Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77751) marositech válasza máyköl (#77745) üzenetére


marositech
senior tag

Így ár/érték arányban a Leicester edzője a legjobb.
Persze, még addig visszatartanám a díjat, ha jövőre is megnyeri, ami 0,0001% esélye van.
Itthon sem Doll a legjobb edző, mivel az adómból van összerakva a csapat. ;]

Amúgy ja...Simeone nagyon jól csinálja.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#77752) bagyulajuve válasza szami777 (#77750) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ja meg Portóval uefa kupa + BL győztes volt, valóban csak pénzzel ment neki :U

Resistencia eterna

(#77753) KisTücsök válasza szami777 (#77750) üzenetére


KisTücsök
addikt

És akkor szándékosan teljesít alul az idei szezonban? Csak akkor mondjuk rajta kívül még kb 15-en szintén.

Szerintem hagyjuk ezt az idei szezont, felejtsük el minél gyorsabban. 3-4 játékoson kívül mindenki mélyen maga alul teljesít. Felesleges ebből kiindulni, mert akkor a csapat 95%-a mehet a búsba. Tavaly, az első szezonjában meg hozta kb Cech szintjét. És azért a kor...

Melyik nyilatkozatra gondolsz?

A De Bruyne-ös esetről is most hallok először. :DDD

(#77754) #84221696


#84221696
törölt tag

Dumáltok itt összevissza. Vegyétek tudomásul, a világ legjobb edzője a pinyő meg az egervári! Pont!

[ Szerkesztve ]

(#77755) Enzolord válasza #84221696 (#77754) üzenetére


Enzolord
addikt

Kihagytad a disznyó pásztort... :)
Meg a United verő kínai Csank-Jan-Csít.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#77756) cyberkind válasza venember83 (#77743) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem meg Ranieri, na?

;]

Paranormal Cocktivity

(#77757) #84221696 válasza Enzolord (#77755) üzenetére


#84221696
törölt tag

Jaaaaj, a Csank az kimaradt!:R

(#77758) Assimilator válasza máyköl (#77745) üzenetére


Assimilator
őstag

Nem vagyok en ebben olyan biztos, hogy nagy penzzel es lehetosegekkel is ugyanugy vagy jobb lenne. Klopp a legjobb pelda. Amint a Dortmund elert arra a szintre, hogy mar nem a szimpatikus csiko csapat vagy az eselyes, hanem az egyertelmu favorit, gyakorlatilag osszeomlott. Nem tudta motivalni a jatekosokat, nem tudta oket kirangatni a volgybol, uj motivaciot adni (amiben a legjobb), nem mukodott a taktika. Utana nyilatkozta is, hogy o is besokallt a felhajtastol, a nyomastol. Nem tudott mar ugyanolyan nyugodtan dolgozni. Mindenki mas. Azert azon a szinten ahol Guardiola volt a Barcaval, 10 edzobol 9 nem tudna csinalni. Nem a taktika vagy a csapat miatt, hanem a hatter miatt. Ott van a Real. A legutobbi, nagyjabol 10 edzobol csak 1 tudta kezelni a nyomast es a korulmenyeket, BL-t is nyert Ancelotti.

Visszaterve.
Nagyon kivancsi vagyok Kloppra, hogy mit alkot egy sokkal kevesbe turelmes kozegben, sokkal nagyobb nyilvanossag elott. S marad-e az az energiagyilkos taktika ami utan 1-2 evvel elkezdodnek a sorozatos serulesi hullamok.

(#77759) venember83 válasza cyberkind (#77756) üzenetére


venember83
nagyúr

Szép emlékek jutnak eszembe róla nekem is:

[link]

(#77760) Napfénysüti válasza #84221696 (#77754) üzenetére

Kaszinós Gyuri? :DDD

Més que un club!

(#77761) DeathAdder válasza Assimilator (#77758) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én speciel ki nem állhatom Pep stílusát (akkor már inkább a busz), de az megkérdőjelezhetetlen, hogy egy korszakalkotó dolgot valósított meg ami alapjaiban megváltoztatta a modern futballt.
És ezt a játékot középszer játékosokkal nem lehet kivitelezni, csak a legjobbakkal.

