Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76251) KisTücsök válasza kacsyx (#76249) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD Mekkora troll vagy. :D
___

Talán 2 év múlva asszem (ha igaz), már minden PL meccs más időpontban lesz, péntektől hétfőig, csak hogy mindenki tudja nézni az összes összecsapást a világ legszínvonalasabb bajnokságából.

Örüljetek, örvendezzetek!

(#76252) itouchfan válasza KisTücsök (#76251) üzenetére


itouchfan
senior tag

De akkor nem lesz néző a stadionban, ha mindent lehet a Tv-ben nézni... 😦😂😂😂

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#76253) L_YKing válasza Citroware (#76242) üzenetére


L_YKing
addikt

Nehez beismerni, hogy az utobbi 4 evben egy kalap fos a PL? Te is latod, mindenki latja, nyugi hullamvolgy csak es kijonnek nem kell ennyire raizgulni.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#76254) szami777 válasza KisTücsök (#76251) üzenetére


szami777
addikt

A mai west ham elleni meccsre mit erzel?
En vendeggyozelmet, szerintem ezt a szezont mar lelkiekben feladta a csapat.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#76255) #16514048 válasza L_YKing (#76253) üzenetére


#16514048
törölt tag

Nincsenek most ott olyan csapatok, amik fel tudják venni a versenyt ilyen Real, Barca, Bayern szintű klubbokkal, de attól még túlzás azt állítani, hogy egy kalap fos a PL.

Azt nem tudom miért szerepelnek ennyire gyengén nemzetközi szinten, mert a nagy csapatok kereteit elnézve ezt nem indokolja semmi. Bár szerintem van azért igazság abban, hogy a bajnokságban jobban kell küzdeniük, mint mondjuk a Barcának vagy a Bayernnek, valamint sajnos a sok pénz miatt jobban is motiválja őket ez, mint a BL.

Viszont ha az egész mezőnyt nézzük, és nem csak azt az 5 csapatot, amelyek a BL-ben és EL-ben indulnak, akkor szerintem még mindig ez az egyik legerősebb bajnokság.

(#76256) L_YKing válasza #16514048 (#76255) üzenetére


L_YKing
addikt

Hat nyilvan erosen fogalmaztam de na, nem jo most.
Az, hogy eros nagyon nem allitanam mert akkor nemzetkozi szinten is tartani kene ezt a szintet amit a bajnoksagban, de most iden a bajnoksagban sem tudjak tartani mert egy - tavaly kieses ellen kutdo csapat - gyakorlatilag alazza oket.. Azzal jonni, hogy: de de de a liverpool elverte oket meg az arsenal meg a a a aaa ize.. Ok az elsok es ez a lenyeg, mas nem szamit.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#76257) szami777 válasza L_YKing (#76256) üzenetére


szami777
addikt

Érdekes cikk a helyzetről. Van benne bőven ráció.
[link]

______
Közbe Paliék megint nyernek. :C

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#76258) marositech


marositech
senior tag

Ok PL...mi a franc ez? Vendéggyőzelmek?
Pali nyert.
Békéscsaba is. ;]

[ Szerkesztve ]

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#76259) lacy86 válasza szami777 (#76257) üzenetére


lacy86
addikt

Valamit szednek Bekescsaban! :DDD

(#76260) B0V9B válasza viharhozo (#76227) üzenetére


B0V9B
tag

Szóval akkor ha valaki egy kisebb csapatnál edző, akkor azt nem is lehet megítélni hogy sikertelen/sikeres a maga szintjén, csak azt aki Chelsea-nél vagy Juvénél edzősködik... ŐŐŐŐ, oké!

"a kovetkezo ket szezonban nem jut el a BL-csoportkorig, vagy az EL-ben nem eli meg egyszer se a tavaszt, akkor lehet reklamalni."

