Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76151) MPowerPH válasza NyxNyxNyx (#76149) üzenetére


MPowerPH
félisten

Pont ezert a meccs sem lesz jo...

Don't Tread On Me

(#76152) Ringman válasza KisTücsök (#76128) üzenetére


Ringman
nagyúr

így hogy kiesett a juve, '17-18-ban még biztos 4 angol indulhat a BL-ben.

ez nem jó hír. el-től függetlenül nincs rá esély?

(#76153) Citroware válasza Enzolord (#76150) üzenetére


Citroware
addikt

Itt meg egy akciógól. De milyen. :C :C :C :C

(#76154) Dreamie


Dreamie
őstag

Coutinho milyen pofátlan gólt vágott! :D :D :D

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#76155) KisTücsök válasza Ringman (#76152) üzenetére


KisTücsök
addikt

Hogy ne 4 induljon az angoloktól? Nincs. Kiesett az összes olasz a kupákból.

De lehet félreértettelek.
____

Meglepően jó ez a meccs.

(#76156) Ringman válasza KisTücsök (#76155) üzenetére


Ringman
nagyúr

ja hogy a lazio is kiesett ma, egy angol meg biztos továbbmegy. nem nagyon követtem az el-t az utóbbi időben.

(#76157) szami777 válasza Enzolord (#76150) üzenetére


szami777
addikt

Kár a korai Pool gólért, nagy meccs volt addig.

(#76141) Tibiajax
Ezt jó hallani :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#76158) Citroware válasza Ringman (#76152) üzenetére


Citroware
addikt

Ettől függetlenül se lett volna esélye az elkövetkezendő években ennek a vérgyenge Serie A-nak. Fel van fújva a téma csak mert egyszer-egyszer szerencsésen összejön egy menetelés, kevés ez az olasz bajnokság, sehogy nem fogják megelőzni a Premier League-et.

Majd talán 5-10 év múlva, ha esetleg újra feltámadnának az olasz nagycsapatok - aminek örülnék -, de egyelőre sehol sincsenek.

[ Szerkesztve ]

(#76159) Enzolord


Enzolord
addikt

Kis trollfoci itt a nagy somorkodásban.. :)

Hungarokatalánok
(Catalanus hungaris)

A biszem-b@szommal fertőzöttek egyik legagresszívabb alfaja. Agresszivitásukkal csak kertitörpeimádatuk és, a legkisebb sikertelenség esetén is jelentkező, úgynevezett „kedvenccsapat-váltásuk” mérhető össze. Igen elterjedtek.

Szittyamadridisták
(Madridus szittyis)

A másik, biszi-baszi vészben súlyosan érintett alfaj. Bár ősellenségnek vallják őket, mégis szinte megegyeznek a már tárgyalt Hungarokatalánokkal. Azonnal támadnak bármilyen klubjukat ért sértésre, bár talán még egy összeállítást sem tudnának felsorolni. Mindeközben sejtelmük sincs róla, hogy imádott vezérük, tulajdonképpen egy k*csög.

Menjuhok

(Birkus Manchesteris)

Napjainkban, erős frusztrációjuk miatt, különösen veszélyes alfaj. A sikertelenség miatt, (jellemzően a biszem-b@szom vírus áldozataira) sokan elhagyták a süllyedő hajót, ám az így megmaradt keménymag megmondóemberi hajlamai igen erősek. Két további csoportra, az egymást is folyton támadó ún. „Fánháláut” és „Mondjáljobbatfánhálnál” klikkekre oszthatjuk őket. Érzékeny pillanataikban is érdemes megfigyelni egyedeiket, ekkor egy félreeső sarokban Sir Alex Ferguson nevét suttogva sírnak.

Pannonbajorok

(Bajorus Pannonis)

Az utóbbi idők sikerei miatt állapotuk erősen leromlott. Legyőzhetetlennek hiszik csapatukat és, ha pár sikertelen meccs után kérdőre vonja őket az ember, igen agresszívan, ám értelmes válasz nélkül reagálnak. Az ő számuk is nagyban függ attól, hogy hogyan megy a klubnak: Sampionliga-győzelem esetén, az első vereségig, akár meg is tízszereződhet.

