Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77301) marositech


marositech
senior tag

Nem szeretem egyik csapatot sem, de ez nagyon megríkat... :O :O :O :O :O

[link]

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#77302) Citroware válasza marositech (#77301) üzenetére


Citroware
addikt

Ez az igazi, sportszerű futball, erre méltó lelkületű emberekkel, nem az El Clásico, amik mostanában övezik.

(#77303) Enzolord válasza #84221696 (#77300) üzenetére


Enzolord
addikt

Máskülönben Klopp, Szlamb.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#77304) szami777


szami777
addikt

"Vasárnap 16 órától a Lábatlan–Tata mérkőzéssel kezdetét veszi az M4 Sport megyei bajnoki közvetítéssorozata. A találkozókat a csatorna internetes oldalán lehet követni, a kommentátor Horti Gábor lesz." NSO

Azért ez kemény lesz :D :D

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#77305) Enzolord válasza szami777 (#77304) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C :C
Ezt fogom nézni, lehet, hogy még a United meccs helyett is.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#77306) KisTücsök válasza szami777 (#77304) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD

Hortival megyei meccs? Megvan a vasárnap délutáni programom. :D

(#77307) KisTücsök válasza szami777 (#77304) üzenetére


KisTücsök
addikt

Holnap a Swanseaval játszunk. Nincsenek rossz formában, de mi meg idegenben elég jól nyomjuk. Pool a Stokekal otthon, de lehet tartalékol is majd Klopp.

Vélemény?

(#77308) szami777 válasza KisTücsök (#77307) üzenetére


szami777
addikt

Idegenbe sokkal jobbak vagyunk, mint otthon.
idén idegenbe egy iksz mellett csak győzelmek vannak, szerintem ezt is behúzzuk.
Pool Stoke X tökéletes lenne.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#77309) pohár válasza szami777 (#77304) üzenetére


pohár
félisten

na, akkor talán végre lehet valamit élvezni a magyar fociban, ha már a focit nem :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#77310) L_YKing válasza szami777 (#77304) üzenetére


L_YKing
addikt

Ez hatalmas lesz! :DDD
lesz mit nezni. :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#77311) venember83


venember83
nagyúr

Mit lehetne ehhez még hozzáfűzni? :D

[ Szerkesztve ]

(#77312) Tibiajax válasza venember83 (#77311) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

annyi hírt mondhatnál, mutathatnál nagyvilágból, a focivilágból, akár az Inter tájékáról.. annyi, de annyit, kismilliárd játékosról
nem, csak ezt tudod prezentálni nekünk, hogy ez a kbaszott vicc nagatomo-t még mindig foglalkoztatni fogja az Inter, továbbra is
nem bírom egyszerűen felfogni ezt a mértékű seggnyalásukat a japán piac felé, ezzel a bohóccal

(#77313) venember83 válasza Tibiajax (#77312) üzenetére


venember83
nagyúr

Ennyit NEM érhet a japán piac.

(#77314) Tibiajax válasza venember83 (#77313) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

látod, h mégis....

(#77315) Ringman válasza venember83 (#77311) üzenetére


Ringman
nagyúr

semmit.

(#77316) venember83


venember83
nagyúr

Basszus, nem igaz, hogy egy Hannovert nem ver meg a Hertha. :U

(#77317) #84221696 válasza venember83 (#77316) üzenetére


#84221696
törölt tag

Lehet, be kellene állnia Dárdainak. :)
Ezzel a kerettel szerintem maximum EL lehet nekik. De az talán meg lesz. Meg az 5.-6. hely környéke! :)

(#77318) itouchfan válasza venember83 (#77316) üzenetére


itouchfan
senior tag

Nem nézem a meccset de csak behuzzak...

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#77319) Richard! válasza itouchfan (#77318) üzenetére


Richard!
addikt

1:2 Nem hinném...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#77320) szami777 válasza itouchfan (#77318) üzenetére


szami777
addikt

En nezem. Nem olyan atuto a jatekuk. Kb 3 zicceruknel fujt be a partjelzo tevesen lest, de Kalou meg meguszott egy piros lapot.
Nagyon harap a hannover.

