Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76401) cyberkind válasza Enzolord (#76400) üzenetére


cyberkind
félisten

Túlzás, de elvileg Johnson kezdeményezett meg tudta is a lányról hogy mennyi.

Paranormal Cocktivity

(#76402) Tibiajax válasza Enzolord (#76393) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

eddig volt jó a mai napom..

(#76403) Enzolord válasza Tibiajax (#76402) üzenetére


Enzolord
addikt

Egy kis Cruyff válogatás! :R :R

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#76404) #84221696 válasza Enzolord (#76393) üzenetére


#84221696
törölt tag

RIP :((

(#76405) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Az angol kiscsajok híresen nagy lotyók, a 1x-2x év közötti fiúk-férfiak harmadát-negyedét akkor sittre is lehetne vágni, mert kiskorúakkal csinálták. És szó sem volt erőszakolásról.

Ez egy kurva nagy vicc.

szerk: "Az esküdtszék (8 nő, 4 férfi)" Oké...

nagyon off: Breivik most perli a norvég államot, mert a luxuscelláját (tv-konzol, stb) nem tartja elég jónak. És szóba állnak vele, tényleg tárgyalják a dolgot.

Nagyon furcsa egy világ ez.

[ Szerkesztve ]

(#76406) Enzolord válasza KisTücsök (#76405) üzenetére


Enzolord
addikt

Gondolom, mindnek lánygyermeke volt ráadásnak..
Na, az a másik, hogy ez a tömeggxilkos nyomorog.. Hát elmegy a jogállamiság a halálba, mikor az a börtön, amibe le kell ülni 20 évet majd 80 életért, jobb, mint amiben a Magyarok nagy része él... Elég lett volna neki egy kötél.. Vagy a viking sorozatból a vérsas..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#76407) szami777 válasza KisTücsök (#76405) üzenetére


szami777
addikt

Teljesen egyetértek. Sokallom ezt a büntetést, ilyen világba élünk, de könyörgöm, nem erőszakolta meg, a lány fiatal volt, de mindkét fél akarta, ennek ellenére 6 év....

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#76408) Assimilator válasza szami777 (#76407) üzenetére


Assimilator
őstag

Angliaban extrem szigor van szexualis perekben.
Egyebkent pedig majd minden tini potyagyerekre hajt az ingyenlakas miatt...
De persze a Kelet-EU bevandorlok a hibasak mindenert. :DDD

(#76409) Jester01 válasza bagyulajuve (#76390) üzenetére


Jester01
veterán

Köszi. Astra van de ott sajnos kódolt, Hot Birdem meg nincs :(

Jester

(#76410) venember83


venember83
nagyúr

Nagyon más volt a futball az ő idejében. Nyugodjon békében.

(#76411) Tibiajax válasza venember83 (#76410) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

volt a fenét más... mi volt más? más labda volt, vagy több? nem ugyanaz volt a cél?
igen, nem voltak mezszponzorok, nem voltak tetves arabok, ázsiaiak meg úgy cuzammen mocskos pénz még a háttérben, meg nem volt olyan szintű harc a levegőben már a labdáért. ennyi
tessék. miben másabbak ezek a képek, mint egy mostani angol derbi? harc a labdáért, próbálják megszerezni, csúsznak másznak.. más kérdés, hogy volt egy ilyen játékos, aki ilyeneket tudott. amit most nagyjából csak egy kis törpe argentin tud a jelenkori világban, azokat az ütemtelen megtolásokat zsigerből.. senki más
de így van, ebben valóban más volt az akkori foci, többen voltak még ilyen nagyságok

(#76412) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

na, szép kis lesgól a spanyoloktól

Resistencia eterna

(#76413) szab.tam


szab.tam
nagyúr

horvátok ellen nagyon kéne a 3 pont! :DDD
(melyik is volt az a f*kalap?)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#76414) fatal` válasza szab.tam (#76413) üzenetére


fatal`
titán

A faszrajz Egervári gyűjtögette a pontokat a barátságos meccseken. :DDD

R.I.P Cruyff, az egyik legnagyobb volt :(

(#76415) venember83 válasza Tibiajax (#76411) üzenetére


venember83
nagyúr

Egyszerűen nincsenek ekkora szabad területek. Nézd meg, mekkora terület van előtte a harmincötödik másodpercben, amikor gyönyörűen átveszi a labdát. Manapság már sokkal tömörebbek a csapatok (tizenakárhány méteren belül van védősor, középpálya és csatársor), nincsenek így széthúzva a sorok, ráadásul ilyen kvalitású futballistákra legalább két ember jut, akiből az egyik olyan, hogy azonnal odateszi magát, és felrúgja/lerántja, amint el tudna menni mellette.