Pusztazebrák

(Zebrus Pustais)

A biszi-b@szi-fertőzöttek jelenleg legletargikusabb társasága. A napokban, élőben figyelhetjük meg náluk a „ilyenszarnakénnemszurkolokhajráinter” és a „mikószarbavagyunkmánemvagyakkorajuvésmi” csoportokra való szétzilálódást. A külső gúnyolódás elleni harc is eltörpül az egymással való heves viták mellett. Az „Olasz amúgy hány van a csapatban?” kérdéssel bármikor elcsendesíthetők.

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#76160) L_YKing válasza Enzolord (#76159) üzenetére


L_YKing
addikt

Hat egy szoval jellemzem: szar.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#76161) KisTücsök válasza Enzolord (#76159) üzenetére


KisTücsök
addikt

Madridus szittyis: "...Azonnal támadnak bármilyen klubjukat ért sértésre..." ohhh. :D

Chelseasből ilyen nincs? :))

(#76162) lacy86


lacy86
addikt

Osszefoglalokat megnezven egy par momentum:

- Lazio nagy ratyi volt otthon ( vedelem null )
- Cuthino pofatlan golja 👍
- Sevilla 1. felido tarolas
- Dortmund gyozelem szamomra meglepo ( 11-es parbajt josoltam volna )
- Shaktar meg jo lehet valamire

(#76163) cyberkind


cyberkind
félisten

10 milla dollár volt a 2010-es VB, amilyen ütemben haladunk simán vehetünk egyet Mo-ra :D

Paranormal Cocktivity

(#76164) KisTücsök válasza cyberkind (#76163) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ez mire vonatkozik? Vagy lemaradt 1-2 nulla?

(#76165) cyberkind válasza KisTücsök (#76164) üzenetére


cyberkind
félisten

Erre.

Paranormal Cocktivity

(#76166) lacy86


lacy86
addikt

Hoppa! :DD :))
[link]

(#76167) MPowerPH válasza lacy86 (#76162) üzenetére


MPowerPH
félisten

Meglepo? Lattad a mostani meccset? Es az elsot? Dortmundban csak azert lett 3-0, mert kihagytak mindent, a kihagyhatatlant is. Most meg azert csak 2:1, mert megint kimaradt 2 ajto-ablak, a kapott gol pedig Subotic rovid hazaadasa miatt jott. Mar nem ugy jottek ki a palyara, hogy golparade lesz.
Maradjunk annyiban, hogy a Spurs gyengebb csapat, a BVB pedig meg mindig nem tudja a nagyobb helyzetei felet sem ertekesiteni.

Don't Tread On Me

(#76168) Tibiajax válasza Enzolord (#76159) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..Mindeközben sejtelmük sincs róla, hogy imádott vezérük, tulajdonképpen egy k*csög.
:DDD menj má a francba

(#76169) szami777 válasza Enzolord (#76159) üzenetére


szami777
addikt

Ez kva jó :DDD

(#76166) lacy86
Na az nagyot szólna.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#76170) KisTücsök válasza cyberkind (#76165) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ja jó. Teljesen másra gondoltam.

(#76171) hobizoli


hobizoli
nagyúr

Fener meccsen a 11-st piroslappal az megis mire fel adta a biro??
Ezt nezzetek meg az osszefoglalokban, hat aki ezt befujja kezezesnek, az aramot vezessen, ne meccset

Idiota f.szfej biro, ilyenkor ezeket is szankcionalni kene, nem csak a jatekosokat

több drón kell ;P

(#76172) HdRew válasza hobizoli (#76171) üzenetére


HdRew
őstag

Igaz, szinte már a teste mellett volt a játékos keze, semmi szándék nem volt benne. Hibázott.

Mint ahogy az asszisztens is előtte, mert lesen volt az, aki beadta a labdát.

(#76173) viharhozo válasza hobizoli (#76171) üzenetére


viharhozo
addikt

Ja, a Fenert a biro konkretan kicsalta az EL-bol. Raadasul pont vonalban volt, tokeletesen latta, mi tortent.

Azt is most tudtam meg, h a Praga edzoje az a Zdenek Scasny, aki kemeny 8 meccset birt 2011-ben a Debrecen elen.

