Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77801) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

Azért ez még nem lefutott ;)

(#77802) Cartevo


Cartevo
őstag

Mit csinál Simeone a Legyen ön is milliomosban?
Kéri a közönség seggítségét.

(#77803) L_YKing válasza DeathBat666 (#77801) üzenetére


L_YKing
addikt

3 golt a livertol ugy, hogy egyet sem lo... :F
nem eselytelen de ez nem az a liverpool..

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#77804) NyxNyxNyx válasza L_YKing (#77803) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

kinyomtam a meccset, egyből elkezdtek produktívkodni...

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#77805) Assimilator


Assimilator
őstag

Elkepeszto, hogy a Dortmund mennyire nem tud mit kezdeni Origivel.

(#77806) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

Mi ez a védelem :F :F

(#77807) Citroware válasza DeathBat666 (#77806) üzenetére


Citroware
addikt

Nem mondanám, hogy meglepődök. Még a 4 hátvédból is a két szélső túlságosan támadó felfogású. Így max kiscsapatok ellen biztonságos felállni, de még oda is meredek.

Túl nagy volt a szarka farka, nem bírta el a szarka. Nem kellett volna kiállni ennyire támadó játékosokkal, hanem csak simán normálisan, ahol vannak, akik védekeznek is.

[ Szerkesztve ]

(#77808) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

sohase írd le a Liverpool-t

ők nem a Barca...

(#77809) Citroware


Citroware
addikt

Úgy tűnik, hogy legalább a támadás megy, ha már a védekezést nem bírja a 'pool. :DDD

Akárhogy is alakul végül ez az összecsapás, a Dortmund nem jobb a Liverpoolnál, a két meccs egészét összevetve, max jobban jött ki nekik a lépés, egy kritikus pár perc miatt az elején.

Teljesen egyenrangú a két csapat.

[ Szerkesztve ]

(#77810) KisTücsök


KisTücsök
addikt

:C

(#77811) szami777


szami777
addikt

Basszameg mi van liverpoolban.
Lehet lemaradok az ev meccserol???
Meg egyet poool, kerlek.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#77812) Enzolord válasza szami777 (#77811) üzenetére


Enzolord
addikt

Ami eltalálja a kaput, az eddig gól.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#77813) #16514048


#16514048
törölt tag

Hát ez kész! :Y :C

(#77814) Citroware


Citroware
addikt

MUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

(#77815) KisTücsök


KisTücsök
addikt

:Y

(#77816) #84221696 válasza Enzolord (#77812) üzenetére


#84221696
törölt tag

Úgy néz ki! :) Liverpool behúzta!

(#77817) szami777


szami777
addikt

Ott vannn basszamegg. Hnap tuti megnezem az ismetlest. Sajna most csak az eredmenyek.com rezgett.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#77818) Dreamie


Dreamie
őstag

Ez kész ez a meccs... 😃😃😃 hihetelen élmény!

[ Szerkesztve ]

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#77819) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hihetetlen... valami hihetetlen ez a csapat. a szellemisége
megcsinálták annak idején a Milan ellen a csodát.. és most is

(#77820) DopeBob válasza szami777 (#77811) üzenetére


DopeBob
addikt

Pont ezt akartam beirni, az ev meccse, az tuti :R :R :R

MZ/X

(#77821) forceberg válasza szami777 (#77817) üzenetére


forceberg
veterán

Ma is közrejátszik a bíró. Szépen lefogták a felugrani készülő védőt, talán Schmelzert?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#77822) Citroware


Citroware
addikt

Na, ez foci volt. Gyerekek, beszélgessünk.... :DDD

(#77823) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

TRUST
IN
KLOPP

:D

(#77824) Assimilator válasza Citroware (#77822) üzenetére


Assimilator
őstag

0-2-rol majd 1-3-rol kikapni?! Teljesen megerdemelt a Pool a tovabbjutasa.

(#77825) Enzolord válasza szami777 (#77817) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor ne mondjuk el, mi lett a vége? Akarsz izgulni?? :P :P ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#77826) Citroware válasza Assimilator (#77824) üzenetére


Citroware
addikt

Amúgy teljesen úgy történt az egész meccs eredménye, ahogy vártam, azt az elején lőtt két gólt leszámítva, amihez szerintem nagy szerencse volt a Dortmundnak, mert nem mehet be minden. ;]

[ Szerkesztve ]

(#77827) DeathBat666 válasza L_YKing (#77803) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

egy liverpoolt SOHA ne írjatok le :C :C :C :C

(#77828) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Sakho. :DDD Az a tipikus afrikai akcentus.
__

Látod, barca? Nem érdekli őket az EL, és még így is továbbjutnak. Ennyire erős ez a PL. Ideje lenne belátni! ;]

[ Szerkesztve ]