(#76416) #84221696 válasza szab.tam (#76413) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ez szép! :DDD

(#76417) marositech válasza venember83 (#76415) üzenetére


marositech
senior tag

Sztem annyiban változott, hogy 70-80-as években a focista átlag 5-6 km-t fut meccsenként.
Most 9-10km, de ha nagyon odapörög 11km is lehet benne.

Azért rohadtul furcsálom, hogy nincs a Mennyei Bajnokságban km statisztika. Sztem ott még 5-6 km-t látnánk...

Szerintetek pirosat ér? ;]
[link]

[ Szerkesztve ]

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#76418) Enzolord válasza marositech (#76417) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez az old classic ugrott be róla.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#76419) Napfénysüti válasza marositech (#76417) üzenetére

5km-t mozogtam a szerdai céges 1,5 órás focin. :DDD

Més que un club!

(#76420) Enzolord válasza Napfénysüti (#76419) üzenetére


Enzolord
addikt

Mit futkosol annyit a kapuban?? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#76421) Napfénysüti válasza Enzolord (#76420) üzenetére

Ilyenkor mindig kint tolom. Valakinek ontania kell a gólokat is. ;] :D

Més que un club!

(#76422) marositech válasza Napfénysüti (#76419) üzenetére


marositech
senior tag

Óóó pedig mit nem adnék, hogy focizhassak újra. 33 évesen. :)

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#76423) szami777 válasza Enzolord (#76420) üzenetére


szami777
addikt

Az a durva, hogy vannak olyan meccsek, ahol a kapusok ilyen 5-6 kilométereket futnak 90 perc alatt, olvastam erről még 1-2 éve cikket, de fel nem foghatom hogy a francba jön össze ennyi.
Oké, hogy kirohan a labdáért, meg kirúgásnál nekifut, meg helyezkedik, de ez akkor is rengetegnek hangzik.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#76424) Napfénysüti válasza szami777 (#76423) üzenetére

Ha magamból indulok ki akkor én se ácsorogtam nagypályán mikor ment a játék hanem folyamtosan mozogtam: ha támadtunk feljebb léptem ha az ellenfél jött akkor pedig mindig alabda irányába mászkáltam. Szóval szerintem simán elképzelhető hogy komolyabb szinten bizony egy kapus mozog ennyit, manapság a modern foci már nagyon megköveteli hogy együttéljenek a játékkal.

Egyébként ehhez kapcsolódóan ajánlom a könyvet amit nemrég olvastam ki, abban le van írva hogyan alakult ki ez a dolog a kapusoknál. :K

Més que un club!

(#76425) Enzolord válasza szami777 (#76423) üzenetére


Enzolord
addikt

Hát, megye 2ben volt olyan, hogy kiment meccs közben unokázni, meg sörért.. ;] ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#76426) bagyulajuve válasza szami777 (#76423) üzenetére


bagyulajuve
addikt

abba, amúgy a séta is beleszámít, szóval pl. az is, amikor odamegy a kapufához lekocogtatni a sarat a stoplik közül

90 perc alatt 5 km-t sétálni+futni nem olyan nagy szám szerintem

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#76427) szami777 válasza Napfénysüti (#76424) üzenetére


szami777
addikt

Én elhiszem, hogy tényleg mozognak ennyit, csak fura belegondolni abba, hogy ez kb 20-30 százalékkal kevesebb csak, mint a mezőnyjátékosok futása. És innen nézve szerintem furcsa, hogy nincs akkora különbség.