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#76174) marositech válasza Enzolord (#76159) üzenetére


marositech
senior tag

Soha nem értettem, hogy lehet valaki fanatikus attól, hogy még az "imádott" csapatuk stadionjába se tették be a lábukat. Volt már rá példa, hogy 1x volt egy adott stadionban és máris ultramegagigafan lett.. :O
Pedig zöld-fehérként még a mai napig emelem a kalapom akinek van Vasas, Csepel etc. bérlete.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#76175) Enzolord válasza marositech (#76174) üzenetére


Enzolord
addikt

:)

Ott én is voltam párszor, még a régi stadionban....
Emlékszem, mikor még a diákjegy a B-Középbe szólt.. :)
Régi szép idők.. Azóta elbontották a Stadiont is, meg az iskolát is, ahova jártam.. .

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#76176) marositech válasza Enzolord (#76175) üzenetére


marositech
senior tag

Én rüheltem a régit.
Annak az tudható be, hogy viszonylag hamar a 90-es években megtapasztaltam a haldokló nyugat tökéletes drukkerbarát stadionjait.
De ellenben az angolok tökéletesen megmutatták, hogy egy rossz állapotú stadiont is "szebbé" lehet varázsolni.
Volt olyan év mikor erősen imádkoztam, hogy cseréljék már le a kommunistamaradvány stadionokat.
Erre 20 év múlva ide is ért...

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#76177) Tom5


Tom5
addikt

Wolfsburg (német)–Real Madrid (spanyol)
Bayern München (német)–Benfica (portugál)
Barcelona (spanyol)–Atlético Madrid (spanyol)
PSG (francia)–Manchester City (angol)

(#76178) lacy86 válasza Tom5 (#76177) üzenetére


lacy86
addikt

Szerintem az elso 3 meccs sima liba
Psg vs City jo lesz 👍👍👍

(#76179) Tom5 válasza lacy86 (#76178) üzenetére


Tom5
addikt

Reálosként nekem abszolút tetszik. Én úgy gondolom ha az Athletico összeszedi magát, az is lehet jó meccs.

(#76180) L_YKing válasza Tom5 (#76177) üzenetére


L_YKing
addikt

Kaphatna gyengebb ellenfelet folyton a real? :DDD

Amugy ez brutal... Kivancsi leszek az Atelti elleni meccsre.. Nem lesz konnyu.. Bajnoksag is meg ez is mellette kupa is.. :O

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#76181) Tom5 válasza L_YKing (#76180) üzenetére


Tom5
addikt

Áh, így legalább jobban égnek ha kipottyanunk. :DDD

(#76182) viharhozo válasza L_YKing (#76180) üzenetére


viharhozo
addikt

A bajnoksagnak mar gyakorlatilag vege, nem? Apr. 2. Elbassziko, utan meg Atletico, na, ez kemeny lehetne, de a bajnokit siman leadhatjak.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#76183) Dreamie válasza L_YKing (#76180) üzenetére


Dreamie
őstag

Szerintem a Wolfsburgnak most van esélye. Lehet abból is egy jó meccs. PSG City is jónak tűnik várós nagyon.

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#76184) L_YKing válasza viharhozo (#76182) üzenetére


L_YKing
addikt

Hat ja, de presztizs real meccs hazai palyan, majd egy bl meccs.. Sok na.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#76185) lacy86 válasza L_YKing (#76180) üzenetére


lacy86
addikt

Valamelyik leadjak X-re es majd a visszavagon odateszik magukat

(#76186) L_YKing válasza lacy86 (#76185) üzenetére


L_YKing
addikt

Real meccs X majd Atma ellen win.. De hat na.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#76187) szami777 válasza Tom5 (#76177) üzenetére


szami777
addikt

Na legalább az egyik vágyam teljesül.
PSG- City várós lesz de nagyon.

Egyébként hihetetlen, hogy 1-2 csapat könnyű ellenfeleket kap az elődöntőig állandóan. :U :U

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#76188) viharhozo válasza szami777 (#76187) üzenetére


viharhozo
addikt

Miert hihetetlen, vkinek mindig konnyu a sorsolasa.

