Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6901) bandus válasza Ijk (#6900) üzenetére


bandus
veterán

igazából teljesen mindegy ki van a barca kapujában, amíg ilyen erős a támadójátéka. ettől függetlenül szerintem valdes valóban nem barca szintű kapus, találnak nála jobbat is.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#6902) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Ügyes ez a gyerek,Scholl szerint pazarlás nem az első keretben használni,ilyen gyerek még nem volt a kezei között,magas,erős fizikummal bír,laza és jó a labdaügyesége :R (cikk végén a videó)
Arra meg kíváncsi vagyok Guardiola mit akar csinálni,hisz azért itt azt is ki lehet használni,hogy magasak a játékosok

(#6903) baluka26 válasza Ps Vita (#6902) üzenetére


baluka26
veterán

Elkezdtem írni egy Pep-et szidó kommentet, de elment az áram, szóval újra :D :
Csak hogy kicsit savazzam Pep bácsit, azt azért le szándékozom írni, hogy kurvára nem vállal nagy kockázatot azzal, hogy odamegy egy olyan Bayernhez, ami a "fogalmatlan" Heynckes-szel is hülyére ver mindenkit Németországban és szerintem BL-t is nyerni fognak. Mindegy, magasról lehet nagyon nagyot esni :DDD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6904) Integra válasza baluka26 (#6903) üzenetére


Integra
titán

lefordítom neked, hogy mit írtál: savanyú a szőlő :P :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6905) baluka26 válasza Integra (#6904) üzenetére


baluka26
veterán

Nem, nem savanyú. Én egy offenzív Chelsea-t akarok, amilyen Carlo papa alatt volt, illetve ami év elején volt. Nem csipázom ezt a ziccerből visszapasszoljuk c. játékot.
Mellesleg a München-nel sincs semmi bajom, amíg Ballack ott futballozott kifejezetten drukkoltam nekik. Dehát ilyen Ribéry-féleségeknek még csak szorítani sem tudok. :DDD

Lényeg a lényeg: ez nem kihívás egy ilyen szintű edzőnek. Egy City az lett volna, ott van bőven hova fejlődni. És ezt a két hsz-emet minden nap be fogom másolni a topikba, ha a München BL-t nyer ;] ;]

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6906) venember83 válasza baluka26 (#6903) üzenetére


venember83
nagyúr

Épp mondtam is az irodában a kollégáknak, hogy tulajdonképpen nem nagy a váltás Pep számára, egyik kétcsapatos bajnokságból átment a másikba, annyi különbséggel, hogy Németországban a második csapat viszonylag gyakran változik, míg a spanyoloknál elég stabil a Barca Real/Real-Barca vonal.

(#6907) baluka26 válasza venember83 (#6906) üzenetére


baluka26
veterán

A Jóisten küldte magát ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6908) Sickboy25 válasza baluka26 (#6905) üzenetére


Sickboy25
addikt

Mondjuk Ribery egyedül többet ér, mint az egész cselszki Romanostúl és Torresestől...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#6909) baluka26 válasza Sickboy25 (#6908) üzenetére


baluka26
veterán

Egy idegbeteg faszkalap. Mellesleg annyira messze nem ügyes, mint amennyire sztárolt.

Értem Tibinek miért kell annyira Cech:

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6910) Integra válasza baluka26 (#6905) üzenetére


