Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77701) Assimilator


Assimilator
őstag

Barca is vicces. Elso golig hatul passzolgatnak a vedok, az teljesen rendben.
Gol.
1 perccel kesobb mar uvoltenek, mint a sakal, hogy az Atleti huzza az idot. :DDD

(#77702) L_YKing válasza Citroware (#77700) üzenetére


L_YKing
addikt

Ha apadnak pnaja lenne nem az apad lenne. ;)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#77703) Citroware


Citroware
addikt

És mindegyik meccsen az a csapat jutott tovább, akit vártam. :C Remélem az EL-ben is így lesz.

(#77704) itouchfan válasza Citroware (#77700) üzenetére


itouchfan
senior tag

A Barca úgy húzta az időt hogy játékban volt a labda. Az atletico úgy hogy nem. Hadd ne kelljen már elmagyarazni mi a különbség....

Ezt az undorító antifocit egyébként... Na mindegy

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#77705) omfgk válasza itouchfan (#77704) üzenetére


omfgk
addikt

Ezt az undorító antifocit egyébként... Na mindegy

Ezt nagyon szoktam szeretni.
Tehát az összes csapatnak a Barca ellen bizony kötelezően támadnia kéne. Legyen az kiscsapat vagy az Atleti. A céltalan tiki-taka aztán sokkal jobb...

(#77706) szami777


szami777
addikt

(#77704) itouchfan (válasz akart lenni)

Érdekes, az Atleti mai játékára pont nem mondanám azt, hogy undorító antifoci.
Mit kéne csinálniuk? Egy Barca ellen nem lehet végig offenzívan játszani. Megnyomták az elejét, gólt szereztek, visszább álltak és a kontrákra mentek. De utána is a hazaiak voltak veszélyesebbek, illetve a sportszerűtlen favágás is elmaradt.
Ha mutatsz nekem egy csapatot, aki a vége felé egy ilyen meccsen nem húzza az időt, megemelem a kalapom.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#77707) cyberkind válasza omfgk (#77705) üzenetére


cyberkind
félisten

Én csak azt nem értem hogy a Barca 0-0-nál miért nem játszott rendesen?
Lehet itt antifoci meg minden de amikor nekik állt a zászló szartak bele.

Paranormal Cocktivity

(#77708) kanyez


kanyez
tag

Érdekes volt azért, hogy egy jogos büntetőt nem adtak meg a végén.

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal."

(#77709) forceberg válasza cyberkind (#77707) üzenetére


forceberg
veterán

LEq eltaktikázta, mint tegnap Blanc.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#77710) DeathAdder válasza KisTücsök (#77698) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szerintem mindhármuk ellen eléggé esélytelen ez az idei megaszar sziti, de talán az atleti volna a "legjobb", akik azért egy elég unalmas döntetlen után mentek tovább tizikkel leverkusenen, viszont a másik kettő sem verhetetlen, de nem látok erre akkor sem sok esélyt ettől a szititől.
A sziti kb. kihozta az idei a BL-ből a maximumot.

(#77711) máyköl


máyköl
veterán

Érdekes ez a mezőny a legjobb 4ben. Nem érzem valahogy egyiküket sem igazán.
City gyenge. Idén nagyon.
Bayern olyan pocsékul játszik mostanában, hogy rossz nézni.
Realnak 2 arca van, valamikor marha erősek, van, mikor vak komondorok a pályán.
Atleti meg Atleti. Ők erősek, de sosem azért, mert marha jól támadnának. Nem látom bennük azt, hogy megnyernék a Bl -t.
Azt mondanám, hogy jelenleg a Real és a Bayern talán a legesélyesebb, de valahogy egyiküket sem érzem. A PSG szerintem mindkét csapatot elgyepálná, csak nekik eléggé hülyén jött ki a lépés idén. De lehet a Juve is nyerne jelenleg, ha a 4ben lenne...

De ki voltam nevetve egyébként, mikor azt mondtam, hogy 0-2 hátránnyal otthon a Wolfsburg ellen jobb, mint 2-1 előnnyel utazni a Vicente Calderónba...