Innen indulunk:

A Realt nagyon toljak a drukkerei, azert ennyire nem szar a Wolfsburg.

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#76189) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

jó, innen akkor kb tiszta a végső dramaturg:
madrid, bayern tovább, össze iskerülnek, onnan -> bayern
barca, psg tovább, össze is kerülnek, onnan -> barca
barca - bayern döntő -> az már passz. ha jó napot fogunk ki, nyerünk és istenemre, végre meglesz az első duplázó a bl-ben.

(#76190) KisTücsök válasza Tom5 (#76177) üzenetére


KisTücsök
addikt

Jó ez. Izgulni csak egyiken kell majd, de legalább a két kakukktojás nem került össze.

(#76191) szami777 válasza viharhozo (#76188) üzenetére


szami777
addikt

"Miert hihetetlen, vkinek mindig konnyu a sorsolasa."

Na de mindig ugyanannak?
De mind1, nem akarok belemenni, a végén még úgy tűnne, hogy rágalmazok valakit ;]
Mindenesetre nem hiszek a véletlenekben.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#76192) szami777


szami777
addikt

Braga – Sahtar Donyeck
Villarreal – Sparta Praha
Athletic Bilbao – Sevilla
Borussia Dortmund – Liverpool

Szegény Pool :( :(
Nem lesz álomdöntő, csak ne szarjanak bele úgy, mint a Spurs.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#76193) cyberkind válasza viharhozo (#76188) üzenetére


cyberkind
félisten

Pedig ott van a legjobb játékos a Földön, Lord Nicklas Bendtner.

Paranormal Cocktivity

(#76194) MPowerPH válasza szami777 (#76192) üzenetére


MPowerPH
félisten

Bvb es a Pool. Az angolokat is komazom, na meg Klopp is ott vam, nagyon sajnalom, hogy osszekerultek. :(

Rohadt Bayern persze megint bemakolta.

Don't Tread On Me

(#76195) NyxNyxNyx válasza szami777 (#76192) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hát ez így fos. :( angolokat gyorsan kiszórták

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#76196) DeathAdder válasza szami777 (#76192) üzenetére


DeathAdder
veterán

Az uefa a sevillával képzeli az álomdöntőt, ahová kikövezett út vezeti megint..

Amúgy én is sajnálom, egy meccsen talán még fogható lenne valahogy a dortmund, de kettőn már esélytelen :(

(#76197) Enzolord válasza DeathAdder (#76196) üzenetére


Enzolord
addikt

Nocsak, hát megkerültél Hádész! ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#76198) L_YKing válasza DeathAdder (#76196) üzenetére


L_YKing
addikt

Bilbao lenne a kikovezett ut? Erdekes...

Klopp meg hazalatogat.. Kivancsian varom azt a meccset. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#76199) Tibiajax válasza DeathAdder (#76196) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ne sírdogáljatok már..
dortmund jól megy most, épp van egy rohangáló egynyári kefehajú szerecseny-gyereke meg egy reus-sza, de ha őket lekapcsolják akármennyire, simán verhetőek lesznek. főleg egy Liverpoolnak, aki nagyon elkezdett bemelegedni Klopp-pal, láthattátok az este a játékukat is, az edzőjüket is. most láttam először úgy viselkedni a mestert, mint anno a bvb-padja előtt. tisztára örjőngött, tüzelte új fiait, meg a táborukat az old traffordon. közbe szidta, uszította a harmadik bírót, haláli volt. és egyre jobbak lesznek, simán, simán vannak olyan formában, mint a bvb és az enyhe kifejezés, h nem lefutott ez a páros. ugyan..
más kérdés nyilván, hogy a döntőbe lett volna igazán pikáns összehozni Jürgent a régi klubjával

[ Szerkesztve ]

(#76200) B0V9B válasza viharhozo (#76173) üzenetére


B0V9B
tag

"Azt is most tudtam meg, h a Praga edzoje az a Zdenek Scasny, aki kemeny 8 meccset birt 2011-ben a Debrecen elen."

Az a lényeg hogy képben voltál akkor a dolgokkal a múltheti okfejtéseidben, ha most tudod meg hogy ki az edzőjük :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.