Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76951) 7600 GS válasza L_YKing (#76950) üzenetére


7600 GS
addikt

Ja, hamarabb előnybe került volna a Madrid. :D

Amúgy be ne próbáld adni, hogy direkt adták le a meccset mert nem voltak motiváltak. :D

[ Szerkesztve ]

(#76952) Napfénysüti válasza 7600 GS (#76949) üzenetére

Igen, Rakitic lecserélése sajnos látványos romlást hozott a védekezésben. :(
Mondjuk amit Tibi mond ott meg lap járt volna és szabi a vonal elől de hát a játékvezetés megint spanyolos volt, összevissza fújt mindent ez a faszi.

Més que un club!

(#76953) venember83 válasza 7600 GS (#76951) üzenetére


venember83
nagyúr

Csak simán a Madridnak fontosabb volt ez a meccs, mint a Barcelonának.

(#76954) L_YKing válasza 7600 GS (#76951) üzenetére


L_YKing
addikt

Te is lattad pedig, lotyi volt a Barca, 9pontos elonnyel -bajnoksag gyakorlatilag nyerve volt- szerinted ugy kuzdenek mint az idegenbeli 0-4-nel? Jo vicc. :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#76955) 7600 GS válasza L_YKing (#76954) üzenetére


7600 GS
addikt

Uram atyám, te ezt komolyan gondolod. :D :))

Már csak Cruyff miatt is illett volna győzniük. Meg te is győzelmet vártál. :)

Kár ezért a Benitez-zel eltöltőtt fél évért. :(

[ Szerkesztve ]

(#76956) L_YKing válasza 7600 GS (#76955) üzenetére


L_YKing
addikt

Ha lett volna akkora tetje (kupa, tovabbjutas stb..) nem igy alakul ez a meccs, meg ugye a birok is szepen kozrejatszottak a Real gyozelmenek erdekeben.

Cruyff miatt miert? Napi tobb ezer gyerek hal ehen es a tobbi.. Lehetne sorolni evekig mi miatt kene nyerni mindent de ez egy nagy baromsag.

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#76957) szami777 válasza L_YKing (#76950) üzenetére


szami777
addikt

Én vagyok az egyedüli a topikba, aki azt mondja, hogy az nem volt szabálytalan?
Nincs rajtam szivárványos szemüveg, független nézőként mondom.

Becsúszásnál is, ha elviszed a labdát a lábaddal és utána a lábat is, nem fújják le.
Ha lefújnák, az egész kurva focinak nem lenne semmi értelme. Ezért szerintem a bíró nagyon jól tette, hogy nem fújt a sípjába.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#76958) Tibiajax válasza L_YKing (#76956) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ez így van, pl én is mindjárt éhen halok, rohadt éhes vagyok, mégse rendeznek miattam majd 1perces gyászszünetet bekiabálásokkal tarkítva, az tuti.. aljas világ

(#76959) Citroware válasza szami777 (#76957) üzenetére


Citroware
addikt

Nem te vagy egyedüli, csak én már nem mertem megszólalni, mert sokmindenben ellenkező véleményem van. :DDD

Szerintem az a gáz, hogy az ilyet - az ilyen semmit - be szokták fújni. Még a PL-ben is több tizi van, mint amit jogosnak látok, pedig ott keményebb a játék és kevesebb a színészkedés, de spanyolban meg aztán pláne rengeteg az ilyen kamu tizik sorozata. Komolyan, több kamu büntető van, mint amennyi tényleg jogos lenne, és a nagy Barca szurkolók már hozzászoktak, hogyha csak hozzáérnek Messihez, és ő dob egy szép nagy esést a semmitől, akkor arra meg szokták kapni, és amikor nem adják meg néha, akkor az meg felháborító... alanyi jogon jár.... Pedig eleve nem kéne soha.
Az, hogy egy játékos hozzáér a másikhoz, kicsit lábbal is, teljesen természetes. Ha olyan erővel megy neki, ami tényleg esést okoz, megakadályozza a játékban, akkor jár a büntető. De ő már egy pillanattal hamarabb kezdett esni, mint amikor megtörtént a hozzáérés. Na ez a szánalmas.
Ramos egyébként a lendítés után rögtön visszahúzta a félrement lábát és nem is lett volna gáncsolás, ha Messi nem akar elesni.
Amíg az ilyeneket gyakran befújják, addig fognak is utazni rá a játékosok és szándékosan keresni fogják a hátvéd lábát és elesnek a semmitől, mert győzelemre vihet. Nagy hiba ez a bíróktól, úgy globálisan. Igazi focival kéne megpróbálni eldönteni a meccseket.