(#77829) BenHans


BenHans
addikt

Mi van itt emberek?! Hát mit csinált a Liverpool?! Le a kalappal előttük, volt erejük elhinni hogy meglehet a sírból is. Ebben a hitben Klopp félidei mondatai is benne vannak az tuti.
De jó hogy ezt a meccset élőben láthattam.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#77830) Citroware


Citroware
addikt

Ilyen párharcot Európa nem b.szott. :C

Abszolút példás, amilyen hangulatban állt egymásnak ez a két csapat, micsoda fair play volt, és micsoda emelt fővel és tisztelettel álltak egymásnak a felek. Nagyon sok híres rangadó (El Clasico) példát vehetne erről az egészről. A szurkolók akkor is kitartanak a csapat mellett, ha nem áll jól. Nem pedig szidják az ellenfelet, meg a saját csapatukat is. Csendben tudtak maradni a megemlékezéskor. Nem fütyülték ki egymást. Nem színészkedtek, nem provokáltak, nem uszítottak. Így kéne hozzáállni minden csapatnak. Az eredmény alakulásáról meg már nem is beszélve. Az európai futball mintapéldája volt mindkét meccs. Nem értem, hogy erre pl az olaszok, vagy a spanyolok miért nem képesek. Illetve értem, csak elég szomorú.

[ Szerkesztve ]

(#77831) szami777 válasza Enzolord (#77825) üzenetére


szami777
addikt

Ne g@cizz velem :D
Kocsmaba nem mukodott a tv, eleg szemvedes ez nekem.
Pia legalabb volt

Poolnak hatalmas respect :R :R

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#77832) Citroware


Citroware
addikt

Most már nem a másfél évvel ezelőtti Liverpool - Dortmund 4:0 felkészülési meccset fogom felhozni, hogy semmivel sincs előrébb egy Dortmund a PL topcsapatoknál, hanem a mostani párharc 180 percének egészét. :DDD

(#77833) Assimilator válasza Citroware (#77830) üzenetére


Assimilator
őstag

Azta. Te ertelmeset is tudsz irni? ;]

(#77834) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

Végig éreztem, hogy meglehet a meccs, végig bíztam a csapatba, félidőben is a Milan elleni BL meccsre gondoltam, és ez tényleg így volt, nem jampiságból mondom. Szerintem ezt a meccset megérdemelte az összes Liverpool drukker, kellett már valami siker (még ha még nem is nyertük meg az EL-t). :R :R

[ Szerkesztve ]

(#77835) Citroware válasza DeathBat666 (#77834) üzenetére


Citroware
addikt

Kb a két lehetséges legerősebb ellenfelet megkaptuk egymás után (MU, aztán Dortmund), ezek után már csak könnyebb meccs lehet. Persze ez nem jelenti azt, hogy biztos a győzelem, bármi lehet még.

[ Szerkesztve ]

(#77836) DeathBat666 válasza Citroware (#77835) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

Kíváncsi vagyok a sorsolásra, de szerintem egy Sevilla - Liverpool döntő lesz (bár még nem lefutott az elődöntő se, de azért na).
És a Sevilla csak nem nyer 3x-ra is :D

[ Szerkesztve ]

(#77837) NyxNyxNyx válasza Citroware (#77835) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ezek után szép kiesni. ;]

Am akármennyire is elcsépelt és nem szeretem mondani ezt, de Respect a csapatoknak. Klopp óta minden Pool meccs egy kaland. Sose tudod mi lesz a vége.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#77838) Citroware


Citroware
addikt

Átnéztem a Sevilla - Bilbao büntetőpárbajba. Ezek még a tizenegyespárbajban is összevesztek, egymásnak szaladt a két csapat. xD

(#77839) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

Azért az uccsó büntetőt elvégző Sevilla játékos nem sz@rozott ;]

(#77840) Assimilator válasza Citroware (#77835) üzenetére


Assimilator
őstag

A ket lehetseges legerosebb ellenfel a Dortmund (volt) es a Sevilla.
United fasorba sincs. (iden)

Total poen az egesz. Pool-Augsburg meccsen kint voltam az Anfielden. Gyalazatosan szar jatek volt amit produkaltak.
Annal mar csak a stadion allapota gyalazatosabb.
Most meg 4-3.
Tenyleg minden meccs egy kaland. :D

(#77841) Citroware válasza Assimilator (#77840) üzenetére


Citroware
addikt

Igen, de akkor nagyon tartalékoltak, az Augsburg ellen, nem B csapatból, hanem C csapatból is játszottak.

Most rápihentek hétvégén (ahogy a Dortmund), és a 100%-ot akartak nyújtani ma, meg is látszott.