(#76425) Enzolord
Utánozhatatlan feeling :D
Ez is igazi megyei életérzés, tegnap küldték a videót, óriási :D :D : [link]

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#76428) Napfénysüti válasza szami777 (#76427) üzenetére

Na várj, a mezőnyjátékosok egy jobb csapatban nem 10-13km-eket nyomnak?
Csak mert itt azért jelentősebb eltérés lenne.

Més que un club!

(#76429) Enzolord válasza szami777 (#76427) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C

Szomszéd faluban bicikliút vezet át a pályán, és volt olyan, hogy a teheneket le kellett hajtani a pályáról meccs előtt...
Természetesen tele volt tehén lepénnyel a pálya, nem nagyon volt becsúszás.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#76430) #84221696 válasza Enzolord (#76429) üzenetére


#84221696
törölt tag

Pedig azon a legjobb becsúszni. :DDD Meg nézd a jó oldalát, műtrágyázni nem kell a pályát. ;]

(#76431) Tibiajax válasza venember83 (#76415) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

tudom, h a Barca pályája szélesebb mint a többi, de sokszor látom pl amikor Neymar is tök üresen áll a másik oldalt és mutatja magát, mielőtt Messi átrakná neki a labdát.. mai fociban is sok helyzetben akadnak üres területek.. persze, a területfogás is egy fontos része a mai stratégiának és ezekkel a szétedzett, 10km-eket futó emberkékkel meg is lehet csinálni valamennyire, de én azt gondolom, akkor is csak 22-en voltak a pályán és a terület is ugyanekkora volt, csodák meg nincsenek. elég csak egy szituáció, ha Messi mondjuk megindul be középre és 4en vagy 5en mennek vele, máris szabad terület nyílik az egyik szélen

(#76432) szami777 válasza Napfénysüti (#76428) üzenetére


szami777
addikt

Tavalyi Premier League szezonba 12 km átlagfutással az élen végzett az egyik West Ham játékos. Ez ugye a max, én ilyen 8-10 kilométert kalkuláltam be.
Egy februári cikk szerint pl a citynél a legtöbbet futó Sagna volt, aki 9.44-et futott átlagba, az arsenal-nál 9.86 kilométerrel Monreal vezet Tehát azért annyira nem sok ez. PL-be áll a legtöbbet viszont a játék, tehát szerintem egy spanyolba picit többet futnak.
Sajnos a kapusokról nem találtam ilyen statisztikát, viszont tévedtem, a 20-30 százalék nem valós, inkább 40.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#76433) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Kölyökkorom óta a hollandokért szorítottam minden focitornán, később az Ajax-ért és a Barcáért..
Sokáig nem jöttem rá, miért épp nekik, mi lehet mai napig a motorja annak a zsigeri érzésnek, amit annyira régóta éreztem mindig a holland és a katalán foci iránt.
Később kezdtem egyre többet hallani arról, hogy apámnak a '74-es, '78-as tornákon is egy bizonyos narancsmezes gárda volt a szíve csücske, és egy nagy Johan, na meg egy Neeskens, meg a többiek..
Akiknek nem sikerült végül világbajnokoknak lennie csak ezüstérmeseknek mindkétszer, de a világ akkori legjobbjainak tartották Cruijff-ékat és a totális futballjukat. Én ugyanezeket az érzéseket örökölhettem meg tőle, csak persze két generációval későbbi felállással.. De a lényeg ugyanaz volt
Amit Cruijff lefektetett az Ajax-nál és a Barcelonánál, a tökéletes labdabirtoklást és a totális csapatjátékot..

Isten veled, Mester!

(#76434) venember83 válasza Tibiajax (#76433) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez nagyon ismerős, Tibcsi... Ez nem valamikor régebben már elhangzott „saját vallomás?” :F

(#76435) Ringman válasza szami777 (#76432) üzenetére


Ringman
nagyúr

PL-be áll a legtöbbet viszont a játék, tehát szerintem egy spanyolba picit többet futnak.

olaszoknál biztos kevesebb, mint a PL-ben :)

(#76436) forceberg válasza Tibiajax (#76431) üzenetére


forceberg
veterán

Vannak csodák, de ez nem az, hiába véded az "őskort". Ma vérprofi atléták fociznak komolyabb szinten, régebben meg sörözni mentek a meccsek után.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#76437) Citroware


Citroware
addikt

Régóta tűnődöm ezen a francia válogatotton, szerintem most az EB egyik legnagyobb esélyese.