Integra
titán

lényeg, hogy jól megmagyarázzátok magatoknak, no problem :DDD
tudom, mindenki remélte, hogy majd az angolokhoz megy, mert az a PREMIER LIGA, az az isten.. ja, odament pár sejk meg oligarcha, akik kilóra megvették az angol focit, aztán azt hiszik, hogy a klubokba locsolják a pénzt és minden jó lesz, meg bl a következő szezonban... ahogy ezt képzeli a psg-t felvásárló turbános brigád is. a bayern a tökéletes példa arra, hogy egy jó törvényi szabályozás mellett is lehet jól és sikeresen működtetni ilyen pénzeszsákok nélkül is klubot, sőt, még jobban is. pep többek közt ezért is ment a bayern-hez, mert látta a két szemével, hogy lehet tervezni közép és hosszú távon is.
mi van az egyszermélyes angol kluboknál? holnap kibasznak a picsába ha nem megy.. asszem a chelsea tökéletes példa erre. ennyi. franc sem akar ilyen helyen dolgozni, ahol bármikor bárki mehet és összeszokni sincsen ideje a csapatnak, mikor sokkal jobb helyek is vannak és azt és úgy csinálhatja az ember, ahogy szeretné. mert utánpótlás ugye nem igazán van, csak pénz. a kettő meg nem ugyanaz végeredményben. (olaszokról nem is beszélve).
az meg, hogy te ilyen ribery féleségeknek nem tudsz szurkolni... szerintem pep jól alszik, köszöni szépen :) olyan alapokból tud építkezni tovább, amik biztosak, kiszámíthatóak. látja, hogy mi volt, mi van és ezért látja, hogy mi lehet. profi, miért kéne szarból erőlködnie várat építeni angliában? és miért kellene egyáltalán a pl-be mennie? mert mindenki odavárta? mitől jobb a pl? szerintem semmivel sem jobb és ezt pont az mutatja meg, hogy európai szinten a szarrá fizetett top klubok csak bukdácsolnak sok esetben. a bundásliga meg egyre erősebb és nincsenek elszállva a fizetések sem, illetve, hogy a világ egyik legjobb edzője németországba igazolt. mégis fociznak. sokszor jobban is.
nem véletlen nem ment a city-hez, egy rakás szarkupac, ahol semmi mentalitás, semmi lélek nincsen, egy összevásárolt top klub lett, tele egoista túlfizetett majmokkal. mert a törvényi szabályozások engedik. a barca, a bayern pedig tradícionális top klubok, hatalmas saját neveléssel, amik az évek alatt küzdötték fel magukat. óriási a különbség. ezt egy pep érti. mások meg nem.
szóval azért, mert a saját személyes és szubjektív problémáid azok, amik, ettől ő még helyesen döntött. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6911) Ps Vita válasza baluka26 (#6909) üzenetére


Ps Vita
őstag

Te nagyon kevered Robben-nel,hihetetlenül tudd küzdeni(lásd: Spanyolok ellen egyedül ő küzdött a franciáktól amikor a többiek már mind feladták),és ő csapatjátékos,maximum néha túl cselezi ,de legtöbbször akkor is azért,hogy jobb szögből passzolhassa be a csatárnak :))Tényleg hisztis néha,na de ki nem?
Az meg,hogy nem annyira jó,vicc,hidd el te csak szeretnéd,ha Mata vagy Hazard Ribéry szintjén lenne :U
Ez a cikk meg tipikusan rólad szól,ha elért annyit,hogy elmehessen 1 top klubba akkor miért menne egy gyengébbe :F

NST fórumból idézek most: Egy filmművészetből vett példával tudnék erre reagálni.
Adott egy regnáló, A-listás világsztár, akinek az asztalán 2 ajánlat hever. Egy remek forgatókönyv, híres, pályája tetején lévő, markáns kézjegyű rendezővel, hozzáillő színésztársakkal, nagy költségvetéssel, illetve egy másik, ahol toldozott-foldozott a szövegkönyv, a rendező egykor nagynevű volt, de ma már csak B-filmek köthetőek a nevéhez, a gárdában igazi nagy spílerek nincsenek és a pénz se sok.

Egyértelmű, hogy melyiket választod, nem?