[ Szerkesztve ]

(#76960) vans? válasza L_YKing (#76956) üzenetére


vans?
őstag

Noj mar fel, ez a magyarazkodas nagyon gaz. Jobb csapat ma a Barcelona, szombaton nem erdemtelenul nyert a Real, ennyi.

hábm bábm

(#76961) szami777 válasza L_YKing (#76956) üzenetére


szami777
addikt

" birok is szepen kozrejatszottak a Real gyozelmenek erdekeben."

Nem adtak meg egy érvényes Real gólt, rémlik? :)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#76962) L_YKing válasza vans? (#76960) üzenetére


L_YKing
addikt

Felnőjök. Nem mondtam egy szóval sem, hogy nem a reál volt a jobb, ők nyertek kész.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#76963) Citroware válasza szami777 (#76961) üzenetére


Citroware
addikt

Az is ugyanolyan műesés volt Dani Alves részéről, mint a jogosan nem megadott "büntető" Messi műesésénél. Csak ezt megette a bíró.

[ Szerkesztve ]

(#76964) KisTücsök válasza Tibiajax (#76958) üzenetére


KisTücsök
addikt

Tényleg, azok kik voltak? Az a pár száz realos?

Nem akartam elhinni. Nem is nagyon hallottam még ilyet, hogy gyászszünetnél így beordibálnak.
____

Közben meg Conte hivatalos.

[ Szerkesztve ]

(#76965) marositech válasza KisTücsök (#76964) üzenetére


marositech
senior tag

Pár idióta barcás gyászcsend alatt ordtíva oltották a Madridot és a kislány Ronit.

Van videó róla.

UPDATE: Itt van.

[ Szerkesztve ]

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#76966) KisTücsök válasza marositech (#76965) üzenetére


KisTücsök
addikt

lol

Mert nekem nem tűnt úgy, hogy egy helyről szólt volna, már pedig a realosok egyre helyen voltak ugye. Ezért kérdeztem. Azt meg ugye nem értettem, hogy mit ordibálnak.

A körülöttük lévő szurkolók helyében mondjuk lekevertem volna néhányat az biztos.

(#76967) 7600 GS válasza L_YKing (#76956) üzenetére


7600 GS
addikt

Kár tovább magyarázkodni, látom hogy érzékenyen érintett a téma. :)

(#76968) L_YKing válasza 7600 GS (#76967) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem nem dehogy, foleg hogy meg minuszok kerigenek madrid fele.. :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#76969) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Chelsea: hivatalos, Antonio Conte az új menedzser

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#76970) Enzolord válasza gyuromoj (#76969) üzenetére


Enzolord
addikt

Már csak egy helyen kellene bejelenteni a váltást.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#76971) Tibiajax válasza gyuromoj (#76969) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

wow
de előbb még az olaszokkal megnyeri az ebét!

(#76972) gyuromoj válasza Tibiajax (#76971) üzenetére


gyuromoj
veterán

Övéké az ezüst, Storck bácsi meg hozza az aranyat. ;]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#76973) Enzolord válasza gyuromoj (#76972) üzenetére


Enzolord
addikt

Így bizony.. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#76974) venember83 válasza Enzolord (#76970) üzenetére


venember83
nagyúr

Majd jön az is, ne légy türelmetlen. Amúgy miért gondolod, hogy a következő tréner jobb lenne?

