Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76351) Enzolord válasza szami777 (#76350) üzenetére


Enzolord
addikt

Én is ezért maradtam csendben.. ;] ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#76352) B0V9B válasza KisTücsök (#76349) üzenetére


B0V9B
tag

Dettó :D

(#76353) NyxNyxNyx válasza KisTücsök (#76349) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Megérte a sokévnyi szarkasztikus megjegyzés, akármit írhatok és nem néztek hülyének. (ha eltekintünk azoktól, akik már amúgy is hülyének néznek) ;]

Amúgy ja, Hearthstone.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#76354) szab.tam válasza Citroware (#76312) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ezt a gyöngyszemet csak most vettem észre:
"Ezért a PL a legjobb bajnokság."
:DDD

gondolom, már kiveséztétek azóta, nem futottam át.
de mégis ezt milyen szempontból gondolod:
mint legerősebb, legszínvonalasabb, legélvezhetőbb? vagy legjobb a szigeten?

talán azért lehet objektív a véleményem, mert a fradin kívül senkinek sem drukkolok.
max. szimpatizálok.

az angol felfogást nagyon szeretem.
pl. ha valaki nekiáll műfetrengeni, 5 mp. alatt lefütyülik a pályáról a nézők.
(itthon 1 db. ilyen játékos létezik, bödének hívják. ha az fetreng, akkor min. 3 hónap....)

a spanyol fociban behányok a sok ripacstól.
de szerintem toronymagasan a legerősebb.
még a bayern-estől a németnél is.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#76355) Citroware válasza szab.tam (#76354) üzenetére


Citroware
addikt

Én meg azt tartom viccesnek, amikor sokan kb az első 2-3 csapat teljesítménye alapján árazzák be a bajnokságokat, mikor 17 csapat még ott van. Mind a 20 csapatot tekintve a PL a legjobb. Ez nem is kétséges.
Semelyik másik bajnokságban nincs ennyi nagycsapat.

[ Szerkesztve ]

(#76356) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

pár hete találkoztam ezzel - a képen még - fiatalemberrel mammutII játszóházban, nem is nagyon meséltem.. fiatalos ruhában, egy kiscsajjal meg egy 3éves kissráccal jöttek játszani. akkor még frissek voltak a milánói élményeim, nem bírtam megállni, csak nyomtam egy hallo Lothar-t :d közöltem vele, h huge inter fan volnék és hogy emlékszem rájuk a hőskorszakból, majd megmutattam neki, ahogy feszítek a misura-s mezemben én is az üres stadionban.. hihetetlenül meg volt hatódva.. azt mondta: áh, jjáá...... aztán futott a gyerkőc után, mert az épp szökött kifele

(#76357) venember83 válasza Tibiajax (#76356) üzenetére


venember83
nagyúr

Szép történet. Szegénynek még ideje sem volt, hogy aláírást kérjen tőled... :)

(#76358) Tibiajax válasza venember83 (#76357) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem volt sajnos
de tudod, milyen kicsi ez a Lothar?.. :) én sem vagyok egy égimeszelő (~175cm), de vagy fél fejjel kisebb nálam. meg vékony. egy kis ember, de annak idején az Inter motorja ő volt

..nem Méló

[ Szerkesztve ]

(#76359) szami777


szami777
addikt

Ahogy az lenni szokott, a kötelező meccseket inkább bukják el a csapatok, mint a rangadókat.
Spurs sorsolása a legkeményebb, a Leicester mellett az szól, hogy az utolsó két meccsen lévő ellenfelei már nem küzdenek semmiért, míg a többinél az utolsó meccsek keményebbek lesznek.
Az Arsenal-é a legkönnyebb sorsolás, de el fogják bukni szerintem, 4-5 kiesőjelölttel találkoznak, akik az életükért fognak küzdeni.

(#76360) barca0519951
Vedd számításba, hogy +1 meccsük van, szerintem csak rajtuk áll, mert a többi kettő fog botlani, az sicher. De abba igazad van, hogy csodára lenne szükségük.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#76360) L_YKing válasza szami777 (#76359) üzenetére


L_YKing
addikt

Arsenalnak koze nincs a PL-hez mar..

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#76361) B0V9B válasza szami777 (#76359) üzenetére


B0V9B
tag

Az a 4-5 kiesőjelölt jó lesz inkább 2-3-nak is. Meglennék lepődve, ha az Aston Villa még nem lenne biztos kieső csapat az utolsó forduló előtt.