Griezmann, Benzema, Lacazette, Giroud, Martial

5 olyan csatár, akik a világ 5 topcsapatában elsőszámú csatárok, egyedül talán Lacazette nincs MÉG annyira topcsapatban, de ezek közül talán ő a legjobb csatár. Ha én lennék a menedzser, azt se tudnám, kit játszassak elöl. És a többi posztra is nagyon jó formában lévő játékosokat össze lehet szanálni. Együtt, a válogatottban még nem igazán játszottak, nincsenek összeszokva, de külön-külön mindegyik jókat tesz le az asztalra mostanság. Nagyon durva legjobb kezdő 11-et össze lehet rakni. Talán semelyik másik válogatottból nem tudnék jobbat. Max a németekből.

[ Szerkesztve ]

(#76438) Surda-


Surda-
őstag

Sziasztok

A francia csapat ma pályára lépő összeállítását hol tudom megnézni?
A játékosok erdekelnek, nem a taktika.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#76439) NyxNyxNyx válasza Surda- (#76438) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

link

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#76440) Surda- válasza NyxNyxNyx (#76439) üzenetére


Surda-
őstag

Köszi

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#76441) Tibiajax válasza forceberg (#76436) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

te már csak tudod biztos..

(#76442) pohár válasza forceberg (#76436) üzenetére


pohár
félisten

erről jut eszembe

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#76443) szami777 válasza Citroware (#76437) üzenetére


szami777
addikt

A franciak keretevel sose volt baj. Erossegben szerintem a top3 környékén vannak mindig, a csapategyseggel van baj inkabb. Hajlamosak a beegesre es a szetesesre.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#76444) forceberg válasza pohár (#76442) üzenetére


forceberg
veterán

:C

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#76445) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Eddig sikeres a konkurens erők felkészülése..

Dánia - Izland 2-1, Portugália - Bulgária 0-1

C. Ronaldo-nak még a 11-esnél is megremegett a lába :)

Ma kíváncsi leszek a Magyar - Horvátra.

Szerintem mindkét csapat szerez gólt és csakazértis X vagy hazai!

HAJRÁ MAGYAROK! :)

A helyszínen izgulom majd végig :) Sikerült ákcijóba VIP bronze jegyet szereznem!

Az eredménytől függetlenül ez most szerintem félelmetesen jó hangulat lesz majd! ez most fociünnep lesz az EB előtt ;)

[ Szerkesztve ]

(#76446) szab.tam válasza Soulfly842 (#76445) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ezek a fostaliga meccsek baromi sokat jelentenek.
a brazilokat 3-mal vertük, mielőtt megkaptuk a 6-os tésztameccset az oroszoktól.

****

viszont kedves c-vágány ronci backup/6. (gyk:bekaphatod.) :DDD
hazavágta a tegnapi szelómat.

de most tényleg.
olyantól kérdezem, aki látta a meccset:
ez most valami poén, vagy igaz?
a stat nem mindig adja vissza a meccset, de ez már tényleg vicc....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#76447) Citroware válasza szami777 (#76443) üzenetére


Citroware
addikt

Hát azért az elmúlt években (leginkább 2006-os VB után mostanáig) jóval gyengébb volt a francia keret.

(#76448) B0V9B válasza szab.tam (#76446) üzenetére


B0V9B
tag

Ha szerinted ezek a """"fostaliga"""" meccsek nem jelentenek semmit, akkor minek fogadsz rájuk nagyobb téttel?
Ha pedig kis téttel fogadtál rá, akkor nekünk miért kell azt olvasnunk a focis fórumban, hogy miként ment el a 200 Ft-os mixed?

(#76449) L_YKing válasza B0V9B (#76448) üzenetére


L_YKing
addikt

Azert mert te nem vagy valamire kivancsi az nem azt jelenti, hogy nekunk mar nem is szabad kiirni, gorgess lejjeb es kesz is. ;)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#76450) Tibiajax válasza pohár (#76442) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát igen, 90 évvel ezelőtt még sok minden más volt valóban.. képzeld, akkor a németek még világuralomra is törtek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.