(#76975) Enzolord válasza venember83 (#76974) üzenetére


Enzolord
addikt

Rosszabb semmiképp sem lehet..
És ennyi pénzből 2 év alatt semmit nem tud felmutatni, ez azt hiszem, több, mint tragédia..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#76976) Tibiajax válasza Enzolord (#76975) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

durva, h már 2 éve a mu edzője klasszis van gaal.. és micsoda eredményeket ért el
sajnos sokan nem becsülik ezt sem. pedig milyen szépen felhozta az alsóházból ezt a fantasztikus hagyományokat felmutató csapatot

(#76977) Assimilator válasza Enzolord (#76975) üzenetére


Assimilator
őstag

Ez nagyobb klubbokkal is elofordult mar.
Majd lesz jobb is.
Legalabb a MU fanok is visszavesznek kicsit az arcbol. :)

(#76978) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

azért halkan megjegyzem hogy mindíg van real részről kiállítása a barca ellen....
Vagy Pepe, vagy Ramos vagy anyám tyúkja,a lényeg hogy legyen madridi kiállítva
hozzáteszem sokszor rá is szolgálnak...
kár hogy a sportfogadási oldalakon nincs olyan hogy kit állítanak ki elősször...

ennyit arról, hogy kit tol a bíró és kit nem....

amúgy meg ennek a meccsnek minidg van tétje és lesz is...

A lényegen nem változtat, hogy a barca a világ legjobb csapata(ezt chelsea szurkolóként monodom)

Aki meg azt várta hogy hú de brilírozni fog mindkét csapat az csak az eredményeket szokta elvétve olvasgatni...
Ez nem erről szokott szólni...

Idén a katalánok megnyerik a spanyol ligát,meg a BL-t is remélem!

ennyit akartam csak, kérem kapcsolja ki :DD

XBOX LIVE: rolandinho007

(#76979) Citroware


Citroware
addikt

Mondjuk a BL-ben még nem volt duplázás. Volt már brutál erős a Barca az elmúlt években, volt már brutál erős a Bayern is, meg a Real is, aztán következő évben mégsem jött ki úgy a lépés. :N

(#76980) Assimilator válasza Citroware (#76979) üzenetére


Assimilator
őstag

Remelem nem is lesz iden.
Igy is mar mindenki elelvez a Barcatol, akkor aztan tenyleg mindenhonnan az omlene.

(#76981) NyxNyxNyx válasza tigomigocika (#76978) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Most te a jogos piroslapokból akarod megítélni, hogy kit tol a bíró? :DDD

Talán amire emlékszem az a Bl 0-2-nél volt, mikor Pepe kontakt nélkül kapott piros lapot, de még ott is rátartott.

Én már csak simán elfogadom, hogy szimplán szar a spanyol játékvezetés és szándékosan nem kedveznek egyiknek sem egymás ellen. (Ha valami kisebb csapat ellen játszanak, akkor viszont teljesen egyértelműen a nagyoknak fújnak.)

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#76982) Enzolord válasza Assimilator (#76977) üzenetére


Enzolord
addikt

Nagyobb???? Jézusom, ülj le, egyes..

Tibi, remélem, működik az irónia detektorom, és nem a holland vér beszél belőled.. :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#76983) Tibiajax válasza Enzolord (#76982) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#76984) venember83 válasza Enzolord (#76982) üzenetére


venember83
nagyúr

Emlékeim szerint a Barcelona is volt anno kiesés közelében. Abba meg ne menjünk bele, hogy a katalán vagy a manchesteri vörösök csapata a nagyobb. Tán még pont van Gaal vezetése alatt...