Aha értjük, akkor az elmúlt 2 év csődje a nemzetközi porondon nem számít, hanem majd ha a következő években is ez lesz csak utána szólalhatunk meg, addig kuss van. Mekkora lángész vagy haver!!! Ez olyan mint mikor kérek 10 deka párizsit, az eladó cserébe beleszarik a kezembe, én megkérdezem hogy ez mégis mi volt... amire ő rávágja hogy ha következő 3 alkalommal se tud kiszolgálni normálisan akkor reklamáljak, addig örüljek ennek is.

Arra még mindig nem jött rá senki a fórumon hogy mi köze volt a Fifa ranglistának a nemzetközi klubcsapatok szerepléséhez, de egyszer majd mi is felnövünk arra a magas szintre ahol te, jajj már megint a nagy személyeskedésem, ahol maga áll!
Csókolom!

[ Szerkesztve ]

(#76261) L_YKing válasza B0V9B (#76260) üzenetére


L_YKing
addikt

Mi lenne ha ezt priviben rendeznetek, mert (lehet hogy csak en) erre nem vagyunk annyira kivancsiak. :R

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#76262) Ringman válasza lacy86 (#76259) üzenetére


Ringman
nagyúr

:)

kíváncsi vagyok, hogy a végén a felcsútot mennyire kell majd tolni, nehogy kiessenek. (vagy jövőre ismét több csapat lesz az nb1ben)

(#76263) máyköl válasza L_YKing (#76261) üzenetére


máyköl
veterán

+1!

(#76264) B0V9B válasza L_YKing (#76261) üzenetére


B0V9B
tag

Ne haragudj, én tényleg nem tudtam hogy itt csak az össznépi Real fikázás az egyedüli fórumtéma. Én meg mondjuk arra nem vagyok kíváncsi, mégse jegyeztem meg eddig egyszer sem.

(#76265) Ringman


Ringman
nagyúr

Handanovic; D'Ambrosio, Miranda, Murillo, Nagatomo; Brozovic, Medel; Biabiany, Ljajic, Perisic; Eder.

inter-kezdő róma ellen. min. 2-3 kapott gólt várok.

(#76266) bagyulajuve válasza B0V9B (#76264) üzenetére


bagyulajuve
addikt

én szívesen olvasom, amit írtok - számomra érdekes a 2 nézőpont, mindkettőben vannak igazságok :K

Resistencia eterna

(#76267) venember83 válasza Ringman (#76265) üzenetére


venember83
nagyúr

Te örök optimista. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#76268) marositech válasza Ringman (#76262) üzenetére


marositech
senior tag

Biztos, hogy 14 fős lesz a mezőny, a kevés átlag nézőszámra hivatkozva.

Komolyan, kapjanak már szerepet a nem budapesti csapatok is.
Budapestnek jelenleg 5 klubja van ami az első osztályban szerepel. Ez nem jó.
Sehol a világon nem szerepel annyi fővárosi csapat egy adott osztályban, mint nálunk.
2 kell és kész. Jöjjön vissza Eger, Nagykanizsa, Sopron, Nyíregyháza és oldják meg az utazási kedvezményeket!

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#76269) 7600 GS válasza L_YKing (#76261) üzenetére


7600 GS
addikt

Van, akit meg a Barca nem érdekel, mégis esik róla szó elég gyakran. :) ;]

[ Szerkesztve ]

(#76270) Ringman válasza marositech (#76268) üzenetére


Ringman
nagyúr

Sehol a világon nem szerepel annyi fővárosi csapat egy adott osztályban, mint nálunk.

angolok?

[ Szerkesztve ]

(#76271) szami777 válasza L_YKing (#76261) üzenetére


szami777
addikt

Szerintem ennek boven van itt helye. Engem a real-barca ekézések pl. sokkal jobban zavarnak.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#76272) Sdi válasza marositech (#76268) üzenetére


Sdi
addikt

"2 kell és kész.", ezt hogy is gondolod :F, ne az elért eredményeik alapján szerepeljenek az első osztályban a klubok ?