[ Szerkesztve ]

(#6912) IreN!CuS válasza Integra (#6910) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Maj@zással ne rontsd el a hsz-ed

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#6913) Sickboy25 válasza Ps Vita (#6911) üzenetére


Sickboy25
addikt

jaj ez a cikk jó :))

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#6914) Integra válasza IreN!CuS (#6912) üzenetére


Integra
titán

ha faji megkülönböztetésre asszociáltál, ez a te gondod, én majomnak hívom a hülyéket. de hívhatom csak neked bohócoknak is, ha az számodra szimpatikusabb :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6915) IreN!CuS válasza Integra (#6914) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nekem aztán édes mindegy kit minek nevezel , csak láttam már maj@ásért bant De akkor nem szóltam.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#6916) Ps Vita válasza Sickboy25 (#6913) üzenetére


Ps Vita
őstag

Szerintem is,tökéletesen bemutatja a szurkolói hülyeséget :D

(#6917) pohár válasza IreN!CuS (#6915) üzenetére


pohár
félisten

írd már ki, hogy majom... mintha csúnya szó lenne :U

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6918) Integra válasza Ps Vita (#6911) üzenetére


Integra
titán

kiderült,hogy pep már novemberben dajcsul tanult és akkor még bőven nem volt szerződéskötés etc.. szóval ő már rég tudta, hogy hova szeretne menni :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6919) Integra válasza IreN!CuS (#6915) üzenetére


Integra
titán

így értem mire gondolsz, no para :) ez a moderátor hibája ha ilyenért ban-t oszt és csak saját magát égeti, nem az enyém, mert valszeg nem tud helyesen szöveget értelmezni, pedig a szövegkörnyezet igencsak fontos hozzá :) ilyenből amúgy sosem volt gondom, csak abból, hogy ha személyesen bosszút álltak rajtam.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6920) baluka26 válasza Integra (#6910) üzenetére


baluka26
veterán

Ne haragudj, de te vagy tele személyes problémákkal. Egyébként kifejezetten örülök, hogy te tudod, mi a mentalitás a City-nél, eléggé bennfentes lehetsz a dolgokban. Ezek csak egy nagy tipphalmaz tőled.
Annak ir borzasztóan örülök, hogy tudod miért ment Pep a Bayernbe, én is szeretnék ilyen jóban lenni egy ilyen óriási emberrel, de tényleg.

Az tény, hogy a Bundesliga jól meg van szervezve, nem elszálltak a jegyárak, mondjuk a fizetések éppen a bajoroknál simán PL szint, és Pep lesz a legjobban fizetett edző, szóval megint faszság, hogy nincsenek szarrá fizetve.

Azt eldönteni, hogy helyesen döntött-e fél évvel a munkája megkezdése előtt meg egyenesen vicc kategória :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6921) Integra válasza baluka26 (#6920) üzenetére


Integra
titán

nagyon gyenge riposztokat írsz, tudod? és mindig utólag leszel okos, de akkor nagyon, de ez a te gondod :)

az, hogy a bayern fizetések pl szintűek a bajoroknál? te érted, hogy miről beszéltem előbb? nyílván nem. tudod mi a különbség aközött, hogy az egyik klub üzemszerű gazdálkodással bír és kitermeli a fizetéseket, amíg a másikba egy magánbefeketető locsolja a pénzt, mert amúgy meg nem tudná? hát melyik a gáz? nyílván utóbbi. te tényleg nem érted ezeket a gazdasági összefüggéseket? csak csípőből tüzelsz, de közben olyanokat írsz, hogy köszönő viszonyban sincsenek a valósággal.. menj el iskolába, tanulj, dolgozz aztán majd megérted ezeket a dolgokat, de amíg a fotelből hablatyolsz összevissza ilyen doglokban, addig nem csoda, hogy ilyeneket írsz.. még pár év van előtted, hajrá.

ezek az angol klubok SEHOL sem lennének, hogy ha nem jött volna pár milliárdos, hogy majd ő megmutatja a frankót. ehhez képest az eredményeik szvsz igen szerénynek mondhatók nemzetközi viszonylatban. hol van a példának okáirt city vagy a chelsea a gigantikus mennyiségű pénz függvényében? sehol. ennyi.
ezek után nyílván oda kellett volna mennie, mert az a kihívás. ja, persze. :) nem baj az hogy ilyen klubok is vannak, csak helyén kell őket kezelni és nem többet látni bele.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6922) baluka26 válasza Integra (#6921) üzenetére


baluka26
veterán

Örülök, hogy csak személyem ellen tudsz támadni ;)
Egyébként én tökre szeretném, ha mindenféle személyeskedés és stb. nélkül vitatkoznánk, érvekre támaszkodva..