És igen: "he left by mutual consent on 28 January 2003 with the club in 12th place, just three points above the relegation zone and 20 points behind leaders Real Sociedad"

[ Szerkesztve ]

(#76985) Assimilator válasza Enzolord (#76982) üzenetére


Assimilator
őstag

Miert?
Mert tobb csapatot ismerek ezek szerint, mint Te? :DDD

(#76986) Citroware válasza Enzolord (#76982) üzenetére


Citroware
addikt

Ha most nagyon gonosz lennék, azt mondanám, hogy kisebb klubokkal is előfordult már, hogy volt egy vagy két jó évtizedük, aztán visszatértek a szürkébb közegbe a kiscsapatok közé, ahol mindig is voltak. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#76987) L_YKing válasza Citroware (#76986) üzenetére


L_YKing
addikt

Most konkretan sajat csapatodat irtad le... Ongoool.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#76988) venember83 válasza L_YKing (#76987) üzenetére


venember83
nagyúr

Majd lesz másik.

(#76989) itouchfan


itouchfan
senior tag

Azt számolgattam, hogy a Leicester-nek a hátra lévő 7 meccsből elég 10 pontot szerezni és már bajnok. Matematikailag nem, ahhoz 12 kell. Szerintem, most már meg lesz. Tudom, leszter divatdrukker vagyok, de egyszerűen muszáj nyerniuk, a 21. Század sztem legjobb futball storyja lenne. :)

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#76990) Citroware válasza itouchfan (#76989) üzenetére


Citroware
addikt

Felnyitná a kisebb csapatok szemét, hogy igenis lehet nyerni nem befutott világklasszisokkal is.

De azért nagyon kíváncsi leszek a BL-szereplésre.

[ Szerkesztve ]

(#76991) Tibiajax válasza Citroware (#76990) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

20évente úgy látszik, vannak ilyen csodák a prem.lígben..

(#76992) máyköl válasza Citroware (#76990) üzenetére


máyköl
veterán

A Leicester alázatós és óriási munkájat egy cseppnyit sem lenézve, de szerinted ha bajnokok lesznek, az nem minősíti a Premier League -et, vagy mutatja meg, mekkora gödörben van az angol foci?
Tényleg elképesztő amit ez a csapat véghezvitt, ha bajnokok lesznek, ha nem. De azért egy pár évvel ezelőtti Premier League -ben nem hiszem, hogy sikerült volna nekik, ahol volt egy atomerős MU, Chelsea, vagy egy City. Szerintem kellett hozzá szerencse is részükről az én aspektusomból, és tényleg, a lehető legkisebb módon sem őket szeretném leminősíteni. Talán a sors akarta ezt így. :)

(#76993) Citroware válasza Tibiajax (#76991) üzenetére


Citroware
addikt

Az azért vicces lenne, ha jövőre is a Leicester lenne a bajnok. :DDD

(#76994) L_YKing válasza Citroware (#76993) üzenetére


L_YKing
addikt

Ha nem vasaroljak ki akkor meg is van az esely. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#76995) Assimilator válasza máyköl (#76992) üzenetére


Assimilator
őstag

A mutatott jatekuk alapjan a korabbi szezonokban is lenne eselyuk.
Tenyleg nem arrol van szo, hogy makkoljak a meccseket sorban.
Amit kitalaltak azt pengen csinaljak.

(#76996) Enzolord válasza itouchfan (#76989) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem Te vagy az egyetlen Leszter divatdrukker.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#76997) NyxNyxNyx válasza Enzolord (#76996) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Egyik haverom múltkor azt mondta, hogy szurkol a "Lenkeszternek". :DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#76998) szab.tam válasza NyxNyxNyx (#76997) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ez már majdnem bikicsunáj. :D

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#76999) Enzolord válasza NyxNyxNyx (#76997) üzenetére


Enzolord
addikt

Na ezt így még nem hallottam.. :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#77000) pohár válasza NyxNyxNyx (#76997) üzenetére


pohár
félisten

akkor lehet nekik szurkolt

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.