Lehet mondani, hogy a MU fasorba sincs. A Liverpoolra is ezt mondtátok. Nagyon is ott van. Ez a Dortmund egy hajszálnyival sem jobb, ez az odavágón is látszott, meg a visszavágón is. Persze csak akkor, amikor az angol csapat is 100%-ot belead a nemzetközi kupameccsbe. Mert ilyen ritkán van. A tartalékoló Spurs ellen vitézkedhettek, ahogy akartak, de ez a Liverpool most olyan komolyan vette az EL-t, mint a Dortmund. És lám, nem is volt jobb a Dortmund.

[ Szerkesztve ]

(#77842) szab.tam válasza szami777 (#77831) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"Kocsmaba"

pohár kartársat helyettesítem.
nem -ba, hanem -ban... ( :U :DDD )

még ha kocsmába' voltál, (gyk: vó'tá'), akkor is.
ezé' itt ölünk. :D

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#77843) NyxNyxNyx válasza Assimilator (#77840) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Most ezt kikérném magamnak, ha nem full tartalékosan álltunk volna fel az egész EL alatt.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#77844) Assimilator válasza Citroware (#77841) üzenetére


Assimilator
őstag

"Ez a Dortmund egy hajszálnyival sem jobb"

Latom, visszanott az arcod. Jol van. :D

(#77845) DeathAdder válasza Assimilator (#77840) üzenetére


DeathAdder
veterán

En meg lattam az Augsburg - bvb -t a bubdásba, ahol is gyalázatosan szar volt a dortmund.

Citroghost - de igen, lényegesen jobbak, szertném ha a pool egyszer olyan egységes, labdabiztos és kiváló csapat lenne mint a dortmund ;)
De az valo igaz h nem mindig a jobb csapat jut tovább.

#77846 jajjnemá :))

[ Szerkesztve ]

(#77846) Citroware válasza NyxNyxNyx (#77843) üzenetére


Citroware
addikt

Ti is ki tudtátok volna ejteni a Dortmundot, csak az a bajnokságbeli szereplés kárára ment volna. Mondjuk így sem lesz meg a bajnoki cím már a Spursnek, szóval felesleges volt. (bár csodák léteznek, ezt ma is láthattuk)

Nem mondom, hogy megvertétek volna a németeket, de akármerre borulhatott volna a mérleg, nem pedig ilyen sima.

(#77847) Citroware válasza DeathAdder (#77845) üzenetére


Citroware
addikt

Szerintem meg nem jobbak. A Dortmund és a Liverpool kb egyforma erős. Több alkalmuk volt bizonyítani, hogy jók, mivel egy csapatnak a Bundesligából nagyságrendekkel könnyebb kvalifikálni magát a BL-be és ott megmutatni évről-évre, hogy mit tud, mint a Premier League-ben 6 másikkal küzdeni a helyekért, aztán tartalékolni az európai kupameccsen. Nem beszélve arról, hogy a német bajnokságban 4 meccsel kevesebb van egy szezonban, és két hazai kupasorozat helyett csak egy megy. Így nem fáradnak annyira ki. Ez nagyon sokat számít, Klopp megmondta.
És ugyanolyan jól szerepelhetne az angol csapat a nemzetközi kupaporondon (ez pl ma is bebizonyosodott), csak otthon nem kerülnek be mindig a 4 közé, mert erre 6-7-8 jó angol csapat pályázik, és csak 4 kerülhet oda, azok közül is már amelyik nem veszi félvállról.
Legalább 5 angol csapat van, amelyik van olyan jó, mint a Dortmund. (A PL tabellán lehet őket nézegetni a Liverpooltól felfele) Nem feltétlenül jobbak, de egyszint megvan.

[ Szerkesztve ]

(#77848) szab.tam válasza NyxNyxNyx (#77843) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"full tartalékosan álltunk volna fel"

a topikban van lehetőség arra, hogy nyilatkozzál, kinek drukkolsz.
vagy kiknek
.
volt, aki vette a fáradtságot, és összesítette ezt.
én megnyitottam, de nem talállak a listában.
így csak találgatok, mihez szólsz hozzá a királyi többesben:
"álltunk volna fel"
ki, kivel, mikor, hol?
:F

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#77849) NyxNyxNyx válasza szab.tam (#77848) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Na ne máááá hogy nem tudod. De am ott is van az összefoglalóban. Sőt, még a címerük is ott van, pedig egyedül szurkolok nekik a fórumban.

Dehát jól van, tudjuk hogy nem jó a látásod, különben nem néznél NB1-et. ;]

am nem szoktam használni a T/1-et, csak a csapat saját fórumán (azért sem írom ki a nevét), nem tudom miért így írtam most

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#77850) #16514048 válasza szab.tam (#77848) üzenetére


#16514048
törölt tag

Pedig ott van ő is a listában. :P

Majd Karácsonyig összedobunk már egy szemüvegre, múltkor a műsorújságot nem találtad a médiaklikken, most meg ez. ;] :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.