PL-ben 3 csapat van, aki megengedheti gigafizetést, ebből kettő van magánkézben. Ebből az egyik tavaly profitot termelt.

Nem értem miért olyan borzasztó gáz, hogy valaki pénzt locsol egy klubba. Ha te megtehetnéd, és lenne lehetőség rá, hogy a Hamburg tulaja legyél, nem locsolná bele egy valag pénzt és vennél csúcs játékosokat?

Egyébként is, szakmai szempontból ki nem szarja le a pénzügyi hátteret, amíg az biztos?

És éppenséggel az utóbbi időben aztán a Bayernre sem lehet azt mondani, hogy nem fogyasztják az edzőket, tehát azt sem tartom jó érvnek, hogy magánkézben hamarabb kirúgnák őket. Egyedül a Chesea-re illik ez, mert Abramovics egy türelmetlen idióta, de pl. City-nél még mindig ott ül Mancini ezekkel az igazán fos nemzetközi eredményekkel.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6923) Ps Vita válasza Integra (#6918) üzenetére


Ps Vita
őstag

Azért ez komoly,akkor fárasztó lehetett neki minden érdeklődőt végig hallgatni
Macheda---->Stuttgart
Isco meg lehet jön nyáron

(#6924) fatal` válasza baluka26 (#6903) üzenetére


fatal`
titán

[link]

Ez neked szól :)

(#6925) baluka26 válasza Ps Vita (#6923) üzenetére


baluka26
veterán

Szegény Macheda pedig egész jól indult MU-nál, aztán csak kiszorult még a kispadról is messze.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6926) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Megintcsak száraz tények:
A Premier league alapítása óta a MU 12-szer, a Bayern 10-szer lett bajnok.
A PL-nek a MU-n kívül 4, a Bundesligának 5 bajnoka volt.
Ezen kívül a MU legnagyobb kihívói is csak 3-3 címet gyűjtöttek, míg a Bayern legnagyobb kihívója ötnél jár.
Angliában tehát 12-3, azaz négyszeres a MU javára a különbség, míg németországban ez 10-5, azaz kétszeres a legnagyobb riválissal szemben.
Most akkor melyik liga is egycsapatos valójában?