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#76273) Tibiajax válasza Ringman (#76265) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:DDD

(#76274) bagyulajuve válasza marositech (#76268) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Szerintem ezt így nem lehet eldönteni. Nem is örülnék, ha az lenne, hogy szabályozzuk ki juthat fel és ki eshet ki, mert gyakorlatilag, amit te szeretnél az csak így érhető el. Essenek ki a budapesti csapatok és jussanak fel/maradjanak benn a vidékiek a saját erejükből.

Persze egy Újpest kiesésen tudnék kárörvendeni, meg MTK-n is, de főleg a Vasason ;]

Csak, hát amíg az olyan "nagyvárosoknak", mint Nyíregyháza, Szeged, Szolnok pl. nincs rendes csapatuk, rendes támogatással, addig ezt hiába várja el az ember. De valóban sajnálatos, hogy kb 500-an mennek ki egy Vasas meccsre, míg egy Nyíregy meccsen akár lehetne kinn 4000 néző is.

A "Felcsút" meg vicc kb, tipikusan mesterségesen életben tartott csapat, Puskás nevére szégyent hozva :( - semmi köze ehhez a csapathoz, hihetetlen...és ez az eset nagyon belém ívódott

Resistencia eterna

(#76275) Ringman válasza Tibiajax (#76273) üzenetére


Ringman
nagyúr

el sem hiszem, perisic

(#76276) Tibiajax válasza Ringman (#76275) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:))

(#76277) Ringman válasza Tibiajax (#76276) üzenetére


Ringman
nagyúr

medel is alkotott. bár veszélyes játék miatt szerintem közvetett jár.

ha tottit becseréli a szabadra, akkor vsz. 1-1 az állás

(#76278) Tibiajax válasza Ringman (#76277) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ez is kurva nagy volt..:D ez a római hátvéd, ez a rüdike vagy ki, oldalvonalnál hogy elesett meg felordított, mert hozzáért Eder lába a térdéhez. de aztán hirtelen eszébe jutott h inkább menni kéne, mert hátrányba vannak aztán felpattant és ég világon semmi nem történt
ezekkel a kibaszott golden globe-díjasokkal komolyan tele van a pálya ma már :D

(#76279) Tibiajax válasza Ringman (#76277) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nagatomonak ha van valamikor konkrét magyarázat a játszatására, akkor az most van. csak ő tudja megfogni a piramis szülöttet sebességben. fogja, aztán fekszik elébe a pályán

[ Szerkesztve ]

(#76280) Ringman válasza Tibiajax (#76279) üzenetére


Ringman
nagyúr

azért ne kiabáld el.

eder viszont mutathatna már valamit.

szerk:
mancsi első cseréje nem felipe melo.

---
nagatomo gólvonalról ment? wtf?

[ Szerkesztve ]

(#76281) Tibiajax válasza Ringman (#76280) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hagyjuk....
na igen. ha ez a kis Ederke helyén mondjuk egy Militónk lenne...

közben egyenlítenek. egy eltört labdából...

(#76282) marositech válasza Ringman (#76270) üzenetére


marositech
senior tag

Ok, beszéljük meg mekkora London.
Hoppá az csak akkora, mint 5.6.7.8. kerületünk nagysága összesen?
(Nagy London: 8,5 m lakossal)
(westham-totemham-crystal-arsenal-chelsea ezek mind Érd-Vecsés-Solymár szintű városok klubjai, nagyságban persze nem)

Sdi: Maradjunk annyiban eredmény = támogatottság kérdése.

Konkrétan a látogatottság miatt célszerű csökkenteni. Ha fővárosi volnék, nehogymá a bőség zavarában döntsék melyik klub legyen a favorit. 1,7 milliós Budapestnek sok az 5-6 klub.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#76283) Tibiajax válasza Ringman (#76280) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jön már Melo, nyugi! :D
lehozza a másik támadónkat Perisic mellől és felhoz egy világklasszis kp-t.. ez az!
xd

(#76284) Ringman válasza Tibiajax (#76283) üzenetére


Ringman
nagyúr

lajcsi és perisic jól megértették egymást, a következő 5 meccsen ezért nem fognak együtt játszani.

szerk:
rohadtul ráférne a serie a-ra, hogy pár évig angol (skót) bírók vezessék a meccseket, vicc az esés- és bukfencverseny.