(#77712) NyxNyxNyx válasza máyköl (#77711) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Akkor remélem sok pénzt be is zsebeltél a nagy jóslatoddal. ;)

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#77713) KisTücsök válasza DeathAdder (#77710) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ennyit számít a sorsolás. Előző években, amikor jobbak voltak, megkapták a legnehezebbnek hitt csapatokat, tükörsimán kiestek, most meg amikor nagyon szarok, észre sem veszik és elődöntőben vannak. De nagyon meglepődnék, ha nem ez lenne az út vége, akárkit is kapjanak.
_____

Real - Bayern döntő a sanszos szerintem, és akkor meg... hát... képzeljétek csak el. :D

(#77714) mntn


mntn
tag

Így visszanézve ha jól látom, a kezező Atmas játékos lába a vonalon volt a kontaktnál.

(#77715) Citroware válasza mntn (#77714) üzenetére


Citroware
addikt

Az büntető volt. Egyébként is még a vonal is a tizenhatos része.

(#77716) szab.tam


szab.tam
nagyúr

neuer nem volt semmi az 1. gólnál.
árnyékboxolt. :C :DDD

most nézem az ismétlést:
a 30. percben 2:0-ra vezethetett volna a benfica....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#77717) #16514048 válasza mntn (#77714) üzenetére


#16514048
törölt tag

Az csak lesnél számít, hogy hol van a lába, hiszen azzal avatkozhat játékba, a kezével nem, így az belóghat.

Ilyen esetben viszont ennek nincs jelentőssége, mert maga a szabálytalanság (az, hogy hozzáért kézzel) a vonalon belül volt bőven. Legalábbis én így tudom, szerintem így logikus.

Ennyi erővel az sem lenne gól, ha a kapus úgy fogja meg a labdát, hogy az már a gólvonalon túl van, de a lába még nincs. :))

(#77718) szami777 válasza mntn (#77714) üzenetére


szami777
addikt

Az mind1, hol van a lába. A szabálytalan kontaktus helye számít. És a vonalon történő szabálytalanság is 11-esnek számít.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#77719) Enzolord válasza NyxNyxNyx (#77623) üzenetére


Enzolord
addikt

Akiket felsoroltál, hány játszik a spursben?
Lusta vagyok kikeresni..
És De Gea nincs túlhypeolva, szimplán a legjobb kapus jelenleg..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#77720) DopeBob válasza szami777 (#77718) üzenetére


DopeBob
addikt

Ha jol vezette volna a biro a meccset, akkor Iniestanak mar a palyan sem kellett volna lennie ekkor... Es akkor nem lenne mirol beszelni...

MZ/X

(#77721) NyxNyxNyx válasza Enzolord (#77719) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nagyon jó kapus, ezt nem vitatom. Csak az zavar hogy őt jelöltnek követelik, miközben további hasonlóan kiváló kapusteljesítmények vannak a ligában és őket meg teljesen ignorálják miközben még a csapatuk is feljebb végez és esetleg kevesebb gólt is kapott. A kivételezéssel van a bajom.

Alli-t és Kane-t írja mindenki, nem csak én. Alderweireld meg a liga legjobb védelmének az oszlopa. Szvsz ez még bőven nem az elvakult ítélet kategória.

Év csapatába tőlem bekerülhet De Gea, vagy a másik 2 általam említett kapus, mert egyik sem érdemelné meg kevésbé mint a másik 2.

77722: Sejtettem hogy sejtetted. :DDD
De pont ezaz, hogy eddig mikor Lloris előtt volt hulladék védelem (Kaboul, Chiriches lol), és ő csinálta kvázi azt amit most De Gea akkor is le volt szarva.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#77722) Enzolord válasza DopeBob (#77720) üzenetére


Enzolord
addikt

Add meg, kinek szurkolsz, addig ilyen durvát nem nyilatkozhatsz..
BTW, a legjobb 4ből 2 nyerheti meg, ha van Isten, az Atleti, vagy a City..
Inkább az Atleti.. ;] ;] ;]

(#77721) MikE008 Természetesen sejtettem, hogy hol játszanak.. :)
De Gea pedig azért a legjobb, nevezz elfogultnak, mert ebből a szarhalomból annyit ment, amennyit ember nem képes.. Llorris ezért nem nagy etwas, most, mert előtte egy kiváló védelem van..
Jó kapus, ha elvitte volna a margit De Geát, őt láttam volna helyette.. De.. :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#77723) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#77721) üzenetére


DeathAdder
veterán

degea szerintem is messze a PL legjobb kapusa, szerintem kurtoá van a szintjére hájpolva inkább, de nincs azon. Minden mérkőzésen bravúrokat mutat be, és nem igazán ugrik be baki se tőle (kivéve amikor saf még gyerekként leigazolta)
Bőven 10 pont felett köszönet már most neki a manu, és az sem mellékes hogy az ötödik helyen vannak meccsenként egy kaput eltalált lövéssel.