(#6927) Integra válasza baluka26 (#6922) üzenetére


Integra
titán

szerencsére ilyen nincsen, mert az 50+1 szabály tiltja és remélem ez még sokáig így lesz, mert hiába vannak már németeknél is klubok (wolfsburg például), amelyik azt akarja ami a pl-ben lehetséges, azért a többség ezt keményen elutasítja.
én a kemény munkában hiszek, az okos gazdálkodásban, a kiszámíthatóságban, mert én is ezért küzdöttem meg és vagyok sikeres abban, amiben. ennek megfelelően a saját tapasztalatomból okulva én sem gondolom, hogy jól döntenék ha a hamburgot nyakon önthetném 200 millával mondjuk. mert tönkreteszi a morált teljesen. nézz utána, érdemes, nagyon sok írás van arról, hogy hogyan kell embereket motiválni, hogy egy egészséges egységet alkossanak, de ha csak pusztán az egyénre bontjuk a saját, személyes lelkivilágát, ami mozgatja, ami érdekli. önmagában az, hogy odadobsz éves x milla fizut fejenként, semmire sem megoldás. ettől nem lesz jó csapat és mint egyén sem fog jól teljesíteni. a hamburgban is volt már erre jó példa, nistelrooy vagy guerrero, de most is van pár fiatal, aki azért kap pofátlan éves fizut, hogy a padot nyomja. közben porschéval jár zsenge huszonévesen.. a klub meg maga emiatt piros számokat ír, mert arra megy a pénz, hogy a padon ülőket fizetik. agyrém.
itt van vdv, most is combizom problémákkal küzd. 13 milláért. tök jó. 60 percnél nem játszhat többet, tiszta robben, idén már fel sem fog szerintem épülni, a fizuja meg valami 3-4 milla asszem. évente. elkell adni a kispadot meg kölcsönbe adni, akit lehet, hogy nullszaldós legyen a klub egyáltalán. son elmegy egy tizesért, a kispadon ülők meg max 500-800ezerért. a helyi utánpótlás nevelés meg megy gőzerővel, de még kell pár év. és akkor ilyen káoszban európa liga helyre kéne idén beérni.. felérne egy kisebb csodával..
de erre nem megoldás az, hogy jövök és fiaim, nesztek, itt a mikulás.
egy sikeres gazdasági szervezet nem úgy működik, hogy hazavágjuk, túlköltekezünk, aztán várjuk a befektetőt, mint a messiást, hogy kihúzzon a csávából, hogy aztán mosolyogva ott álljon a menedzsment egy milliárdossal, menti a menthetőt, közben igyekszenek eladni magukat, hogy mekkora arcok, kihúzták a klubot a szarból, a gazdasági csőd elől mentették meg, miközben ők vágták haza teljesen, mert nem tudtak gazdálkodni.. és közben "megoldásként" kilóra eladták az egészet.

"Egyébként is, szakmai szempontból ki nem szarja le a pénzügyi hátteret, amíg az biztos?" - na ezért kellene megértened azt, amit előbb írtam, mert ez a kérdésed jól tükrözi, hogy egy egészséges rendszerben ez nem így szabadna, hogy működjön. többek közt pontosan az ilyen mentalitás miatt sem lesz sikeres a klub, ahogy a játékosok sem. az egész pszcihológiáját nem érted. az embereknek nem szabad ezt a tudat állapotot megadni, mert nem működnek rendesen, mert nem érzik a felelősséget, a döntések súlyát és ezáltal nem is érzik magukénak az egészet. ezt nem tudom másképpen mondani. átkell menni, megkell élni ezeket ahhoz, hogy értsd.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6928) Ps Vita válasza Integra (#6927) üzenetére


Ps Vita
őstag

Én is így látom a dolgokat,nagyon jól leírtad,ezért is olyan szimpatikus a Bundás

Hoeneß: "Guardiola a 2011-es Audi kupán azt mondta nekem: Eltudom képzelni, hogy a Bayernnél dolgozzak egyszer."
"Pep augusztus óta a Bayern összes meccsét látta a Bundesligában, már most pontos elemzést tudna adni a játékosainkról."

Uli elmondta azt is, hogy már November óta tanulja a németet a spanyol edző.

[ Szerkesztve ]

(#6929) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#6930) Sickboy25


Sickboy25
addikt

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#6931) baluka26 válasza Integra (#6927) üzenetére


baluka26
veterán

Privátban folytathatjuk, ha szeretnéd, de tovább ne szemeteljünk a topikba szerintem,

Angliában is jó idő van:

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6932) Integra válasza baluka26 (#6931) üzenetére


Integra
titán

ez nem szemét, ezek nagyon érdekes dolgok, persze átlag foci drukkernek ez már magasiskola, úgy tűnik :DDD ;] az hogy a tejfelszájúaknak nincsen meg a napi gossip, nem tehetek róla... :))

na de akkor nekik is valami napi betevő, most olvasom, hogy valdes évi 6 millát akart kérni. elmentek otthonról neki :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6933) baluka26 válasza Integra (#6932) üzenetére


baluka26
veterán

Ezért mondom, itt már popcornos gifek meg ásító szmájlik vannak, ez a téma már nemkívánatos. :D