---
közben vége.

[ Szerkesztve ]

(#76285) Tibiajax válasza Ringman (#76284) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ezt prognosztizálod?..

lényeg, h ma sem lesz három pont
mindegy, a dobogó se lesz már meg szerintem

(#76286) KisTücsök válasza szami777 (#76254) üzenetére


KisTücsök
addikt

X-et (bár kevés gólosat), de így utólag már úgyis hiteltelenül hangzik. :D

Nem tudtam amúgy nézni. Voltak azért pozitívumok?

Az előző meccs kellőképpen elvette a maradék kedvemet is az idei szezontól.

(#76287) Citroware


Citroware
addikt

Ja egyébként másfél éve Liverpool - Dortmund
[link]

(#76288) szami777 válasza KisTücsök (#76286) üzenetére


szami777
addikt

1. félidőbe szarok voltunk, 2. félidőbe jók. West ham rohadtul nem érdemelt győzelmet, viszont az első félidő alapján mi se, az X fair, bár a győztes gól a meccs végén a Loftus-Cheek lábában maradt. :/

Egyebkent ez volt Willian elso gyenge meccse a szezonba. :D

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#76289) #56268288


#56268288
törölt tag

Elore bocsátom, elnezest a kérdésért, de mivel idom nincs sok, csak igy hajnalban egy keves igy kérdezek inkabb. Nem tudtok veletlenul olyan oldalt, ahol tudok (olcsón) jegyet venni a Dortmund - Liverpool meccsre ? Amit eddig hallottam legolcsóbb jegy +300€.

(#76290) marositech válasza #56268288 (#76289) üzenetére


marositech
senior tag

Dortmund? Nemhogy EL-ba, de meg a bajnokira is nehez bejutni. En is probalkoztam iden, de helyette Palibacsit szeretnem meglatogatni.
Ja, valami vicc a BP Dortmund jarat a Wizznel. 7k egy ut?

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#76291) DeathAdder válasza viharhozo (#76229) üzenetére


DeathAdder
veterán

Bocs hogy ilyen későn, tegnap már nem volt időm feljönni ph-ra, azóta meg több mint 60 hsz született.
Egyrészt igazad van, rámehetnének a BL győzelemre, de szinte semmi esély nincs rá, mert van 3 olyan csapat legalább európában aki odavissza lemosná őket, ez kétségtelen, ezt nem is vitatom. (bár a cselzi megnyerte a BL-t nemisolyan régen), másrészt meg ha rámennének minden erőfeszítésükkel kipihenten a BL-re azt a PL helyesések sínylenék meg kockáztatva ezzel hogy lecsúsznak a top4-ről, de erről majd később.
Azt meg hogy egy arsenalt, szitit a legjobbak ütnek ki mindig, valahogy nem tudom felróni nekik (kivéve a tavalyi monakót)

Azon kívül hogy nem a legerősebb csapatok jelenleg, maga a bajnokság is rengeteget kivesz belőlük, mivel az európai futball leggazdagabb 40 csapata közül 20 angol (és walesi) és akármilyen bénán is költheti akárki a pénzét (nem mindenki béna ebben) a nagyszámok törvénye alapján ez árazza be a csapatok helyezését a bajnokságokban, vagy mutatja meg a reális esélyeket azon kívül (kivételek persze vannak, de csak kis számokban), tehát elmondható hogy európa szintű csapatok ellen kell meccselniük egész szezonban sokszor heti két alkalommal, nulla téli szünettel, nem beszélve a hülye angol kupadöntetlen újrajátszásról és a másik tökre jelentéktelen mikiegér kupáról. Vagyis minden PL-ben szereplő klubnak elég pénze van ahhoz, hogy kemény küzdelemre késztessék a nagyokat, Sokkal nagyobb igénybevétel szükséges a pl bármely csapatával szemben, és csak ez alapján azt mondani hogy szar a PL hát elég buta dolog már bocsánat (akinem nem inge..)
A kiscsapatok meg konkrétan élethalálharcot vívnak a bentmaradásért, ugyanis a PL-Championship szakadék hatalmas, sokkalta nagyobb mint bárhol. A Championshipben 5 millió font körül kapnak TV pénzt a csapatok, míg a PL-ben a legutolsó is 60 millió font felett, így a különbség nagyjából 60 millió font. Egy Championship csapatnak feljutni a PL-be többet jelent, mint BL-t nyerni, aki pedig kiesik az jórészt meg sem áll az alsóbb osztályokig, vagy legjobb esetben a Championshipben ragadnak, ezért is szoktunk olyan sokszor szinte lehetetlen helyzetből való feltámadásokat látni a szezon végén a kiesőhelyen tanyázó csapatokból, mert szó szerint élethalálharcot vívnak. Sajnos a mai futball már nagyon üzlet irányba mozdult el, amiben a PL (sajnos) messzemenően kiemelkedik.

