Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76551) Citroware


Citroware
addikt

Még Diego Costáról is lehet kedves képet találni egy jó pillanatáról, ha nagyon megfeszül az ember a keresésben.
Kb ennyit ér az az összehasonlító kép.

(#76552) forceberg válasza Citroware (#76551) üzenetére


forceberg
veterán

Nem!
Ha egy 11 éves gyerek így mutogat, ott fejben komoly gondok vannak.

Tudod, Costa sem minden pillanatban kosztás, a normális ember-gyerek el tudja zárni magában az ilyen mutogatásokat. Mindig.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#76553) Citroware válasza forceberg (#76552) üzenetére


Citroware
addikt

Szerintem meg pont, hogy egy gyerek őszintébb, szókimondóbb, mint egy felnőtt.

Nem tudhatod, hogy nem okkal lett-e mérges a másikra. A latin fociban (olasz, spanyol, portugál, brazil stb) különösen nagyon jellemző az, hogy meccs közben beszólogatnak, cukkolják a másikat, szándékosan mérgessé akarják tenni, és hasonlók, szóval akár az is előfordulhat, hogy a Barca nevelés gyerek, aki ezt váltotta ki az ellenfeléből, lehet, hogy sokkal rosszabb. Ugyebár ismerjük a Zidane vs Materazzi esetet is. Ki tudja, miket tanítanak ezeknek már gyerekkorban?

Nem tudhatom, ezért nem mondom, hogy így volt, de az ellenkezőjét se állítsa már senki oly magabiztossággal. Meg azt se, hogy egy Barca nevelés sem mutatott még be egy ellenfélnek. Ez csak egy idióta vitagerjesztő képössszehasonlítás volt, semmi más. Ahol direkt egymással ellentétes pillanatokat kaptak el. De ugyanilyet lehetne csinálni fordítva is.

[ Szerkesztve ]

(#76554) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#76555) szab.tam válasza Tibiajax (#76554) üzenetére


szab.tam
nagyúr

életed egyik álma teljesült, amikor kijutottál egy inter meccsre.
de ott történhetett valami, mert azóta egyre több barca-val szipatizáló, és spanyol bajnoksággal kapcsolatos hsz-od születik.

nem tudom, mi lehett az.
akarsz róla beszélgetni? :U
( :DDD :DDD :DDD )

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#76556) NyxNyxNyx válasza máyköl (#76542) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

ez? média

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#76557) Tibiajax válasza szab.tam (#76555) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a nou camp-ba lenne még jó egyszer eljutni, meccsre

(#76558) szab.tam válasza Tibiajax (#76557) üzenetére


szab.tam
nagyúr

camp nou.
ha már komolyan oda készülsz. :)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#76559) Richard! válasza szab.tam (#76558) üzenetére


Richard!
addikt

scheißegal

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#76560) Tibiajax válasza szab.tam (#76558) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kérek engedélyt arra, hogy inkább csendben maradjak

(#76561) Enzolord válasza Tibiajax (#76560) üzenetére


Enzolord
addikt

Megadva.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#76562) Tibiajax válasza Enzolord (#76561) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

eljöhetnétek el classico-ra richie-vel szombaton, ha lenne kedvetek.. ha esetleg itthon lesz ő is

(#76563) IreN!CuS válasza Tibiajax (#76562) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Engem már nem is hívsz , pedig pont aznap lesz a szülinapom :( ;)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#76564) L_YKing válasza IreN!CuS (#76563) üzenetére


L_YKing
addikt

Na akkor ennek oromere meg is nyeri a csapat. :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#76565) tigomigocika válasza L_YKing (#76513) üzenetére


tigomigocika
senior tag

bocsmá hogy kifejtem a véleményem :R

XBOX LIVE: rolandinho007

(#76566) Enzolord válasza Tibiajax (#76562) üzenetére


Enzolord
addikt

Ha az asszonyom úgy határoz, hogy nem akar látni hétvégén, akkor benne vagyok.. ;] ;] ;]

#76567) barca0519951 Vagy a Madridnak drukkolok, és végig Vele beszélek.. :) Nektek mindkettő kiváló.. ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#76567) L_YKing válasza Enzolord (#76566) üzenetére


L_YKing
addikt

De akkor csak a Barcanak szurkolhatsz es igerd meg, hogy nem hiv fel telon!! :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#76568) Citroware


Citroware
addikt

Ezt a videót érdemes megnézni csak úgy, mert jó.