De most a Hertha nagyon nyom, van meg remeny.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#77321) szab.tam válasza szami777 (#77304) üzenetére


szab.tam
nagyúr

pont haza fogok érni, és én konkrétan nézni fogom. :D

csak annyira elb*tt a kincstári média oldala, hogy kérdés megtalálom-e majd rajta a stream-et..
egyszer kihullott a hajam, mire megtalátam a csatornáik műsorújságját.
médiaklikk. egy normális ember honnan kell gondolja, hogy nem pl. a műsorok alatt kellene keresnie.
médiaklikk, b+.... :(((

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#77322) #16514048 válasza szab.tam (#77321) üzenetére


#16514048
törölt tag

Pedig sokkal egyszerûbb már nem lehetne. A mûsorújság pont ott van közvetlenül a mûsorok mellett, nincs nagyon elrejtve. :D A stream-et majd az "élô"-re kattintva keresd.

(#77323) Assimilator


Assimilator
őstag

Elkezdodott
Ha nem megy a palyan, megprobaljak mentalisan megtorni oket meg a birokat.

(#77324) #84221696 válasza Assimilator (#77323) üzenetére


#84221696
törölt tag

Összeseküvés elméletek mindig voltak és lesznek is. A nagyok sírnak és nem értik, hogy egy töredék költségvetésű csapat hogy bírja elpicsázni őket. Azért is hajrá Leicester! :C

[ Szerkesztve ]

(#77325) Assimilator válasza #84221696 (#77324) üzenetére


Assimilator
őstag

Na igen, de ha te biro vagy es elultetik a fuledben, hogy tulzottan kimelsz egy csapatot (meg a tobbiek), onkentelenul is megprobalsz korrigalni, aminek tulzottan szigoru iteletek lesznek a kovetkezmenyei vagy hasonlok. Remelem ki tudtam ertelmesen fejezni, hogy mire gondolok. :)

(#77326) #84221696 válasza Assimilator (#77325) üzenetére


#84221696
törölt tag

Persze! Értem én, hogy villanymotor, de mi hajcsa? ;]

(#77327) Citroware


Citroware
addikt

Hogy a fenébe lehet egy játékos ilyen gyors amúgy? :DDD

Terv:
1. Megverjük a Dortmundot otthon.
2. A Dortmund játékosai megérzik, hogy az Anfield még az ő stadionjuknál is fenomenálisabb hangulatú.
3. Rájönnek, hogy ez a Liverpool legalább olyan jó, mint ők, és a PL-ben van miért küzdeni, nem az örök második hely van rendeltetve nekik.
4. Reus és Aubameyang kedvet kap ahhoz, hogy egy jó ajánlat esetén Liverpoolba jöjjenek, ezzel még erősebbé téve a csapatot. (már azon felül, hogy Klopp amúgy is mennyit jelent számukra)
5. Klopp ajánlatot tesz nekik nyáron.
6. Átigazolnak Liverpoolba.
7. A Liverpool velük stabil BL-induló lesz. De az EL megnyerésével már idén is.
8. Megalapozva a jövő.

0. : Le kell győzni a Dortmundot.

Amúgy mindenki azt nyilatkozta, hogy innentől 50-50% a kimenetel.

DE! Már ez is jobb ahhoz képest, hogy a meccs előtt mennyire esélytelennek tartották a 'poolt. :DDD Most már fifty-fifty.

[ Szerkesztve ]

(#77328) KisTücsök


KisTücsök
addikt

BenHans, mint egyetlen Roma szurkoló, Nainggolan-ról írjál nekem néhány mondatot, plíz. :D

(#77329) L_YKing válasza KisTücsök (#77328) üzenetére


L_YKing
addikt

A labtoro.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#77330) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Jó a West Ham - Arsenal meccs :)

xsanyi77: Szerinted a kapustámadásos eset szabályos lett volna? Én sem biztos hogy megadtam volna, hátulról csimpaszkodott a védőbe Carroll.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#77331) szami777


szami777
addikt

West Ham :C

Arsenalra nezve meg cikibb, hiszen 1 szabályos west ham golt nem adtak meg.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#77332) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Mekkora meccs volt ez a WHU-ARS te jó ég, ezért szeretjük a PL-t :C

(#77327) Citroghost - más dimenzió ez a dortmund, látni kéne. Lehet valahogy sikerülhet továbbverekedni rajtuk, mert semmi sem lehetetlen, de az esélyek akkor se messze nem 50:50 :N

Klopp legnagyobb húzása volt amivel elég jól hatástalanította a bvb fociját, hogy a mélységi irányítójukra, a dortmund támadásainak felépítéséhez felelős kulcsfigurára Weigl-re egy az egybe ráküldte Origit amikor támadást próbáltak építeni. Nézett is Tuchel mint hal a szatyorba (később nyilatkozta is hogy mennyire nem volt elégedett), nem sokan számítottak hogy a pool elsőszámú támadója kikerül (aki egyébként elég alkalmatlan presszingre) és Origi tanárian kiveszi részét olyan melókból amire Sturridge alkalmatlan.
Még csak 20 éves, de ő lehet a mi Obamejangunk, csak sokkal jobb fizikummal van ellátva :)

Kíváncsi vagyok jövő héten lesz-e még valami a tarsolyában, vagy lazán továbbmennek egy 0-3-mal.