Szín tiszta statisztikai tényekkel alátámasztott, hogy minél továbbmész a kupában annál gyengébben szerepelsz a bajnokságban. Annak esélyét meg nem engedheti meg magának senki hogy lecsússzon a top4-ról olyan áron hogy bl tizenhadoddöntő helyett bl elődöntőzzön, és utána jövőre ne indulhasson bl-ben. (pool, cselzi úgy nyert BL-t hogy nem tudták elérni a bajnokságban a top4et)

Pontosan egy sejk és egy orosz pénzel egy-egy PL csapatot, de ez elég hozzá hogy felboruljon minden ami addig megszokott és jó volt, konkrétan abramovics érkeztével lett ilyen aberrált az egész bajnokság (erről tudnék sokat írni de ez most nem tartozik a témához)

(#76231) barca0519951 - pontosan az ilyen hozzállás miatt szeretem tépni a számat :((( "szar az összes csapat"..
ennyiből le lehet tudni, kár is magyarázkodni tovább, de érdemes elgondolkozni hogy egy ugyanúgy összevásárolt psg cselzi sziti közül miért csak a psg képes egyre jobb teljesítményt nyújtani a BL-ben :U
illetve ha azt nehéz felfogni hogy egy BL szereplés SOHA nem lesz prioritás egy mezei PL mérkőzéssel szemben (amíg annak bármi tétje is van) akkor tényleg nincs miről beszélni.

[ Szerkesztve ]

(#76292) L_YKing


L_YKing
addikt

Ma 16:00-kor Barca betli varhato.. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#76293) Citroware válasza L_YKing (#76292) üzenetére


Citroware
addikt

Nem mintha számítana bármit is. :N

(#76294) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#76291) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

:R

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#76295) marositech


marositech
senior tag

Oh valamikor rémlett, hogy bizonyos szabálytalanság esetén mint ez [link] 16-oson belül nem jár tizi.
De a magas láb se? :F

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#76296) lacy86 válasza L_YKing (#76292) üzenetére


lacy86
addikt

Tegnap botlott az A.Madrid -> igy most "belefer" egy X is!

(#76297) #56268288 válasza marositech (#76290) üzenetére


#56268288
törölt tag

Dortmundtól nem messze élek. 1 óra vonattal. Csak sajnos még nincsenek meg a kapcsolatok, ezért próbáltam meg itt, hátha.. :(

(#76298) IreN!CuS válasza L_YKing (#76292) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Olyan sima lesz mint a frissen ;)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#76299) L_YKing válasza Citroware (#76293) üzenetére


L_YKing
addikt

Epp ezert irom, szerintem most kell leengedni, Atma elkurta igy belefer a Barcanak is, nem szamitana sokat.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#76300) Citroware


Citroware
addikt

Liverpool most bombaformában. :)) Megint mit művelt Coutinho, és Sturridge is szépen csinálta.

Örömmel mondom, hogy jelenleg a legjobb formában lévő angol csapat a mostani hetekben. A WhoScored szerint is az elmúlt 6 meccs alapján vezetnék a Premier League-et.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.