(#76362) cyberkind válasza szami777 (#76359) üzenetére


cyberkind
félisten

Még mindig nem tudom elhinni hogy bajnok lesz a Leicester, és sikerül az ami egy nagyon erős és jó Tottenham-nek nem.

Paranormal Cocktivity

(#76363) lacy86 válasza cyberkind (#76362) üzenetére


lacy86
addikt

Meg ne kiabaljuk el, van meg hatra egy jompar meccs!
De hajra Leicester!

Eljenek a divatdrukkerek! ;]

(#76364) Enzolord válasza szami777 (#76359) üzenetére


Enzolord
addikt

Kíváncsi leszek, hogy kell e jövőre kedden, szerdán bekapcsolnom a tv-t, vagy ráérek csütörtökön csak.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#76365) szami777 válasza Enzolord (#76364) üzenetére


szami777
addikt

Még csütörtökön se ;] :D

Szerk: nyugi, nekem se :D :D

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#76366) Enzolord válasza szami777 (#76365) üzenetére


Enzolord
addikt

:DD :DD :DD

Majd együtt nem nézzük... ;] ;]
Mi majd nézzük a mi szar fos PL-ünket, ahogy Zsunior savazza egyfolytában.. :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#76367) szami777 válasza Enzolord (#76366) üzenetére


szami777
addikt

Deal :D
De mondok jobbat. Ha a MU nem lesz BL helyezős, akkor nézni fogom a MU FA kupa ismétléseit szolidaritásból. :D

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#76368) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

Kérdés ha megnyerik a rókák a bajnokságot akkor tudnak e mèg minőségi játékost igazolni, illetve együtt marad e a banda....
Es ez a buktató de nem kicsit
2 fronton kell menniük
Bajnoki cím védése ( bár ez kizárt )
Bl csoport túl jutása

XBOX LIVE: rolandinho007

(#76369) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ű

augusztus 3-án kiderül végre, ki a legjobb a világon...

(#76370) venember83 válasza Tibiajax (#76369) üzenetére


venember83
nagyúr

Ugyan, ezért kár megrendezni a barátságos mérkőzést.

(#76371) lacy86


lacy86
addikt

"Pep Mester bevasarlolistaja!"
[link]

[ Szerkesztve ]

(#76372) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Minden Eb-kapitány bére publikus, kivétel egyét

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#76373) #84221696 válasza gyuromoj (#76372) üzenetére


#84221696
törölt tag

Vajon miért is nem tudok meglepődni? Itt még mindig a maszatolás megy, jó magyar szokás szerint...

(#76374) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

Szerintetek milyen eredmény születik a horvátok ellen?

XBOX LIVE: rolandinho007

(#76375) #84221696 válasza tigomigocika (#76374) üzenetére


#84221696
törölt tag

3:0 a horvátoknak. :)

(#76376) lacy86 válasza tigomigocika (#76374) üzenetére


lacy86
addikt

Ez nem kerdes!
Nyerunk! :C

(#76377) 7600 GS válasza tigomigocika (#76374) üzenetére


7600 GS
addikt

1:1 nekünk.

(#76378) Citroware


Citroware
addikt

Ibrát rekordfizetéssel vinnék a kínaiak. (Ugyebár Ibra kijelentette, hogy mindenképpen távozni akar a PSG-ből.)

Valaki el tudná mondani, hogy mi a fene ez a kínai akciózás, hogy nevenincs csapatokba nevenincs játékosok közé elkezdtek venni hatalmas pénzekért nagy világsztárokat így hirtelenjében?

(#76379) szami777 válasza Citroware (#76378) üzenetére


szami777
addikt

Parancsolj: [link]
Nem olyan hosszú, ha érdekel, nézd végig.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#76380) L_YKing


L_YKing
addikt

Iniesta "izomserulesek miatt" hazautazott es keszul a real ellen
Busquets kisujj ficam miatt utazott haza es keszul a real ellen
Rakitic huzodas miatt utazott haza es keszul a real ellen...
Milyen veletlen serulesek ezek.. :Y

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#76381) Citroware válasza szami777 (#76379) üzenetére


Citroware
addikt

Végignéztem, sajnos csak félig-meddig kaptam meg a választ.