Klopp mostani csapatában lehet számítani türelemre, biztosan nem basszák ki ha valami rosszul sül el. Az új tulajok se azok a kóklerek akik rövid távra terveznek (BR mellett is sokáig kiálltak).
Talán azért is jött a poolhoz, mert általában a "kirakatcsapatoknál" nem lehet hosszú távra tervezni, így inkább olyan klubot választott ahol van perspektíva.

(#77762) szami777 válasza KisTücsök (#77753) üzenetére


szami777
addikt

A MU a tökéletes példa arra, hogy ha a mezőjátékosok szar formába vannak, a kapus attól még lehet brillírozhat. Courtois nem tette ezt.
Tavalyi szezonba egyébként tényleg jobb volt.
Courtois-t véletlenül sem mondom szar kapusnak, az élmezőnybe van egyébként, csak az én szemembe sokkal többet kell nyújtania Cech elküldése miatt, hogy elfogadjam teljesen. Nem tudom őt nem kritikus szemmel nézni, így az én véleményem tényleg szélsőséges.
23 éves csak, van ideje bizonyítani.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#77763) nextman


nextman
aktív tag

Reszkess Liverpool, Heja BVB!! :)

(#77764) KisTücsök válasza szami777 (#77762) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem kell szerintem túlgondolni. Egyszerűen csak nem volt idén formában. Ahogy a csapattársainak nagy része sem. A MU-nál meg De Gea pont formában volt, a csapattársaival ellentétben. Na bumm. Érted... :)

Egy évet még mindenképpen megérdemel, bizonyítson csak, hosszabb távon. Ha akar. Ha nem, az más kérdés.

Az a belga válogatottas nyilatkozata múltkor nekem sem tetszett. Nagyon nem. Nem tudom, arra gondoltál e.

És itt most szigorúan csak a teljesítményéről szólok, a hozzáállás már más kérdés.

(#77765) lacy86


lacy86
addikt

Ejj ez a Barcelona :( :( :(

(#77766) Assimilator válasza nextman (#77763) üzenetére


Assimilator
őstag

Ezt akkor se ertettem amikor eloszor lattam.
Vagyis sejtesem van, de akkor is meredek. :DDD

(#77767) Tibiajax válasza DeathAdder (#77761) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

akkor már inkább a busz
és az miért jó? fejtsd már ki egy kicsit, hadd tanuljak valamit.. miért választod -mondjuk egy passzolgatós játék helyett- inkább a buszt? mi az, ami tetszik neked benne, ami miatt leülsz elé focit nézni? a busz az egy jó dolog, azért fizetnek be futballra kíváncsi emberek ezrei, millió, hogy nézzék és szórakozzanak?
mesélj már egy kicsit, miért választod a buszt

(#77768) Citroware válasza nextman (#77763) üzenetére


Citroware
addikt

Speciel szerintem most pont a Dortmund az, akinek nagyobb félnivalója van. :)) A hazai pálya, az hazai pálya.

A WhoScored 2:1-et tippel.

(#77769) NyxNyxNyx válasza Citroware (#77768) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én tippem 1-3.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#77770) szami777 válasza Citroware (#77768) üzenetére


szami777
addikt

Sztem 1-1 és hosszabbítás.
Ott meg pool.

A meccsrol lemaradok sajna, de elvarom az angol tovabbjutast.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#77771) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Dortmundra kevesebbet fizet.

De én is x-et mondanék.

(#77772) Citroware válasza DeathAdder (#77761) üzenetére


Citroware
addikt

Én azt nem értem, hogy BR-től mi volt az a csodaszezon 2013/14-ben, mert az fenomenális volt minden tekintetben, legyen szó akár a játék képéről, olcsón vett feltörekvő sztárokról, Suarezről, stb...
És ami utána történt, az meg borzasztó visszaesés. Szóval nem tudom megítélni, hogy az az egy szezon sikerült véletlenül jól nála (meg már előtte is kezdődött ez), vagypedig ami utána történt, az volt egy véletlen balszerencse, azaz hogy Suarez lelépett, Sturridge lesérült, mint a csapat két húzóembere és az akkori Premier League góllövőlista első két helyezettje, és nem maradt normális csatár.