Pedig Barca fizet a legjobban a világon az összes sportcsapat közül.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6934) Tibiajax válasza Integra (#6932) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

igen ööö nem érdekel ez minket
öööö hajrá haj ráá fradikaaaa

(#6935) Integra válasza Tibiajax (#6934) üzenetére


Integra
titán

akartam is mondani, hogy airsanyi már régen volt :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6936) Tibiajax válasza Integra (#6935) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nnna ez a mi szintünk.
látod, megy ez, ez kell nekünk

xd

(#6937) Sickboy25 válasza Tibiajax (#6934) üzenetére


Sickboy25
addikt

erről jut eszembe, a madocsai Messi villant is a Kijev ellen :)))

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#6938) baluka26 válasza Sickboy25 (#6937) üzenetére


baluka26
veterán

Madocsai Messi :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

1900 emberből is ki tudtak nevelni egy Messit. Ez a nem mindegy.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6939) baluka26


baluka26
veterán

Walcott hivatalosan is hosszabbított.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6940) Richard! válasza baluka26 (#6939) üzenetére


Richard!
addikt

100ezer font hetente...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#6941) peterszky válasza Sickboy25 (#6937) üzenetére


peterszky
őstag

Egész jó kis "preseason" meccs volt :K

What else you gonna do on a Saturday?

(#6942) Sickboy25 válasza peterszky (#6941) üzenetére


Sickboy25
addikt

Jah nem volt rossz bár én csak hallgattam, mert holnap mechanika 3 vizsgám lesz és tanulgattam...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#6943) gyuromoj


gyuromoj
veterán

A PL-stadionok fűszálaiból csinált üzletet egy angol cég :DDD :U

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#6944) fatal` válasza gyuromoj (#6943) üzenetére


fatal`
titán

Azok után, hogy a párizsi levegőt árulják palackba zárva, semmin nem lepődök meg :D

(#6945) XDmanus válasza Richard! (#6940) üzenetére


XDmanus
tag

Most ezt mire írtad, hogy sok vagy kevés?? Mert az a QPR, ami tudomásom szerint egy darab érdemleges kupát nem nyert fennállása során, egy 18 ezres "stadionnnal" (ez angliában 4. osztályú létesítmény kb.) és PL tök utolsó hellyel 8 millió fontért vette meg Remy-t, aki tudomásom szerint heti 80k fog keresni.--> Ahhoz képest ez a 100 még alacsonynak is mondható egy PL legjobb 6 csapatába tartozó alapembernél, aki már azért a 7. szezonját tapossa, szóval letett valamit az asztalra :D

(#6946) 7600 GS


7600 GS
addikt

(#6947) baluka26 válasza 7600 GS (#6946) üzenetére


baluka26
veterán

De furcsán néz ki Rooney civilben :D
SAF meg borzasztóan mutogatta ezt :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6948) Ps Vita


Ps Vita
őstag

‎"Védőként, ha egy játékos gólt szerez rólam, általában arra gondolok, hogy tehettem volna még valamit. Akkor is, ha az Robin van Persie vagy Wayne Rooney, azonosítani fogok egy pozíciót, amit jobban felvehettem volna, vagy azon fogok gondolkodni, hogy túl szorosan fogtam, vagy csak elaludtam - de mindenképpen felismerem azt a hibát, ami a gólhoz vezetett. Akiknél ez nem működik, az Drogba és Henry. Visszanézel egy gólt, és néha tényleg nem volt mit tenni."

Jamie Carragher :R

(#6949) 7600 GS


7600 GS
addikt

Gary Neville: "Chelsea have no right to claim the crown of London just yet. You can't expect to buy your way to respect, you have to struggle in the way of your principles, that has always been Arsenal."

[ Szerkesztve ]

(#6950) peterszky válasza peterszky (#6941) üzenetére


peterszky
őstag

Gólok: [link]

What else you gonna do on a Saturday?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.