Nem igazán derül ki, hogy mi a célja ezzel a csapatoknak, mit akarnak megnyerni az ottani klubok, stb...

(#76382) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

Nem most kell nyerni
Szokni kell a tempót szerintem

XBOX LIVE: rolandinho007

(#76383) itouchfan válasza L_YKing (#76380) üzenetére


itouchfan
senior tag

Iniesta benne sem volt a spanyol keretben...
de amúgy tényleg fura :K

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#76384) Napfénysüti válasza tigomigocika (#76374) üzenetére

Szerintem nem teszik oda magukat így 0-2 a horvátoknak.

Més que un club!

(#76385) venember83 válasza L_YKing (#76380) üzenetére


venember83
nagyúr

Ugyanez a Juventusnál, Barzagli már visszament, Buffon láz miatt tegnap nem edzett, Lichtsteiner nem edzett a válogatottal ma, Dybala pedig el sem utazott a kerettel Chilébe, hanem inkább visszautazott Olaszországba.

(#76386) Enzolord válasza L_YKing (#76380) üzenetére


Enzolord
addikt

Ne is mondd.. köcsög csaló katalányok.. Még országuk sincs.. :DD :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#76387) cyberkind válasza Enzolord (#76386) üzenetére


cyberkind
félisten

Még nincs de kérdés meddig.

;)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#76388) Jester01


Jester01
veterán

Olasz-Spanyolt adja valamelyik tv? Nem úgy tűnik, akkor marad a net.

Jester

(#76389) Enzolord válasza cyberkind (#76387) üzenetére


Enzolord
addikt

Már alig várom, és akkor a Katalán bajnokságban alapítanak a Barca meg az Espanol mellé 16 csapatot, és azokat minden héten bucira verik..
Messi 1200 góllal gólkirály lesz.. :C :C :C

BTW Nagyúr lettél? Ennyi fárasztottad a népet a kommentekkel? :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#76390) bagyulajuve válasza Jester01 (#76388) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Rai uno

Resistencia eterna

(#76391) itouchfan válasza Enzolord (#76389) üzenetére


itouchfan
senior tag

Félek hogy ez lesz... Tűnne el a Barca a süllyesztőben.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#76392) cyberkind válasza Enzolord (#76389) üzenetére


cyberkind
félisten

Méghozzá szakmai dolgokkal ez a nagy szó. :D

Paranormal Cocktivity

(#76393) Enzolord


Enzolord
addikt

Elhunyt Johan Cruyff!! :( :( :(
RIP

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#76394) L_YKing válasza Enzolord (#76386) üzenetére


L_YKing
addikt

Neymar is leserult... :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#76395) Napfénysüti válasza Enzolord (#76393) üzenetére

Bakker. :(

R.I.P

Més que un club!

(#76396) Assimilator válasza Citroware (#76378) üzenetére


Assimilator
őstag

Roviden tomoren:
A gazdasag kisse szarban van. De errol nem art a nep figyelmet elterelni. Penz van, mint az allatt.
Kinai vezeto politikusok kitalaltak, hogy fociba kell olni a penzt. Ugye sporttal meg az orszagimazst is lehet emelni. Probaltak ezt az oroszok is, szinten vezenyszora.
Szoval most hirtelen mindenki csapatot epit.

(#76397) pohár


pohár
félisten

hol van már ez a Touré :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#76398) 7600 GS válasza Enzolord (#76393) üzenetére


7600 GS
addikt

Pedig nemrég nyilatkozta, hogy harcolni fog a rák ellen, meg nem adja fel. :(

(#76399) 7600 GS


7600 GS
addikt

Adam Johnson -> 6 év börtön

(#76400) Enzolord válasza 7600 GS (#76399) üzenetére


Enzolord
addikt

Én azért ezt kicsit túlzásnak érzem..
Nem megerőszakolta, mint a Brabham "gyerek" a hat évest, a csaj benne volt, és 14 volt, nem 6..
ÉS úgy gondolom, hogy a szülők hibája is, ha a kislányuk egy ribi és szét teszi a lábát egy focistának..

(#76401) cyberkind De ha én nem akarom, hogy meghágjanak, akkor nem is fognak.. :) ignore/telszám letiltás, meg egyebek...
Biztos imponált a kis huncutnak, hogy egy válogatott focistával unga-bungázhat.. :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.