(#76569) L_YKing válasza Citroware (#76568) üzenetére


L_YKing
addikt

Az elso mindent visz.. :K
Az a hangulat... Brutal.
Ahogy eszrevettem ez a csavo nem szereti a Barcat es Spanyolorszagot.. :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#76570) Tibiajax válasza IreN!CuS (#76563) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:N
:D
majd meglátjuk még...

(#76571) Enzolord válasza Citroware (#76568) üzenetére


Enzolord
addikt

Az első 1 percet nyugodtan át lehet ugrani, egy kalap *** .. :P :P ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#76572) Enzolord válasza L_YKing (#76569) üzenetére


Enzolord
addikt

Watford Leichester a legdurvább...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#76573) L_YKing válasza Enzolord (#76572) üzenetére


L_YKing
addikt

Azert azt MU-skent is be lehet vallani, hogy XX ev utan ismet bajnokok egy ilyen meccsen.. Azert ez gol PL gyozelmet ert. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#76574) Enzolord válasza L_YKing (#76573) üzenetére


Enzolord
addikt

Ezt a mondatodat még MU-sként sem értem teljesen.. ;] ;] ;]

(#76575) Citroghost Finoman szólva se.. ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#76575) Citroware válasza L_YKing (#76569) üzenetére


Citroware
addikt

A MU-Bayernt meg nem tette bele. A MU-t sem szeretheti.

A Leicester akkor emiatt a gól miatt nem jutott fel a PL-be. Következő évben feljutottak, aztán majdnem kiestek, és most hol vannak. :C

[ Szerkesztve ]

(#76576) KisTücsök válasza Citroware (#76568) üzenetére


KisTücsök
addikt

Pár hete futottam bele. A Benfica - Chelsea meccset azért lehagyta a csávó.

A City-én meg még most is libabőrös lettem. Olyat se biztos, hogy látunk még egyszer.

(#76577) szami777 válasza Citroware (#76568) üzenetére


szami777
addikt

Akárhányszor a youtube feldobja, mindig megnézem ezt a videót, zseniális. A Leicester mindent visz. Meg persze Drogba papa. :)

Nekem 1 meccs hiányzik ebből az összeállításból, a Reading- Arsenal elképesztő meccse és akkor annak a vége.
Valakinek rémlik ez még? :) [link]
89. percbe még 4-2 re megy a Reading, utána ami történik, az szerintem történelem.
Érdemes megnézni a videót.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#76578) #16514048


#16514048
törölt tag

Amikor Anglia nélküled veri a gólokat. :DDD
Remélem ma is így lesz. :R

(#76579) Citroware válasza szami777 (#76577) üzenetére


Citroware
addikt

Hát ez hatalmas volt, emlékszem rá. Be se férne abba az összefoglalóba, vagy 4 "utolsó perces" gólt be lehetne vágni arról a meccsről, a rendes játékidő végéről, és a 30 perces hosszabbítás végéről is.

Ja és volt az állás 4:0 is. :K

(#76580) #16514048 válasza Citroware (#76579) üzenetére


#16514048
törölt tag

Az a legnagyobb, amikor mennek haza az Arsenal szurkolók a 38. percben. :DDD Miről maradtak le!

[ Szerkesztve ]

(#76581) szab.tam válasza Citroware (#76575) üzenetére


szab.tam
nagyúr

a diósgyőr - videotont is. :DDD

egy összeállítás a diósgyőr fordítós meccseiről.
vannak olyanok, amikben a hosszabbításban nem 1, hanem 2 gól is született...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#76582) #16514048


#16514048
törölt tag

Vardy. :C Ez szép támadás volt.