[ Szerkesztve ]

(#77724) Enzolord válasza DeathAdder (#77723) üzenetére


Enzolord
addikt

Ne haragudj Hádész, de ezt a kinyilatkoztatást mentenem kell.. :C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#77725) szami777 válasza DeathAdder (#77723) üzenetére


szami777
addikt

Courtois egy téves igazolás.Hatalmas hiba volt.
Cech kisujja tobbet er nála.

Nalam de gea nem csak a pl, hanem ugy altalaba top 1 kapus. Sztem neuernel is jobb már.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#77726) kacsyx válasza kanyez (#77708) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Az vágesz ugye, hogy az az Iniesta lőtte rá az Atleticos kezére a labdát, akit 2 perccel előtte szándékos kezezésért pirossal ki kellett volna állítani? :D

(#77727) cyberkind válasza kacsyx (#77726) üzenetére


cyberkind
félisten

Itt a topikban is megmagyarázták: Ha apadnak pnaja lenne nem az apad lenne.

:D

Paranormal Cocktivity

(#77728) DeathAdder válasza Enzolord (#77724) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ugye milyen szép szavak egy rivális szurker tollából? :DDD de ettől még tény, remélem elhúz a reálba minél előbb :DD

xsanyi77 - jó azé nem könnyű jó kapust találni, cech már idős, courtois meg simán benne van a top5 -be szerintem. Nem beszélve a cserekapusról, begovicot sokkalta különbnek tartom mint minyont, és sajnálom hogy a tehetségét kispadon pazarolja.

(#77729) Enzolord válasza DeathAdder (#77728) üzenetére


Enzolord
addikt

Na mennyé a picsbe, mikor már kezdtelek megszeretni, így elvágod magad.. Hihetetlen.. :C :C :C :C

Ja, és le fogok szokni erről atapsolós smájliról, mert kicseszett idegesítő.. ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#77730) kanyez válasza kacsyx (#77726) üzenetére


kanyez
tag

Nyilván, de ilyen hibákat hogy lehet véteni ezen a szinten? Vagy az volt a felfogás, hogy "hát nem állítottam ki, viszont a 11-est se fújom be"? :D

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal."

(#77731) Richard!


Richard!
addikt

"Ünnepeld a sajátjaid sikerét, de legyél óvatos az ünnepléssel, ha mások vesztenek vagy hibáznak. Egy nap ugyanis veled is ugyanaz megeshet, ami velük."

/Johan Cruyff/

Más hozzáfűznivalóm nincs!

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#77732) NyxNyxNyx válasza kanyez (#77730) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szerintem félt kiállítani Iniestát aztán meg már nem merte befújni a tizit, mert szétszedték volna.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#77733) kanyez válasza NyxNyxNyx (#77732) üzenetére


kanyez
tag

De ez röhej, ilyen nincs hogy "félt". Szándékos kéz, ráadásul egyértelmű gólhelyzetet akadályozott meg, ezért azonnali piros jár(na). A másik oldalon meg szintén egyértelmű volt a 11-es, még ha a sporinak nem is, de a partjelzőnek látnia kellett volna.

Kemény, hogy ezért fizetnek...ha az utcáról behívnak valakit, az elvezeti így a meccseket.

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal."

(#77734) Tom5


Tom5
addikt

Ennek a Nojernek azért vannak hajmeresztő dolgai... :Y Első gólnál nem tudom hol kereste a labdát. :DDD

(#77735) venember83 válasza kanyez (#77733) üzenetére


venember83
nagyúr

A játékvezetői döntéseknél már csak az ilyen kijelentések a borzasztóbbak:

...ha az utcáról behívnak valakit, az elvezeti így a meccseket.