(#77773) Assimilator


Assimilator
őstag

EZT csak azert, mert itt is volt aki vizionalta. :D

(#77774) DeathAdder válasza Citroware (#77772) üzenetére


DeathAdder
veterán

BR-nek volt egy fantasztikus szezonja, ahol egy nagy jó csapatot épített Suárez köré, sérülések sem voltak, az mellett meg csak a PL-re koncentrálhatott, és nem utolsó sorban a szitin kívül minden nagy rivális alul teljesített.
Nem volt rajtuk teher, nem voltak extrém elvárások, volt egy állandó kezdő, de összességében egy BL induláson (amiben hatalmasat égett) kívül semmilyen sikert nem ért el a klubbal, kettős terhelés se ment neki, ahogy a rotálás se, pedig volt rá 3,5 éve.

Tibi - Én nem mondom hogy jó, csak azt hogy engem jobban szórakoztat és inkább nézem hogy a buszt tologatják, védekeznek, helyezkednek (a nagy támadók meg széttárt kézzel szenvednek, színészkednek, körbelövik a kaput mert nem képesek átmenni rajtuk, aztán egy helyzetből gólt kapnak), mint azt hogy minden támadáshoz 128 alibi passzt végig kell várni 200%-os labdabirtoklás mellett. Miért baj ez? :D

Jelenleg a foci két véglete ez és akkor inkább busz felé hajlok, a kézilabdát mint sportot egyébként is rühellem.

[ Szerkesztve ]

(#77775) Napfénysüti válasza DeathAdder (#77774) üzenetére

Pedig nagyon jó kis sport a kézilabda. ;]

Més que un club!

(#77776) #84221696 válasza Napfénysüti (#77775) üzenetére


#84221696
törölt tag

Az sehol sincs a 200 női mellhez képest. ;]

Egyébként meg vesszen a busz, mert éljen vadházasságban az édesanyjával, aki így képes megölni a focit. Ezért rühelltem a görögöket 2004-ben.

(#77777) máyköl válasza #84221696 (#77776) üzenetére


máyköl
veterán

Én is rühelltem őket.
A busznál undorítóbb nincs. Akkor már inkább a tikitaka.

De a legjobb egy szép, egészséges, támadó felfogású stílus, ami azért nem a tilitoli, alibipasszokról szól. Pl. Heynckes, Ancelotti...

[ Szerkesztve ]

(#77778) Citroware válasza máyköl (#77777) üzenetére


Citroware
addikt

Oh hogy baszódj meg, én akartam a 77777. hozzászólást. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#77779) NyxNyxNyx válasza máyköl (#77777) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én az olyan "kisbuszt" szeretem, amelyik fegyelmezetten védekezik, de ha kell támad, nem a döntetlen a cél. Mou alatt jobban szerettem a Real játékát mint Ancelotti alatt.(ha nem vesszük bele a Mou első évében használt Barca elleni taktikát)

szerk.: Azért írtam kisbuszt, mert kurvára nem busz, csak a nagy tikitaka fanok annak veszik. Én rühellem a tikitakát, belealszok a meccsbe. Egyszerűen nem éri meg megnézni azokat a mérkőzéseket, mert semmivel nem nyújt többet az összefoglalónál.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#77780) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

Na ma hajrá Liverpool :C :C
1. meccs nagyon tetszett, remélem ugyanazt a játékot fogjuk játszani.
Most kíváncsi vagyok melyik együttes fog dominálni, kinél lesz többet a labda, mert azért a mostani Liverpool se arról híres, hogy beállnak védekezni (főleg otthon), annak ellenére hogy nálunk az előny. :K

(#77781) szami777 válasza DeathAdder (#77774) üzenetére


szami777
addikt

A hszed 2. részére +1.
Ki nem allhatom a labdabirtoklos jatakot, amikor celtalan passzolgatassal parosul.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#77782) Citroware


Citroware
addikt

Klopp a támadó-kezdőt választotta.

Nem 3 mezőnymunkás középpályással áll ki, hanem csak kettővel, szóval eggyel több a támadó feladatkörre szakosodott kollégák száma. :DDD Ez pedig arra következtet, hogy a Liverpool neki fog támadni a Dortmundnak már az elején. El akarják intézni. Szerintem így kell ezt. :)) Nem úgy, mint a Barca, ami ráfeküdt az egygólos előnyére, és statisztikák kimutatták, hogy a Barca egyetlen egyszer ért labdába az ATM tizenhatosán belül az első félidőben. xD

De a Liverpool támadni fog, mert ez az előny semmi. Amúgy is erre számítottam. 30. percre legyen meg a 2:0 ide, aztán visszább állhatnak kicsivel.