(#76583) Citroware válasza #16514048 (#76582) üzenetére


Citroware
addikt

Már megint? Ilyet Európa nem baszott. :D Ez az ember... és 5 éve még a nyolcadosztályban játszott, mellette kézimunkás volt. :D

(#76584) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

szegény olaszok, ez elég sok :DDD
viszont Bonu sérülés :(((

#76583 Citroghost

nekem erről Torricelli jut eszembe, aki gyári munkás volt és barátságost játszottak a Juventussal és Trapattoni le is igazolta, aztán hamarosan válogatott is lett és elég szép karriert futott be

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#76585) Citroware


Citroware
addikt

Nézi valaki a német-olasz meccset, vagy csak az eredményt? Most nézem, hogy Jonas Hector szerezte a gólt. Soha nem hallottam még róla 1-2 nappal ezelőttig, amikor azt olvastam, hogy nagyon valószínű, hogy a nyáron Klopp elhozza a Liverpoolba. Jól játszik ez a gyerek?

Közben utánanéztem, nem is annyira gyerek már, és nem is támadó. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#76586) szami777 válasza Citroware (#76585) üzenetére


szami777
addikt

Amig az angol meccs felideje volt addig neztem. Meg az elejet. Eleg gyengek az olaszok. A 3. Nemet gol nem volt semmi. De szamomra az a meccs szamomra a teljes erdektelenseg . :D

Ehh. Kozbe holland tizi.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#76587) bagyulajuve válasza Citroware (#76585) üzenetére


bagyulajuve
addikt

én nézem, már a múltkori német meccsen is csak néztünk haverommal, hogy az meg kicsoda :DDD

Resistencia eterna

(#76588) Citroware válasza bagyulajuve (#76587) üzenetére


Citroware
addikt

Vardy esete után inkább nem ítélkezem azon, hogy ki mennyi idős és honnan jött. :DDD

(#76589) viharhozo válasza Citroware (#76585) üzenetére


viharhozo
addikt

Nem tul nagy spiler, de Löw megint filozofust jatszik, es most az a filozofiaja, hogy a Dortmundbol csak Reus lehet valogatott. Pedig Schmelzer >>> Hector.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#76590) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

1 - 2

(#76591) szami777


szami777
addikt

Ez a spanyol biro mekkora egy nyomorek az angol meccsen. Nem tudom ezt hogy nem latta szabalytalannak. A sip a vendegekkel van. Jo mondjuk ertheto, kelll nekik is egy skalp ha mar az eb-n nem szedhetnek.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#76592) NyxNyxNyx válasza szami777 (#76591) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Már mikor meglátom a retardált fejét ideges leszek.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#76593) Enzolord válasza NyxNyxNyx (#76592) üzenetére


Enzolord
addikt

Spanyol.. A ligájuk is szar.. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#76594) szami777 válasza NyxNyxNyx (#76592) üzenetére


szami777
addikt

Úgy néz ki, mint Torrente, csak bajusz nélkül :D

De most tényleg :D [link] [link]

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#76595) Citroware válasza szami777 (#76594) üzenetére


Citroware
addikt

Ezt szeretem, tényleg hülye, de eddig általában azok javára tévedett, akiknek szurkoltam. :C

(#76596) Richard! válasza Tibiajax (#76562) üzenetére


Richard!
addikt

Köszi Tibi a meghívást, de most voltam otthon húsvétkor. Legközelebb csak nyáron, vagy valamikor ősszel készülök Magyarhonba. Pedig mennék :/

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#76597) NyxNyxNyx válasza Enzolord (#76593) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Egyből elkezdi értékelni az ember az angol bírókat ha átnéz a "szomszédba".

xsanyi77: Mondjuk úgy hogy akkor se bíznám rá a kislányomat egy zsófolt délután, ha ő lenne a napközis tanára. Ha azt mondaná valaki hogy rajzoljak le egy pedofilt, így nézne ki.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#76598) Tibiajax válasza Richard! (#76596) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#76599) L_YKing válasza Tibiajax (#76598) üzenetére


L_YKing
addikt

Bezzeg engem meg sem hivsz.. Na szep. :((( :D

Na a nagy angol szurkolok hun vannak? :DDD

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#76600) Tibiajax válasza L_YKing (#76599) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..a hirtelen-angol drukkerek?
:D

nem baj, elkenték a szigetlakók pofáját, hazai közönség előtt. jóvan.
a 14-es szelleme velük volt biztosan.. csak a Hollandok! nagyon fognak hiányozni az ebéről

na de mindegy, lényeg h ratyi Izland kint lesz!
:DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.