(#77333) Assimilator válasza DeathAdder (#77332) üzenetére


Assimilator
őstag

En is kivancsi leszek a jovo hetre.
Nehezen tudom elkepzelni, hogy 2x megetessek a Dortmundot ezzel.
Meglatjuk. :)

(#77334) KisTücsök válasza szami777 (#77308) üzenetére


KisTücsök
addikt

Húúú. Hát ez eddig jó nagy fos.

(#77335) Assimilator


Assimilator
őstag

Kozben a Real szenne alazza az Eibart. Igy is kell ezt. Wolfsburg ellen hetkozben szopoka.
Persze Ronaldo villog a meccsen... :DDD

(#77336) szami777 válasza KisTücsök (#77334) üzenetére


szami777
addikt

Siralmas.
Willian nagyon hianyzik elölről.

Szerintem Falcaot be kene hozni.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#77337) KisTücsök válasza szami777 (#77336) üzenetére


KisTücsök
addikt

Oda a veretlenség? Olyan szép volt pedig. :D

(#77338) KisTücsök válasza KisTücsök (#77337) üzenetére


KisTücsök
addikt

Oda. :D

B-s ifis csapat ide vagy oda, ez akkor is szar volt. Na mindegy.

Már megint számolgattam, csak azért csinálták. Az én hibám.

(#77339) szami777 válasza KisTücsök (#77337) üzenetére


szami777
addikt

Évek óta nem volt ilyen, hogy ennyi alapember hiányzik a kezdőből és a kispadról.
(Costa, Willian, Terry,Cahill, Hazard, Matic, Zouma, Remy)

X lett volna szerintem az igazságos eredmény, de abszolút nem húzott fel ez a vereség sem. :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#77340) Citroware


Citroware
addikt

Számoglatjuk-számolgatjuk, hogy utolériheti-e a Spurs, az Arsenal és a ManCity a Leicestert, erre méginkább leszakadnak.
:C :DDD :DD

(#77341) KisTücsök válasza szami777 (#77339) üzenetére


KisTücsök
addikt

Engem is csak Hiddink balfasz cseréi már megint. A végeredmény már nem izgat.

Te vágod Nainggolant?
___

Citro: Ez már eldőlt. Nem kell itt már számolgatni. Vér profin, bajnokhoz méltóan hozza le a meccseket a leszter. Így kell ezt. Tottham a MU-val tolja ráadásul holnap, ők meg a Sunderlanddel.

(#77342) Citroware válasza KisTücsök (#77341) üzenetére


Citroware
addikt

Tuti nem vágja Nainggolant. Nainggolan vág mindenkit. :DDD

Amúgy sokoldalú játékos, igazi munkásember. Nagyon jól védekezik, de a támadásban is jól kiveszi a részét. Nagyon erős fizikumú középső középpályás. Olyasmi, mint Vidal.

(#77343) szami777 válasza KisTücsök (#77341) üzenetére


szami777
addikt

Kőkemény középpályás. Nem rossz játékos, de nem hiszem, hogy azon a poszton kell elsőként erősíteni.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#77344) Citroware válasza szami777 (#77343) üzenetére


Citroware
addikt

Pedig ahol Mikel befér a kezdőbe, ott egyértelműen erősíteni kell. :DD

(#77345) #84221696


#84221696
törölt tag

Úgy látom, a Barcának itt a menetrendszerinti mélypont. Akár egy nagyobb verésbe is beleszaladhatnak.

(#77346) kacsyx


kacsyx
aktív tag

Mainz=Wolfsburg>>>Margarin

(#77347) L_YKing válasza kacsyx (#77346) üzenetére


L_YKing
addikt

Osztva 2-vel=?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#77348) kacsyx válasza L_YKing (#77347) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Mainz=Wolfsburg>>>Margarin>Szalonna

(#77349) szami777


szami777
addikt

Na ez már járt a Milannak :)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#77350) fatal` válasza #84221696 (#77345) üzenetére


fatal`
titán

Na ne viccelj már, semmit se csinál a soci csak parkolja a buszt. Amúgy ebbe a stadionba rendszeresen szopni jár, ma sem nyerünk sztem, még az x is kérdéses.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.