Tudom, szép álom. :DDD (bár elég gyakran bekövetkezik ez a forgatókönyv, nagycsapatok ellen is)

[ Szerkesztve ]

(#77783) DeathAdder válasza Napfénysüti (#77775) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ha márt sport, szerintem Curling mindent visz :DDD

(#77784) Enzolord válasza DeathAdder (#77783) üzenetére


Enzolord
addikt

Ne is mondd, én is mindig felveszem a Curl Ingemet.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#77785) Citroware


Citroware
addikt

Legalább ezek a szurkolók tudnak csendben is lenni, amikor kell. Ugye Real meg Barca szurkolók?

(#77786) Assimilator


Assimilator
őstag

Citro??? :DDD

(#77787) kacsyx


kacsyx
aktív tag

Ennyi vót a nagy Púl :D

(#77788) Assimilator


Assimilator
őstag

Na hol a nagy hang? :DDD

(#77789) Citroware válasza Assimilator (#77786) üzenetére


Citroware
addikt

Inkább mégis a védekezőbb felállással kellett volna kiállni. :Y

(#77790) DopeBob


DopeBob
addikt

Na joejt, ez hamar eldolt. Azert remelem nem lesz nagy kivegzes :(

MZ/X

(#77791) Napfénysüti

Mi zajlik Liverpoolban?

Més que un club!

(#77792) #84221696 válasza Napfénysüti (#77791) üzenetére


#84221696
törölt tag

Focizik a Dortmund! ;] Juppiii!

(#77793) Citroware


Citroware
addikt

Várható volt, hogy lesz bőven gól, ha már támadó összeállításban kezdett mindkét csapat, csak nem ilyen gólarányban. :( Úgy tűnik, a Dortmund ellen túl merész volt így felmenni. Annyira vannak jók, hogy egy szellősebb védelmet ilyen könnyen feltörjenek, a múltkori stabilan védekezőhöz képest.

Mondjuk most már a 'pool is megérdemelt volna lőni legalább egyet. Vagy inkább kettőt...

[ Szerkesztve ]

(#77794) L_YKing válasza Assimilator (#77788) üzenetére


L_YKing
addikt

Ebbol latszik, hogy a Pl az erosebb bajnoksag mert ok a bajnoksagra koncentralnak... az EL oket nem erdekli.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#77795) venember83


venember83
nagyúr

A Liverpool a második félidőben akar belekezdeni, az elsőn pihen egy keveset, kipiheni a legutóbbi bajnoki fáradalmait? Mondjuk nyilván a PL fontosabb az EL-nél, és így jövőre sem kell problémázni a hétközi európai meccsek miatt, lehet a bajnokságra koncentrálni.

[ Szerkesztve ]

(#77796) Citroware válasza venember83 (#77795) üzenetére


Citroware
addikt

Tartalékoltak hétvégén, komolyan vették ezt a meccset, itt ezt nem lehet okolni.

Inkább azt mondanám, hogy ahhoz azért mák is kell, hogy a meccs elején a legelső két helyzetből mindkettő bemenjen. Az egész félidőt tekintve nem volt a Dortmundnak több helyzete, mint a hazaiaknak. Kb egál. De a Dortmund pontosabban végezte el.

[ Szerkesztve ]

(#77797) Assimilator válasza Citroware (#77793) üzenetére


Assimilator
őstag

"Annyira vannak jók, hogy egy szellősebb védelmet ilyen könnyen feltörjenek"

Csak most sikerult felkelni a rohoges okozta sokkbol.
Mennyi kell, 0-5, hogy felebredj? :DDD

(#77798) L_YKing válasza Citroware (#77796) üzenetére


L_YKing
addikt


tegyuk tisztaba a dolgokat. :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#77799) Assimilator válasza Citroware (#77796) üzenetére


Assimilator
őstag

A 70-30-as eselylatolgatasod olyannyira bejott, hogy az egyertelmu eselyesnek sikerult lehozni az elso felidot kaput eltalalo loves nelkul.

(#77800) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Ez a pool még mindig hullámvasút. Szarabb napjaikon a Siófok megszorongatná őket.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.