(#77736) viharhozo válasza forceberg (#77709) üzenetére


viharhozo
addikt

Szerintem inkabb a szezont taktikazta el, es az se biztos, h o. A meccs sok, rotalas nincs, nyilvan vmikor rossz is lesz a forma, pechjere ez naluk most jott el. Engem mondjuk az zavar a leginkabb, h mar egy Atma-Barcelona meccsen is a Barcelona a taplobb csapat, ez azert sulyos.

Mindenesetre a semleges szurkolok innentol orulhetnek, mert most tenyleg barki nyerhet, talan Choloek kicsit elorebb vannak, de most nincs egyertelmu eselyes, ami azert eleg ritka a BL-tortenelemben.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#77737) L_YKing válasza cyberkind (#77727) üzenetére


L_YKing
addikt

Ezek olyan gondolatok aminek semmi ertelme nincs. "Ha"! Fociban nincs ha Adam. ;)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#77738) Sonja


Sonja
veterán

Érdekes, hogy mind a négy továbbjutó 3:2-vel jutott tovább. :)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#77739) 7600 GS


7600 GS
addikt

Elég idegesítő amúgy Simeone-től ez a ZS kategóriás színházi előadás, amit szinte minden meccsen bemutat.

(#77740) Motion_Blur válasza Sonja (#77738) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nincs is egyértelmű favorit és ezt talán így is a jó :R

Nem tudnék relációt rakni a 4 csapat közé. Talán az ATMA volt a legmeggyőzőbb..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#77741) venember83 válasza 7600 GS (#77739) üzenetére


venember83
nagyúr

Szerintem nem előadás, egyszerűen folyamatosan a szélütés és a szívroham határán van meccs közben.

(#77742) máyköl válasza venember83 (#77741) üzenetére


máyköl
veterán

Szerintem meg a világ legjobb edzője. Pont.

(#77743) venember83 válasza máyköl (#77742) üzenetére


venember83
nagyúr

Ugyan, mindenki tudja, hogy toronymagasan Pep a VILÁG LEGJOBB EDZŐJE!!!!!

(#77744) marositech válasza venember83 (#77743) üzenetére


marositech
senior tag

Ha odatolnának a feneke alá ennyi pénzt, bárki lehet a világ legjobb edzője...

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#77745) máyköl válasza marositech (#77744) üzenetére


máyköl
veterán

Mourinho meg Pep mindig abból építkezik, amiből csak akar. Korlátlan összeg áll rendelkezésükre.
Mutassák meg mekkora edzők egy kisebb csapattal, ahol minimális költségvetésből kell építkezniük.

Simeone középcsapatból csinált sztárcsapatot, tizedakkora költségvetésből veri folyton a Realt meg a Barcát, Bl döntős volt már egyszer, és bajnoki címet nyert. Mit csinálna ő, ha valaki igazán megnyitná alatta a pénzcsapot? Félelmetes lenne szerintem...

(#77746) NyxNyxNyx válasza venember83 (#77743) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem, mert John Carver a legjobb edző a PL-ben. És mivel a PL a legerősebb bajnokság, tök egyértelmű hogy nincs jobb nála.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#77747) kacsyx válasza máyköl (#77745) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Na majd megmutatja jövőre A Kopasz a Cityvel, hogy tud ő kis pénzből is jó csapatot csinálni!
Ja, nem.

(#77748) L_YKing válasza NyxNyxNyx (#77746) üzenetére


L_YKing
addikt

:DDD

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#77749) KisTücsök válasza szami777 (#77725) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ezt miért mondod?

(#77750) szami777 válasza máyköl (#77745) üzenetére


szami777
addikt

Azert a bl gyoztes internel nem volt penzszoras, es mou triplazott velük.
Nekem Klopp a favorit.

________
Kistucsok:
Szerintem alulteljesit. Latszik rajta h jovore mar menne, mondta is, nem egy huseges tipus. Tuske bennem, h cech miatta ment el, 3-4 evig meg maradhatott volna, szerintem nem bizonyitott annyit, hogy ezt az aldozatot amit miatta hoztak, egalba hozta volna. Mou dontese akkor logikusnak tunt, mert hosszu tavra tervezett, akkor nem is ugattam erte, most mar latszik h nem hozza azt a szintet.
Ja meg amugy megcuccolta De Bruyne baratnojet :D .

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.